Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,058
 Najnowszy Użytkownik: ~marka_p
Dzisiejsi Solenizanci
Stellka
Sysia
wikiwojtek2


Archiwum
❧  Grafika Sophie  ☙

Strona 23 z 31 << < 20 21 22 23 24 25 26 > >>
AutorRE: Grafika Sophie
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2014 21:47
Soph, ja Cię normalnie kocham! Wstawiłaś tutaj mój ulubiony fragment z całej serii Barbie, to na niego teraz mam fazę xdd. Piękne kolory, płynność idealna. Brushe wspaniale wyglądają, przez co jeszcze bardziej upiększają pracę. Cieszę się, że nie dałaś ich więcej lub większych, bo byś zepsuła tę pracę. Napis także zbędny.
Druga animacja także wyszła świetnie. Bardzo lubię ten moment, ten taniec mnie rozśmiesza xdd. Brushe suuuperaśne! Koloryzacja jeszcze lepsza.
Uważam, że avatar wyszedł świetnie. Kadr choć nic nie wnosi, jest bardzo ciekawy. Bardzo dobra jakość. Koloryzacja także świetna.
Kiedyś, kiedyś także ustawię sobie pierwszą sygnę xdd. Jak faza na Barbie wróci po raz kolejny.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2014 21:04
Płomyku, bardzo dziękuję <3.

A tu zestaw, który jest niewypałem... Od dawna nie robiłam grafy z kadrów i oto rezultaty (pomijam męczenie się z touchpadem xd):



ID




Edytowane przez Sophie dnia 20-02-2014 21:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2014 21:19
Widziałam ten zestaw u Ciebie na dA. Bardzo mi się spodobał. Moją uwagę zwrócił napis, który ma naprawdę świetnie pasującą tutaj czcionkę. Nie wyobrażam go sobie z inną. Ja myślałam, że to taki niespotykany kadr, a to brushe xdd. Ale naprawdę ładnie wygląda. Własnie te brushe dodają uroku całej pracy. Wybrałaś najlepszy moment z całego filmu. Plusik za to.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2014 18:05
Widzę, że w poprzednim poście królowała Barbie. Chyba akurat Akademię oglądałam jako jeden z nielicznych filmów. Gify mi się podobają, choć gdybym miała wybierać to gustowałabym bardziej w 2 ostatnich animacjach. Narzucone efekty, jakoś bardziej stonowane, lepiej pasują i są bardziej urokliwe. Nie da się po prostu zauważyć takiej ostrej ramowości. Przezroczystość zdecydowanie daje lepszy efekt. Przy pełnym znaczeniu zdaje mi się, że te cud - miód esy - floresy coś kradną z uroku pracy. Cóż to tylko moje spostrzeżenia.
Teraz kilka słów o Ariel. Kadr bardzo ładny. Fajnie dobrany napis na signie. Jakość jest spoko i sytuacja na fot. wręcz słodka.
Na ogół każda praca mi się podoba i nie mogę powiedzieć czegoś złego, więc... serio spoko uśmiech.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 21-02-2014 18:07
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2014 21:39
Nie ma klepania do tego zestawu - chcesz, bierzesz.




Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2014 22:06
Nowy zestaw jest śliczny. Napis czcionkowo i kolorystycznie jest cudny. Dodatki są fajne, a sama tekstura śliczna. PNG`s ładny, a kolorystyka dopasowana. Arielka ładna. Taka prosta, ale śliczna. Weny.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Chatta dnia 22-02-2014 01:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2014 22:20
Zestaw z Arielką ma ładny kadr i kolory. Reszta to kompletny nie wypał i właściwie mogłoby się bez tego obyć. Nie rozumiem, po co wstawiłaś tam kwiatki. Zupełnie tutaj nie pasują. Pewnie po to, by nie było tak pusto, ale bez tych brushy według mnie byłoby ok. Napis też klapa. Może gdyby była inna czcionka i lepsze wtopienie wyglądałoby to lepiej. Ogólnie z przykrością muszę stwierdzić, iż ten zestawy Ci nie wyszedł.
Natomiast nadrabiasz starty najnowszą dostawą. Zestaw jest cudowny pod każdym względem! Wspaniale dobrałaś postać. Wygląda przecudownie i bajecznie. Nie mam wrażenia żeby był nadmiar dodatków. Jest okey i bardzo mi się to podoba :). Lubię taki Twój styl, powinnaś częściej nim tworzyć.
Życzę weny :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-02-2014 17:28
Powiem tylko tak: OMG. Tam zestaw jest boski, po prostu boski. Nawet moja starsza siostra, która daleko gdzieś ma grafikę, przyznała, że to jest przecudowne. Bardzo podoba mi się efekt "śliskości". Wygląda jakby była taka gładka. Napis jest idealny. Tekstura wygląda bombowo, a dziewczyna jeszcze lepsza. Bardzo podoba mi się jej poza, a w szczególności włosy. Muszę przyznać, że to najlepsza praca, jaką u Ciebie widziałam <3.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-02-2014 18:49
Kocham pisać super duper długie komcie, które się kasują, sziet :XXX
Więc skrócę:
1. Do animacji wybrałaś fajne fragmenty, ale nie podoba mi się kolorystyka. Jest zbyt różowo. Wiem, że tak było w oryginale, ale po to jest Photoshop. Nie wiem po co ta dziwna faktura na animacjach. Już gif sam w sobie zawiera brzydkie wzorki (dyfuzję), więc tym bardziej należy zostawić gif jak "najczystszy", aby się nie "wyniszczył" bardziej.
2. Wybrałaś świetny kadr do Arielki. Podobają mi się kolorki i napis, ale brush już nie. Brushe były by fajnym dodatkiem, ale inne, nie kształtowe.
3. Zestaw z renderem mi się nie podoba. Sama widuję ostatnio dużo podobnych zestawów i blend, więc mam porównanie. Kolory tu najbardziej kuleją, zbyt "barwno". Monokolory z np. czerwonymi wstawkami, były by znacznie lepszym pomysłem. Dobór dodatków nienajgorszy, natomiast napis i to coś nad nim nie pasuje. Myślę, że dobre brushy, zabawy kolorem i byłaby moc. Wydaje mi się, że mogłaś tu też dodać jakiegoś ostrego blasku, efekt był by wtedy bardziej "kosmiczny", co pasowałoby do kompozycji. No nic, weny.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Chatta dnia 24-02-2014 18:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2014 17:45
Ja powiem, że mi się w ogóle zestaw z Arielką nie podoba. Według mnie jest sztuczny, a z kolorystyki w ogóle zadowolona nie jestem.
A róż w animacjach pogłębiłam. Barbie zawsze kojarzy mi się z różem, dlatego jest go tak dużo. A fakturę dałam, aby przyciemnić wszystko xD.
Co do realnego zestawu, to odzywa się we mnie moja skromność i muszę powiedzieć, że według mnie jest boski xD. Ja właśnie monokolorów nie cierpię, a kolorystykę uważam na największy plus zestawu.

-----
Miało wyjść coś innego, a jest nie powiem co. Do kitu, i tyle.




Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2014 18:35
Nie wiem, dlaczego, ale jak patrzę na tego PNG'sa to mam wrażenie, że widzę Stellę w zwykłej przemianie. Nawet nie wiem, dlaczego, ale przed oczami staje mi czarodziejka słońca i księżyca w pierwszej transformacji. To dziwne.
Cóż ogólnie praca mnie nie zachwyciła. Kolory są takie jakby martwe, a napis to kompletna porażka. Nie podoba mi się.
Ogólnie praca Ci nie wyszła, niestety. Muszę być z Tobą szczera.
Mam nadzieję, że Twoje kolejne prace będą lepsze <3.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2014 20:38
Powiem tylko tyle: SWEET. Ta Stella, jak powiedziała Suz "jak patrzę na tego PNG'sa to mam wrażenie, że widzę Stellę w zwykłej przemianie". Zgadzam się, ale i tak ta Stella jest prześliczna. Napis jest ładny. PNG`s fajnie dobrany do tekstury i dodatków. Przerosłaś moje oczekiwania. Zabiorę sobie ten zestaw na trzy tygodnie. Weny.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Sophie dnia 24-02-2014 20:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2014 21:42
Ta, może jeszcze powiesz, że wszystkie Twoje prace są do kity?! Ja się nie zgadzam! Jeżeli jeszcze raz coś takiego napiszesz, to zacznę bić i składać skargi do Dżoany lub prezydenta xdd! A teraz przechodząc do zestawu...
Wybrałaś idealną teksturę do png'sa. Bardzo, ale to bardzo podoba mi się koloryzacja. Napis idealnie pasuje. Dobrze, że nie użyłaś tutaj nie wiadomo jakich kolorów, bo zeszpeciłabyś ją. Nie mogę się napatrzeć na ten zestaw. Po prostu świetny.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2014 17:54
Zestaw ze Stellą jest piękny! Gdybyś zrobiła taki z Musą lub Florką... przewraca oczami Bardzo fajnie wszystko dobierasz, masz talent. Dołączam się do skargi Smoczej, jak jeszcze raz napiszesz, że takie cudo jest do kitu, JASNE?! XD.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 25-02-2014 20:07
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-03-2014 11:53
Suz, za co Ty mnie przepraszasz? Wyraziłaś swoją opinię, a ja się z nią zgadzam (chociaż co do martwych kolorów to sądzę, że są bardziej takie wymiotne xD). Dla mnie obiektywna krytyka jest ważniejsza od wiecznego słodzenia, bo jest szczera, a ja na tym lepiej wychodzę, bo się uczę. Tak więc za Twoją opinię bardzo dziękuję.
Nellka, radziłabym, żebyś nie rzucała tak słów na wiatr. Kto wie, może to się kiedyś przełoży na realne życie? Opanuj Photoshopa, twórz milion zestawów i zmieniaj je co pół dnia. Twoja praca, Twój czas. I nie będziesz narzekać, że nikt Ci nie chce nic zrobić. Ja na razie nie chcę widzieć zestawów mojej roboty u Ciebie.

Mam nadzieję, że jest lepiej.




I taki mały "prezent". Koloryzacja mojej roboty użyta w Stelli:
KLIK
Jeśli nie działa, to pisać.
Aha, jeszcze jedno: jak ktoś chce użyć grafikę z mojego bloga, to niestety nie użyje. Zablokowałam opcję kopiowania, bo ktoś sobie kradł moje prace.



Edytowane przez Sophie dnia 01-03-2014 11:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-03-2014 14:24
Suuper. Bardzo podoba mi się koloryzacja xdd. Te większe kratki idealnie pasują do całości. Gwiazdy także są super. Napis idealnie rozświetla pracę i tworzy równię z tym blaskiem w ręku Stelli. Przez to cała uwaga skupiana jest na Stelli, a nie na rozświetleniach.
Koloryzacją, którą dodałaś na dA bardzo mi się podoba.
Zaraz, czyli nie można brać prac z dA czy z innej strony?




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 01-03-2014 14:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 10:51
Koloryzację można śmiało używać ;3. Z bloga na blogspocie nie można brać prac, z dA można.

A tu jeden eksperyment. Staram się ogarnąć jeden program i jestem zadowolona, że zrobiłam choćby taki badziewny efekt xd.



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 12:05
Animacja z Barbie jest przecudna. Mogłabyś zdradzić na jakim programie robisz? Naprawdę piękna i płynna animacja. Ten dodatek - kółka na animacji są piękne, dodają uroku animacji. Nic dodać, nic ująć. Wcześniejszy zestaw ze Stellą jest boski. Ciekawa koloryzacja, piękny efekt i ten świetny napis... - wszystko tutaj pasuje. Jestem fanką twoich prac dlatego, że są żywe i pełne koloru. Weny życzę.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 13:12
Animacja jest super. Tempo szybkie, lecz nie za szybkie. Takie właśnie mi się podoba xdd. Ruchy są płynne i "gładkie". Koloryzacja bardzo mi się podoba. Wybrałaś wspaniały moment. Bardzo podoba mi się wystrój tego drzewa w tej koloryzacja. Dodany efekt jest oszałamiający. Patrzyłam się na niego przez jakieś 10 minut i zastanawiałam się, co w tej animacji jest takiego fajnego. Dopiero po upływie tego czasu i przeczytaniu Twojego komentarza zorientowałam się xdd. Zaczynasz się rozwijać pod kontem animacji, bardzo dobrze.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 13:58
Zestaw ze Stellą strasznie mi się podoba <3! Szczególnie te kolory. Zaraz pędzę pobrać sobie tą koloryzację, gdyż jest po prostu boska. Świetna robota :):). Napisz dobrze dobrany, chociaż wydaje się być lekko ucięty z lewej strony, ale to pewnie kwestia tego, iż jest po prostu trochę za duży. Kadr świetny. Ogólnie praca na plus pięć!
Gif z Barbie jako księżniczka wyspy jest genialny! Kolory świetne plus jeszcze te kropeczki w tle. Naprawdę genialna robota!
Hm, nie chcę jakoś namawiać czy coś, ale może zrobiłabyś jakąś animację z Tomb Raider? Chętnie bym jej użyła, ale oczywiście to tylko zależy od Ciebie. Nie nalegam.
Czekam na kolejne prace <3!


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 23 z 31 << < 20 21 22 23 24 25 26 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^ChandSharma0
10:15:14 07.05.2024
Stellka najlepszego serce
~clax70
1:12:52 06.05.2024
^ChandSharma 23:40:49 05.05.2024 <--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
Są, są
~Vixen0
1:03:05 06.05.2024
Nie oglądam nic oprócz anime czy Winxa
^ChandSharma0
23:40:49 05.05.2024
<--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
^ChandSharma0
23:35:12 05.05.2024
O, February, przy okazji dodawania punktów skoczyła ci ranga - gratsy :>
~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.