Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha


Archiwum
❧  Grafix *Trans of makeup*  ☙

Strona 7 z 10 << < 4 5 6 7 8 9 10 >
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-04-2014 21:34
Aha, i ta czcionka to jak się nazywa? Ta przy tych animacjach? Bo, całkiem ładna jest. Cudowne czcionki przy zestawach, ogólnie kolory i napisy. Świetne są, że tak zapytam. Sama je robiłaś, czy wzięłaś z internetu?
...
A ja mam jeszcze takie pytanie. Czy dorabiasz awatary? Jeżeli, tak to proszę o dorobienie do animacji z Florą ^^.


Wszystko robię samodzielnie. Jeśli nie wierzysz to możesz przeszukać sieć. Czcionka nosi nazwę EG Dragon Caps . Avek z miłą chęcią dorobię: animowany, czy może zwykły?

Cooks, dzięki za komentarz, zawsze we mnie wierzysz, choć wiesz, że do perfekcji mi wiele brakuje. Ale, pomimo wszystko dzięks.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 09-04-2014 21:34
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-04-2014 21:42
AnjaAnel_R napisał/a:
Wszystko robię samodzielnie. Jeśli nie wierzysz to możesz przeszukać sieć. Czcionka nosi nazwę EG Dragon Caps. Avek z miłą chęcią dorobię: animowany, czy może zwykły?


Raczej wierzę. Dziękuję za nazwę czcionki, niedługo sobie ją pobiorę. A co do avka to może być zwykły, albo i animowany. Kurcze nie wiem. Myślę, że przy zwykłym będzie mniej roboty. A więc zwykły ^^.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-04-2014 22:18
Bardzo ładne animacje. Szybkość jest idealne, są płynne, naprawdę świetna robota. Podoba mi się koloryzacja, a te pojawiające się napisy, i znikające, są strzałem w dziesiątkę. Świetnie to wymyśliłaś i skomponowałaś. Jedynie co mi przeszkadza to to, że cztery prace są w formacie JPEG, a tylko dwie są w formacie GIF.
Poprzednie prace z Sirenixem są cudowne, naprawdę. Podoba mi się koloryzacja. Kontury ładnie "wyróżnione" (nie wiem jak to inaczej powiedzieć). Świetnie dobrałaś dodatki, choć uważam, że jest trochę nadmiaru napisów.
To tyle z mojej strony, a i ten zestaw, co masz teraz ustawiony, jest booski <3.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2014 18:14
Jedynie co mi przeszkadza to to, że cztery prace są w formacie JPEG, a tylko dwie są w formacie GIF.
...
To tyle z mojej strony, a i ten zestaw, co masz teraz ustawiony, jest booski <3.


Na komputerze wszystko jest zapisywane jako gif lub animacja. To przez TinyPic zmienia się rozszerzenie, choć podejrzewam, że po zapisaniu na komputer powinno być wszystko w oryginalnej wersji.
Co do zestawu, którym mam teraz... również Cooksa coś takiego aktualnie ma. W przyszłości planuję więcej podobnych prac, a wzbogacone będą o początkowo drobną animację.

******************************************************************************************
Edit inny, niż miał być, ale wyszedł taki. Nad paroma rzeczami trzeba popracować...









...na podstawie artów fantazyme...




Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 15-04-2014 18:15
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2014 18:25
WoW. Anja któryś tam raz z kolei mnie zaskoczyłaś. Oddaj talent! To jest śliczne co zrobiłaś. Bloom ( moja ruda miss ;3 ) jest sweet. Flora bardzo ładna. Napis pasuje i kolorystyka też. U Musy po pierwsze spostrzeżenia te same co u Flory, a po drugie dziwnie wyszedł avatar. Stella to samo co Musa i Flora. Mam malutańką prośbę. Zrobisz aveczek do Bloom tylko z kolorową częścią?


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2014 18:43
Zrobisz aveczek do Bloom tylko z kolorową częścią?

Jeśli chodzi o kolorową część... to proponuje coś takiego jak poniżej...



pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2014 19:24
Anja, cudne te zestawy serce. Biorę sobie Bloomkę, choć jej szczerze nienawidzę < 3. Koloryzacja boska i ta szara część też. Napisy idealnie dobrane. Png'sy tak samo, tylko niezbyt podoba mi się ten ze Stellą, ponieważ ma dziwną grzywkę, ale to już nie Twoja wina. Najlepiej wyszła Ci Flora i Bloom. Te szare obrazki są super. Arcydzieła tworzysz normalnie. Dużo weny życzę <33.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Sophie dnia 15-04-2014 19:40
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2014 20:07
Wow! Naprawdę mnie zaskoczyłaś nowymi zestawami, co oczywiście mnie nie dziwi, bo robisz bardzo ładne prace. Najbardziej spodobała mi się Musa, wydaje się taka czysta (?). Nie wiem. Wygląda olśniewająco i ma najlepszą jakość ze wszystkich prac. Klepię Musę, założę niedługo :3. U Bloom ta poświata (?) nie bardzo mi się podoba, ale i tak pracki wyszły świetnie. Flora i Stella też są super, aczkolwiek, to Musa skradła moje serce. Weny życzę i czekam na kolejne prace!


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2014 22:33
Super animacje, szybkość i płynność idealna. Napisy też fajne. Prace z Sirenix'em - po prostu zakochałam się w nich serce. Kolorystyka, napisy i brushe cudowne. Ostatnie zestawy przepiękne. Najbardziej chyba podoba mi się Bloom i Flora. Stella i Musa też fajne, ale to fryzura u Musy jakaś taka dziwna. Kolorystyka i napisy super. Czekam na kolejne prace. Weny życzę uśmiech.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Sophie dnia 16-04-2014 15:12
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2014 12:07
Piękne zestawy. Bardzo podoba mi się ten nowy sposób wykonania. Już u Bloom Believix niesamowicie mi się spodobał, a co dopiero tutaj. Cudownie jest zobaczyć więcej takich prac, naprawdę. Wszystkie wyszły Ci bardzo ładnie. Gdybym miała wybierać, nie była bym w stanie pokazać najładniejszego. Ramki dookoła tych kwadracików pięknie wyglądają, ogólnie szarość jest idealnie dopasowana. Koloryzacje są świetne, tak samo, jak dodatki. Super, że dałaś szare napisy. Są wyraźne i ładnie komponują się z całością. Jeszcze te otoczki dookoła nich, rewelacja.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-05-2014 18:04
Po długiej przerwie... postanowiłam w końcu coś zrobić, spiąć się w całość i ostatecznie coś dodać. Było trudno wymyślić styl kolekcji. W końcu coś jest. Dziękuję za komentarze do poprzedniej dostawy oraz wszystkim tym, którzy komentują jeszcze takie stare wygi jak np. ja xd.

******************************************************************************************











Gdyby miał ktoś wątpliwości co do rameczek - właśnie takie miały być i tak zostały zaplanowane. Pracuję też w gazecie, więc nie dziwcie się, że dodałam efekt papieru gazetowego xd.




Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 09-05-2014 18:08
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-05-2014 18:29
Bardzo podoba mi się najnowsza kolekcja. Jak zwykle, wyszła Ci świetnie. Masz mnóstwo fajnych pomysłów i dobrze je wykorzystujesz, zawsze robisz coś oryginalnego. I to mi się podoba! Ładne napisy, wybrałaś taką ładną czcionkę. Aż miło popatrzeć. Kolorystyka również trafna. Najbardziej spodobała mi się Blooma, jednak reszta prac też jest piękna. Bardzo dobry pomysł z tymi czarno-białymi obrazkami, nadają pracy wiele uroku i sprawiają, że nie jest nudna. Weny + kolejnych świetnych pomysłów na kolekcję.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-05-2014 19:41
Najnowsze prace są świetne! Chociaż mam małe zastrzeżenia do png'sów z fairy couture. Nie lubię ich w tym... no..... "efekcie"? Ten papierowy wyszedł bardzo fajnie, super komponuję się z resztą. Wychodzone napisy, suuper. Co do napisu, jaka to jest czcionka? Boskaa *^*. "Karteczki" podbiły moje serduszko. Super to wymyśliłaś! Avatary piękne. Sorry, że słodzę, po prostu tak jest! XD. WENY!


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-05-2014 22:30
Najnowsze zestawy są po prostu cudowne. Kwadraciki robią wielkie wrażenie. Ta teksturka jest ładna. Pasuje mi. Wszystkie png'sy są świetne oraz dobrane. Napisy - czyli czcionki i kolory są śliczne i dopasowane. Mogę powiedzieć, że wszystko jest dopasowane. Kolory są śliczne. No, ale zastanawia mnie jedno. Jaka to czcionka? Z tego, co widzę, wszystkie zestawy mają w sobie to "coś".
Tworzysz śliczną grafikę!


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez YouStee dnia 09-05-2014 22:34
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-05-2014 09:59
Na wstępie chciałabym naprawdę szczerze Cię przeprosić, Anju, że prawie w ogóle *albo bez tego "prawie", ale mniejsza z tym...* nie wypowiadałam się na temat Twojej grafiki. Jakoś po prostu nie mogłam się zmobilizować i skomentować, ale dziś nadszedł ten czas. Wybacz mi również, że skomentuję tylko dwie strony, ale po prostu natłok oceniania grafiki, który mam już od dobrych paru miesięcy w zanadrzu, całkowicie mnie pochłania, lecz nie mogę zbyt dużo się wypowiadać... To zabrzmiało tak głupio, wiem ;-;. Tak czy siak, przetransportujmy się do poprzedniej strony :3.

08.02.2014
Zestawy cafe - Pół na pół. Z jednej strony bardzo mi się podoba pomysł na projekt, ale z drugiej nie podobają się mi szumy i inne efekty, które zastosowałaś w tychże pracach. Niektóre efekciki mogą być odrażające, jednakże i tak wychodzi z tego kupa ciekawej roboty. Najbardziej podoba mi się Blooma, która jest najmniej "poszkodowana"~
Praca z anime - Tak już jest, że większości *NIE, nie we wszystkich przypadkach* osób, które tworzą grafikę z Winx'em, anime niekoniecznie wychodzi. Ostatnio miałam Twój zestaw z Mikasą, który bardzo dobrze Ci wyszedł, ale ten zestaw w ogóle nie jest na poziomie Mikasy. Lepiej nie idź tą drogą, dobrze Ci radzę...

06.03.2014
Zestawy z Winx - Ciekawy styl, jak zwykle zresztą tak u Ciebie bywa, ale mi jakoś nie podchodzi. Podobają mi się jedynie te szare, dosyć mocne paski oraz napisy. Kadry, co ja dobrze widzę, straciły trochę na jakości, a przynajmniej niektóre. Kolory są takie mdłe, a u mnie to minus, chyba już o tym wiesz *^*.

14.03.2014
Zestawy z Mythix 2D - To dopiero interesująca dostawa! Najładniejszymi pracami są te, które zaklepała Viv, m.in Flora i Stella. Reszta średnio Ci wyszła, na czele z przeciętną, ale nawet załapującą się do oceny dobrej Musy. Najgorszymi pracami tychże zestawów są Layla i Tecna, co wspomniała już Akala~ Tecna ma za duże wyostrzenie, a Layla za mdławą koloryzację. No cóż, ale i tak podoba mi się pomysł 

15.03.2014
Zamówienie dla Vivian - Fajna, żywa pracka, ale dla mnie ciut za żółta. Jestem uczulona na żółtą koloryzację, po prostu jej nienawidzę! Ehehehehem... Textury są fajne ułożone, ogółem mówiąc wszystkie pozytywne i negatywne cechy tego stylu masz w opinii powyżej c:

09.04.2014
Zestawy z Mythix 2D (nick version) - K-o-l-o-r-o-w-o! Lubię to! *jesteśmy na Winxbooku* Nieeeestety nie wszędzie widać "życie". Niekiedy tekstury przeszkadzają, gdyż wjeżdżają na twarz... Hm, nie wszystko jest takie wspaniałe, ale dalsze prace będą lepsze c:~
Animacje - Przykro mi, nie wypowiem się na ich temat. Pełno na WB gifów, a tutaj są jedynie o zmniejszonej przezroczystości napisy. Wybacz.

15.04.2014
Winxowa dostawa - Tutaj jest po prostu wszystko dopięte na ostatni guzik, nooo, może z wyjątkiem awatarów do Bloom i Flory, które wyszły złej jakości... Reszta jednakże jest przecudowna: kolory w moim guście, chociaż nie takie mocne; w przypadku Blum oraz Florki, piękna czcionka napisów, dobre ułożenie tekstur oraz szare kwadraciki, które uzupełniają prace. Te zestawy wychodzą jak najbardziej na plus, ten styl jest nie do odrzucenia!~

09.05.2014
Kolekcja Winx - ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. ANJA. Piękna kolekcja! Bardzo przypadł mi do gustu efekt papieru gazetowego, jak również napisy oraz ogólne rozmieszczenie wszystkiego. Widać, że starałaś się wymyślić coś bombowego i muszę przyznać, iż Ci się to udało. Zachwyciłaś mnie. Osobiście uważam, że najlepiej Ci wyszła Bloom - ma najfajniejsze kolory. Reszta, jeżeli chodzi o koloryzację, wyszła przeciętnie, lecz i tak prace mi się podobają. Anja, kocham Twój styl, czy poszarpany, czy trochę mglisty - no kurde, no... :< Chcę tak :<

Koniec! Kurde, naprawdę mogłabym jeszcze się rozpisać, lecz gonią mnie porządki domowe, jeszcze sam siebie muszę ogarnąć, ponieważ wstałam i tylko chciałam zobaczyć, co dzieje się na WB - od razu zajrzałam do Twojego tematu z grafiką... i coś mnie tknęło! Mam nadzieję, że zadowoli Cię ma wypowiedź, jeżeli nie, mogę zrobić później edit i jeszcze coś tam napisać o Twoich poprzednich kolekcjach - nie ma problemu! *^* Weny życzę!~



Edytowane przez Samantha dnia 10-05-2014 09:59
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-05-2014 18:12
Dziękuję wszystkim za komenty. Szczególne ukłony dla Sam - na serio się rozpisałaś i wszystko odpowiednio opisałaś. Nie mam do cb żadnego ale i w wielu przypadkach się z tobą zgadzam (np.: w kwestii gifów) i dobrze o tym wiesz. Na pewno zauważasz, że artyści z perspektywy czasu mają do siebie wiele krytyki i ja przeglądając moją galerię oraz folder z pracami również doświadczam takiego czegoś. Ostatnia dostawa wypadła ciekawie, choć mam zastrzeżenia do tych montowanych skrawków w kolorach i z efektem szarości. Ogół jest ok, lecz wynika to z długiego siedzenia i pracy. Warto, gdyż procentuje to także w innych dziedzinach, z którymi się na co dzień stykam. Nie wiem jak będzie wyglądać kolejna kolekcja, czas pokaże.
Dla wszystkich ciekawych czcionki, które użyłam to zmodyfikowana wersja tzw. Arabia Zwykła. Wrzucam linka do pobrania...


***
Edit.
Avki niewinxowe... ło! Nowość oraz eksperimente xd.












Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 28-05-2014 12:46
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2014 18:19
No nie, gdzie mój post? No, cóż... trzeba nadrobić. Wpierw chcę Ci powiedzieć, że Twoja grafika mnie inspiruje oraz kolejna praca to kolejny genialny pomysł, a wykonanie rewelacyjnie. Zacznę opisywać, a raczej wyrażać opinie od ostatniego mojego postu.
Grafika z dnia 15.03.2014 - przede wszystkim w oczy rzuciła mnie się wspaniała koloryzacja. Niby taka mocna, a mi się strasznie podoba. Png's jest idealnie dobrany, jeśli chodzi o napis to mnie zaskoczyłaś. Oczywiście, pozytywnie. Kolorek chyba wtapia się w leciutki róż, prawda? W każdym bądź razie mi się podoba czcionka i kolor oraz samo umieszczenie. Do brushy przyczepić się nie mogę, bo są wspaniałe.
Grafika z dnia 09.04.2014 - ocenie każdy zestaw po kolei, bo i tak nie mam nic innego do roboty xdd.
Zestaw z Musą - koloryzacja, kobieto! Jak ty to robisz? Po prostu bosko. No nie przesadzam, really mellow. Chyba jedynie ten biały napis ciężko odróżnić i przeczytać, reszta mi się szalenie podoba. Napis "PARTY" jest w sam raz, ale co ta gwiazdka jest xdd? Wiem, że jestem nieskręcona, ale wiesz... Brushe są fajne. Skąd Ty je bierzesz? Tyle Ci zadaje pytań, a ja mam tu oceniać, no. Tekstura fajna, pasuje tutaj.
Zestaw z Laylą - ulala! Cudo. O koloryzacji to nawet pisać nie będę, bo wiesz - cudo. No, ale napisałam xd. Tutaj napis "SIRENIX" jest o wiele widoczniejszy i to jest na plus. Napis "PARTY" pasuje jak ulał. Brushe są genialne. Nawet lubię ten png's, ale w tymże wykonaniu wygląda jeszcze lepiej i coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Ten napis "LET'S START" chyba jest niewidoczny, szkoda, bo gdybyś zrobiła mocniejszą tą otoczkę wyglądałoby zacnie, i tak wygląda zacnie i będzie wyglądać zacnie. Powtarzam się xdd.
Zestaw ze Stellą - tu do napisów przyczepić się nie mogę. Wszystkie są widoczne i wyglądają fajnie. Mocne kolory - to jest to. To chyba brushe te napisy, nie? Ja cały czas piszę napisy xdd. Nie o mnie tu mowa. Przejdźmy do zestawu. Brushe są fenomenalne, wręcz. Już nie wiem jak to wyrażać, aby moderator bądź administrator nie napisał mi adnotacji, że się powtarzam, no. Png'sy z tej serii są średnie, ale tu fajnie wyglądają. Wszystko tu pasuje i zestaw ogólnie jest bardzo dopracowany.
Zestaw z Tecną - hm... tutaj widzę jakby odmieniony styl, nie wiem dlaczego, no, ale mi się podoba (jak zwykle, tradycja). Mówiłam już o png'sach, więc więcej nic nie napiszę. Napisy są fajne, jest coraz lepiej. Brushe nie rzucają się bardzo w oczy, ale w Tecnie przecież widać tą skromność i dobrze. Tekstura jest hm, nie wiem co powiedzieć... Śliczna? Tak, jest śliczna.
Zestaw z Florą - mam jedno "ale", a ono brzmi - dlaczego na twarzy i włosach Flory jest różowy brush O_o? No niezbyt to estetycznie wygląda, ale to drobiazg. Napisy są okay, widoczne i w ogóle fajnie się prezentują. Tekstura jest bardzo przyjemna dla oka, tzn., że mi się bardzo podoba. Reszta brushy są dosyć fajne, no, ale wiesz ten brush na twarzy Flory trochę mi przeszkadza.
Zestaw z Bloom - najlepszy <3. Piękna koloryzacja, która tu dominuje. Niezwłocznie kiedyś go wezmę. Napis są super, hiper, kolorowe! Naprawdę, zestaw bardzo mi się podoba. Wszystko fajnie wygląda.
Nie no, nie wierze. Już tyle napisałam? No, cóż... Piszemy dalej.
Animacji nie będę osobno oceniać, bo inne są takie same tylko, że inna transformacja. Płynność jest w sam raz. Nie za szybka, nie za wolna. Czasami jednak, dokucza mi czcionka napisu... Nie wiem dlaczego, ale mam uprzedzenie do tego typu czcionek. Kolor jest dobry, neutralny.
Grafika z dnia 15.04.2014 - jaka śliczna kolekcja!
Zestaw z Bloom - szarość idealnie pasuje, nie mogę się do tego przyczepić. Napisy fajne, a kolory żywe. Przepraszam, że tak na szybko będę oceniać każdy z nich, no, ale wiesz...
Zestaw z Florą - szarość w Florze to chyba najlepsza rzecz, jaka może być xdd. Do Flory zawsze będzie pasować. Napisy fajne, koloryzacja również mnie zniewoliła.
Zestaw z Musą - tu trochę ta szarość mnie przytłacza i png's. Nie wiem. Po prostu nie moje gusta, tyle. Jednakże, w całej kolekcji podobają mi się te ramki.
Zestaw ze Stellą - cóż... ta szarość (znów). Nie jestem zwolenniczką szarości u Musy i u Stelli. Reszta mi się podoba.
Avatar z Bloom - hm, chyba lekko zamazany, czyż nie? Jednak koloryzacja nadrabia, fajna jest.
Grafika z dnia 09.05.2014 - przepiękna kolekcja! Wow! Mowę mi odjęło. Wszystkie zestawy są cudowne, może zdarzają się wyjątki, gdzie te kropeczki wyglądają trochę... (*szuka słowa*) dziwnie. To właśnie zdarzyło się u Musy i u Tecny. Bardzo podoba mi się czcionka 'Arabia', którą już pobrałam tyle, że do Gimp'a. Świetny pomysł z tymi "lustrami", no nie wiem jak to nazwać, w każdym bądź razie genialnie Ci to wyszło <33.
Grafika z nowej dostawy jest jeszcze lepsza. Avusie są po prostu wyśmienite i każdy ma w sobie to "coś" i mi się każdy podoba. Zestaw z Bloom to nawet nie będę pisać, bo szkoda gadać.... TO JEST CUDO! Tyle.
Anju, skarbie... Tworzysz genialną grafikę i jest coraz lepiej. Oddaj mi ten swój talent. Weny, kochana.

P.S: Miałam się rozpisać, a jak zawsze nic z tego nie wyszło xdd.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-06-2014 16:34
Dziękuję Rebi za tak długi post. Fajnie jak ktoś tak długo napisze. Niech żyją rozległe komenty!

Plus coś na ząbek - może początek kolekcji.



(Dziękuję Sam za natchnienie jej SAO -wskimi avkami.)



pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-06-2014 16:44
Matko Boska! Jakie to piękne :szoker:!
Zestaw z Laylą - dawaj mi ten zestaw, jest prześliczny! Ten styl jest chyba najlepszy jak dotychczas, poważnie. Może zacznijmy od podstaw. Png's mi się bardzo podoba, bo jest jednym z moich ulubionych, z serii Harmonix. Tekstury mi się podobają, bo bardzo, ale to bardzo przykuwają wzrok i są... interesujące, i w ogóle bardzo ciekawe. Koloryzacja jest inna i to mi się właśnie podoba. Napisy są genialne, bo innego słowa a tej chwili znaleźć nie mogę. Te kółeczka są takie ładne i takie słitaśne xDD. W każdym bądź razie wiec jedno - śliczne są. W avatarach zachwyciły mnie te paski. Jak ty to robisz? Zawsze podziwiałam, podziwiam i będę podziwiać Twoją grafikę oraz Twój ogromny talent do graficzenia.

Zestaw z Musą - napis, napis i jeszcze raz NAPIS! No, piękny jest, no mellow. Kurczę, ale mi się podoba ta kolekcja. To coś po prostu nadzwyczajnego. Png's ma fajną koloryzację i dobrze się komponuje. Zestaw jest dopracowany, powyższy też.
Weny, kochana.



Edytowane przez Rebecca dnia 12-06-2014 16:55
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafix *Trans of makeup*
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2014 20:19
Najbardziej delikatna kolekcja od x czasu. Przepraszam za to, ze się może nie podobać mruga.












pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 7 z 10 << < 4 5 6 7 8 9 10 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
~Sivlanaya0
10:20:32 12.05.2024
co z tego że ktos ma talent
~Sivlanaya0
10:20:17 12.05.2024
No ale niestety eurowizja jwst zbut polityczna
~Sivlanaya0
10:19:54 12.05.2024
Mi sie najbardziej spodobały piosenki Niemiec i Ukrainy nardzo dobrze zaspiewane
~Sivlanaya0
10:19:28 12.05.2024
Wgl wg mnie dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo
~Sivlanaya0
10:19:10 12.05.2024
myślalam że Chorwacja miała duże szanse na wygrana bo to taka "imprezowa" piosenka i publicznosx szalała
~Vixen0
9:05:32 12.05.2024
Kolec ale tu Irlandie to Ty zostaw to piękny kraj
~Vixen0
9:04:56 12.05.2024
Nexusik, zgadzam się, trzeba usunąć kościoły
~Vixen0
9:04:39 12.05.2024
Magayznu
~Vixen0
9:04:37 12.05.2024
Ten nowy numer we Włoszech ma mega okładke nagazybju
~Vixen0
9:04:22 12.05.2024
Ale to piękne
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.