Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,058
 Najnowszy Użytkownik: ~marka_p
Dzisiejsi Solenizanci
livi06
Rebella1234


Archiwum
❧  Grafika Sophie  ☙

Strona 15 z 31 << < 12 13 14 15 16 17 18 > >>
AutorRE: Grafika by dariaa
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-05-2013 20:27
Używam takiej kolorystyki, bo mam taki styl, jednak następnym razem postaram się użyć innej mruga. Chciałam użyć innego png'sa ze Stellą, ale nie pasował.
Chatta - ja nie robiłam tych napisów, to tekstura.
Ross - w tapecie napisy to brushe, a akurat one mi się w tej pracy najbardziej podobają. Haha, tekstury nie były przemyślane, dawałam byle jakie xd.

------
Reszta tapet z kolekcji "safari":
Klik1
Klik2
Klik3
A tu inna tapeta z inną kolorystyką:
Klik4


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-05-2013 00:43
Tapety. Trochę słabo mi się to kojarzy z Safari. Ogólnie dobra robota. Świetna jakość, dobre pngsy. Tekstury tez fajne, choć te brushe za jaskrawe. Kolorystyka ta sama co zawsze. Trochę mi się przejadła. Czekam na innowację. Tapeta z Bloom mi się nie podoba. Realistyczna tekstura nie pasuje. Tło takie sobie, wieje pustką. Kolory jakieś zwykle. Ta tapeta Ci nie wyszła. Robisz dobre prace, ale czekam na coś nowego, czego u Ciebie jeszcze nie widziałam.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2013 22:23
Dziś trzy zestawy, a potem przerwa z grafiką, bo robię pewien projekt graficzny od miesiąca i się skupić nie mogę. Jakieś takie dziwne te zestawy, sama zabawa kolorystyką. Pewnie się nie spodobają.











Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2013 22:34
Ja nie wiem. Co wy macie z tymi słowami "pewnie się nie spodobają" i podobne? Przecież te zestawy są przecudne. Niby nic nie ma, a jednak jest dużo. Lubię takie pustki. Fajne kadry wybrałaś. Najbardziej podoba mi się Stella Harmonix. Kocham tą jej minę i fryzurę. Na szóstkę z plusem.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 31-05-2013 10:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2013 23:54
Nie wiem co myśleć o tapetach z kolekcji "safari". Pomimo, że kolorystyka jest bardzo ładna to niestety nudna. W tych tapetach jest to największy minus. Tło i efekty zostały dobrze dopasowane. Postacie idealnie umiejscowione. Jeśli chodzi o osobną tapetę z Bloom jestem na nie. Serduszka w tle są straszne, niszczą całość. Kolorystyka wydaje mi się taka zwykła, nie przemawia do mnie. Na plus jest umiejscowienie czarodziejki. W przeciwieństwie do tapet z "safari" tej bym sobie w życiu nie ustawiła. Najnowsze zestawy są puste. Jakikolwiek napis bardzo by je urozmaicił. Jeśli chodzi o kadry to podoba mi się tylko pierwszy. Powiem szczerze, że nie widzę tej "zabawy kolorystyką". Jednak cieszę się, że nie zastosowałaś znowu tych "jogurtowych" kolorów.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 30-05-2013 23:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2013 10:06
Ja nie wiem. Co wy macie z tymi słowami "pewnie się nie spodobają" i podobne?

No cóż, ja tak piszę, bo tak uważam. Nigdy nie uważałam mojej grafiki za dobrą, jestem do niej nastawiona raczej pesymistycznie. Zawsze się dziwię, gdy widzę na forum czy na sb zdania typu: "będziesz tak dobrą graficzką jak Cookie, Chanda i dariaa". Według mnie nie jestem dobrą graficzką. Jest tu wiele osób, które mnie przewyższają. Ich grafika jest piękna, moja jest raczej nijaka. Zawsze jestem bardzo krytycznie nastawiona co do moich zestawów, tapet itd. Gdy dan osoba pisze, że jakaś moja praca jej się nie podoba, to całkowicie się z nią zgadzam.
Czemu większość graficzek na wb tak pisze? Hm, może przez skromność? Lepiej mieć pewien dystans do swojej grafiki, niż przechwalać się nią na wszystkie strony. Pycha to nie jest nic dobrego. Taka osoba chyba nie byłaby zbyt lubiana, prawda? W każdym razie jak widzę, że ktoś pisze, że zestaw mu nie wyszedł, to od razu sobie myślę, że osoba jest skromniutka. Choć czasami taka osoba chce dostawać same pochwały i specjalnie tak pisze. Jednak ja wolę, gdy się mnie nie chwali, bo jakoś tak dziwnie się wtedy czuję. Po prostu nie umiem uwierzyć w to, że coś się może komuś podobać.

Chatta - tapeta z Bloom została zrobiona jakiś rok temu. Wygrzebałam ją z moich śmieci, żeby nie miała takiej kolorystyki jak pozostałe. Powiem szczerze, że również za Chiny bym jej nie ustawiła na pulpicie. Co do zestawów, to ostatnio jakoś lubię taki puste. Zabawa kolorami jest, osoby, które często korzystają z kadrów z galerii wb powinny ją zauważyć. Widać ją szczególnie w trzecim zestawie. Co do drugiego zestawu to nie wiem czy widać, ale w tle jest napis. Nie wiem, o co ci chodzi z tymi kadrami. Według mnie są dobre.



Edytowane przez Sophie dnia 31-05-2013 15:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2013 10:50
Najnowsze zestawy wyszły ci bardzo dobrze. Pomimo, że są dosyć puste, to niczego w nich nie brakuje i podobają mi się. Kolorystyka jest jak najbardziej na plus. Szczególnie ta na zestawie z Bloom i drugą Stellą. Pędzie (czy tam tekstury), które tutaj dodałaś idealnie pasują i nie niszczą efektu. Dobrze ci wyszło, tak trzymaj : D.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-06-2013 21:34
Ech, odkładam to już i odkładam, a ciągle coś mi przeszkadza. To nowa książka, to następna książka... Wrzucam pierwszą część, bo nie umiem się powstrzymać.

Tapeta
Klik
Zestaw


Ikonki




Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-06-2013 21:48
Jejku, tapeta jest taka.... taka.... piękna. Nie wiem jak opisać to, jak bardzo mi się ona podoba, brak słów po prostu. Piękne kolory, świetnie dobrane dodatki itp. Niczego nie brakuje. Zestaw również jest świetny, ale ta tapeta podbiła me serce. Podoba mi się sposób, w jaki dobierasz i dopasowujesz wszystko do siebie. Naprawdę talentu można Ci tylko pozazdrościć, czekam na więcej.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-06-2013 19:05


To oraz Stella są śliczne. Bardzo spodobały mi się te dwie sygnatury - piękne tekstury, koloryzacje, brushe (których z pewnością nie brakuje w Twoich pracach)... Trzeba Ciebie pochwalić :3. Teraz chcę Ci coś pokazać, a dokładniej to:



Porównaj to sobie z Florą, którą dałam powyżej i zobacz, jaki postęp zrobiłaś. Dam Ci jedna radę - nie wmawiaj sobie, że praca jest badziewna gdy tak nie uważasz. A jeśli już naprawdę praca jest okropna w Twoich oczach, to jej nie wstawiaj. Zacytuje fragment z jednej strony:
Bo widzisz, zawsze chodzi o to, w co wierzysz. Jeśli w coś wierzysz, to Twój mózg robi wszystko, żeby okazało się to prawdą. Wierzysz, że jesteś super (cokolwiek to dla Ciebie oznacza) to mózg zrobi tak, żebyś był. Wierzysz, że jesteś nieudacznikiem - mózg postara się zniweczyć Twoje plany i marzenia. Twój mózg to potężne narzędzie, ale może Ci zaszkodzić, jeśli nie wiesz jak się nim posługiwać.


Ćwicz - skoro już teraz Twoje prace są piękne, to jakie będą za rok?


to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez Bananowa dnia 09-06-2013 19:06
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2013 21:04
Bardzo dziękuję za komentarze. Banan, masz rację. Jak tak patrzę na te pierwsze sygnaturki, to nie wierzę własnym oczom.

Dobrze, czas wstawić to nad czym pracowałam przez jakiś miesiąc. Miesiąc, a mam tylko pięć zestawów. Głównie z powodu lenistwa i mojego programu graficznego, który zamyka się w połowie robienia zestawu i wszystko od nowa muszę robić. Raz się uruchamia, raz nie. Jeszcze trochę i będzie przede mną tańczyć z wywalonym językiem.
Po raz pierwszy tak się starałam. Byłabym wdzięczna, gdybyście napisali mi co mam poprawić. Za niedługo postaram się wrzucić drugą część.
Kolekcja Disney Princess (tak, wysiliłam się przy nazwie).









W trzecim zestawie jest niższa jakość png'sa. Próbowałam go wyostrzyć, lecz bardziej się nie dało (pojawiały się szumy).



O.o. Czyżby było gorzej niż myślałam?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2013 21:34
dariaa napisał/a:
W trzecim zestawie jest niższa jakość png'sa. Próbowałam go wyostrzyć, lecz bardziej się nie dało (pojawiały się szumy).


Najpierw chciałabym się ustosunkować do tej wypowiedzi. Co ma wspólnego niższa jakoś z wyostrzaniem? Chyba chodziło Ci o niższą ostrość. Z wyostrzaniem trzeba się delikatnie obchodzić, gdyż jest to skomplikowane narzędzie. Dodatkowo, jeżeli nie masz specjalnej techniki wyostrzającej, dość dobrej, możesz tylko zepsuć prace. Tak jak zostawiłaś jest dobrze, wcale nie widać tego spadku jakości.



Więc zestawy. Pierwsze wrażenie? "Jakie ładne, ale gdzieś to już widziałam. Tylko gdzie?". Więc grzebię i grzebię, aż docieram do grafiki Velivei. Patrzę na jej, na Twoje, na jej i odnoszę wrażenie, że wszystko jest do siebie zbyt podobne. Nie chodzi mi tu akurat o same księżniczki, ale o całą resztę. To nic. Przychodzi czas rozeznania i nagle się zastanawiam, po co sylwetki w tle? Powiększony portret byłby lepszy, ale co kto lubi. Nie jest źle, ładnie wkomponowałaś. Co mnie zabiło kompletnie? Nadmiar wszystkiego. Tekstury i różnorakie pędzle. Nie wiem, na co mam patrzeć. A wszystko to na wysokim kryciu, przez co nie ma tej subtelności. Praca z Bellą najlepsza, chociaż te kratki nie pasują mi do księżniczki. Chociaż stylistycznie pędzle i tekstury całkiem nieźle współgrają, to są na krawędzi między "Dobrą" pracą a "napaćkaną" pracą. Jeszcze jeden pędzel i bym się nie połapała. Kolorystyka zwyczajna, niespecjalna. To dobrze, gdyż już bardziej tego nie przeciąża, a jeżeli źle byś dopasowała, to mogłabyś z pracami utonąć. Aurora, na moje oko, zbyt wyostrzona. Mogłaś delikatnie to rozmyć, może jakoś to przydymić. Ogólnie prace są dobre, ładne, ale niewyważone. Zauważ, że puste prace często urzekają, a jest to trudne, by zrobić dobrą, pustą pracę. Jeszcze moment i byś paćkała po obszarze roboczym. Jeżeli chciałaś dużo dodatków, mogłaś pokusić się o przezroczystości i/lub maskowanie niektórych elementów. Dodam, że prace Twoje podobne są do prac Velivei, ale mimo, że ona czasem "paćkała", to nadrabiała kolorystyką, która dodawała lekkości. To moja opinia i ja nie neguję Twojego stylu. Także dla mnie jest za dużo and oczopląs przez dodatki, dla kogoś będzie odpowiednio. Każdemu się podoba co innego. Pochwalę Cię jeszcze za nasycenie w pierwszej pracy, które jest tak ustawione, te dodatki tak się nie rzucają w oczy. Weny życzę i więcej prac!


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 19-06-2013 22:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-06-2013 09:12
rossattiee - napisałam to, co miałam na myśli. Po wyostrzaniu na png'sie pojawiały się szumy. Patrzę i patrzę na te zestawy, a stylu Vel dostrzec nie umiem. Jej grafika wyróżniała się jakimiś dziwnymi, mocnymi, rażącymi kolorami (wystarczy zajrzeć do urodzin WB i to widać). Jedynie te kratki trochę z Cookie mi się skojarzyły, bo jeśli dobrze pamiętam to zrobiła raz z nimi zestawy. Nie wiedziałam też, o co ci chodzi z tymi księżniczkami. Musiałam wejść do tematu Vel i strona po stronie przeszukiwać go. W końcu znalazłam i powiem, że nie pamiętam tych zestawów. Jeśli się nie mylę, to wtedy nie było mnie na WB. Zrobiłam z nimi zestawy, bo, jak niektórzy wiedzą, interesuję się Disney'em i miałam takie png'sy. Nie wrzuciłam twarzy na tło, bo uznałam, że jest to mocno przereklamowane. Chciałam spróbować czegoś innego. Albo jestem ślepa, albo nie wiem co, ale ja tego nadmiaru brushy nie widzę. Używałam paru pędzli na jeden zestaw, reszta to tekstury, które ustawiałam na tryb "pokrywanie" i małe krycie. Po obszarze roboczym na pewno bym nie "paćkała", bo go nie używam. W ogóle nie wiem, czy jest w Gimpie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 20-06-2013 10:08
Hm, trudno ocenić, znowu się wkradł taki brak zdania, bo ani nie ziębią ani nie grzeją. Wyostrzyłabym bardziej kolory, znaczy może zwiększyłabym jaskrawość albo dała delikatną koloryzację, bo zestawy wydają się mieć takie zwykłe kolory. Nie przepadam za takimi normalnymi kolorami w pracach. Jak w Jasminie pasuje jej tułów w tle tak u innych nie pasuje i źle to wygląda. Jasmina rozmazana - potrzebuje wyostrzenia. Daria, nie idź po najłatwiejszej drodze, dałaś niebieski do niebieskiego, różowy do różowego i żółty do żółtego, szukaj innych do siebie pasujących kolorów. Zapewniam, że wyjdzie to na lepsze.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-06-2013 11:24
Daria nie, nie, nie. Kompletnie mnie nie zrozumiałaś. Po pierwsze nie chodziło mi o księżniczki, przecież równie dobrze mogłabyś mi pisać, że robię z winxa i kopiuje. Nie, nie o to mi chodziło. Vel miała jaskrawe kolory, ale później były ładne i subtelne, o to mi chodziło. Bo ustawilaś krycie, no i co? Dla mnie jest aż nadto wszystkiego, brakuje mi tu miejsca na odpoczynek i chwilę relaksu. Ja widzę podobieństwa jeżeli chodzi o jako takie wykonanie. Nie neguje Twoich prac, a moja opinia nie była złośliwa, a subiektywna. To są jedne z Twoich lepszych prac, nie zparzeczę, ale napisałam Ci co bym zmieniła. Polecam przeczytać jeszcze raz poprzedni komentarz, bo w nim Ci wszystko wyjaśniłam.



edit później poprawie bo napisałam wszystko a nie to co chciałam


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-06-2013 11:22
Zestawy z najnowszej notki.
1. Do tego zestawu ma pierwszeństwo Suz (jak go nie chcesz, to ja sobie go wezmę).


2. Tu dla mnie.



Hahaha, odbija mi xd. Może nie lubię Seleny, ale ten kadr jest całkiem ładny xd. Trzy wersje. Nie wiem, czy go wezmę, czy nie. Jeszcze się zastanowię xd.




Jakbym coś zepsuła, to dajcie mi czas na naprawę, bo nie ogarniam tego nowego Imageshacka xd.



A, zapomniałam. Tu nagłówek z Hermioną:
Klik



Edytowane przez Sophie dnia 25-06-2013 21:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-06-2013 13:29
Miałam napisać komentarz na twoim blogu, ale akurat nie byłam zalogowana, więc piszę tutaj. Zestawik z pierwszeństwem dla Suzanne ma fajne kolorki. Żółć w moich oczach zawsze ładnie komponowała się z fioletem, więc przy tym zestawie jest OK. Zestaw dla Ciebie, hmm... Bardzo fajnie rozwiane są włosy dziewczyny. Pasują mi do plażowego "klimatu" tego zestawu. Tu też jest ok. Ostatni zestaw wydaje mi się trochę ciemny, ale przecież wiesz, że jestem całkiem ślepa, więc się nie przejmuj. Bardziej podoba mi się podpis ostatni, czcionka na tej sygnaturze bardziej mi pasuje niż na drugim, gdzie tekst jest trochę słabo widoczny. Pracki są bardzo udane uśmiech.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2013 21:41
Ailen - faktycznie, Selena jest trochę za ciemna, ale jak była jasna to mi się nie podobała. Tak myślałam, że trzecia wersja jest najlepsza. Na drugiej napis jest niezbyt zauważalny, a na pierwszej jest za pusto. Dziękuję.
Ognista_Wojowniczka - Hermionę gra Emma Watson mruga. Bardzo dziękuję <3.

Po raz pierwszy i ostatni używam gradientów... Czeeerwonooo mi, czerwoonoo mi xdd. Tym razem postawiłam na tekstury, brushy jest mało.














Mówiłam już, jak bardzo nie cierpię nowego ImageShacka?
Lol, teraz patrzę i widzę, jak duże są te sygny xd.



Edytowane przez Sophie dnia 01-07-2013 21:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2013 21:49
Bloom jest bardzo ładna. Podoba mi się ta pustka (bez urazy). Świetny kadr i jakość.
Flora też jest bardzo ładna. Jakość i kadr doskonałe. Podobają mi się te ozdóbki.
Layla mnie rozśmieszyła. Ta jej mina... oczy. Ale kadr bardzooo ładny z tą bransoletką.
Musa jest super! Tak fajnie dużo dodatków. I jeszcze ten jakiś błysk na włosach. Magia.
Stalla wyśmienita. Tylko ten kadr nie przypomina mi transformacji Sirenix. Ale jest okej!
Tecna jest super! Te kolory. Połączenie. Ta mina, twarz, poza. Istne arcydzieło.
Ja bym bardziej powiedziała, że róóóżowo Ci.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 01-07-2013 21:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by dariaa
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2013 11:55
S_P - faktycznie, róóóżowo mi xd. Dziękuję.

Podoba mi się ta pustka (bez urazy).

Haha, bez urazy :D. Właśnie o pustkę mi chodziło. Nie chciałam, żeby było nawalone brushami.

Layla mnie rozśmieszyła.

Mnie też, ale nie ma żadnego normalnego kadru z jej transformacji xd. A chodziło mi o sam jej początek.

Błysk na włosach Musy już był, tutaj tylko stał się bardziej widoczny.



Początkowo miała to być tapeta z Winx, lecz żaden png's nie pasował. Więc przekształciło się w tapetę z anime, bo render po prostu do mnie krzyczał.
Klik
Czekajcie chwilę, bo coś się z rozmiarem stało ;/. No, już. Nowy ImageShack najwyraźniej nie rozumie, że nie zmniejsza się rozmiaru obrazka.



Po raz pierwszy w pracy kadry łączyłam :o. Z tej podniety zapomniałam zrobić cokolwiek innego w zestawie xd. Tylko koloryzację zrobiłam i walnęłam jakiś brushowy napis, który mi nie pasuje. Ale jak na pierwszy raz to nieźle xd.









Edytowane przez Sophie dnia 04-07-2013 10:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 15 z 31 << < 12 13 14 15 16 17 18 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~clax70
23:57:16 07.05.2024
Niestety Polska nie weszła do finału zdezorientowany
~clax70
23:56:52 07.05.2024
Najlepszego!
~Stellka0
23:25:04 07.05.2024
Dziękuję Chand serce
~February0
20:09:31 07.05.2024
ale moja wymarzona to kolor błękitny więc jeszcze muszę poczekać uśmiech))
~February0
20:09:05 07.05.2024
oo rzeczywiście nowa ranga <3
^ChandSharma0
10:15:14 07.05.2024
Stellka najlepszego serce
~clax70
1:12:52 06.05.2024
^ChandSharma 23:40:49 05.05.2024 <--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
Są, są
~Vixen0
1:03:05 06.05.2024
Nie oglądam nic oprócz anime czy Winxa
^ChandSharma0
23:40:49 05.05.2024
<--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
^ChandSharma1
23:35:12 05.05.2024
O, February, przy okazji dodawania punktów skoczyła ci ranga - gratsy :>
~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.