Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd

Winx Club
Transformacje
❧  Skrzydła  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Skrzydła
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-12-2013 21:49
Moim zdaniem w Enchantix'ie są najlepsze i najpiękniejsze wszystkie Winx. Mają je po prostu piękne i dopracowane. W podstawowej przemianie skrzydła Stelli wpadły mi do oka. W Believix'ie to Stella, Bloom i Flora mają super skrzydła. W Harmonix'ie to zdecydowanie Bloom wygląda ślicznie, ale i wszystkie Winx to piękność. Sirenix - wszystkie Winx mają podobne skrzydła, więc trudno ocenić. Każde skrzydła są na swój sposób wyjątkowe.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Vivian dnia 30-03-2014 11:29
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-12-2013 12:14
Mi oczywiście podobały się skrzydła Enchantixowe i Harmonixowe.
Enchantix - To jest to! skrzydła winxówn są delikatne, nie przesłodzone i do tego sypie się z nich magiczny pyłek. Normalnie skrzydła miód - malina.
Harmonix - Małe kolorowe skrzydełka, które wszystkie z winx mają takie same tylko w innych kolorach. Podoba mi się to że właśnie są malutkie i nie przesłodzone. Nie ma w nich żadnych diamencików, pereł, krzyształów itd. Idealne do podróży głębinowych.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 12-12-2013 12:15
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2014 21:49
Bloomix: Layla i Bloom.
Mythix: Bloom, Stella, Flora i Tecna.
Sirenix: wszystkie czarodziejki miały ładne skrzydła mruga.

To są chyba najlepsze skrzydła według mnie.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Vivian dnia 30-03-2014 11:15
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~Zuzanna
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2014 16:13
Dla mnie najlepsze skrzydła są:
- 1 seria: Bloom, Layla, Stella.
- 2 seria: Bloom, Layla, Stella.
- 3 seria: Bloom, Flora, Tecna.
- 4 seria: Flora , Stella, Musa.
- 5 seria: Layla, Bloom, Stella, Bloom, Flora, Layla.
- 6 seria: Bloom, Musa, Stella, Bloom, Flora, Layla.

---
Piszemy Tecna nie "Teckna" oraz Musa nie "Muza". I może byś uzasadniła swoją wypowiedź?

Edytowane przez ChandSharma dnia 05-04-2014 16:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 21:13
Najpiękniejsze są skrzydła Enchantixu, a szczególnie u Stelli i Flory. Najgorsze według mnie są skrzydła z Believix'u. Są one za bardzo przesłodzone, a najbardziej u Stelli i Bloom. Za dużo tych gwiazdek i serduszek.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-06-2014 12:50
Dla mnie najlepszymi skrzydłami są te z Harmonix'u i Enchantix'u.
Harmonix'owe są takie ładne i proste. Nie ma tam niepotrzebnego przepychu. Enchantix'owe, mimo że mają dużo dodatków, są piękne. Są w sam raz. Najbardziej nie podobają mi się skrzydła Believix i te z pierwszego sezonu. Believix'owe mają nawalone za dużo dodatków. Są też zbyt słodkie, tak samo jak cała ta transformacja. Skrzydełka z pierwszego i drugiego sezonu były za małe i brakowało mi czegoś w nich.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Sophie dnia 20-06-2014 20:35
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-06-2014 16:17
Najlepsze skrzydła posiada Sirenix, Enchantix i Bloomix.
Sirenix - Ponieważ na serio kojarzą się z oceanem i są bardzo ładne. Mają śliczną kolorystykę pasującą do każdej czarodziejki. Są również wg mnie dość delikatne, a delikatność to najlepsze, co może być w skrzydłach czarodziejki.
Enchantix - No właśnie. One są bardzo delikatne, przez co wyglądają ślicznie. Są genialnie zaprojektowane, każda odwzorowuje moc czarodziejki, no i samą magię!
Bloomix - Tu tak samo, jak w Enchantixie i Sirenixie. Super kolory, delikatność no i magia. Tylko skrzydła Layli mogłyby być lepsze. Flora ma genialne.



Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2014 22:14
Najładniejsze skrzydła ma Enchantix. Są takie delikatne, a jednocześnie dopasowane do każdej czarodziejki. Podobają mi się też skrzydła Sirenix'u - mają piękne kolory, ale dziwny kształt. Skrzydła Bloomix'u też są niczego sobie, ale mogłyby zostać lepiej zaprojektowane.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez ChandSharma dnia 04-07-2014 22:25
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2014 22:56
Najbardziej lubię skrzydła z Enchantix'u, Harmonix'u i Sophix'u. Skrzydła z Enchantix'u są błyszczące i idealnie pasują do stroju. Skrzydła z Harmonix'u są takie delikatne i lekkie (przynajmniej tak mi się wydaje), a także nie ma w nich niepotrzebnych dodatków. A z Sophix'u - wyglądają bardzo ładnie, ze względu na kształt i kolory.
Najbardziej nie lubię skrzydeł z Sirenix'u. Mają dziwny kształt.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2014 10:49
W przemianie najładniejsze skrzydła mają Bloom i Layla. Są małe, ładne i nieprzesłodzone. W Enchantixie najładniejsze ma Flora. Są najbardziej dopracowane i po prostu przepiękne. Uważam, że właśnie w tej transformacji skrzydła wszystkich Winx są świetne. W Believixie są zbyt przesłodzone. Za dużo dodatków, ale do gustu przypadły mi skrzydła Tecny. Ładne i mają normalny kształt. Speedix i Tracix nie za bardzo mi się podoba. W Harmonixie również są ładne skrzydła. Najbardziej podobają mi się Bloom. Małe, ładna kolorystyka i te serduszka, które dodają im uroku. W Sirenixie wszystkie skrzydełka są takie same, dlatego wyglądają super. Nie ma, najlepszych i najgorszych. W Bloomixie najładniejsze ma Musa. Ładny kształt i kolorystyka. No i ten nieszczęsny Mythix. Tutaj wstawię Stellę. Jej skrzydła, kształtem trochę przypominają płatki kwiatu.
Edytowane przez bamboleo dnia 07-08-2014 10:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 12-08-2014 11:28
Więc tak, będę wymieniał sezonami:
1 sezon - Bloom;
2 sezon - Bloom i Layla;
3 sezon - Layla i Stella;
4 sezon - Stella i Flora;
5 sezon - Harmonix - Tecna wstyd, (Sirenix) - wszystkie mi się podobały;
6 sezon- (Bloomix) Stella, Flora, Layla, (Mythix) Flora, Bloom, Layla, Stella.

Przed i po myślniku stawia się spację. Czytaj posty przed publikacją.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Victoria dnia 14-03-2015 11:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~Fiker
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2014 22:15
Skrzydła. Niby takie nic, ale jaki efekt. Z transformacji najlepsze skrzydła mają Bloom i Layla, najgorzej wypadła Flora. Następnie Enchantix. Tutaj królują Musa i Flora. Boom też ma śliczne. Skrzydła Layli nie przypadły mi do gustu. Sezon kolejny i Believix. Tutaj najlepiej wyszła Layla i Tecna, która niby ma najmniejsze skrzydła z całej grupy, ale dodają jej one uroku. Nie podobają mi się skrzydła Stelli. Reszta też fajne. Z tych dodatkowych zdecydowanie Speedix, potem Tracix i Zoomix. W Harmonixie wszystkie są cudowne. W Sirenixie wszystkie takie same. Bloom ma cudowne skrzydła w Bloomixie. Skrzydła Tecny i Flory też niczego sobie. Nie przypadły mi do gustu skrzydła Stelli. Jeśli chodzi o Mythix to najlepiej wyszły Bloom i Stella. Skrzydła Layli


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-01-2015 15:09
Za najpiękniejsze skrzydła uważam te przedstawione w Enchantixie - są większe od zwyczajnych oraz mają więcej zdobień, jednocześnie jednak widz nie odnosi wrażenia, że panuje w nich przepych. Wręcz przeciwnie: mają w sobie coś magicznego i majestatycznego. Skrzydła w podstawowej przemianie nie są złe - nie świecą się, dzięki czemu większą uwagę przykuwają stroje. Minus jest taki, że są do siebie bardzo podobne; przez dłuższy czas miałam problemy z rozróżnieniem skrzydeł Bloom, Layli i Stelli.
Skrzydła w Believixie nie podobają mi się ani trochę - posiadają zbyt dużo dodatków w postaci gwiazdek i serduszek. Bardziej przypominają część lalki, niżeli atrybut czarodziejki. Poczynając od Harmonixu, wszystkie skrzydła wyglądają tak samo (różniąc się jedynie kolorami), także je pozwolę sobie pominąć.

Przemiana: Layla, Flora, Bloom, Musa, Stella, Tecna.
Enchantix: Flora, Tecna, Musa, Layla, Bloom, Stella.
Believix: Jeżeli już muszę...Musa, Layla, Flora, Tecna, Stella, Bloom.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-06-2015 19:53
Najpiękniejsze skrzydła to zdecydowanie Harmonix i Bloomix. Enchantix'owe też są śliczne, ale dwie pierwsze transformacja trochę bardziej mnie przekonały.
Harmonix - nie są zbyt duże, a mają cudowne, pastelowe kolorki. Wszystko jest wyważone, nie ma tysiąca błyskotek, tak, jak w Believixie - bo to właśnie skrzydła w tej transformacji wyszły najgorzej.
Bloomix - tutaj jest już bardziej błyszcząco, ale też nie wygląda to tak źle, jak w Believixie. Ten przepych nie jest zbyt zauważalny, mimo, że kontury są zapełnione. Te "malowidła'' tutaj pasują. Szczególnie podobają mi się one u Bloom.
Nie wiem, dlaczego, ale podobają mi się też skrzydła Mythix'u. Są takie proste, poszarpane, ale mają swój urok. W sumie, to jedyna rzecz, która podoba mi się w tej transformacji.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Suzanne dnia 13-06-2015 09:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~Elyon
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-06-2015 13:48
Dla mnie najpiękniejsze skrzydła to te Charmix'owe, najprostsze i najskromniejsze (no dobra, nie wliczam Tecny, bo ona ma siatkę holograficzną, a dla mnie to nie skrzydła). Następne udane skrzydła, to Bloomix'owe - podobają mi się wszystkie, najmniej Stelli, ale i te nie są najgorsze, Mythix'owe - wszystkie są piękne i Butterflix'owe - tutaj nie rozumiem czemu Stella ma różowe skrzydła, bo w ogóle jej nie pasuję do stroju, ale pomijając strój - skrzydła są wszystkie cudne uśmiech.

Nie zapominaj o przecinkach i pamiętaj, że nazwy transformacji piszemy wielką literą (;.//Vic
Edytowane przez Victoria dnia 13-06-2015 17:28
http://instagram.com/picsofwinx Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~JessiccaForever
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-07-2015 12:39
Uważam, że czarodziejki mają najładniejsze skrzydła w Enchantix'ie, Harmonix'ie i Bloomix'ie. Te Enchantix'owe są takie... magiczne. Obsypane magicznym pyłem, te kolory, te kształty - cudo! Harmonix też ma w sobie "to coś". Delikatne, nieduże. Nie olbrzymie i przesłodzone jak Believix. Bloomix natomiast też zasługuje na miano jednych z najlepszych. Mnóstwo kolorów, ciekawy kształt. Dopasowane do mocy wróżki. Idealnie kontrastują ze strojem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2015 15:52
A mnie się podobają wszystkie skrzydła, chociaż najbardziej te Enchantix - dopracowane, duża głębia kolorów. Wyglądają po prostu majestatycznie. I nie rozumiem ludzi, którzy stwierdziliby, że takie skrzydła Believix, czy jakiejkolwiek innej transformacji są lepsze od tych Enchantixowych. Po prostu nie rozumiem.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2015 20:55
Moje ulubione skrzydła to te z Enchantixu, z resztą jak u większości. Są naprawdę czarujące i pasujące do zaawansowanej czarodziejki. Te oraz skrzydła z pierwszej transformacji najbardziej kojarzą mi się z Winxem, sentyment mam do nich. Oprócz tego jestem pod wrażeniem różnorodności skrzydeł w Believixie (+Sophix i Lovix), najbardziej rozbudowana transformacja. Nie zachwycają mnie te skrzydła designem, ale muszę przyznać, że autorzy mieli dobry pomysł. Podobają mi się jeszcze te z Bloomixu i Mythixu, ale mniej niż pozostałe.


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 14-10-2015 11:06
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~Wiktoria90987
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2015 22:15
Mi się najbardziej podobają skrzydła Bloom. Najładniejsze są chyba w 6 sezonie. Na drugim miejscu chyba będzie Tecna, na trzecim Musa, Flora, Stella, Layla. W chyba wszystkich sezonach. We wszystkich sezonach mają takie ładne skrzydła, że nie mogę się zdecydować. A tak szczerze w Believixie skrzydła wyglądały, jakby je malowały jakieś 3-latki. I nie wiem, jak wyglądają Lovixowe i Sophixowe skrzydła, bo nie mogę znaleźć tych odcinków.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 14-10-2015 11:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Skrzydła
~HahWinxLovv
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-10-2016 20:06
Najbardziej zaciekawiły mnie skrzydła Flory i Stelli z Enchantixu 3D. Flora, ponieważ ma takie duże skrzydła i do tego różowe ;>. A Stella, ponieważ są takie kształtne i żółte.
Na drugim miejscu są skrzydła Bloom, również z Enchantixu 3D.

Mogłabyś pisać dłużej? Byłabym wdzięczna. :> //Cat


Witaj w mej krainie XD
PS. Mówić na mnie Wika lub Cap
(c) dżo
Edytowane przez Cattie dnia 17-10-2016 16:59
Nie mam Nope Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.