Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha
Dzisiejsi Solenizanci
Ashley
gruszka


Archiwum
❧  Grafika by Amy  ☙

Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
AutorGrafika by Amy
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-07-2013 17:06
Oglądałam dużo grafik na WB i stwierdziłam, że dużo osób robi grafikę, to czemu by ja nie miałabym robić. Na laptopie mam zainstalowane następujące programy: PhotoShop, PhotoScape oraz Gimp. Obecnie pracuję tylko na PhotoScape. Gdy go lepiej opanuję, zacznę używać innych programów. Przez cały dzisiejszy dzień tworzyłam. Oto efekty mojej pracy, wiem sporo tego:

Na początek Klub Winx Sirenix













Teraz zestawy Klub Winx Sirenix














Inne zestawy z Stellą i Tecną w Sirenixie






Zestaw Bloom Believix 3D (wersja z napisem i bez)






Na koniec Kiko na wakacjach (sygnatura 350*207 i 350*180)








Proszę o dobre rady i konstruktywną krytykę mruga.


PS. Po dodaniu na WB zauważyłam, że napisy po zmniejszeniu są do nie przeczytania. Więc jutro poprawię to.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK

Edytowane przez Amy dnia 31-07-2013 17:49
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-07-2013 19:55
Dzięki, że obejrzałaś. Innym się już chyba tak nie podoba. Wiele osób oglądało ten temat, a nikt nie pochwalił ani nie skrytykował. Może do jutra coś się pojawi. Wiem tyle, że się nie poddam i jutro znowu coś dodam.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-07-2013 20:35
Hmmm... Twoja grafika ani nie chłodzi, ani nie grzeje. Wiem, że dopiero zaczynasz, ale jest słabo. Pierwsze prace (z odbijaniem) są całkiem niezłe, koloryzacja bardzo udana. Zaś zestawy to kompletna klapa. Napisy - cień i czcionka nie pasują. Ramki mają złe kolor - czerń zupełnie tu źle wygląda. Napisy, tak jak mówiłam, źle wyglądają. Popracuj nad tym.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-08-2013 16:39
Dzisiaj tak jak "mówiłam" poprawiłam i zaraz dodam poprawione sygnatury z większymi napisami. Jutro może dodam nowe. Postaram się użyć w nich tekstur. A o to dzisiejsze poprawione prace:














PS. Trochę je tylko jeszcze rozjaśniłam. Mi się tam podobają. Co o ich myślicie?



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK

Edytowane przez Amy dnia 13-09-2013 21:28
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-08-2013 16:50
Hmmm... Powiem krótko i na temat. Kolorystyka bardzo ładnie się poprawiła, chce się patrzeć na te prace. Tylko te NAPISY wyglądają źle. Jedyne, nad czym musisz popracować to właśnie napisy. Pozdrawiam.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2013 19:13
Dzięki. Myślałam, że cały czas stoję z miejscu. A tu proszę, słyszę, że robię postępy. Co do napisów dzięki z podanie linka. Na razie pracowałam na podstawowych czcionkach. Jutro spróbuję dodać zestaw bądź zestawy z teksturą i nową czcionką.

No, dobrze. Dzisiaj kolejna porcja grafiki z mojej strony. Proszę o jej skomentowanie. Jutro bądź w niedzielę dodam nową. Na razie jednak to:

Zestawy z teledysku "Marzyć w drodze":

avatary z Winx



sygnatury z Winx
(bez napisu)



(z napisem)



(z napisem)



(z napisem i ramką)




PS. Proszę o komentarze (posty).



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK

Edytowane przez Amy dnia 03-08-2013 10:36
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2013 20:27
Co do napisu to dzięki. Pościągałam nowe czcionki. Wcześniej pracowałam na podstawowych. Co do tekstury to może też ścignę z internetu nowe. Na razie nadal pracuje na podstawowych teksturach.



Tu dodam awatary z Trix. W tamtym poście się nie dało.





(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK

Edytowane przez Amy dnia 02-08-2013 20:28
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 03-08-2013 11:14
Hm, porównując pierwsze prace do ostatnich stwierdzę, iż szybko łapiesz. Zestawy z Winx on Ice są dobre, fajne tekstury, czcionka sama w sobie fajna, ułożenie jej też. Przeszkadza mi jednak ten bordowy obrys. Sygnatura z Trix bez ramki jest naprawdę, naprawdę udana. Napisy świetnie rozmieszczone.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2013 11:34
Skomentuję najpierw sygnatury, później avatary. Sygnatury są cztery. Bardziej podobają mi się wersje bez napisów, chociaż te z napisami nie są złe. Pierwsza sygnatura przykuła do siebie mój wzrok. Fajny kadr, ramką nie pogardzę. Jest dobrze. Napis na drugiej sygnaturze też dobrze wypadł mruga. Sygnatura z Trix jest całkiem dobra, chociaż kadr niezbyt mi się podoba. Tak samo z kolejną sygnaturą z Trix. Avatary z Trix też są całkiem niezłe. Z Winx też wyszły Ci bardzo dobrze. Widać, że szybko łapiesz, jak to napisała Dżoana. Gratuluję i życzę powodzenia!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~WinxMelodia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2013 14:18
Szybko się uczysz. Podobają mi się zestawy z Winx on Ice. Super czcionka oraz jej ułożenie. No i Trix wyszły ci bezbłędnie uśmiech.

Ekhem, proszę o edycję tego posta. Jest za krótki. Widziałaś wypowiedzi u góry? Spróbuj tak rozwinąć swoją, żeby była trochę dłuższa.


To jest historia bez końca
zaczęło się bajką i się nie zakończy

OPOWIADANIE | GRAFIKA

Edytowane przez Ailen dnia 06-08-2013 14:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2013 14:45
Avatary z "Marzyć w Drodze" są ładne. Lepsza jest sygnatura z napisem, bo nie jest tak pusto. Sygnatury są dobre, ale nie podoba mi się ta tekstura. Zupełnie mi nie pasuje. Skoro dopiero zaczynasz robić, to jest dobrze. Życzę powodzenia w nowych pracach, a jeśli będziesz potrzebować pomocy, to napisz do mnie, bo też pracuję na PhotoScape.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2013 13:21
W drugiej połowie sierpnia przestałam dodawać nowe posty z grafiką, ponieważ jechałam nad morze. Gdy wróciłam pisałam opowiadanie, szykowałam się na powrót do szkoły i nie miałam głowy do grafiki. Jestem teraz w nowej szkole, poznałam już nowych nauczycieli i mam już dobrze zorganizowany czas. Mam nadzieję, że w każdy weekend będę mieć właśnie czas na moje zestawy itp. Otóż na dzisiaj przygotowałam dosyć wyróżniające się prace. Inne niż innych osób. Oto one:

Bloom avatary


Sygnatury



Stella avatary


Sygnatury



Flora avatary


Sygnatury



Musa avatary


Sygnatury



Layla avatary


Sygnatury



Tecna avatary


Sygnatury



I jak? Jak się Wam podoba? Liczę na słowa, które dodadzą mi weny. Pozytywna i negatywna krytyka mile widziana.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2013 13:36
Miałaś bardzo fajny pomysł na avatary. Ciekawe połączenie. Podoba mi się to połączenie, naprawdę dobrze to wygląda.

Sygnatury już trochę mniej mi się podobają. Pierwsze, co zauważyłam, to słaba jakość sygnatur, jak i avatarów. Coś się porobiło i źle to wygląda. Zapisałaś prace w PNG, ale jakość pada. Wykonanie sygnatur nie jest takie ciekawe jak avków - zastosowałaś te same kadry, PNG'sy, ale jest troszkę pusto. Ja urozmaiciłabym trochę tło pod nimi, wtedy wyglądałoby to ciekawiej.

To tyle ode mnie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2013 18:03
Nie wiem, co inni myślą o twojej grafice, ale moim zdaniem jest PERFEKCYJNA. Twoje pierwsze prace, które wrzuciłaś na WB były najcudowniejsze. Aż mi się łezka w oku uroiła placze. Piękne przez duże P. Za to grafiki w ostatnim poście... Niektóre mi się podobały, a niektóre nie. Nie przyjmuj tego tak do serca, bo masz ogromny talent! Naprawdę! Tylko w niektórych pracach jakość troszkę leży, ale nie przejmuj się tym, twórz nowe prace! Czekam z niecierpliwością.
PS. Klepię sobie ten zestawik
[img]http://i43.tinypic.com/2wqyk3q.png
[/img]

Brakuje przecinków. //Ailen


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Ailen dnia 20-09-2013 15:51
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 18:28
Dziękuję za opinię. Cieszę się, że Ci się Julietta podoba. Dzięki też, że ustawiłaś sobie moją sygnaturę.

Jeżeli komuś się podoba mój styl to chętnie tej osobie zrobię avatar, sygnaturę, zestaw. Tak więc PRZYJMUJĘ ZAMÓWIENIA.

PS. Przepraszam, że tak krótko. Chciałam tylko poinformować o zamówieniach.Na chwilę obecną mam do zaoferowania jeden zestaw w dwóch opcjach. Oto on:

Pierwsza opcja:



Druga opcja:



I jak? Co myślicie?









(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK

Edytowane przez Amy dnia 22-09-2013 19:29
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 19:05
Bardzo ładne zestawiki. Chyba druga opcja jest lepsza. Tak mi się wydaje. Pierwszy zestaw sprawia wrażenie... no nie wiem jak to powiedzieć. Wydaje się że ma taką nieładną jakość, chociaż tak nie jest. Sama nie wiem jak to określić. Za to ten drugi jest prześliczny. Cudowny kadr, jakość i napisy. Po prostu boski! Masz talent Amy. Ogromny.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 20:20
Nałożenie tekstury mi się nie podoba. Czyli pierwsza opcja jest do kosza. Jeszcze ta ramka. Nie pasuje. Ale druga opcja jest o niebo lepsza. Normalny kadr z napisem. Podoba mi się, tylko uważam, że jest za wysoka. Napis mi pasuje i kolorystycznie, i czcionkowo. Bardzo ładnie.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 20:44
Smocza ma rację. Nałożenie tekstury jest złe. Niezbyt podoba mi się wersja z teksturą. Sam kadr i napis bardzo dobrze wyglądają, a tekstura to psuje. Ja wymieniłabym jeszcze czcionkę i położenie napisu, ale ogólnie jest dobrze. Mi akurat pasuje kolorystycznie xD. Weny życzę. Trzymaj się :3.



Edytowane przez Ailen dnia 22-09-2013 20:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2013 17:25
Na razie postanowiłam nie publikować prac z texturami. Najpierw pobawię się kolorystyką i napisami. Na dziś przygotowałam jeden taki zestaw:

Avatar



Sygnatura



Myślę, że dzisiejsze prace są lepsze od wczorajszych. Aczkolwiek nie idealne.
I jak?



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Amy
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2013 18:02
Matko święta! Piękny zestaw. Podoba mi się kiedy łączysz czarno-białe z kolorowym. Ślicznie to wygląda! Florka ma chyba troszkę dziwną minę. Ładna jakość, piękny kadr... czego chcieć więcej? A no właśnie, bardzo ładnie dopasowałaś napis. I czcionkowo i w ogóle. Nie wiem czy nie przydałaby się jakaś ramka? Nie, jak zwykle przesadzam. Pięknie Amy! Jestem twoją fanką całus.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
~Sivlanaya0
10:20:32 12.05.2024
co z tego że ktos ma talent
~Sivlanaya0
10:20:17 12.05.2024
No ale niestety eurowizja jwst zbut polityczna
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.