Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  A drop of inspiration.  ☙

Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 > >>
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2013 19:29
Dżul, jeśli chodzi o najnowszą grafikę to średnio mi się podoba. Kadry są ładne, pierwszy avek jest niezły. Drugi też jest ładny, ale koniecznie wywal tą ramkę! W sygnaturce czcionka nie pasuje. Podobnie jak kolor. Druga sygnaturka podejrzewam, że jest efektem zabawy. Cóż, wyszło nieźle, ale nie podoba mi się to, że kadr a lewym, dolnym rogu zbyt nachodzi na ten po prawej. Dżuuul, czekam na następną dostawę, idzie Ci nieźle uśmiech.



Lilla napisał/a: Druga sygnaturka podejrzewam, że jest efektem zabawy. Cóż, wyszło nieźle, ale nie podoba mi się to, że kadr a lewym, dolnym rogu zbyt nachodzi na ten po prawej.
Taak zgadłaś Lil xD. To ''coś'' powstało wyłącznie w wyniku zabawy i odkrywaniu nowych opcji PhotoScape'a. Ale też uważam że mi nie wyszło. Chciałam to jakoś wszystko ładnie ująć, a tak brzydko na siebie nachodzi. Ale dziękuję za słowa otuchy.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-11-2013 19:07
Ojejjj, dawno mnie nie było. Ostatnio zaczęłam bawić się troszkę koloryzacją, więc dzisiaj daję awki bez żadnych większych efektów. I z góry bardzo, bardzo przepraszam za jakość. Pracuję nad tym. Proszę o cierpliwość.







I taki mały bonusik serce

Co ja o tym sądzę? Okropność!


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-11-2013 19:59
Hmm.. Kadry są naprawdę bardzo ładne. Szkoda tylko, że nałożyłaś tą koloryzację, która wcale nie jest miła dla oka :c. Lepiej było dodać tutaj coś łagodniejszego, ponieważ to jest zdecydowanie za ciężkie.
Bonusik jest fatalny. Nie ma w nim nic, co mogłoby przywrócić moją uwagę. Czekam na trochę lepsze prace <3.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-11-2013 12:27
Za mocna koloryzacja, skarbie.
Jak napisała Suz, nie są przyjemne dla oka. Mam wrażenie, że są zbyt wypikselowane. Bonusik może być, ale nigdy nie łącz 3D z 2D. Źle to wygląda.


av (c) ja
Edytowane przez Sophie dnia 09-11-2013 21:02
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-11-2013 21:10
Jak dla mnie, to tu jest tylko zabawa kontrastem. Suwak przesunięty w prawo i jest taki efekt. No i może jeszcze zabawa jasnością. Pierwsze trzy avatary są źle wykadrowane, twarze są zbyt blisko, nieładnie to wygląda. W piątym avie szarość nie pasuje. We wszystkich pracach widać utratę jakości, widać brzydkie zakłócenia.
Bonus mi się nie podoba. Napis nie pasuje, mam wrażenie, że zastosowałaś tylko efekt odbicia, z którego jest znany Photoscape. Png'sy są stanowczo za małe. Lewy mógłby być duży, prawy tylko troszkę większy i może ustawiony na inny tryb krycia. Nie widzę żadnej zabawy kolorami. Aza ma rację: nigdy nie łącz 3D z 2D. Kiepsko to wygląda.
Hm, życzę weny.



Edytowane przez Sophie dnia 09-11-2013 21:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 17:00
Chyba pora odświeżyć temat. Hehe niegrzeczny. Bardzo przepraszam za moje długie nieobecności. Przynajmniej przez ten czas zdążyłam się nieco nauczyć. Nadal jestem początkująca i dużo rzeczy mi mi nie wychodzi. Głównie pracuję nad jakością. Dziś kilka zestawów. Z góry przepraszam za rozmiar awatarów, ale tworzyłam je z myślą o innej stronie. Nie bijcie za to xd.












Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Vivian dnia 02-03-2014 17:16
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 18:27
Jul, zawsze lubiłam twoją grafikę. Bardzo fajnie najnowsze zestawy. Najbardziej podoba mi się 3,4,5. Ogółem wszystkie są bardzo fajne. Spodobał mi się zestaw z Musą, bardzo fajny. To by było na tyle. Czekam na więcej twoich prac. Życzę weny do tworzenia. Pozdrawiam.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 18:34
Zestawy są nawet okey, tylko w trzecim i czwartym zdecydowanie przesadziłaś z ilością napisów. Szkoda, że nałożyłaś te koloryzacje na png'sy. Gdybyś nałożyła je na koloryzację byłoby znacznie lepiej. A tak to trochę nieładnie wygląda. U Bloom jakoś niezbyt podoba mi się ten blask. U Flory niepotrzebnie dałaś kropkę na końcu napisu. Psuje to pracę.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2014 07:39
Zestaw z Florą - ten zestaw naprawdę godny uwagi. Piękny napis dodaje charyzmy całemu zestawowi. Png's jest odpowiednio dobrany. Jakość ma wiele do powiedzenia - ale mi to nie przeszkadza, raczej dodaje uroku. Tło jest dopasowane oraz ciekawe.
Zestaw z Bloom - sam png's jest dobrze dobrany. Napis jest piękny. Tło także, przyciąga uwagę.
Zestaw z Musą - png's jest ładny, brushe dopasowany, tło w sam raz. Zestaw bardzo mi się podoba.
Zestaw z Stellą - ten zestaw to jeden z najlepszych twojego wykonania. Podobają mi się napisy, których jest dużo. Png's super, koloryzacja jest po prostu boska!
Zestaw z Bloom - podoba sytuacja jak z Stellą. Kocham te napisy!
Twoja grafika jest dopracowana. Weny życzę.



Edytowane przez Rebecca dnia 03-03-2014 07:39
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2014 11:09
Grafika z dnia 07.11 bardzo mnie zaciekawiła, bo pokazuje oczywiście kadry z magazynów, niesamowity pomysł, kolorystyka bardzo ciemna i żywa, podoba mi się uśmiech. Druga (2.03) zaś z kolei bardziej mnie oczarowuje, szczególnie Bloomka <3. Bóstwo!! uśmiech Pozostałe zestawy mają oszałamiające, napisy i wzory, kolorystka to coś pięknego! uśmiech



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Sophie dnia 03-03-2014 15:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2014 17:39
Bardzo wam dziękuję :3. Nie spodziewałam się, że komuś ''to coś'' może się spodobać. Aż mi się ciepło w serduchu zrobiło <3. Dziękuję za rady Smocza :>. Na pewno je wykorzystam. A co do ilości napisów w niektórych pracach, to miały one wkomponować się w tło, ale widocznie nie wyszło xd. Mogłam je trochę rozjaśnić. Dzisiaj z braku weny, daję taki prosty zestaw z Florą, bez żadnych specjalnych efektów ani koloryzacji.




Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2014 17:50
Hm... Bardzo podoba mi się tło. Pięknie dobrałaś teksturę i brushe. Bardzo podobają mi się kolorki, pięknie. Png's z Florą także bardzo ładnie się prezentuje. Idealnie pasuje do tekstury. Napis mi nie pasuje, a dokładniej czcionka. Jak dla mnie jest zbyt ozdobny i niepotrzebny cień.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2014 21:52
Thank you Smocza :>. Dzisiaj nowa dostawa. Takie lekko oczojebkowe zestawy. Nie mam weny dzisiaj :<. BTW. Jeśli chodzi o trzeci zestaw, o ile mnie pamięć nie myli, gdzieś już podobny widziałam. Więc jeśli ktoś poczułby się urażony, niech napisze, ja z chęcią usunę niegrzeczny.








Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Julietta dnia 04-03-2014 21:53
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2014 16:36
04-03-2014 piękne zestawy:
Zestaw z Florą, znajduje się pierwszy a u mnie na liście najładniejszych trzeci xd. Napis bardzo pasuje. Koloryzacja również. Co mam dalej powiedzieć co do tego zestawu? Nic, bo wszystko już powiedziałam xd.
Musa w Sirenixsie.. hm.. Według mnie nie pasuje czcionka napisu ale dodatek polepsza sytuację. Koloryzacja jest idealna. Dokładnie ten zestaw nie podbił mego serducha. Jest drugi na tej liście ^^.
I oto cudo tworzenia na końcu! Tecna wyszła najlepiej. Czcionka napisu bardzo mi się podoba wręcz, podbija serce. Koloryzacja przepiękna! Sama się zastanawiam czy nie klepnąć. O ile wolny jest ^^. Bardzo mi się twoja grafika podoba, oby tak dalej :3.
Weny.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2014 22:06
Flora - Ojejku, zestaw bardzo ładny, naprawdę. Napis bardzo ładnie się prezentuje. Takie delikatny i po prostu cudowny. Brush koło Flory wygląda olśniewająco. Samo tło jest wspaniałe, idealnie komponuje się ze wszystkim. Koloryzacja także wspaniała. Choć powtórzenie png'sa jest niepotrzebne.
Musa - Także jest bardzo ładna. Podoba mi się koloryzacja png'sa i zastosowane brushe. Niestety jest tutaj zbytni przepych oraz napis nie pasuje czcionkowo. To samo odniesienie do Tecny.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-03-2014 17:59
Po raz kolejny dziękuję za opinię :>. Dzisiaj kilka avatarów. Szkoda, że nie mogłam znaleźć lepszych kadrów. Niektóre z nich utraciły swoją jakość, po przez zmianę koloryzacji :<.






Proszę o szczere opinie.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-03-2014 18:06
Avatry nawet mi się podobają. Tylko ostatni i drugi od tyłu wyszły najgorzej. W ostatnim nie pasuje mi koloryzacja. A w drugim od tyłu to cały kadr jakoś mi nie odpowiada xdd. W reszcie podoba mi się koloryzacja, ale uważam, że są deczko za ciemne.
Moim zdaniem najlepiej wyszedł Ci pierwszy avek.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-03-2014 19:02
02.03 - moim faworytem zdecydowanie jest zestaw z Florą. Ładny napis działa na plus całego zestawu. Kolorystyka jest ładna, taka delikatna. Nie wiem, co myśleć o tle, jak dla mnie brakuje mu tego "czegoś". Jest puste, tylko te dwa png'sy je zapełniają. Przedostatni o ostatni zestaw mi się nie podobają. Mają za dużo nawalonych napisów. Poza tym kolory mi nie podchodzą. Pozostałe prace są średnie, takie zwyczajne. Wyglądają tak, jakbyś nie miała na nie jakiegoś szczególnego pomysłu.
03.03 - tło ładne, chociaż nieco puste, jednak fajnie się prezentuje. Brushe po bokach świetnie wyglądają. Napis dopasowany, podoba mi się czcionka. Jedyne, co bym zmieniła, to png's. Nie pasuje mi do ogółu.
04.03 - pierwszy zestaw jest zdecydowanie za pusty, nie podoba mi się. Kolory ładne, tylko png's mógłby być bardziej dopasowany, za bardzo odstaje od reszty. Co do następnych prac, to mam mieszane uczucia. Napisy są dobrane bardzo dobrze, nie podoba mi się jednak ogół. Tecna wygląda lepiej, bo te png'sy zasłaniają tło, lecz w Musie widać tą pustkę na drugim planie.

Z najnowszej dostawy najbardziej podobają mi się dwa pierwsze zestawy, mają dobre kolory. Dwa ostatnie mi nie przypadły do gustu, u nich jest odwrotna sytuacja. Pozostałe mnie ani ziębią, ani grzeją. O szumach nie mogę się wypowiedzieć, bo na telefonie jestem. Potem editnę.
Szumy są chyba w tylko jednej pracy (ta z tą Myszką Miki xd), pozostałe są w miare gładkie i czyste.



Edytowane przez Sophie dnia 08-03-2014 20:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-03-2014 20:14
Mi się podobają wszystkie Twoje prace. Ostatnie avatary wyszły genialnie. Najlepiej wyszedł Ci przedostatni avatar. Jest w nim coś, co podkreśla styl w jakim jest wykonany. Koloryzacje są wymarzone. Co tutaj jeszcze dodać? Wszystkie Twoje prace są bomba. Wcześniejsze zestawy są bardzo fajne. Najlepszy zestaw, to zestaw z Florą. U reszty jest przepych. Choć, bardzo podobają mi się napisy. Weny życzę.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Kiepska grafika by Dżul.
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2014 22:01
Dziękuję wam za opinię :>. Ależ ja dzisiaj weny nie mammellow... Masakra totaly. Dwa zestawy tylko. Przepraszam za napis w drugim, ale nie mogłam dopasować żadnego xd.







Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.