Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,054
 Najnowszy Użytkownik: ~Pocalowacflame


Archiwum
❧  Ain tworzy~  ☙

Strona 5 z 11 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
AutorRE: Ain tworzy~~
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2013 15:31
Bardzo mi się podoba *3". Jest świetny, na prawdę. Nic się nie stało, najważniejsze, że jest mój Grelluś xD. Uwielbiam ten pairing, więc zestaw zdecydowanie na duży plus. Ta "pustka" na sygnaturce jest nawet dobra. Muszę przyznać, że nawet wolę takie prace, niż żeby było nawalone. Pięknoe to wszystko wygląda i jestem pewna, że to nie ostatnie zamówienie <3. Zestaw ustawię, jak tylko dorwę się do kompa.



I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2013 20:55
OMG. Na krześle się nie utrzymałam xd. O mało co nie zemdlałam ze śmiechu xd. Ten kadr mnie normalnie rozwalił. Twarz tego gościa w różowych włosach.
Ogólnie to zestaw jest super. Fakt. Jest pustka, ale w ogóle jej nie czuję. Bardzo podoba mi się efekt tych blado białych kółeczek xd. Super.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2013 16:15
Podobnie jak Płomyczka, kadr mnie rozwala. Ta mina różowowłosego gościa mnie powala/rozwala/gleba i śmiech/leżę i kwiczę. Za to Pan Black bardzo mi się podoba. Koloryzacja jest na plus, pustka bardzo ładnie się prezentuje. Jak na moje oko jest dobrze, no, wreszcie mi się podoba i nie czuję niedosytu (tylko ból brzucha)~~. Jest taki jeden minus, widzę takie białe kółka tak bardziej u góry, co zapewne jest teksturą, ale źle to wygląda. Emmm, ogólnie świetna robota, pracuj dalej.
Weny.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-08-2013 15:02
Bardzo mi się podobają Twoje prace. Oglądam je już od dłuższego czasu i stwierdzam, że każda ma w sobie to coś, co jest wyjątkowe. Widać, że masz ogromny talent co do grafiki. Z dodanych ostatnio ( te powyżej) prac najbardziej podoba mi się pierwsza - ze Stellą. Dziwne, ale ułożyłaś je w takiej kolejności, w jakiej mi się podobają najbardziej. Rzadko zauważam jakieś braki w Twoich pracach i zawsze trzeba się naszukać, żeby je znaleźć. Chętnie bym wzięła kilka zestawów od Ciebie ( przejrzałam cały ten temat wzdłuż i wrzesz.) bo widać, że są wykonane dobrze. No , to już tyle.

P.S: Chciałabym od Ciebie zamówić zestaw Sevmione ( Severus Snape i Hermiona Granger.). Dałoby radę to zrobić? Z góry dziękuję. :D:D


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Norelay dnia 21-08-2013 15:03
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-08-2013 15:35
Bardzo dobra grafika. Najbardziej urzekł mnie zestaw drugi. Piękny kadr i doskonałe textury. Bardzo lubię Bloom w zimowym stroju. Chętnie bym porwała taki zestawik. Kolejna świetną pracą jest ostatnia sygna. Bardzo fajna. Nie wiem która lepsza z opcji, ale chyba druga. Oba zestawy Bloom enchantix są nieziemskie, choć ja wolę Bloom 3D. Świetna grafika. Życzę weny i czekam na kolejną.


(c) rossattiee

Edytowane przez Vivian dnia 21-08-2013 15:37
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-08-2013 16:16
Hmm... grafika the best. Bardzo mi się podoba. Tworzysz jak bardzo doświadczony grafik, którym z pewnością jesteś. Może trochę odbiegasz od mojego stylu i wyobrażeń, ale nie mogę zaprzeczyć, że prace są dobre. Najbardziej przypadła mi do gustu 4 signa. Zazdroszczę napisu. Co tu więcej mówić...


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2013 17:56
P.S: Chciałabym od Ciebie zamówić zestaw Sevmione ( Severus Snape i Hermiona Granger.). Dałoby radę to zrobić? Z góry dziękuję. :D :D


Yyymmm... Norelay, może być mały problem. Nie mogę znaleźć kadru z Severus'em i Hermioną razem. Mogę zrobić dwa oddzielne zestawy - z Hermioną oddzielny i z Severus'em oddzielny. Co ty na to? Jeszcze spróbuję poszukać, ale nie wiem, czy się uda zdezorientowany.


Najlepiej by było znaleźć ich razem, ale jak nie da rady, to niech będzie osobno. Doceniam sam fakt, że chcesz to robić. uśmiech


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2013 18:26
Hmm. Zestaw ze Stellą i z Bloom są dobre, ale ta pajęczyna i zegar się trochę gryzą. Za to zimowa Bloom odlot. Kolory są blade, ale świetnie pasują. Podoba mi się. Bloom 3D baardzo fajna. Dobrze, że nie napaćkałaś dodatkami, koloryzacja jest świetna, a dodatki mogłyby to zepsuć. Napis trochę jakby spadał z jakości, ale to może wrażenie. Druga Stella lepsza, pierwszej prześwituje twarz. Ten PNGs po lewej trochę mi nie pasuje, ale tylko trochę. Ogólnie będę tu wpadać częściej, prace robisz dobre, eksperymentujesz. Twoje prace trochę przypominają mi moje, wcześniejsze. Też tak jak Ty eksperymentowałam z teksturami itp. Czasem zdarzają się potknięcia, jak każdemu. Ogólnie robisz fajne pracki, niedługo pewnie coś zamówię, jak już wykorzystam inne zamówienia mruga.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2013 20:21
Rozumiem i bardzo dziękuję za to co robisz. uśmiech Inni zapewne by zignorowali i od razu zrobiliby osobno .uśmiech


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2013 12:50
Te trzy, nowe zestawy, bardzo mi się podobają. Najbardziej to pierwszy i trzeci. Drugi ma dziwny kadr. To jest Severus i Hermiona? Jakoś dziwny in jest xd. W ogóle nie podobny. W pierwszym podoba mi się ułożenie png'sa (?) i napisu. Bardzo ładnie się to komponuje. Trzeci podoba mi się najbardziej. Nie wiem dlaczego czujesz nie dosyt. Ja uważam, że taka jest bardziej atrakcyjniejsza, estetyczna i elegancka xd.
Super. Życzę nowej weny.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2013 19:28
Wszystkie mi się strasznie podobają. Najbardziej to ten ostatni zestaw ! Jest taki skromny i prosty, co mi się podoba.Jednak każdy z tych trzech zestawów wykorzystam, bo są świetne! Bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas na zrobienie tego dla mnie i za te piękne zestawy. uśmiech


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2013 21:14
Neh, Ain, jestem uzależniona od Twoich zestawów. Robisz tak perfekcyjną grafikę z anime, że byłoby grzechem nie skorzystać z okazji i nie zamówić czegoś u Ciebie. Dopiero teraz ustawiłam sobie nowy zestaw, dlatego mogę poczekać. Ale takie pytanie... Dasz radę zrobić tapetę? Jeżeli nie, to nic się nie dzieje, wystarczy zestaw. Chciałabym (znowu, naprzemiennie) coś z "Durarara!!". Jednak chciałabym coś "ostrzejszego" xD. Something like THAT or THAT. Mniejsza, że to nie jest "ostre", ale ten nóż *w*. Pomińmy xD

Życzę duuuuuuużo weny i pomysłów <3.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2013 21:29
Yeees *w* //mina, jakbym odkryła nieznany kontynent//. Jestem w siódmym niebie, na prawdę. W końcu będę miała coś porządnego na ekranie xD. Więc to by było tak. Majne rozdzielczość ekranu to 1024x768 px.

Hm, a dałoby się zrobić tak, aby tapeta była z Sebastianem i Cielem z "Kuroshitsuji"? //moje wymagania, ach, och i ech// Oczywiście nie co innego, jak hard yaoi, coś "ostrzejszego" XD. Z góry dziękuję <3.


I'M BACK

Edytowane przez Paula dnia 24-08-2013 21:29
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2013 16:04
O matko. Ten zestaw to jest chyba twoja chluba, duma xd. Jest przepiękny. Nie wiem jak tyś go zrobiła, ale wyszedł oszałamiająco. Ten png's, koloryzacja, napis, tekstura. O matko. Aż mi słów brakuje. Wiem, że baz klepania, ale i tak se klepnę xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-08-2013 14:24
Ja bym poprosiła zestaw z Joe Black. Wiesz, ten z filmu Joe Black.

Poproszę dłuższe posty.//Ailen


av (c) ja
Edytowane przez Ailen dnia 29-08-2013 14:29
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2013 17:02
Zamówienia dla Pauli;
a) bardzo dobre wykonanie, wszystko ładnie się ze sobą komponuje, a ten kadr po prostu nawet mnie powala na kolana, choć w ogóle yaoi się nie interesuję, choć może w przyszłości spróbuję trochę, ale zapewne nie - bardzo mi się ten napis bądź tekstura podoba, jeżeli to tekstura, to prosiłabym o podanie linka do pobrania jej bądź całej paczki takich tekstur X"D
b) ta praca już mniej mi się spodobała, jednakże ma swój urok, aczkolwiek wolę pierwszy zestaw - jest po prostu ładniejszy!
Zamówienie Azy;
Nie podoba mi się, nie przepadam za Titanic'iem i jeszcze ta ramka, ale kolory są nawet w porządku, lecz z przykrością mówię stanowcze; NIE.
Avki anime;
a) strasznie mi się podoba, szkoda, że go zaklepałaś - kolorki, kadr, po prostu wszystko w nim jest kawaii *u* rzygnę tęczą <3
b) sądzę, że niewiele tutaj narobiłaś - w obrazkach z mangi źle wygląda dodawanie czegokolwiek, więc ta ramka jest zbędna, ale bez niej to by było samo wykadrowanie plus jakaś lekka koloryzacja może, jest ładnie, ale wolę zaklepany avatar, przez którego tęczowe coś powoli wylewa się z buzi~
Weny życzę <3.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2013 17:32
O matko... Jak jak tu dawano zaglądałam. Przepraszam Cię, Ail, ale teraz jest szósta klasa i nie ma czasu na kompa wchodzić i mam ograniczony czas.
Bloom Sirenix- Wow. Zestaw jest super. Normalnie bomba. Świetna kolorystyka i pomysł. Bardzo podoba mi się tekstura i Bloom w tle. Pięknie
Zestawy dla Pauli- Bardzo podobają mi się kadry. Ramki świetnie dobrane. Kolorystyka idealne. Napisy normalnie bomba. Raj dla oczu.
Zestaw dla Azy- Bardzo ciekawy. Napisy, a dokładniej czcionka, mnie zadziwiła. Wiem, że pewnie masz ich dziesięć tysięcy, ale tej jeszcze chyba nie widziałam xd. Tekstury i ramki, jak zwykle, bardzo piękne.
Avatary- Pierwszy jest super. Kolorystyka bardzo ładna. Drugi nie przypadł mi do gustu. Nie lubię takich "ołówkowych". No, ale każdy ma inny gust.
Życzę dużo weny i nowych pomysłów mruga.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2013 19:54
Ain, oficjalnie i niezaprzeczalnie - KOCHAM CIĘ, KOBIETO. Wszystko, dosłownie wszystko robisz idealnie. Czuję, że niedługo zamówię coś nowego, powstrzymajcie mnie, błagam xD. Nie wiem, ile razy już to mówiłam, ale kocham, uwielbiam, czczę /wtf?/ Twoją grafikę *u*.

Zacznę od zestawów. Pierwszy wyszedł tak dobrze, że nie da się go określić. Od razu wiedziałam, że go ustawię i długo posiedzi na moim profilu. Ta koloryzacja, napis, wykadrowanie, każdy szczegół, doprowadza mnie do absolutnego szaleństwa. Tak, tak, yaoistka się jara, ale pomińmy xd. Drugi zestaw również nie jest gorszy, chociaż wolałam go zostawić na deser. Ten brush, czy cokolwiek to jest świetnie się komponuje z kadrem, ale jak dla mnie, za bardzo rzuca się w oczy. Ale i tak jest ładny : D.

A na sam koniec tapeta. Cud, miód, orzeszki I SEBACIEL~! Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jestem zadowolona z tej tapety. Kadr jest lepszy niż świetny, wszystkie dodatki dobrze połączone, nic tylko podziwiać Twoją pracę. Od razu zawitała na moim ekranie, więc mogę ją podziwiać bez przerwy. Kocham, kocham, jeszcze raz kocham.

Przygotuj się, niedługo znowu Cię pomęczę nowym zamówieniem xD.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-09-2013 00:04
Rzadko komentuję tematy z grafiką, jednak tym razem spróbuję się przemóc, a to wszystko ze względu na ogromny postęp, widoczny w Twoich pracach. Jedne są ładniejsze, drugie nieco mniej, lecz przyznać to trzeba: nie lękasz się rozwoju, nie stoisz w miejscu. Kiedy już rozchodzi się o grafikę z obrazkami związanymi z mangą i anime, chyba każdy wie, że powinien zająć się przeszukiwaniem tematów Twoich i Sam. Myślę, że to o czymś świadczy. Nawet, jeśli czasami coś zgrzyta (moim zdaniem pierwszy zestaw dla Pauli wyglądałby dużo lepiej, gdyby nie napis, choć to zapewne tylko moje, prywatne odczucia), a w zestawie z Bloom Sirenix brakuje tajemniczego "CZEGOŚ", to i tak jesteś na całkiem dobrej drodze do bycia świetnym grafikiem. Inna sprawa, że przydałoby się więcej pomocnych komentarzy (choćby takich, które pisała Rossattiee bądź Velivea). Nie sam słodzik (bo od niego wzrasta jedynie ego, co zniechęca do pracy nad sobą i ogólnie działania pozytywnego na nikogo nie ma, no, może poza energią do dalszej pracy), a konstruktywne komentarze. Chociażby: "Tutaj koloryzacja jest zbyt ostra. Jeśli przyjrzysz się, zauważysz, że miejscami X ma niemalże żółtą skórę i czerwonawe włosy. Na Twoim miejscu, w tym przypadku zastosowałabym, np. "przygaszenie kolorów". Wtedy powinno być lepiej. W każdym razie: proszę, uważaj, kiedy bawisz się z kolorystyką, stawiaj raczej na jaśniejsze tony, a będzie dużo lepiej". Czy coś w tym stylu. Akurat ja od grafiki raczej stronię (poza tym nie używam ani słynnego Gimpa, ani klasycznego Photoshopa), więc zbyt wiele nie pomogę*, jednak na WB znajduje się całkiem sporo "profesjonalistów", którzy na pewno mogliby pomóc w wolnej chwili. Zwłaszcza, że wszyscy wiemy, jak to bywa z radami, zarówno pod względem ilościowym, jak i jakościowym (i zwłaszcza, niestety, na naszym portalu).

* moje rady nie będą brzmiały zbyt profesjonalnie.

1. Zamówienie dla Azy.
Nie przypadła mi do gustu kolorystyka zestawu. Niby miała (raczej subtelnie) podkreślić mrok czy tajemnicę, ale moim zdaniem jest zbyt intensywna, zbyt ostra. W tym przypadku osobiście postawiłabym na subtelność (podobną do tej, którą wykorzystuje czarodziejka_flora).

2. Avatary.

"Ciacho z kawusią" jest całkiem fajne, choć do końca nigdy nie będę przekonana do "uciętych" avatarów. Niemniej kolorystyka całkiem ładna, różowy sweterek i "rudawe" włosy przyjemnie rzucają się w oczy, przykuwają wzrok - co jest zdecydowanym atutem. Mdły avatar... to mdły avatar, praca niekoniecznie z najwyższej półki.

"Love, love, love or friendship" jest udany pod względem kadrowania. Bardzo ładnie uchwyciłaś chwilę, inna sprawa, że... ten avatar nie przyciąga uwagi w takim stopniu jak "Ciacho z kawusią". Niby jest ładny, scenka naprawdę przyjemna i ogólnie można gratulować, ale, na dłuższą metę, wątpię, by ktokolwiek zwrócił na niego większą uwagę, nawet, jeśli byłby ustawiony jako avatar na WinxBloggerze. Jakoś nie przyciąga uwagi. Chyba brakuje mu tajemniczego "CZEGOŚ".

3. Grafika Winxowa.

Stella w marynarskim ubranku dziwnie kontrastuje mi z pajęczynami, kojarzonymi z Halloween. Wszystko ładnie się prezentuje, ale mimo to... skojarzenia są w tym przypadku silniejsze. Niemniej tło prezentuje się ślicznie: subtelność kwiatów (w tym przypadku: dumnych, królewskich róż), delikatna pajęczyna, subtelne wzory w tle... To jest, jak dla mnie, prawdziwy majstersztyk. Nie jestem natomiast przekonana do paska (na którym znajduje się napis). Chyba dałabym go po prostu ciut niżej (bądź pominęłabym zupełnie). Napis jest dobry, ale lepiej (przynajmniej moim zdaniem) prezentowałby się, gdyby został wydłużony. Drobna pustka po lewej stronie odrobinkę mnie gryzie. Drobną wadą jest też odczucie, iż PNG's nie jest w najlepszej możliwej jakości. Może to złudzenie, wywołane późną porą, może, choć jestem ku temu twierdzeniu dosyć sceptyczna.

Bloom w stroju zimowym - brakuje, jak na mój gust, jakichś dodatków. Wyraźnych dodatków. Tutaj prostota i ascetyzm nie zdają egzaminu. Szare stampsy/brushe to już wybór najgorszy z możliwych. Nie, to zdecydowanie, zdecydowanie nie pasuje. No, chyba, że napisy znajdowałyby się na (całym) tle, nie zaś częściowo na samej czarodziejce.

Enchantixowa Bloom jest całkiem fajna, jednak napis jest, jak na mój gust, za słaby, zwłaszcza, że umiejscowiłaś go częściowo na włosach czarodziejki. Może trzeba byłoby trochę przyciąć pukiel? Napis uczynić nieco wyraźniejszym? Chyba tak byłoby lepiej, choć i tak źle nie jest.

Druga Stella Sirenix zdecydowanie lepsza. W pierwszej nie odpowiada mi koloryzacja, nasuwająca skojarzenia z grafikami o słabej jakości. Czysty PNG's zdecydowanie lepszy. Zestaw naprawdę udany, trochę kojarzący się z pracami Rossattiee. ^^

Ogólnie rzecz biorąc, odnoszę wrażenie, iż lepiej radzisz sobie z pracami w stylu m&a niż Winxowym. Nie, to nie jest żaden zarzut. Dobrze jest mieć jakąś specjalizację. Niemniej uważam, że chyba powinnaś poświęcić czarodziejkom trochę więcej serca, czasu i uwagi. Wiem, że może to być odrobinkę trudne (zwłaszcza, że, jak wnioskuję, uwielbiasz Japonię), jednak naprawdę fajnie byłoby zobaczyć dwie różne prace, w dodatku w jednakowym stopniu dobre/świetne.

Życzę powodzenia i dużo, dużo Weny! Pamiętaj o męczeniu ludzi odnośnie konstruktywnej krytyki!

Rev.

PS Zastanawiam się nad złożeniem zamówienia... Czy dałoby się, ewentualnie, poprosić i o tapetę, i o zestaw na forum/ewentualnie sam avatar? Konkretów na tę chwilę nie mam, w mojej głowie lata zbyt wiele mglistych planów, więc najpewniej musiałabym poprzeglądać trochę fanartów i dopiero za kilkanaście godzin podjąć decyzję, ale... Na tę chwilę jestem jedynie ciekawa, czy istnieje sama możliwość.

Bo chcę sobie zmienić tapetę, na ogół żadna z gotowych mi nie pasuje (zwłaszcza, że tapet z AusHunem jest na ogół skandalicznie mało, a jeśli jeszcze żąda się Słowackiego Trio czy PolHuna w przyjaźni, to już w ogóle można o marzeniach zapomnieć), a Ty tak ładnie poradziłaś sobie z pracą dla Pauli...




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 10-09-2013 00:26
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-09-2013 00:12
Ailen napisał/a:
Twój komentarz dał mi motywację - krytyka bardzo dobrze działa, bo daje taką siłę i energię do podjęcia się zadania. Dobrze jest dostać jej dawkę, naprawdę. Dlatego dziękuję Ci za tę szczerość, to dla mnie bardzo ważne.

Cieszę się, że mój "kilometrowy" zmotywował Cię do dalszej pracy. Pewniej czuję się, doradzając ewentualnie, co jest nie tak z rysunkiem, aniżeli prawiąc wywody graficzne (zresztą, pod tym względem moje rady są dosyć proste), więc tym moja radość jest większa, że w pewnym sensie pomogłam. :)

Drobiazg. Dziękuję za pozdrowienia!

Ailen napisał/a:
Co do zamówienia, to oczywiście dałoby się je wykonać. Powiedz po prostu, z kim chciałabyś tapetę i zestaw? Czekam na odpowiedź ;).

Uhm, to będzie chyba trudne, skomplikowane, wymagające kombinowania na najwyższym poziomie... Przeszukałam całkiem sporą ilość obrazków i na Tumblrze, i w moich ulubionych na dA, więc teraz... Houston, mam problem: nie wiem, który wybrać! Najprawdopodobniej poprzesyłam Ci masę propozycji, a Ty wybierzesz obrazek czy też obrazki, wywołujące Wena (tudzież Wenę).

W kwestii zestawu: zastanawiam się nad Monako, Białorusią, fem!Anglią, tym, tym, może też tym... W każdym razie najbardziej-najbardziej-najbardziej ze wszystkich zależy mi Tale. Uwielbiam ten fanart, ma w sobie prawdziwą magię, mówiąc krótko. Oprócz tego bez wahania postawiłabym też na fem!Anglię (atmosfera okołoszkolna) i może jeszcze Monako... W każdym razie: na pewno jeden zestaw musi być koniecznie z Tale. A czy któryś z pozostałych obrazków Cię zainspiruje i będziesz chciała zrobić z nim zestaw, to już zupełnie insza inszość, jak to mówią. ^^

Najlepiej byłoby, gdyby sygnatura była "tradycyjnych" wymiarów. W miarę... taka krótka. Zwyczajna, taka, jaką można zobaczyć praktycznie wszędzie. Avatar... hm, najlepsze byłyby dwa. 160x160, gdybym chciała wrzucić na WB, i mniejszy (ale nie 100x100, bez przesady), jeśli zdecyduję się na forum, nad którym obecnie pracuję (w każdym razie: jak już zostanie otworzone, to zacznę spamić, więc z całą pewnością ujrzysz wyraźny credit w podpisie).

Ew. jeśli już z fem!Anglią to mógłby być też trzeci avatar, który od oryginalnego obrazka nie różniłby się za bardzo. Tylko troszkę przyciąć, żeby bieli było mniej. Tak sobie skojarzyłam, że mogłoby się przydać do jakiegoś ewentualnego eventu (tu znalazłby się pesymistyczny komentarz, ale staram się myśleć optymistycznie).

Tapeta... tu namieszam dużo bardziej niż przy avatarach. Dużo bardziej.

Mój laptop jest dosyć specyficzny, jeśli chodzi o ustawianie tapet, dlatego też trzeba wziąć pod uwagę poniższą sytuację:

-> Tapeta, którą ustawiłam sobie, powinna wyglądać tak: klik (no, ewentualnie mogłaby być odrobinkę przycięta, ale to odrobinkę).

-> U mnie, ze wszystkich możliwych opcji ustawiania, sprawdza się jedynie "Położenie obrazu: sąsiadująco", czyli powyższa tapeta u mnie prezentuje się następująco: klik (w screenie pominęłam pasek na samym dole, co, jak myślę, nie przeszkadza w ocenie sytuacji).

Tapeta dla mnie musiałaby być taka, żeby po ustawieniu wyglądała równie dobrze, co przed.

Hm, nie mam pojęcia, czy byłoby to możliwe i w ogóle...

Skromna tapeta, czyli:
a) jakiś ładny AusHun (ewentualnie osobne fanarty postawione obok siebie, np. tutaj jest świetny fanart z Austrią),
b) moja własna koncepcja - klik. Najlepiej byłoby, gdyby na dole było całkiem sporo miejsca (bo, jak widać na przykładzie mojej tapety z Erzsie, zawsze ucina mi jej "trochę"). Na górze dosłownie odrobinka przestrzeni. Ewentualnie jakieś inne, skromne dodatki poza/zamiast wymienionymi/wymienionych. Najlepszy możliwy napis to zdecydowanie słynne powiedzenie odnośnie przyjaźni polsko-węgierskiej (zależnie od czcionki i widzimisię: albo wersja polska, albo węgierska [albo też obie, jeśli się zmieszczą i będą ładnie wyglądały]).

Erzsie i Feliks - link do fanartu - tutaj.

Najbardziej skłaniam się ku drugiej opcji.

Odnośnie tapety PolHunowej, to fantastycznie byłoby, gdyby była w barwach raczej jesiennych. Co do AusHuna (jeśli Ci taka wersja pasowałaby bardziej) - nie mam żadnych wymagań.

Myślę, że to już wszystko. Mam nadzieję, że się nie przestraszysz. ^^"




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 11-09-2013 17:50
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 5 z 11 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.