Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087

WinxBlogger- portal internetowy
Ankietownik
❧  Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?  ☙

Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2013 13:02
Mi przeszkadza (obecnie) to, że bardziej jest mi przykro... Bo nikt z WinxBlogger nie zrobił mi podarunku, ale mam inne spostrzeżenie. Najbardziej nie podoba mi się ten wygląd strony! Nie jest świąteczny -,-. Fajnie by było, gdyby Winxówny na bannerze miały czapki, świąteczne tło (czerwone) itp.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Sophie dnia 02-04-2014 16:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2013 15:27
Tak, SB to największy problem. Trzeba cały stronkę odświeżać, aby sprawdzić, czy ktoś ci odpisał. Albo to, że jak się wyloguje to jeszcze pokazuje przez moment, że ktoś jest dostępny. A tak poza tym jest w porządku.


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2013 15:46
Mi w Shoutboxie nie przeszkadza fakt, że trzeba odświeżać stronę. No, może jest to troszkę uciążliwe, ale sądzę, że bardziej istotnym problemem jest brak licznika znaków. Nigdy nie wiem, w którym momencie utnie mi wiadomość, którą właśnie napisałam.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 21-12-2013 19:08
O samo odświeżającym SB już pisałam i nie będę się powtarzać.

Co do liczby znaków to na dzisiejszą chwilę nie potrafię tego zrobić.

I co do limitu prywatnych wiadomości to żadnego limitu nie ma.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2013 11:58
Nellka napisał/a:
Mi przeszkadza ( obecnie ) to , że bardziej jest mi przykro... Bo nikt z winxblogger nie zrobił mu podarunku, ale mam inną spostrzegawczość. NAJBARDZIEJ NIE PODOBA MI SIĘ ten wygląd strony ! Nie jest świąteczny -,-. Bardzo by było fajnie , aby winx-ówny na bannerze miały czapki świąteczne tło czerwone itp.

Zgadzam się! No, ok, obecnie już po świętach jest, ale... Gdy było to "Halloween". W ogóle to nie nasze święto, tylko angielskie, a motyw strony w ten dzień był halloweenowy. Ja w ogóle nie rozumiem tego całego "Halloween", ale to nie na temat. Dodam, że odświeżanie Shoutboxa denerwuje, chociaż to wiedzą wszyscy. Rangi i ilość punktów mi pasują, ponieważ nie może być, że co 100 pkt. jest nowa ranga. Nic więcej mi nie przeszkadza.


av (c) Chand

Edytowane przez Sophie dnia 02-04-2014 16:31
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2014 23:21
Stellka napisał/a:
Tak, SB to największy problem. Trzeba cały stronkę odświeżać, aby sprawdzić, czy ktoś ci odpisał. Albo to, że jak się wyloguje to jeszcze pokazuje przez moment, że ktoś jest dostępny. A tak poza tym jest w porządku.


Zgadzam się całkowicie z tobą jak i z niektórymi innymi użytkownikami. Mi głównie przeszkadza to, że jestem wylogowana i nie wyszłam jeszcze ze strony, a jestem pokazana jako online. Tak poza tym, to nie mam żadnych zastrzeżeń co do Winxblogger.

Nazwy własne piszemy dużą literą.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Chatta dnia 22-01-2014 23:57
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~KornelisaHovit
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2014 22:12
Reklamy te do góry bym zlikwidowała, jak się uda oczywiście. Bez tych Lovixowa wróżka i Sophixowa łatwiej byłoby mieć Sirenix lub Harmonix. Mało lotków jest i mógłby też być taki konkurs Base Winx i 3 miejsca na punkty. Bez usuwania czyiś postów, wystarczy upomnieć lub coś innego, bo ktoś się napisał, a tu nie ma x.x. Chyba to wszystko.


Kornelisa Hovit ta co zadaje dużo pytań .

Zestaw By Rebecca
Edytowane przez Sophie dnia 26-01-2014 11:13
50272785 http://www.youtube.com/channel/UC-B-EZopHABxmN6QLO8oHOg Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-03-2014 13:17
Mi się nie podoba to, że jest dużo reklam, gdy wchodzę na WinxBlogger, normalnie chyba z pięć mi wyskakuje. Również podzielam zdanie z innymi użytkownikami - chodzi o to, że jestem wylogowana z WB, a piszę mi, że nadal jestem dostępna. Do reszty nie mam żadnych zastrzeżeń, bo wszystko tutaj jest fajne.



Edytowane przez Sophie dnia 26-03-2014 15:45
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-04-2014 20:36
Przeszkadza mi to, że co chwilę trzeba odświeżać stronę. Na przykład, jak ktoś napisze jakiś post w Shoutboxie, to potem trzeba będzie ją odświeżyć. Przeszkadzają mi również reklamy. Są troszeczkę denerwujące, jednakże to jest chyba na wszystkich stronach cba. Mi czcionka również pasuje. Nie zmieniałabym jej. To chyba wszystko.

- - -
Nadmiar przecinków, nie wciskaj ich uporczywie przed każdym "również". //Sophie



as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Sophie dnia 11-04-2014 20:42
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 14-04-2014 23:47
O czacie była mowa już kilka razy.
A na reklamy polecam AdBlock.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2014 14:20
Adelia napisał/a:
Przeszkadza mi to, że co chwilę trzeba odświeżać stronę. Na przykład, jak ktoś napisze jakiś post w Shoutboxie, to potem trzeba będzie ją odświeżyć. Przeszkadzają mi również reklamy. Są troszeczkę denerwujące, jednakże to jest chyba na wszystkich stronach cba. Mi czcionka również pasuje. Nie zmieniałabym jej. To chyba wszystko.

- - -
Nadmiar przecinków, nie wciskaj ich uporczywie przed każdym "również". //Sophie


Przepraszam za offtop, ale wydaje mi się, droga Adelio, że możesz mieć wirusa. Na WB wyświetlają się od jednej do dwóch reklam. Owszem, wyświetliło mi się kiedys pięć, ale to właśnie przez wirusa. Zobacz, czy przypadkiem pod jakąś reklamą nie ma "Ads not by this site" czy coś. Jeżeli jednak to nie wirus, to, tak jak wspomniała Dżoana, weź AdBlocka.

Jeżeli chodzi o SB to jakoś większość się prędzej czy później przyzwyczaja. Widziałam kiedyś wtyczkę do SB, żeby się sam odświeżał, ale była na nowszą wersje Extreme. Nie mówcie mi, że Dżo ma zmieniać całe WB, bo Wam się nie odświeża. Chat wstawiany na HTML też nie byłby dobrym rozwiązaniem. Każdy mógłby sobie zmieniać nazwę i podszywać pod kogo chce. Ponadto zjawiałyby się co miesiąc boty albo trolle spoza wb.


to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez Bananowa dnia 15-04-2014 15:09
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2014 18:01
Mi właśnie przeszkadza to, że SB trzeba ciągle odświeżać. Może się okazać, że nie piszę na temat. Nie lubię takich sytuacji.

Zresztą, myślę, że odświeżanie SB przeszkadza wszystkim.

Może dłużej? //Rebecca


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Rebecca dnia 30-06-2014 12:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-07-2014 13:34
Offtop:

Już widzę, jak bardzo łatwą pracą jest poświęcenie czasu na poprawianie postów, robienie działów i pilnowanie porządku. Jak się trafi ktoś do kogo nic nie dociera, to już w ogóle jest łatwa. Masz rację ok.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 09:50
1. Na serio już mi się znudził ten szablon. Uważam, że jest po prostu brzydki (bez obrazy, ale chyba nie musi mi się podobać).
2. SB trzeba odświeżać.
3. I najbardziej wkurzająca rzecz: adnotacje moderatorów. Kiedy ktoś napisze za krótki post albo nie zastosuje się do zasad, od razu musi być pod spodem adnotacja na zielono. Czy nie można tego komuś po prostu wysłać na PW? Nie muszą tego przecież wszyscy widzieć! No dobra, widoczność tych adnotacji to pół biedy, ale dlaczego niektóre z nich są napisane w taki kąśliwy i bezczelny sposób? Każdy ma przecież prawo do błędów! Najbardziej wkurzyło mnie, kiedy pod opowiadaniem pojawiło się coś takiego:
Twoje opowiadanie to istna katastrofa! Raz piszesz tak, raz tak, a innym razem jeszcze inaczej. Zdecyduj się, jaką wybierasz formę. W zdaniach pytających na końcu wstawia się znak zapytania, a nie kropkę. Kompletny brak przecinków. Naucz się wyrazów, przed którymi stawia się przecinek. W opowiadaniach, bajkach, powieściach, itd. nigdy zwrotów grzecznościowych nie piszemy dużymi literami (chyba że stawiasz tam list lub inną formę wypowiedzi, to wtedy tak). W tego typu wypowiedziach cyfry piszemy słowami i nie występuje taki znak: ~. Daje się zwyczajnie myślnik lub pochyla czcionkę. Popracuj nad tym!

Jejku, i od razu jak tam wchodzisz, widzisz coś takiego. To zniechęca innych czytelników! Jak chce się ocenić, to można jak normalny użytkownik napisać odpowiedź na temat, a nie robić od razu komuś antyreklamę!

Ogólnie to WinxBlogger bardzo mi się podoba - tylko te 3 rzeczy bym zmieniła, choć już czytałam, że pkt 2 nie da się zmienić, a szkoda.



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
Edytowane przez Sophie dnia 27-08-2014 10:42
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 10:20
Ha-ni, może i każdy ma prawo do błędów, ale większość z nas, moderatorów, nie pisze takich wg ciebie "bezczelnych" adnotacji. Była rozmowa w naszym temacie o tym. Jeśli się do nich zastosujesz, nie będziesz ich widzieć w swoich postach. PW wysyłamy, jak się ktoś nie stosuje do nich. Mam nadzieję, że pomogłam.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 10:48
1. Zgadzam się, szablon też mi za Chiny nie podchodzi.
3. Również się zgadzam. Justa, właśnie jest tak, że większość moderatorów PISZE takie adnotacje. I to nawet w pierwszym poście jakiejś nowicjuszki, co jak dla mnie jest już w ogóle przegięciem - wiadomo, nowy użytkownik, to napisz uprzejmiej, nie zabije cię to.
Hm, ha-ni, nie wiem, jak robią inni modzi, jednak ja po pierwszym poście z błędami nie piszę adnotacji. Dopiero, gdy sytuacja się powtarza, to ją piszę.
A poprawianie opowiadań to już w ogóle przesada lekka, w końcu mają odbijać styl autora. Najbardziej wkurzyła mnie chyba sytuacja z opowiadaniem Flory Florci (Rozdział 1 Wakacje), gdzie moderatorka wyrzuciła go do kosza chyba za błędy, co w ogóle jest już dziwne.
Rozmowy w temacie były, rezultatów brak.



Edytowane przez Sophie dnia 27-08-2014 10:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 10:58
Pamiętajmy, że moderatorzy to też ludzie. Wszyscy wiedzą, że pisanie krótkich postów denerwuje moderatorów, dlatego niech się nie dziwią, że czasem emocje biorą górę i adnotacja jest raczej niemiła.
Co do tego drugiego, to każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii - jeśli wstawiasz coś na portal publiczny, to musisz liczyć się z tym, że komuś może się to nie spodobać i może zostać skrytykowane.
A PW, tak jak Justa mówiła - jest wysyłane w ostateczności, gdy użytkownik nawet nie stara się zastosować do adnotacji.
Nie lubię, jak ktoś się wypowiada krytycznie na ten temat, skoro nigdy nie pełnił takiej funkcji, to naprawdę nie jest spacerek usłany różami. Możemy rozmawiać na takie tematy, jeśli ktoś wie, na czym dokładnie polega ta praca. To tyle ode mnie.



Sophie napisał/a:
A poprawianie opowiadań to już w ogóle przesada lekka, w końcu mają odbijać styl autora. Najbardziej wkurzyła mnie chyba sytuacja z opowiadaniem Flory Florci (Rozdział 1 Wakacje), gdzie moderatorka wyrzuciła go do kosza chyba za błędy, co w ogóle jest już dziwne.

Ta użytkowniczka tworzyła tysiące tematów z opowiadaniami, więc trzeba chyba było to jakoś ukrócić, prawda? 143294623492 tematów i ile opowiadań by było na bieżąco prowadzonych? 1? 2?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 11:20
Hm, chodźmy na ugodę. Moderatorzy - nie poprawiajcie czyiś opowiadań, jak słusznie zauważyła Sophie. To raczej powinno leżeć w interesie tego, kto to opowiadanie pisze. Po drugie nie musicie rozpisywać się aż tak w adnotacjach (wystarczy krótkie: "Czasami brak przecinków" czy "Nie rób spacji przed znakami interpunkcyjnymi"). No i mniej wredoty :). Przyznam sama, że niedawno dostałam PW od jednej z osób, która czuła się trochę osaczona i brana za trolla na forum.

+ Nie podoba się wam cały szablon czy tylko nagłówek?



Edytowane przez Sophie dnia 27-08-2014 13:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Maeve
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 11:34
1. Przecież szablon jest ładny ;-;. I nie stoi tak bardzo długo (tak, nagłówek trochę... hm... dziwny, ale nie razi).
2. Fakt, to odświeżanie trochę utrudnia rozmowę na SB ;/.
Tyle ode mnie xd. A wredota jest rzeczą ludzką.

PS. Jestem noga w stawianiu przecinków, mam nadzieję, że mi wybaczycie, jak coś będzie źle. Do polonistki mi daleko xD.



Komplet by me

Edytowane przez Sophie dnia 27-08-2014 11:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ankieta: Co wam przeszkadza na WinxBlogger?
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 11:37
Szablon może być, kolorki ma nawet ładne, no i taki inny jest od pozostałych.
Mi się nie podoba nagłówek, jest za bardzo zawalony, mdły jakiś, nie podchodzi mi (ta Bloom z szyją jak u żyrafy...).



Edytowane przez Sophie dnia 27-08-2014 11:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.