Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,058
 Najnowszy Użytkownik: ~marka_p
Dzisiejsi Solenizanci
Stellka
Sysia
wikiwojtek2


Archiwum
❧  Graficzny świat WinxBloom.  ☙

Strona 13 z 14 << < 10 11 12 13 14 >
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2013 22:14
Suzanne napisał/a:
Najnowsze zestawy są ładne. Takie estetyczne, nie przesadzone. Naprawdę bardzo dobra robota. Do napisów też nie mogę się przyczepić, ponieważ są dobre. Chociaż mogłaś wybrać inną czcionkę i postawić je w nieco innym miejscu. Ogólnie zestawy są bardzo dobre. Czekam na kolejne prace i życzę weny <3.



Bardzo dziękuje Suz. Cieszę się, że Ci się podobają. Niektóre napisy miałam dać w innych miejscach, ale wydawało mi się, że nie będzie dobrze wyglądać. Wena się przyda, bo cierpię na jej brak.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2013 22:23
Nowa dostawa jest bardzo ładna. Choć gustuję w ciemniejszych kolorach, to podobają mi się te sygnatury. Użyłaś fajnych kadrów, najlepiej chyba wyszła Stella i Layla. Co do napisów, to bardzo fajnie pasują, Widać, że się cały czas uczysz i starasz, a Twoje prace są ładne i estetyczne. Oby tak dalej.


(c) rossattiee

Edytowane przez Cattie dnia 04-03-2015 14:57
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Vergot
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2013 22:35
To tak: ja opiszę te najnowsze zestawy.
1. Wybrałaś bardzo fajny kadr/png's, poniważ podobała mi się ta Flora z czwartego sezonu. Napisz może nie jest najgorszy, ale ten pasek zasłania trochę to zwierzątko, a na dodatek napis jest koloru różowego, przez co trochę się zlewa z ubraniem Flory. Nwm co mam o tym myśleć, trochę nie w moim guście.
2. Tutaj ładnie, choć tło mogłoby być trochę urozmaicone. Za to napis jest wyraźniejszy.
3. Tutaj wybrałaś bardzo ładny kard, a ta jasna kolorystyka pasuje do Musy. Tylko tło puste.
4. Podobnie, jak u Musy, choć napis znowu się zlewa, a tło puste. Widzę też różnicę jasności pomiędzy avkiem a sygną.
5. Ten zestaw spodobał mi się najbardziej. Render jest lepszej jakości od pozostałych, napis już w innych przypadkach komentowałem, tak samo jak tło. Mimo, że nie przepadam za bladymi kolorami, to tutaj mi się one podobają i pasują.

Cóż, pozdrawiam i życzę ci weny.



^^ Od Izaczka

Jak coś to Maciek jestem. uśmiech
48944357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2013 11:17
Pierwsza dostawa z tej strony mi się nie podoba. Są to tylko zwyczajne kadry, do których dobrałaś ramki, chyba z PhotoScape'a. Widziałam milion razy te obrazki, więc wiem xd. Tapeta według mnie nie jest tapetą, bo rozmiarami jej nie przypomina. Hm, gdyby nie ten napis i render, to byłoby dobrze. Dlaczego nie skorzystałaś z gotowca? Przecież pełno ich jest.
Animacja nie jest płynna, pewnie dlatego, że korzystałaś z kadrów, a nie klatek. Ogólnie jakościowo jest dobrze, te piekielne kropki w każdym gifie są xD.
Najnowsze zestawy:
1. Flora jest za ciemna i za wysoko wykadrowana. Ten czarny prostokąt (gradient?) nie pasuje. Zestaw jest jakiś pusty.
2. Fajne kolory, zmniejszyłabym troszkę krycie tego paska, a avatar wykadrowałabym niżej. Napis jakoś mi się nie podoba, jak powiedział Vergot, za bardzo zlewa się z Florą.
3, 4, 5, 6. Zestawy są jasne, mogłaś dodać czarną warstwę i ustawić odpowiednie krycie, żeby to poprawić. Napisy mi nie podchodzą, jakieś dziwne są. W niektórych kadrach jakość padła.
Wydaje mi się, że jest już lepiej. Weny ^^.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2014 18:22
Dziękuje wszystkim za komentarze. Dwa zestawy z Daphne wstawiam. Miały być napisy, ale jakoś bardziej prace podobają mi się puste.








Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~layla7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2014 18:26
Hmm... widać, że bawiłaś się kolorkami. To dobrze. Bardziej podoba, mi się drugi zestaw, ja bardziej wolę takie puste niż, napchane. Super ci także, wyszedł pierwszy zestaw. Ogółem, twoje prace są fajne i dopracowane. Stosujesz interesującą technikę. Tak jak mówiłam, te dwa zestawy bardzo mi się podobają. Pozdrawiam.


Odchodzę z WB. Głównie z jednego powodu, ale to teraz nieważne. Niektórych z was, zapamiętam na zawsze oraz będę ciepło wspominać, a niektórych po prostu wymażę z pamięci. Może nie byłam nieraz lojalna dla niektórych z was, za to także chcę was przeprosić. Żegnaj WInxBloggerze! Do zobaczenia!
http://winx-ever.cba.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2014 18:35
layla7 napisał/a:
Hmm... widać, że bawiłaś się kolorkami. To dobrze. Bardziej podoba, mi się drugi zestaw, ja bardziej wolę takie puste niż, napchane. Super ci także, wyszedł pierwszy zestaw. Ogółem, twoje prace są fajne i dopracowane. Stosujesz interesującą technikę. Tak jak mówiłam, te dwa zestawy bardzo mi się podobają. Pozdrawiam.


Dzięki, layla. Cieszę się bardzo, że zestawy Ci się podobają. Ja też bardziej wolę puste. Kolorami bawiłam się, bo inaczej byłoby monotonnie.

Mała uwaga. "Byłoby" pisze się łącznie + polskie znaki bardzo mile widziane :).//Vic


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Victoria dnia 06-03-2015 16:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2014 18:38
Bardzo ładna grafika. Najnowsze dwa zestawy z Daphne podobają mi się. Ale bardziej drugi zestaw mi się spodobał. Pierwszy jest bardzo jaskrawy ale to nieźle, mi się taki nawet podoba. Wcześniejsze prace z Winx w Bloomix'ie są świetne, najbardziej mi się podoba Stella. Bardzo mi się podobają prace z Elsą i innymi bohaterami "Krainy lodu". Bardzo mi się podobają twoje prace. Mam nadzieję, że dodasz kolejne. Pozdrawiam uśmiech,


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez ChandSharma dnia 03-02-2014 20:16
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 16:29
Stella napisał/a:
Bardzo ładna grafika. Najnowsze dwa zestawy z Daphne podobają mi się. Ale bardziej drugi zestaw mi się spodobał. Pierwszy jest bardzo jaskrawy ale to nieźle, mi się taki nawet podoba. Wcześniejsze prace z Winx w Bloomix'ie są świetne, najbardziej mi się podoba Stella. Bardzo mi się podobają prace z Elsą i innymi bohaterami "Krainy lodu". Bardzo mi się podobają twoje prace. Mam nadzieję, że dodasz kolejne. Pozdrawiam uśmiech,


Dziękuję za pozytywną ocenę, Stella. Fajnie, że podobają Ci się zestawy z Bloomix'u. Zresztą te z "Krainy Lodu" też. Dodam kolejne prace jak będę miała czas i jakiś pomysł. Dziękuję jeszcze raz.

Zestawy z 6 odcinka 6 serii. Można brać (ale nikt nie weźmie).


















Teraz z postaciami realnymi. Nie ma napisów, bo bym prace zepsuła. Kolorami się bawiłam. Dużo tego dlatego ostrzegam, można oślepnąć od tych okropności.














































Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Sophie dnia 06-02-2014 13:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 17:55
Wow, duuuużo tego xd. No nic, trudno.
Zestawy mają fajne kadry, podobają mi się. Wspaniale, że bawisz się koloryzacją i rozświetlaniem. Lecz prace są puste. Nie ma napisów, brushy czy tekstur. Przez to są mało atrakcyjne. Fakt, czasami praca wygląda ładniej, gdy nie ma na niej dodatków, lecz tutaj są one potrzebne.
Ale jest fajnie, ćwicz dalej.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2014 16:10
Smoczy_Plomien napisał/a:
Wow, duuuużo tego xd. No nic, trudno.
Zestawy mają fajne kadry, podobają mi się. Wspaniale, że bawisz się koloryzacją i rozświetlaniem. Lecz prace są puste. Nie ma napisów, brushy czy tekstur. Przez to są mało atrakcyjne. Fakt, czasami praca wygląda ładniej, gdy nie ma na niej dodatków, lecz tutaj są one potrzebne.
Ale jest fajnie, ćwicz dalej.


Dzięki, Smocza. Nie ma napisów, brushy i tekstur, bo bym zepsuła prace. Nie umiem dobrze ich dopasować. Ćwiczę cały czas, ale do przodu chyba nie idę. Ostatnio ciągle daję puste prace, ale takie mi się podobają. Jeszcze raz dziękuję.

Kolejny zestaw. Tym razem jeden. Dałam teksturę i bawiłam się trochę w programie, ale chyba za dobrze nie wyszło.





Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Sophie dnia 06-02-2014 13:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2014 16:20
Zestawy z dnia 2 lutego (wczoraj) są śliczne, aż bym sobie chciała klepnąć jakiś, ale już mam zaklepany inny zestaw i ten, co mam, ustawiłam niedawno. Świetne zestawy z Bloom i Daphne, bardzo mi się podobają. Zestawy z postaciami też są niczego sobie, najbardziej podobają mi się: 3, 8,9, 11,13, 16 i 17. Ale wszystkie są ładne. Najnowszy zestaw też nie jest zły. Też mi się spodobał. Czekam na kolejne prace. Życzę weny.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez ChandSharma dnia 03-02-2014 20:17
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-02-2014 19:46
Sygnatura z Bloomix'em Layli. Co o niej sądzicie?





Zrobiłam trzy zestawy. Da się na nie patrzeć?









Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-02-2014 13:55
Najpierw zestawy z dnia 22.01. Pierwsza Daphne jest strasznie jasna, mogłaś ją trochę przyciemnić. To coś na jej twarzy nieprzyjemnie wygląda. Druga całkiem ładnie Ci wyszła, ale wykadrowałabym ją nieco niżej (chodzi o sygnaturę). Następna dostawa z szóstej serii znów bije rekordy jasności, dlatego niezbyt mi się podoba, szczególnie te zestawy z Daphne są dziwne. Co do zestawów realnych, to ani mnie ziębią, ani grzeją. Koloryzacje mogły być inne, Emma z parasolem wykadrowana jest zbyt wysoko, sama głowa dziwnie wygląda. W niektórych zestawach pojawiły się nieprzyjemne szumy. Chyba jako jedyny naprawdę podoba mi się ostatni zestaw - czysty, ładne kolorki, brakuje tylko nieco pustawy.
Następny zestaw jest nawet, nawet. Fajna kolorystyka, podoba mi się. Kadr również niczego sobie.
Ruchoma sygnatura z Laylą mi się nie podoba, brak jej płynności, bo korzystałaś z kadrów.
Zestaw z Bloom jest nieco... dziwny xD. Te plamy mnie rozwalają xd. Sama głowa czarodziejki nie pasuje. Zresztą tak samo jest z pozostałymi zestawami, które nie mają w sobie niczego szczególnego, ale nawet mi się podobają. Mogłaś tylko dopasować kolorystycznie png'sy i dodać jakieś napisy, bo zestawy są puste.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-02-2014 14:08
Sophie napisał/a:
Najpierw zestawy z dnia 22.01. Pierwsza Daphne jest strasznie jasna, mogłaś ją trochę przyciemnić. To coś na jej twarzy nieprzyjemnie wygląda. Druga całkiem ładnie Ci wyszła, ale wykadrowałabym ją nieco niżej (chodzi o sygnaturę). Następna dostawa z szóstej serii znów bije rekordy jasności, dlatego niezbyt mi się podoba, szczególnie te zestawy z Daphne są dziwne. Co do zestawów realnych, to ani mnie ziębią, ani grzeją. Koloryzacje mogły być inne, Emma z parasolem wykadrowana jest zbyt wysoko, sama głowa dziwnie wygląda. W niektórych zestawach pojawiły się nieprzyjemne szumy. Chyba jako jedyny naprawdę podoba mi się ostatni zestaw - czysty, ładne kolorki, brakuje tylko nieco pustawy.
Następny zestaw jest nawet, nawet. Fajna kolorystyka, podoba mi się. Kadr również niczego sobie.
Ruchoma sygnatura z Laylą mi się nie podoba, brak jej płynności, bo korzystałaś z kadrów.
Zestaw z Bloom jest nieco... dziwny xD. Te plamy mnie rozwalają xd. Sama głowa czarodziejki nie pasuje. Zresztą tak samo jest z pozostałymi zestawami, które nie mają w sobie niczego szczególnego, ale nawet mi się podobają. Mogłaś tylko dopasować kolorystycznie png'sy i dodać jakieś napisy, bo zestawy są puste.


Dziękuje za ocenę Sophie. Wiem, że zestawy są jasne, ale takie mi się podobają. Postaram się robić ciemniejsze. Dobrze myślałam, że ruchoma sygnatura nie będzie ładna. Ostatnie zestawy to takie eksperymenty. Nie lubię dodawać napisów, bo dopasować ich nie potrafię.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-02-2014 16:20
Animacja za wolna. Nie idzie płynnie i nie wygląda fajnie. Z trzech kolejnych prac najlepiej, moim zdaniem, wyszła Ci Bloom, choć też nie jest perfekcyjna. Brakuje mi na tych zestawach napisów, brushy bądź więcej tekstur. Pomysły są fajne, naprawdę. Koloryzacje też mi się bardzo podobają.
Zestaw z 3.02 bardzo mi się podoba. Świetnie dobrałaś tekstury. Podoba mi się tutaj efekt przeźroczystości. Napis wspaniale wygląd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-02-2014 20:04
Smoczy_Plomien napisał/a:
Animacja za wolna. Nie idzie płynnie i nie wygląda fajnie. Z trzech kolejnych prac najlepiej, moim zdaniem, wyszła Ci Bloom, choć też nie jest perfekcyjna. Brakuje mi na tych zestawach napisów, brushy bądź więcej tekstur. Pomysły są fajne, naprawdę. Koloryzacje też mi się bardzo podobają.
Zestaw z 3.02 bardzo mi się podoba. Świetnie dobrałaś tekstury. Podoba mi się tutaj efekt przeźroczystości. Napis wspaniale wygląd.


Niestety animacji nie umiem dobrze robić i wychodzi nijak. Co do napisów to nie lubię ich dodawać, ponieważ źle je dobieram. Cieszę się, że podoba Ci się zestaw z 3 lutego. To był taki eksperyment w Gimpie. Dzięki za szczerą ocenę.


Walentynki się zbliżają i chociaż za nimi nie przepadam to zrobiłam avatary. Wydaje mi się, że wyszły dobrze. Co sądzicie?














Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Dzastin dnia 06-02-2014 20:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~layla7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-02-2014 17:35
Wow, dużo tego. No dobra, zaczynamy. Najładniejsze avki to: 1, 2, 4, 6, 7, 9, 10 i ten ostatni. One wszystkie są ładne! Hm... chyba sobie na walentynki, jakiś od Ciebie ustawię, ale jak się zgodzisz. Używasz fajny czcionek. Zabawa kolorkami - to jest to! Weny życzę.


Odchodzę z WB. Głównie z jednego powodu, ale to teraz nieważne. Niektórych z was, zapamiętam na zawsze oraz będę ciepło wspominać, a niektórych po prostu wymażę z pamięci. Może nie byłam nieraz lojalna dla niektórych z was, za to także chcę was przeprosić. Żegnaj WInxBloggerze! Do zobaczenia!
http://winx-ever.cba.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2014 21:47
Dzięki layla7.

Prezenty dla ChandSharmy i Stella. Klikajcie na miniatury sygnatur, bo inaczej nie mogę wstawić. Chyba nadal jest źle, ale iv.pl nie ogarniam.

Zestaw dla ChandSharmy.





Zestaw dla Stella.




Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Dzastin dnia 14-02-2014 21:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Vergot
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2014 09:51
Nie jestem zwolennikiem czarno-białości. Tak więc, jakoś szczególnie ostatnie prace do gustu mi nie przypadły.
Jednakże Aisha wyszła przyzwoicie. Nie straciła na jakości. Dobrze, że nie dodałaś miliona dodatków, bo czarno-białe powinno być proste (według mnie). Ta kratka też nie jest najgorsza. Sygnatura jest w porządku, a co do avataru to mogłaś wyciąć większą część sygny i pomniejszyć.
Stella trochę gorzej.
Jak dla mnie to jest w porządku.



^^ Od Izaczka

Jak coś to Maciek jestem. uśmiech
Edytowane przez Victoria dnia 06-03-2015 16:25
48944357 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 13 z 14 << < 10 11 12 13 14 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~clax70
1:12:52 06.05.2024
^ChandSharma 23:40:49 05.05.2024 <--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
Są, są
~Vixen0
1:03:05 06.05.2024
Nie oglądam nic oprócz anime czy Winxa
^ChandSharma0
23:40:49 05.05.2024
<--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
^ChandSharma0
23:35:12 05.05.2024
O, February, przy okazji dodawania punktów skoczyła ci ranga - gratsy :>
~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.