Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Archiwum
❧  Ain tworzy~  ☙

Strona 8 z 11 << < 5 6 7 8 9 10 11 >
AutorRE: Ain tworzy~
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-10-2013 12:16
Fajne animacje. Dobra szybkość klatek. Lubię gify bez takich nagłych i gwałtownych przejść. Moment świetnie dobrany, jak dla mnie, zwłaszcza w drugim avku.
Zestaw całkiem ciekawy, choć przyznaję, że nie oglądałam tego anime. Czegoś mi z lekka brakuje. Może wypadło to po bokach za pusto. Kwestia gustu może. Życzę weny i kolejnych dobrych prac!


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-10-2013 15:02
Animacje bardzo mi się podobają. Są dobrze dopracowane. Szkoda tylko, że z Anime(haha, chyba już każdy wie, że tego nie lubię :c). Ostatni zestaw jakoś nie przypadł mi do gustu(pomijam fakt, że jest on z Anime xd). Wydaje się być taki pusty. Mogłaś dodać tam jakiegoś napisu czy tekstu na pewno wyszłoby lepiej. Czekam na Twoje kolejne prace i życzę weny ;).


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-11-2013 11:53
Avki
a) Kadry są takie trochę dziwne, jakoś nie przypadły mi do gustu. Nie lubię takich dziwactw, z Another'a dosyć trudno znaleźć dobry kadr.
b) Kolorki takie mroczne i to mi się podoba, jednakże wszystko schrzaniły kadry, więc nawet koloryzacją nie potrafię się w pełni zachwycać.
c) Ogólnie: Bywało lepiej.

Zestaw
a) Kadr dosyć ładny, dawno go widziałam, jednakże nie zrobiłam z nim niczego ~ brakowało mi pomysłu.
b) Nie widać, żebyś się przy nim jakoś narobiła [jak wspomniałam ~ dobrze znam ten kadr]. Widzę tam ledwo widoczną teksturkę i jakąś koloryzację, która tu ciut nie pasuje - te wzmocnione kolory <wzdyg> (no, ale włoski wyglądają ładnie *u*).
c) Ogólnie: również bywało lepiej.

Avki (ikonki) for Lilu
a) Kadry fajne, urzekł mnie ten drugi. Gdyby nie to, że to zamówienie, to bym wzięła. Pierwszy ujdzie, jednakże nie zachwyca.
b) Kolory ładne, cudnie dopasowane. Nie mam się czego czepiać.
c) Dobra robota.

WENY.



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-11-2013 21:36
No cóż, co mogę powiedzieć. Ładne kolory i kadry. Jakoś wspaniała. Bardzo podoba mi się, że zestawy, avatary i sygnatury nie są nawalone. Nie posiadają zbędnych napisów, brushy oraz tekstur. Ruchome avatary wyszły bardzo ładnie. Są płynne i w ogóle, tylko szkoda że takie krótkie.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2013 10:56
Z nowej dostawy bardzo podoba mi się zamieszczony zestaw. Bardzo podobają mi się ciepłe kolory w każdej pracy, jaka tylko chodzi po ziemi. Fajna jakość i zamysł. To połączenie z bielą jest dla mnie całkiem ciekawe. Trochę jaskrawe, ale dobre. Czekam jeszcze na jakąś pracę w tym stylu, ale z napisami.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-11-2013 20:39
Nie przepadam za tym, co zrobiłaś, ale to najnowsze przypadło mi do gustu :D. Kolorystyka bardzo ładna. Tło - cud miód. Czekam z niecierpliwością na następne prace. Życzę weny uśmiech.
PS.: Znasz taki program jak RealDrawPro?

Po co tyle emotikonek?


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Ailen dnia 07-11-2013 20:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-11-2013 11:16
Hmm... kto to? Dobra, do rzeczy... Chyba druga wersja lepsza, bo pierwsza odrobinkę blada. Znacznie bardziej podoba mi się w niej kolorystyka. Większy obrazek podoba mi się najbardziej. Koloryzacja bardzo ładna, napis też fajny, a tło - cud miód. Życzę weny i czekam z niecierpliwością na następne prace :D.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Ailen dnia 11-11-2013 12:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-11-2013 15:14
Uhm, ogólnie rzecz biorąc, bardzo zależałoby mi na zmianie tego "avatara" z Sophie. Nie to, że są złe czy brzydkie, ale odkąd tylko wybrałam takie a nie inne theme, marzę o czymś w stylu a'la Daenerys z przykładowego obrazka. Co gorsza, zaczyna mi na tym punkcie zależeć na tyle, że gdyby nie moje nastawienie (nie obejrzę i nie przeczytam "Gry o tron" nawet, kiedy już skończę tę osiemnastkę), to zostawiłabym wszystkie ustawienia w spokoju, bo przecież teraz i tak jest dobrze.

Spróbuję teraz zrobić screen z jak bardziej odpowiadającą kolorystyką (taką, by jej podkreślenie równało się jedynie drobnej koloryzacji plus/albo teksturze). Bardziej zimową.
Przesłałabym Ci je (z góry zakładam liczbę mnogą - ach, moje niezdecydowanie), kiedy tylko zebrałabym chwilkę wolnego czasu (i na oglądanie, i na screenowanie, i na wysyłanie), czyli... za chwilkę.

Co do Zhal, to ogólnie wszystko jest ładnie i świetnie, ale wolałabym wersję bez napisu. Opcjonalnie może też z inną koloryzacją, chociaż ta jest w sumie dobra.

Robię się strasznie wybredna na starość, wybacz. ._."




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 16-11-2013 15:36
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-11-2013 16:47
Bardzo podoba mi się twoja grafika. Mogłabyś dla mnie zrobić zestaw z Florą i Stellą Harmonix? Z góry dziękuję.

Dłuższe posty poproszę.


av (c) Chand

Edytowane przez Ailen dnia 16-11-2013 16:49
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2013 08:48
Żeby nie było, że nie komentowałam, to Ci skomentuję zestaw powyżej.

No, a mi się właśnie nie podoba. Nie wiem, czy Ty zauważasz te dziwne cośki na ciele dziewczyny. Jeśli robią się takie rzeczy, to popracuj trochę nad koloryzacją, która to zakryje, jednakże czasem trza coś rozmazać, jednakże trzeba przy tym uważać. Ostatnio takie kształty sygnatur są na topie, a zaczęła to na WB Godzia (Airisa). Wstawiłam jedną czy dwie takie prace, jednakże nie lubię iść koniecznie za tym, co jest "w modzie". Jedynie czasem się zdarza, że tak wychodzi, gdyż po prostu chcę takie coś dodać (np. szare paski były kiedyś niesamowicie w modzie: na każdej pracy je widziałam) Wolę mieć własny, oryginalny styl. Na przykład rozmowa z Tobą ostatnio, Ain. Nauka różnych kodów: wszyscy chcą się tego nauczyć! Oprócz mnie, oczywiście. Tobie radzę też znaleźć sobie coś nowego! :3 A co do kadru/png'sa/rendera czy czego tam jeszcze ~ przypadł mi do gustu. Jest bardzo ładny. Natomiast jeżeli chodzi o dobranie tekstur, to jest nawet dobrze, ale nie odpowiada mi ta biała. No wiesz, ta, która robi tutaj za napis. No cóż, byłoby bez niej trochę pusto, to może dobrze, że jest. Czekam na kolejne prace i z całego serca życzę weny, bo widzę, że ostatnio masz jej mało.
POZDRAWIAM!



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2013 12:04
Kompozycja wydaje mi się na ogół fajna. Całość dodatków i kolorystyka są fajnie dograne. Nie podoba mi się jednak postać w zestawie. Dla mnie wypada mało wyraźnie. Najbardziej rozmazana jest chyba twarz. Szkoda, bo ujmuje to całości kompozycji.
Poprzedni zestaw wypadł o wiele lepiej. Głównie chyba ze względy na jakość prac. Życzę weny i dobrych, nowych prac.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-12-2013 14:00
Koloryzacja według mnie powinna być bardziej jaśniejsza, jednakże tak również jest dobrze. Dość różowo/bordowo/czerwono/czy coś tam coś tam, co nie jest do Ciebie podobne *o* No cóż, ale bardzo ładna ta Twoja robota z tą sygą. Dobrze poznaję ten kadr. Sądzę, że lepiej go wykorzystałaś niż ja, chociaż naprawdę czepnęłabym się tej koloryzacji, przepraszam. W końcu dużo od niej zależy. Może to być najbrzydszy kadr, ale koloryzacja potrafi go uratować. Sądzę, że powoli wracasz do formy, ponieważ Twoje ostatnie prace nie były zbyt udane.
ŻYCZĘ DUUUŻO WENY!~




Edytowane przez Samantha dnia 01-12-2013 14:13
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-12-2013 17:00
Bardzo ładna praca. Nie mam do niej zarzutów, wszystko idealnie do siebie pasuje oraz nigdzie nie jest za pusto. Napis jest bardzo fajny, ładne ma ułożenie, efekty oraz czcionkę. Png's również trafny, ten drugi (w tle), dobrze wypełnia pustkę, dając fajny efekt. Rama też pasuje. Życzę weny oraz więcej tak udanych prac~



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hitoma tworzy~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-12-2013 21:20
Ojejku... Jak ja tu dawno byłam xd. Choć dawno, to moje zdanie co do twoich prac w zupełności się nie zmieniło. Nadal uważam, że robisz naprawdę piękne anime. Super kolorki, napisy, czcionki itd.
Oo... Nick zmieniłaś, bardzo fajny xd.
Powiem ci, że dzięki twoi sygnaturkom i avatarkom stałam się fanką anime. Choć nie mam dużo czasu na oglądanie tego, to staram się jak mogę xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hitoma tworzy~
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-12-2013 18:23
Wow. Bardzo ładne uśmiech. W zamówieniu Eli jest ładna kolorystyka mruga. Mam prośbę: mogłabyś zrobić dla mnie zestaw z Stellą i Florą w Bloomixie? (Jak nie, to w Sirenixie) Byłabym naprawdę wdzięczna. Weny życzę!


av (c) Chand

Edytowane przez Ailen dnia 20-12-2013 18:34
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hitoma tworzy~
~layla7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-12-2013 20:05
Super syga i avek. Akurat na nadchodzącą albo już będącą zime. Wyszło ci genialnie. Na jakim programie to robisz? Fajny duży napis, przynajmiej widoczny. Masz się czym pochwalić. Masz talent, nie zmarnuj tego... dobrze ci radzęmruga.


Odchodzę z WB. Głównie z jednego powodu, ale to teraz nieważne. Niektórych z was, zapamiętam na zawsze oraz będę ciepło wspominać, a niektórych po prostu wymażę z pamięci. Może nie byłam nieraz lojalna dla niektórych z was, za to także chcę was przeprosić. Żegnaj WInxBloggerze! Do zobaczenia!
http://winx-ever.cba.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hitoma tworzy~
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2013 17:37
Zamówienie Winx'owe nie podoba mi się na caałej linii. Jedynie wybrane PNG'sy są nawet całkiem, całkiem, ale ogólnie to zestaw nie przypadł mi do gustu. Napis jest dość ciekawy, nie powiem, może on jest jednym z plusów ów pracy, ale sam napis niczego nie uratuje. Ogólnie ja od pewnego czasu nie przepadam za grafiką z renderami czy PNG'sami. Tło jak dla mnie jest jakieś takie... co najmniej dziwne. No cóż, ale podobnie jak ja zapewne wyszłaś już z formy robienia grafiki Winx (ja to w ogóle jej nigdy nie miałam, ale ok, uznajmy, że takową posiadałam). Jakby spojrzeć z tego punktu widzenia, praca wyszła nawet nieźle, oczywiście zważając na to, że dawno takich nie robiłaś (tego punktu - mowa była o nim w poprzednim zdaniu, takich - winxowych)
WENY.



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hitoma tworzy~
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-12-2013 18:45
Najnowszy zestaw jest dość ładny. Tylko czemu taka mała jest na sygnaturka? O wiele lepiej wyglądałaby, gdyby była nieco dłuższa. Png'sy ładnie i ciekawie ułożone, kolorystyka również ładna. Tło dodaje uroku. Napis też ładnie wyszedł. Podsumowują, praca mi się podoba i jest fajna mruga. Weny!



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hitoma tworzy~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-12-2013 21:58
Wow, przyznam, że zamówienie wyszło Ci super. Świetne png'sy. Bardzo podobają mi się tekstury i brushe. Koloryzacja też bardzo fajna. Napis pasuje idealnie, bardzo podoba mi się połączenie kilku kolorów.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hitoma tworzy~
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-12-2013 16:38
BOSZE. Jestem taaka zaszczycona, że ktoś zrobił dla mnie taki prezent *^* Baardzo mi się podoba! Arigatou, Ajn!
Teraz czas na oceenianie. Z góry przepraszam, że opiszę jedynie swój prezent.
Niestety, muszę przyznać, że niezbyt spodobał mi się pierwszy prezent, jednakże i z niego jestem zadowolona ~ w końcu to prezent od serca i to się liczy! Drugi zestaw z Miku Hatsune jest przecudowny, przypadł mi do gustu. Ostatni prezent, avek, jest wspaniały, już niedługo sobie go ustawię, bądź tego pewna! Szkoda, że zauważyłam na nim miejsca poszkodowane złą jakością :<
Tak czy siak, baardzo Ci dziękuję jeszcze raz i życzę jak najlepszych prac!
WENY.



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 8 z 11 << < 5 6 7 8 9 10 11 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.