Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd

Winx Club
Transformacje
❧  Harmonix  ☙

Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
AutorRE: Harmonix
~Debbie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2015 10:29
Mimo że stroje są takie same u każdej z Winx, bardzo mi się Harmonix podoba. Nawet mi się podoba bardziej od Sirenix'u. Dziewczyny wyglądają tu jak prawdziwe czarodziejki i wszystkie mi chyba pasują. Piosenka jest niezła. Czarodziejki są przepiękne i stroje nie są za słodkie. Po Enchantix'ie moja najbardziej lubiana transformacja. Osobiście wolałabym, gdyby Harmonix właśnie był tą drugą potężniejszą transformacją.

Zmieniłam nieco jedno zdanie, bo było niezrozumiałe + dodałam polskie znaki, których brakowało./Vic
Edytowane przez Victoria dnia 14-06-2015 10:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~JessiccaForever
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2015 14:25
Harmonix jest moją ulubioną transformacją, zaraz po Enchantix'ie i zwykłej przemianie. Nie wiem dlaczego, ale przepadam za tą przemianą. Jest w niej tyle delikatności i piękna... Każda czarodziejka wygląda w niej wyjątkowo, nie potrafię wybrać jednej najlepszej. Muzyka świetna, zarówno w wersji włoskiej, angielskiej jak i polskiej. Harmonix to po prostu CUDNA transformacja, nic dodać, nic ująć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~tecna16
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-07-2015 21:12
Mmm... Harmonix cudo wręcz. Miałam wrażenie, że to nie Winx po czwartej serii. Ta transformacja jest elegancka i nie razi w oczy. Najbardziej podoba mi się u Musy, Layla i Tecny, ale reszta też cudownie wygląda...


Vera

zestaaw od Ania
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 22-07-2015 22:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Flora 1234
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2015 23:10
Piękna i niezwykle dopracowana transformacja. Widać w niej taki porządek, ład i harmonię. Kolory świetne i nie są zbyt jaskrawe. Winx w tych strojach wyglądają naprawdę korzystnie i zadbali tu o wygląd każdej bez wyjątku. Fryzury przemyślane i prawda, że Layla wygląda w niej genialnie. Na drugim miejscu jest Bloom i Flora, które również podobały mi się w Harmonix'ie. Sekwencja transformacji też przemyślana, piosenka na plus, więc u mnie Harmonix zyskuje 2 miejsce zaraz po Enchantix'ie.


55398839 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 10:05
Jedna z moich ulubionych transformacji. Z chęcią oglądałabym ją przez cały piąty sezon. Zastanawia mnie tylko trochę, jak Winxówny pływały z tymi wstążkami i trenami... Mniejsza. To przecież właśnie to dodaje uroku Harmonixowi. Podobają mi się małe skrzydła i fryzury. Moim skromnym zdaniem, najlepiej w tej transformacji wygląda Layla, na drugim miejscu widnieje u mnie Bloom. Ubolewam jednak nad sposobem zdobycia przemiany... Wszystko poszło tak łatwo. Mimo to, zaliczam Harmonix do udanych transformacji.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 10:23
Harmonix to jedna z moich ulubionych transformacji. Była miłym zaskoczeniem po przesłodzonym Believixie. Jest bardzo elegancka i dopracowana. Pasuje do doświadczonych czarodziejek. Dużo bardziej przypomina mi strój syrenki niż Sirenix i szkoda, że właśnie on nim nie jest. Muzyka z każdej wersji bardzo mi się podoba, ma w sobie coś, co sprawia że ciągle chodzi mi po głowie.


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 10:34
Nie mogę pojąć, że moja opinia tutaj nie wylądowała. Jeszcze. Czas to zmienić. Harmonix jest naprawdę przepiękną transformacją. Niby wszystkie czarodziejki wyglądają podobnie (to mało powiedziane, są wręcz identyczne, różnią się tylko wzorkami, kolorkami itd.), to naprawdę uważam, że twórcy się postarali. Uwielbiam te fryzury, a zwłaszcza tą Aishy i Bloom, które wyszły po prostu nieziemsko i to właśnie one są moimi faworytkami. Te wstążki na nogach również wyglądały bardzo ładnie, a o skrzydłach nie wspomnę. Po prostu KOCHAM. No i do tego ta cudowna piosenka, która (o dziwo) wyszła dobrze nawet w języku polskim (chociaż i tak włoski lepszy serce ). Szczerze, to minusów nie ma. No może Tecna nie wyszła najlepiej, po prostu wydaje mi się, że jej strój nie jest tak bogaty, jak jej koleżanek. No i przy robieniu zestawów z png'sami może denerwować to, że jest takie przepełnienie jednego koloru (?), przykład: Stella - pomarańczowy. Więc jak widać, to jakieś tam minusiki ma, ale to nieistotne uśmiech. Moja druga ulubiona transformacja zaraz po idealnym Enchantix'ie.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 10:38
Zgadzam się z koleżanką u góry - wyglądały nawet tak samo. Ale transformacja ładna. Szkoda, że taka ładna przemiana zagościła w serialu tylko przez 7 odcinków... Ogólnie teraz transformacje pojawiają się na mało odcinków. Pozwolę zrobić wykaz, tak dla ciekawości:
1. Przemiana/Charmix - 57 odcinków,
2. Enchantix - 27 odcinków,
3. Believix - 26 odcinków,
4. Harmonix - 7 odcinków,
5. Sirenix - 18 odcinków,
6. Bloomix - 27 odcinków,
7. Mythix - 13 odcinków,
8. Butterflix - 23 odcinki.
Mythix, Harmonix - mało odcinków. Resztę można jeszcze zaakceptować.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 03-10-2015 12:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 11:56
Harmonix - transformacja niewątpliwie bardzo ładna, niestety mało użyteczna. Jak już powiedziały Akali i WinxBloomix, była bardzo krótko w serialu, a szkoda, bo miała potencjał. Kompozycja strojów bardzo ładna, dużo ozdób, robi dobre wrażenie. Mnie kojarzy sie jednak raczej z nimfami wodnymi, driadami, a nie z pełnomorska transformacją i może taki był jej cel - wstępu do Sirenixu (mniej lub bardziej udanego, ale to już jest inna historia).
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 17:13
Harmonix - transformacja, której na początku nie zauważyłam. Robiąc sobie przerwę po czwartym sezonie i zaczynając piątym gdzieś w połowie, jakoś umknęła mojej uwadze. A szkoda, bo jest naprawdę ładna. Stroje są delikatnie i mają fajne pastelowe kolory. Czarodziejki wyglądają w nich naprawdę dobrze. Szkoda, że ta przemiana była w serialu tak krótko - naprawdę miała potencjał, którego twórcy nie wykorzystali.


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-10-2015 14:28
Harmonix. Przejściowa transformacja potrzebna do zdobycia Sirenixu. Aby ją zdobyć, należy znaleźć księgę Sirenix i udać się na planetę Graynor, a tam przejść test na odszukanie Stworzenia Tęczowej Opończy pod opieką 'Ducha Natury', otworzyć księgę Sirenix, podjąć się zadania, a strażniczki Sirenix obdarują czarodziejkę/czarodziejki mocą Harmonixu. Wróżki wyglądają w nim niemalże tak samo. Tu płachta, tam wstążki, jakieś dziwaczne sandały. Harmonix zawsze kojarzył mi się z MW, to takie wodne MT, ponieważ ma małe skrzydła, dzięki którym łatwiej poruszać się pod wodą. Ta przemiana następuje po Believixie i jest o niebo lepsza moim zdaniem. Mogłaby zostać przez całą piątą serię, ale jak widać, twórcy nie mają własnych umysłów... Naprawdę szczerze nie rozumiem osób lubiących transformację następującą po tej.
Co by tutaj opisać? Cóż, każda czarodziejka, jak już wspominałem, wygląda bardzo podobnie. Zmieniają się nieco skrzydła, fryzury. Prawie ta sama spódniczka, top, wstążki, płachta i ozdoby. A Blooma oczywiście ma tiarę. Nie ma co rozpisywać się na każdą wróżkę z osobna - pochwaliłbym jednak design Musy (szkoda, że nie ma swoich mistycznych kitek, ale tak też ujdzie, włosy ścięte siekierą) i Flory, no bo Flora jest ładna i we wszystkim jej ładnie. Nienawidzę Rainbow za to, że zrobili z tej transformacji, przemianę przejściową. Zdobycie banalne, ale skoro to ma być tylko pomoc, a nie główna transformacja... Trochę pomieszane. A i zapomniałem wspomnieć, że Winxówny dostają jeszcze szkatułki Sirenix z tymi wodnymi szkaradami w środku. No i Selkie - kompletna porażka, nie umieli wymyślić czegoś innego niż wodne Pixie. A potem Winx tracą moce Sirenix i również kontakt z Selkie. No i po co się do nich przywiązywały? Jak dla mnie, ten element fabuły jest trochę słaby, zresztą jak cały sezon piąty. Dno. Sezon piąty jest najgorszym sezonem...
To tyle. Nie ma co się rozpisywać na ten temat.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez Rosette dnia 14-05-2017 12:08
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2016 19:49
Transformacja przejściowa, tylko do Sirenix'u. Była bardzo krótko w serialu, poza tym nie posiada właściwie żadnych specjalnych zdolności poza oddychaniem pod wodą. Z wyglądu kompletnie mi się nie podoba. Te sukienki czarodziejek są przesadzone. Muzyka też nie powala i, tak jak transformacja, pojawia się tylko kilka razy. Całość - 4/10.
Edytowane przez Lunaris dnia 16-06-2016 13:39
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-06-2016 18:36
Harmonix? My number one. Piękna transformacja. Barwy bardzo pasują. Harmonia, harmonia, harmonia! Oczywiście, jak to ja, uważam, że Bloom najpiękniejsza! Te wstążki, te fryzury. No prostu bajka. Nazwa? Jest super. Podsumowując, moja ocena to 10.



Edytowane przez Lunaris dnia 16-06-2016 13:40
60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-05-2017 22:44
Harmonix jest jedną z ładniejszych transformacji Winx, jaką możemy oglądać w serialu. Poza nią podobają mi się jeszcze Sophix i Bloomix oraz Enchantix, ale nie wiedzieć czemu tylko u Flory.

Ogólnie i graficznie:
Winx wyglądają w tej transformacji bardzo kobieco. Mają na sobie zwiewne suknie w kolorach względnie odpowiadających ich mocom. Nogi są oplecione wstęgami, na stopach mają buty na obcasach, co moim zdaniem nie bardzo pasuje do tej transformacji. Bardziej by pasowało, gdyby miały płaskie buty lub buty na koturnie, ewentualnie były boso. Bardzo podobają mi się fryzury oraz morskie dodatki dziewcząt. Uważam, że twórcy postarali się nawet bardziej tworząc graficznie tą transformację niż przy Sirenixie, który de facto był główną przemianą sezonu piątego.

Muzyka:
Piosenka odtwarzana podczas transformacji jest ładna, tekst prosty, ale chwytliwy. Akurat na tym polu nie oczekiwałem wiele od twórców i niewiele też dostałem. Sama piosenka została moim zdaniem źle nagrana (chodzi o nagranie wokalne, nie instrumentalne). Głosy na tle podkładu zdają się charczeć, ale myślę, że jest to wina tych przeszkadzajek niepochodzących z podkładu tylko wklejonych do nich w momencie montażu serialu/odcinka. Kiedy słucham samej piosenki w serwisie YouTube jest wszystko w porządku.

Jak będę miał kiedyś siłę i ochotę, to zrecenzuję jeszcze każdą czarodziejkę z osobna, ale póki co to tyle. Moja ocena całości 7.5/10

___
Zdażają ci się literówki i powtórzenia w tym samym zdaniu oraz stawiasz w złych miejscach bądź gubisz przecinki i kropki. Zwróć na to uwagę następnym razem! :)
// Rose



~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez Rosette dnia 14-05-2017 12:05
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~EarthAngel
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-08-2017 18:06
Moim zdaniem Harmonix jest naprawdę udaną i piękną transformacją. Wszystkie czarodziejki wypadły w niej ślicznie, ale według mnie najlepiej Flora i Musa <3 Osobiście uważam jednak, że mimo zbędności przemiany w serialu, jest wciąż bardzo ładna.
Edytowane przez Lau dnia 09-08-2017 19:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Maxine Max
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-12-2017 14:49
Hmm... Harmonix, tak?
Sama grafika tej transformacji była dobra, po prostu dobra. Choć zawiodłem się na stroju Flory, ponieważ zazwyczaj to ona miała najlepsze kreacje. Widać tym razem twórcy coś zrobili z nią nie tak.
Sam motyw "mocy pomocniczej" nie przypadł mi do gustu. Transformacja za bardzo się nie przydaje. Tak właściwie to daje ona tylko możliwość pływania pod wodą. Ta umiejętność nie jest do końca rozwinięta - dziewczęta nie mogą w Harmonixie pływać w Nieskończonym Oceanie. To taki słabszy Sirenix.


Sezon 1-4. Reszta to pisana na kolanie wersja nickowa.
Pozdrawiam.
~Magda Gessler
Edytowane przez Lau dnia 28-12-2017 16:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Amelia424
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2019 20:26
Ta transformacja moim zdaniem jest niby okej i bardzo podobają mi się fryzury Winx. Nie mam się w sumie do czego przyczepić, ale jeśli chodzi o tą "sukienkę", nie podoba mi się ta część dolna, mogłaby być tylko ta część górna i lepiej by to wyglądało. Moja opinia.

~Oliwier.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~NatureFox
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2020 18:20
Harmonix jest na pewno jedną z moich ulubionych transformacji. Lubię w nim szczególnie upięcia włosów Winx, czy przedłużane spódniczki. Podobają mi się również ich skrzydła. Te jak ja to nazywam ,,wstążkowe buty'' także przypadły mi do gustu. Najbardziej w tej transformacji podobają mi się Bloom, Flora i Musa. Szczególnie lubię w ich Harmonixach ich kolory strojów.


Nie wiem co tu wpisać, sorka :>
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~Jarexs
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2020 20:01
Harmonix od pierwszego razu mi się spodobała, czyli gdy Winx się transformowały na Andros. Dla mnie jest chyba najczęściej odtwarzaną transformacją ze wszystkich, patrząc i licząc pewien okres czasu po wyjściu całego sezon, do której bardzo chętnie wracam. Szkoda tylko, że tak mało odcinków z nią było, ale co poradzić, w końcu to transformacja przejściowa :cry: Według mnie te długie elementy lepiej pasowały do oceanu, nie wspominając już, że u niektórych Winx nawet występowały elementy morskie takie jak muszle, które cudnie się prezentowały - coś pięknego! Chętnie bym ją znów zobaczył, szkoda że przed Crystal Sirenix nie zrobili Crystal Harmonix skoro już tak to nawiązują smutny
34609391 https://www.facebook.com/Potencjalslow Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Harmonix
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-05-2020 00:37
Harmonix to niewątpliwie transformacja robiąca wrażenie. Dziewczyny prezentują się bardzo gustownie w tych długich trenach niegrzeczny. Wstążki na nogach też są eleganckie, ale zastanawiam się na ile to ma im pomagać w pływaniu... Skrzydła, które nie wybijają się tutaj na pierwszy plan są dużym plusem, bo w końcu to "wodna" transformacja. Twórcy postarali się i zrobili dziewczynom też ładne fryzury, a to nie zawsze się im udaje... Najbardziej w Harmonixie podobają mi się Layla i Musa, szczególnie czarodziejka muzyki wygląda zjawiskowo z tą ozdobą na głowie i w tym pastelowym różu. Swoją drogą to chyba jedna z najlepszych transformacji naszej Musy ok.
Piosenka do Harmonixu niezbyt przypadła mi do gustu, sekwencja transformacji jest w porządku, ale bez szału. Za całokształt daję 8/10 mruga.


Just you... and me... and Steve... and Stu...
And Mark and Leighton...
...and Chad!


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.