Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,055
 Najnowszy Użytkownik: ~stella322
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087

WinxBlogger- portal internetowy
Ankietownik
❧  Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?  ☙

Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 12:52
Sophie napisał/a:
Szablon może być, kolorki ma nawet ładne, no i taki inny jest od pozostałych.
Mi się nie podoba nagłówek, jest za bardzo zawalony, mdły jakiś, nie podchodzi mi (ta Bloom z szyją jak u żyrafy...).


Ja się pod tym podpisuję, jeżeli chodzi o Bloom. Ogólnie nie podobają mi się te png'sy, nawet chyba większości osób. I jeszcze Bloom prawie zawsze jest w szablonie, tym głównym, a na przykład jeszcze chyba nigdy nie było Musy, ale także bez Bloom.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 12:57
W sumie, to ja nie mam jakiś wnikliwości do wad portalu, bo na początku zawsze jakieś są, a potem się do nich samemu przyzwyczaja. Ale jakbym już musiała jakieś znaleźć, to może przyczepiłabym się do ciągłego marudzenia użytkowników. Co do WB, no cóż, nic takowego nie znalazłam. Wszystko funkcjonuje świetnie, jest tutaj wielkie grono świetnych grafików, nikt nie przeklina, nie hejtuje, a w dodatku została otworzona Encyklopedia z ciekawymi newsami o postaciach. Po prostu nie ma sposobu, aby tutaj znaleźć jakiś minusów. Owszem, jakby to był: Ask, Facebook, czy też Nk, to bym takowe znalazła, ale tutaj niczego się nie dopatrzyłam.
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 13:30
Na szablonie faktycznie, mogłoby być coś innego niż Bloom.
Bloom z szyją jak u żyrafy...

racja, szyja jest trochę dłuuuuuga.
Do tego zgadzam się, że niektóre wypowiedzi modów wobec nowicjuszy są lekko za ostre. Takie uwagi to można zwracać do starych WB-owców, a nie do każdego nowego użytkownika.
No i (mówiłem i powiem jeszcze raz) czy da się coś zrobić aby powiększyć strzałki od Shoutboxa?
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 13:38
Radi napisał/a:
No i (mówiłem i powiem jeszcze raz) czy da się coś zrobić aby powiększyć strzałki od Shoutboxa?

Mówisz, masz.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 16:42
Ja oczywiście to rozumiem, że mudzi też mają prawo się wkurzyć i robota wcale nie jest łatwa, ale od tego jest ten temat, żeby wypisywać rzeczy, których się nie lubi, prawda? Mimo to oczywiście WB jest cudowny, bo wchodzę tu codziennie i nigdy się jeszcze na nim nie zawiodłam.
Najbardziej to mi się nie podoba nagłówek.



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
Edytowane przez YouStee dnia 27-08-2014 16:43
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2014 17:09
Chciałabym poruszyć w.w. kwestie.
1. Ja rozumiem, że moderatorzy to też użytkownicy, że jak każdy mają nerwy itd., ale postawcie się w miejcu takich "świeżych" osób. Każda z nas kiedyś była nowicjuszką, więc niech sobie przypomni te czasy. Ja jak tu przyszłam, nie znałam panujących tu zasad i te adnotacje mnie dziwiły, nie wiedziałam kompletnie o co chodzi. Teraz widzę, że często adnotacje są "chamskie", ostrzejsze itp. Takie coś może zrazić niektórych użytkowników, szczególnie tych, którzy dopiero co sie zajerestrowali. Nie mówię tu o wszystkich, np u ChandSharmy nie spotkałam się z jakąś wrogością, czy coś w podobie. Ja naprawdę rozumiem, ale czasem uważam, że niektórzy są zaostrzy, tyle.
2. Jeszcze jedna rzecz mnie "razi". Głupie teksty w komentarzach czy postach. Na shoutboxsie, rozumiem, każdy się śmieje, żartuje, jest fajna atmosfera i bardzo dobrze, bynajmniej nie jest sztywno czy drętwo. Moim zdaniem, komentarze czy posty są bardziej oficjalną formą wypowiedzi na forum, a teksty typu "ruda małpa blum", "sraj i blum", naprawdę nie są fajne, tymbardziej moderatorzy powinni się tego wystrzegać, aby dawać innym dobry przykład i panować nad porządkiem. To taka moja osobista sugestia, nie wiem jak reszta osób z forum to odbiera.
3. Znikające posty. Nie wiem kto, co i jak, nikogo nie oskarżam, ale u siebie zauważyłam, że zniknął mój post z zestawem. Zestaw dość stary, ale chodzi mi o to, że nie powinno się takich kasować, a jeżeli to przypadek, to wypadałoby o tym chociaż powiadomić przez PRIV. Przypadki się zdarzają, przecież to nic wielkiego, ale jak ktoś usuwa posty z twórczością, to mógłby chociaż o tym powiadomić. Zauważyłam też w temacie z grafiką cz_flory, że posty się czasem przesuwają, czyli ktoś, coś musiał usunąć. Nie jestem w stanie zweryfikować czy coś zginęło lub nie, ale postanowiłam też o tym wspomnieć przy "znikających postach". Szczególnie, że krótkich wypowiedzi, w tamtym temacie, sobie nie przypominam.

Co do nagłówka. Na początku też się nie mogłam przyzwyczaić, ale nie uważam, że należy go zmieniać od razu, bo jest od niedawna. A autorka na pewno się przy nim starała, więc też nie krytykujcie tak, bo włożyła za pewne w niego dużo pracy. Z mojej strony to tyle, reszta na WinxBlogger jest klarowna i większych niesprawności nie zauważyłam.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 30-08-2014 17:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2014 15:13
Muszę się zgodzić z Ross jeśli chodzi o punkt pierwszy. Pisanie zasad panujących w języku jest przydatne, ale pisanie rzeczy typu "Katastrofa!", to... No cóż. Może odstraszać. No już się tego nie czepiam.

Tylko powiem, że jak byłam modem to pewnej rzeczy nigdy, ale to NIGDY nie zrobiłam w przeciwieństwie do innych moderatorów (ewentualnie raz mi się zdarzyło). Mam na myśli poprawianie opowiadań. Rozumiem poprawienie wstępu, ale opowiadania? Jak ktoś ma komuś ocenić to opowiadanie pod względem interpunkcji czy ortografii, kiedy nie można zobaczyć oryginału? To się zdarza za często, a jak chcę komuś ocenić opowiadanie to sobie mówię, że i tak zaraz przyjdą i poprawią. Poezja i opowiadania nie powinny być poprawiane, bo ludzie to wstawiają dla oceny, aby dowiedzieć się co zrobili źle, a co dobrze. No i to tyle.


to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez Bananowa dnia 31-08-2014 15:18
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2014 16:18
Z tą zacytowaną wypowiedzią też uważam, że to przesada lekka. Od razu tak ostro? Bez przesady. A kto to napisał tak w ogóle i gdzie? Bo ciekawa jestem, może dałoby się to jakoś wyjaśnić.
Banan, ja też nigdy nie poprawiam opowiadań. Myślę, że to przesada, bo w końcu czyje to jest opowiadanie? Niech inni użytkownicy widzą, jak ktoś pisze, bo wiadomo - mod parę słów pozmienia, doprowadzając wszystko do kupy...
Nie będę się szczególnie nad tym rozpisywać, powiem tylko tyle, że po ostatnim poruszeniu kwestii adnotacji, postaram się wrzucić nieco na luz, jednak gdy zwrócę uwagę parę razy i skutków nie będzie, to nie ma co liczyć, że pozostanę w pełni spokojna.
Tyle, odmeldowuję się xd.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2014 18:37
Temat brzmi "Co wam przeszkadza na WinxBlogger?", a skoro w tym tkwi problem, to chyba nie jest off top.
Przepraszam, ale jakie spiny? Każdy ma prawo do wyrażania swojej konstruktywnej opinii, chyba po to jest ten temat, tak?
Owszem, moderator jest człowiekiem a także użytkownikiem, takim samym jak każdy inny. Błagam, nie róbcie z siebie męczenic. Wszędzie każdy pisze, że lubi moderować, bo to dla niego wyróżnienie, bo chce pomóc, bo to administracja go wybrała, że dla przyjemności to robi. A wy opisujecie to tak, jakby cz_flora was na łańcuchu przypieła was do słupa i kazała poprawiać dzień i noc. NIKT nie robi tego na siłę, skoro to takie męczące i tak często wam puszczają nerwy, to nie bierzcie się za to. I tak, ja byłam moderatrką, a także Bananowa była moderatorką, także obie doskonale wiemy jakie są zasady i co trzeba robić, a co nie. Też poprawiałam posty, też denerwowali mnie niektórzy użytkownicy, ale co miałam robić? Wyżywać się na kimś, kto nie potrafi sklecić zdania? Dlaczego? Po prostu poprawiałam bez gadania, skoro ktoś mi daje taką ważną funkcję, to chyba powinno się w to zaangażować i czerpać z tego przyjemność, szczególnie, że na siłę nikt nikomu nie każe tego robić. I nie mówcie, że nerwy puszczają, bo np ChandSharma, którą dobrze znam, wiem, że też się denerwuje, też czasem jej się nie chce, ale nigdy nie widziałam u niej takich surowych adnotacji, co więcej, czasem pisze wprost PW do kogoś, kto popełnia błędy i stara się tłumaczyć co i jak.
I krytykę przyjmijcie, bo moderatorką nie jestem, ale to znaczy, że nie mam już zdania tutaj? Czy zwykły użytkownik nic nie znaczy? Bez przesady. Kiedyś adnotacje były bardzo suche, typu "brak przecinków, pisz obszerniej" i to było dobre. A teraz moda właśnie na takie adnotacje. Ja nikogo nie wskazuje palcem, ale urząd moderatora nie upoważnia aby sprawiać przykrość innym, bo wiele osób z pewnością takie rzeczy odpychają od forum. Wszyscy widzimy ilu jest użytkowników, a ilu się tak naprawdę udziela. Może niektórzy się własnie boją? Może. Przeczytajcie czasami swoją wypowiedź dwa razy, później dodajcie i ok, bo ja rozumiem, że każdemu mogą nerwy puszczać, ale później taki nowicjusz będzie się bał cokolwiek napisać. I nie, nie wytykam tu nikogo palcami, ani nie mam zamiaru urazić nikogo w tym poście. I nie róbcie draki, tam gdzie jej nie ma, bo tekst:
Skoro jest taki mądry, to czemu nie jest moderatorem, hm? Jestem strasznie ciekawa

jest strasznie nie na miejscu, nie każdy chce być moderatorem, nie kazdy może, a czy to znaczy, że ma nie mieć prawa głosu? Nikt tu nie próbuje podważać autorytetu moderatorów, a po prostu wyraża swoją opinię, aby nam WSZYSTKIM jeszcze lepiej się "żyło" na stronie, w jeszcze lepszej atmosferze.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 31-08-2014 18:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2014 18:53
Hm, owszem, to nie jest do końca tak, że posada moderatora to jest jakaś udręka. Tak jak pisałam już kiedyś chyba na SB - moderowanie to jest dla mnie hobby, nie do końca pracą, chociaż czasami w nerwach można stwierdzić "mam tego dość, to jest męczące, nie wyrobię", no ale cóż.
Pragnę również przeprosić za mój pierwszy post, który był pisany, hm... nie tyle w nerwach, co na wariata - po prostu nie myślałam nad nim za długo i naprawdę teraz widzę, że poruszane tutaj kwestie to dość spory problem, jednak da się go rozwiązać.
Jednak to nie jest do końca tak, że nie chcemy przyjąć krytyki. Przyjmujemy ją, jednak jakieś obiekcje co do niej chyba też możemy mieć. Ech, dobra, bo zaraz wyjdzie, że robię z moderatorów pępki świata, a tego nie chcę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 31-08-2014 18:57
Ja jestem za tym, żeby adnotacje były bardziej bezpłciowe, suche i czasami z jedną buśką, typu "Posty trochę za krótkie, na wb mamy raczej zwyczaj pisania dłuższych, te krótsze są usuwane :)". Sama wysłałam taką wypowiedź ostatnio pewnej osobie na pw i wcale nie poczuła się urażona ani nic. Podziękowała za informację i tyle żeśmy się widziały. Sugestia poskutkowała i teraz pisze dłużej.
Trochę odchodzicie od tematu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2015 20:02
Najbardziej to mi przeszkadza Rebecca (żarcik :łeheheuśmiech. Chat to jest takie straszne miejsce. Nie podoba mi się tam to, że mało tam znaczników jest i trzeba sobie samemu napisać.
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Wiktoria90987
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2015 16:01
Dla mnie WSZYSTKO tu jest ok. Według mnie nie ma lepszej stronki. Tylko na WB jestem całymi dniami.

Proszę, pisz dłuższe posty :). //Cat
Edytowane przez Cattie dnia 13-10-2015 17:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Katharsis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2015 18:44
1. Nagłówek od samego początku nie przypadł mi do gustu - wszędzie Bloom, aż robi się mi niedobrze. Ale bez urazy uśmiech.
a) Nagłówek mógłby być zrobiony z prac (avatarów lub innego rodzaju grafiki, rysunków) zarejestrowanych członków WB (nie wiem, czy dobrze to ujęłam).
2. Mogłoby być trochę więcej konkursów, ale nie tego typu, żeby zdobywać punkty.
3. Wkurza mnie to, że żeby był link, to trzeba "to coś" wpisać między url (ale chyba tego zmienić się nie da). Tak samo jest z grafiką.
4, I nie wiem, po co jest zakładka "Grafika", jak i tak raz na ruski rok dodawane są prace, a są tematy z tym.
5. Mogłoby być więcej ankiet na stronie.
6. Reklamy.
szeroki uśmiech
Edytowane przez Sophie dnia 13-10-2015 19:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2015 20:02
Cóż, mi na WinxBlogger przeszkadza brak odświeżania się shoutboxa. Chciałabym jego odświeżania, jednak to już zależy, gdzie ten chat był robiony tak naprawdę, więc... No nie obrażę się, jeżeli nie będzie zmian.
No i to, że jak są konkursy to głównie graficzne, związane z grafiką. Nie chodzi o to, że mam ścisk dolnej części pleców, tylko o to, że grafika to rodzaj twórczości, prawda? To dlaczego nie ma innych konkursów podchodzących pod rodzaj twórczości, a jak już są to w sumie Winx Factor jedynie? :D
Co prawda nie wiem, jak wygląda ocenianie takich konkursów itd. jednak jeżeli jest problem z oceniającymi, czy też liczącymi głosy to ja chętnie pomogę. :D
A tak, to ta stronka jest naprawdę świetna! serce


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 17-10-2015 19:39
Katharsis napisał/a:
4, I nie wiem, po co jest zakładka "Grafika", jak i tak raz na ruski rok dodawane są prace, a są tematy z tym.

W zakładce "Grafika" znajdują się prace, które robione były na urodziny czy inne imprezy na WB. Raczej nie będziemy wstawiać tam prac z forum.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~DuskAstral
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-10-2015 01:33
Mi przeszkadzają dwie rzeczy:
1. Nie można pisać krótkich postów - Myślę, że trochę głupie, ponieważ niektórzy mogą być zwolennikami krótkich postów (zwłaszcza, że czasem jakaś osoba może chcieć wyrazić niedługą opinię).
2. Adnotacje na zielono - uważam, że nie wszyscy muszą wiedzieć o tym, że ktoś robi byki, zmienia szyk wyrazów itp. (jeśli już mają być, to nie lepiej zrobić tak, żeby były widoczne tylko dla ich adresata?).
Edytowane przez Sophie dnia 18-10-2015 10:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-10-2015 09:57
DarkStella napisał/a:
Mi przeszkadzają dwie rzeczy:
1. Nie można pisać krótkich postów.- Myślę, że trochę głupie, ponieważ niektórzy mogą być zwolennikami krótkich postów ( zwłaszcza, że czasem jakaś osoba może chcieć wyrazić niedługą opinię)
2. Adnotacje na zielono - uważam, że nie wszyscy muszą wiedzieć o tym, że ktoś robi byki, zmienia szyk wyrazów itp. ( jeśli już mają być, to nie lepiej zrobić tak, żeby były widoczne tylko dla ich adresata ? )


Nie jestem modem, adminem ani nic z tych rzeczy, ale odpowiem na to, bo po prostu potrafię i mogę odciążyć takie osoby xD.
1. A ja uważam, że jest to rozwiązanie idealne. WB to forum, a na forum są jakieś zasady. W końcu dostajesz aż dwa punkty za posta, a tak to by każdy pisał sobie strasznie krótkie posty i zaraz by miał Harmonix albo Sirenix.
2. Tego akurat nie wiem, ale bodajże była na ten temat dyskusja i chyba się tak nie da. Istnieje znacznik [hide], dzięki któremu treści zawartej w tym znaczniku nie widzą użytkownicy niezalogowani.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~DuskAstral
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-04-2017 18:42
Mi zaczęło przeszkadzać olewanie tematów. Chodzi mi o to, że ktoś zakłada nowy temat i nikt nie chce niczego napisać.
Mnie też to spotkało i było mi z tego powodu bardzo przykro.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 02-04-2017 19:56
DarkStella napisał/a:
Mi zaczęło przeszkadzać olewanie tematów. Chodzi mi o to, że ktoś zakłada nowy temat i nikt nie chce niczego napisać.
Mnie też to spotkało i było mi z tego powodu bardzo przykro.


Uwierz mi, nikt nie chce ci zrobić przykrości ;>. Użytkownicy nie zawsze wiedzą co napisać, nie mają zdania na dany temat lub po prostu odzywa się zwykłe, pospolite lenistwo. W żadnym wypadku nie znaczy to jednak, że ktoś "olewa temat" ze złośliwości.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.