Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  A drop of inspiration.  ☙

Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 > >>
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2014 22:19
Mm... Flora jest bardzo ładna. Podoba mi się. Fajna koloryzacja i jeszcze te brushe. Aż oczy się cieszą. Tylko bym usunęła te brushe z twarzy Flory. Jeszcze przydałby się jakiś napis, tak na środku. Wtedy byłaby to praca idealna. Trochę przypomina mi to dawny styl Soph, tylko, że ona stawiała bardziej na róż, a tu jest niebieski/fiolet.
Musa już nie wyszła tak fajnie. Przede wszystkim usunęłabym brushe i niebieską koloryzację z jej twarzy i ubrania. Napis zupełnie nie pasuje, nawet nie wiem, co tam pisze, ale po za tym jest całkiem, całkiem. Zaczynasz robić postępy.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Akali dnia 10-03-2014 22:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-03-2014 21:34
Bardzo Ci dziękuję Smocza. Cieszę się, że chociaż ty komentujesz... Mi szczerze mówiąc, zestaw z Musą też niezbyt przypadł do gustu, ale już nie miałam weny, a nie chciałam wstawiać jednego zestawu. W pracy z Florą chciałam dodać napis, ale kompletnie nie miałam pojęcia jaki. Tradycyjnie dzisiaj dwa zestawy :>.






Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-03-2014 22:04
Te zestawy nawet mi się podobają. Dobrze, że nie ma nic na ich twarzach. Napis u Layli mi nie pasuje, lecz u Tecny jest bardzo ładny. U Tecny ładnie komponuje się z teksturą. Bardzo mi się podoba. Layla ma złe wymiarowanie. Jakoś mi nie pasuje. Czarodziejka w tle niepotrzebnie jest tak ukryta i jeszcze ma te brushe na twarzy. Choć jest tak pełno, to jak dla mnie czegoś brakuje. Jest puusto xdd. Może bym dała jakieś wyraźne, białe bryshe. Frędzelki lub kwiatuszki xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 13-03-2014 22:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2014 16:25
Czyżby przy Tecnie cosiek Mil? To super dopasowanie! Kurcze, ciągle podoba mi się ta Tecna. Chodź dopiero teraz tutaj weszłam, to wyglądała najładniej. Klepię sobie Tecnę w Bloomix'ie, bo jest cudna! Postaram się ją jak najszybciej założyć. Co do drugiego zestawu, to jest ładny. Nie podoba mi się w nim png's. Napis oraz czcionka mi się nie podobają.Tło bardzo ładne. Cóż, twoja grafika z dnia na dzień staje się ładniejsza!
Czekam na kolejne prace.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Sophie dnia 16-03-2014 10:17
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2014 17:09
Teraz już dokładnie nie pamiętam, ale teksturę znalazłam chyba na dA. Tak mi się wydaje. Cieszę się, że prace wam się podobają. Luncix, sprawiłaś mi ogromną przyjemność swoją opinią. Po raz pierwszy ktoś ustawia sobie mój zestaw xd. Dzisiaj daję taki jeden ''wymuszony''. Po raz kolejny nie mam weny, a robię na siłę xd. Wieczorem może editnę.


Masakra totalna. Chyba sobie Photoshopa zakupię xd.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez ChandSharma dnia 14-03-2014 17:57
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2014 17:46
Dziewczyno, nie doceniasz swojej grafiki! Nowy zestaw po prostu jest ekstra, boski. Klepię go! Podobają mi się brushe, które zastosowałaś w owej pracy. Koloryzacja jest w sam raz, natomiast sam png's jest idealnie dobrany i dobrze leży na owej sygnaturze. Tło przerosło moje wszystkie oczekiwania, jest piękne. Zawsze wiedziałam, że robisz ekstra grafikę, ale teraz to bomba! Tak jak pisałam, klepię ten zestaw. Weny Ci życzę i czekam na kolejne odlotowe prace.



Edytowane przez Sophie dnia 16-03-2014 10:21
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2014 17:53
Jezu, takie cudne prace robisz, że aż nie wiem co wybrać. Miałam z Tecną, a zdecydowałam się na Florę xd. Ciągną te Twoje prace, podziwiam. Zestaw z Musą Sirenix jest dosyć ładny. Piękna kolorystyka oraz jakość. Idealnie dobrany png's. Ogólnie przepiękne! Czekam na dalsze prace. Weny.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Sophie dnia 16-03-2014 10:20
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2014 18:30
Nowy zestaw jest bardzo ładny. Podoba mi się tło i "przezroczystość" png'sa. Dodatki również wyglądają bardzo dobrze. Koloryzacja fajna, taka delikatna. No nie wiem co tu jeszcze napisać ;c. Czekam na nową dostawę i życzę weny w tworzeniu kolejnych ładnych pracek, ponieważ wychodzą Ci bardzo dobrze.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2014 10:17
Ty to masz talent! xD. Ja wiesz bardzo lubię twoją grafikę. Zacznę od zestawu z Laylą i Tecną. Z Laylą jest cudny, taki delikatny cudowne brushe. Z Tecną jest podobnie, bardzo mi się podoba. Fajnie dopasowany png's fajna tekstura. Zestaw z Musą jest bardzo ładny. Taki delikatny fajnie dodany png's. Masz talent, co tu więcej powiedzieć? xd. Czekam na więcej tej cudownej grafy i życzę weny!


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2014 12:30
Twoje prace są coraz lepsze. Bardzo mi się podobają :).
Najnowszy zestaw z Musą jest bardzo miły dla oka i doskonale się na niego patrzy. Nic dodać nic ująć jest wspaniały. Ma jasne kolory, ale nie za jasne by nie raziły oka. To jest dobre :). Cała praca jest zapełniona i za to masz ode mnie wielkiego plusa, bo zazwyczaj gdzieś po rogach jest straszliwie pusto, a tutaj wszystkiego jest pod dostatek. Dobrze, że nie dodałaś napisu bo zniszczyłby całą pracę :>.
Wcześniejsze zestawy też są dobre. Chociaż ten z Tecną o niebo lepszy niż ten z Laylą. Praca z Księżniczką Andross jest trochę pusta. Brakuje mi w niej czegoś. Napis kompletnie nie pasuje i można by powiedzieć, iż jest beznadziejny. Bez niego praca lepiej by wyglądała.
Zaś Tecna podbiła me serce. Jak nie lubię takich ciemnych kolorów tutaj po prostu je uwielbiam. Dobrze dobrany PNGs, brushe i napis. Naprawdę za ten zestaw dostajesz u mnie +5! Świetna robota! :)


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2014 19:28
Naprawdę bardzo wam dziękuję! Szczególnie Suzanne za długą i uzasadnioną wypowiedź :>.Nie sądziłam, że kiedykolwiek coś takiego usłyszę (właściwie przeczytam). Jest mi naprawdę bardzo miło. Dziś mam kilka zestawów.
Pierwszy taki zwykły. Nie miałam na niego specjalnego pomysłu. PNG's (c) CleanSpirit z dA.


Zestaw z Florą:


+ Kilka avatarów:

Wiem, masakra placze.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2014 20:25
Zestaw z Bloom Mythix wyszedł ładnie. Png's dobrze umieszczony, w tle też wygląda dobrze. Może trochę lepiej by wyglądał gdyby stał prosto. Przynajmniej według mnie. Brakuje mi tego ''czegoś''. Zestaw wydaje się być trochę pusty. Flora wyszła za jasno. Napis jest mało widoczny. Nie podoba mi się tło. Awatary nie wyszły najgorzej, Stella trochę za jasno. Weny^^.


(c) rossattiee
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2014 20:40
O matko, jaki cudowny zestaw z Bloom! Png's dobrany i ułożony w dobrym miejscu. Koloryzacja jest cudowna. Napis oraz czcionka są.. niezłe! Zestaw z Florą jest ładny. Koloryzacja jest ładna. Napis oraz czcionka są mało widoczne. Pngs jest dobrany i ułożony wyśmienitym miejscu. Avatary są.. no nawet ładne. Koloryzacje są ładne. Nie podoba mi się tylko Amora. Reszta jest ładna. Weny i czekam na kolejne prace.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Adelia dnia 15-03-2014 20:42
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2014 09:40
Zestaw z Bloom jest ładny. Fajna koloryzacja. Ładnie wygląda ta Bloom w tle. Czcionka napisu "Mythix" jest całkiem fajna, ale czcionka napisu "Bloom" jest już gorsza. Zestaw z Florą ma fajną teksturę i napis, ale dziwnie trochę wygląda ten png's. Brushe po bokach wyglądają bardzo dobrze. Z avatarków najlepszymi są te dwa z Florą Believix, lecz bardziej przekonuje mnie ten pierwszy z czarodziejką natury. Stella dla mnie nie jest za jasna, jest taka delikatna, chociaż Stella gustuje w ostrzejszych kolorkach. Weny życzę.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2014 10:22
10.03 - mi się ogólnie nie podoba kolorystyka. Choć trzeba przyznać, że jakiś urok zestaw w sobie ma. Kolory są delikatne, brushe w dobrym stopniu nakładają się na postać. Pusty trochę ten zestaw.
W Musie te brushe mi się nie podobają. Za bardzo nachodzą na postać. To dziwne niebieskie coś nie pasuje (to chyba napis, nie?). Zestaw mi się nie podoba.
13.03 - kolorystyka na nie. Dobór tła mi się nie podoba, bo jest takie zwyczajne. I png's prawy brzydki. Ogólnie zestaw nie przypadł mi do gustu, wygląda tak, jakbyś nie miała na niego zbytniego pomysłu. Tecna jest o wiele lepsze, ma fajne tło, tylko wygląda trochę jak taki "gotowiec". Png's jest umieszczony w dobrym miejscu, napis świetny. Podoba mi się.
14.03 - zestaw ma zbyt małe nasycenie kolorów. Jest taki blady, odejmuje to urok całej pracy. Png's fajnie wygląda, ale tła prawie nie widzę, oprócz tego ostrego różu.
15.03 - Musa na pewno mi się nie podoba, znów jest taka blada, wygląda na wypraną z kolorów. Png's mi nie pasuje, odstaje kolorystycznie od tła. Zestaw z Bloom Myhix jest już lepszy, ale znowu te tło takie zwyczajne, jakbyś po prostu użyła tylko wiadra z farbą. W pierwszym napisie nie podoba mi się ten niebieski obrys. Co do avów, to najlepszy jest ten z Pixie. Ma fajną kolorystykę, pozostałe takiej nie mają. No i dobry kadr działa na plus.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2014 11:49
Bardzo podoba mi się koloryzacja w pierwszym zestawie, tylko dalej to wtopienie w tło. Nie za bardzo to wygląda, ale jeśli już musisz to usunąć brushe z twarzy. Przez to praca jest zniszczona. Napis nawet ładnie wygląda. Jest ok. Czy avatar przypadkiem nie jest za duży? Tak jakoś mi się zdaje.
Flora jest zbytnio zakryta i jasna. Tło ładnie wygląda z png'sem. Napis trochę niewidoczny. Ramka nie pasuje, usunąć. Brushe niewidoczne.
Avatar ze Stellą i Laylą mi się nie podobają. Stella ma zbyt dużą jasność i jeszcze koloryzacja mi nie odpowiada. Layli jakoś ogólnie nie lubię w Bloomix'ie. Pozostałe avatary są bardzo ładne. Koloryzacja taka delikatna, świetnie odzwierciadla kontury.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2014 16:10
Nie jestem na bieżąco?! No cóż. Zestaw z Bloom Mythix jest cudownie piękny xd. Bardzo mi się spodobał. Wszystko idealnie w nim pasuje, Napis jest bardzo fajny. Zestaw z Florą jest bardzo ładny, ale mniej mi się podoba. Fajna koloryzacja. Avki są superowskie. Najbardziej podoba mi się z Laylą i te 2 z Florą. Ogółem śliczna grafika. Czekam na więcej i życzę weny.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Vivian dnia 17-03-2014 15:37
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2014 18:45
Muszę nadrobić straty XD.
Nowy zestaw z Bloom Mythix jest po prostu genialnie zrobiony! Koloryzacja jest idealnie dopasowana. Ty masz grafikę we krwi! Napis idealnie pasuje, kolor również. Do pracy nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Zestaw z Florą, co tu dużo mówić? Jest piękny, podobnie jak reszta. Avatary Ci naprawdę dobrze wyszły, są bardzo magiczne. Weny życzę.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-03-2014 17:25
Bardzo dziękuję wszystkim za ocenę. Dzisiaj tylko trzy proste zestawy. Jaram się tym, że odkryłam jak dodać dowolną teksturę w PhotoScapie. Jestem geniuszem xd. A pro po tekstur. Wszystkie użyte w tych pracach znalazłam na googlach.

Pierwszy zestaw z Bloomą, zainspirowany stylem Chand :>. Wiem, taki świąteczny xd.


Drugi z Amore. PNG's trochę odstaje kolorystycznie od tła. Teraz to zauważyłam.


I ostatni ze Stellą.


Proszę o szczere opinie.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-03-2014 17:31
Zestaw ze Stellą wydaje mi się zbyt pusty. Tylko napisy (które bardzo mi się podobają!) i tyle. Jakieś brushe i by było ok. Kadr dobry. O ile dobrze mi się wydaję, zastosowałaś chyba jakąś lekką koloryzację. Fajna. Do pozostałych nie mam żadnych zastrzeżeń. Ogólnie Twoja grafika jest bardzo ładna. Weny.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Vivian dnia 17-03-2014 17:45
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.