Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
DarknessVi
Kaka

Winx Club
Transformacje
❧  Mythix 3D  ☙

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
AutorRE: Mythix 3D
użytkownik usunięty
Dodane dnia 09-08-2014 17:29
Nadszedł ten dzień... Dzień hejtu na Mythix!
Piosenka: jest w miarę fajna... ale nie pasuje mi do tej przemiany. To tak jak by dać Death Metal do bajki dla dzieci w wieku 3 lat!
Wykorzystanie przemiany: tylko w 3D? Nicku... Ta przemiana nie miałaby aż tyle hejtów, gdyby była też w 2D. Mythix jest tylko jako kluczyk do wejścia w świat Legendarium przecież... I to jest dla mnie największy minus tej transformacji!
Różdżki: no chyba nie! Kopiowanie od Sailor Moon nie jest fajne Nicku, nie kopiuj.
Sekwencja: mi od tego kręcenia w kółko zrobiło by się nie dobrze...
Strój Bloom: jak zwykle... "Bloom zrobimy w miarę ok, a resztę zrobimy na odwal się!". Ona jedyna całkiem dobrze wyszła.
Strój Stelli: Stello, pomylił ci się chyba motyw. Tobie bardziej pasują gwiazdki w miejsce tych kwiatów!
Strój Flory: Florka! Stella ci kwiaty ukradła.
Strój Musy: masakra.
Strój Layli: Layla dołącza do Musy w byciu masakrą.
Strój Tecny: Tecno, współczuję.
Ogólna ocena: -10/10 Transformacja jest wielką pomyłką!



Edytowane przez Cattie dnia 29-12-2015 20:58
AutorRE: Mythix 3D
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-08-2014 19:01
Mythix 3D to jedna z nowszych katastrof Nicka. Po pierwsze te stroje robione na odwal się. Jedynie Bloom dostała jakieś rękawiczki, czy co to tam jest. Reszta wyglądała fatalnie. Nazwa przemiany nie pokrywa się z jej stylem. I znowu mi Tecnę oszpecili placze. Po drugie ten makijaż. Ludzie, jak chcecie sobie obejrzeć wymalowanych ludzi, to zapraszam do cyrku, a nie kurde robić Winx na tapeciary. Stelli to myślałam, że twarz przeważy. Po trzecie fryzura Musy. Ja rozumiem, że twórcom mogły się podobać te jej kucyki, no ale bez przesady mellow. Po czwarte te różdżki, którymi wymachują przez pół sezonu. Totalnie skopiowane od Sailor Moon. Jestem na nie.

Jedyne czego się nie przyczepię, to tego, że poprawili się twórcy i dali Musie jakieś nitki do transformacji, no i plus za piosenkę (ale nie ta okropna wersja polska, w której słyszymy wycie zabijanej świnii, tylko wersja angielka lub włoska).
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 09-08-2014 19:08
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
~Star
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2014 11:16
Bloom - masakra. Ten make-up wygląda gorzej, niż smakuje zupa grzybowa, której nienawidzę! Włosy poczochrane. Sukienka może być, rękawiczki najładniejsze ze wszystkiego. Kozaki nieładne. Różdżka - powtórka z 3 sezonu - serduszka. Czy Bloom jest czarodziejką serduszek? No się pytam!
Stella - druga najgorsza transformacja. Za prosto, okropnie, nie będę się rozpisywać. Jeszcze jakoś wyglądała z tą koroną w 20 odcinku 6 serii "Bankiet na Solarii". Grzywka wszystko popsuła.
Flora - najładniejsza transformacja w Mythix'ie. Pasuje do Flory, ale nie do jej mocy. Zero zieleni, tylko trochę na skrzydłach. Sukienka wygląda jak różowa bombka na choinkę.
Reszta to masakra.



(c) google
Edytowane przez Sophie dnia 21-08-2014 10:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
~KAJOTx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-08-2014 00:51
"miTYKS" jest tym, co przesądziło o tym, że nie będę kupował sezonu 6 na DVD.
Po pierwsze: badziewne background vocals. Dlaczego w słowie "Mythix" podłożony jest niższy głos w tle? Powinien być WYŻSZY.
Po drugie: autotune. Tego chyba komentować nie trzeba. Oficjalnie dla mnie Kasia Łaska stała się Vocaloidem.
Po trzecie: tekst. Kto zaczyna zdanie od "Jest" zwłaszcza w piosence. Nie prościej by było "To kraina nie odkryta". "Księga baśni czarów chwyta." Co chwyta? ;_; Że już nie wspomnę o "...moc nas łączy... górę tęczy". "Łączy" i "tęczy". Wspaniałe rymy.

A teraz toturial w stylu nickelodeon: jak zrobić piosenkę z Winx.
1. Weź tekst po angielsku i wklej go do translatora. Jeżeli jakieś słowo się nie przetłumaczy - zastąp je jakimś przysłówkiem.
2. Odpal Vocaloid i poukładaj na oko sylaby. Nie musisz słuchać, ale grunt, żeby jakoś było.
3. Wgraj to do audacity. Jeżeli coś jest śpiewane przez Vocaloida za szybko - daj Efekty > Zmień tempo, i ustaw na oko. Analogiczne, jeśli coś jest za wolno.
4. Dodaj Autotune - OBOWIĄZKOWO! Jeżeli coś jeszcze jest nie tak, zagłusz głośnym echem lub pogłosem. Najlepiej obydwoma.
5. Wgraj Instrumental do audacity i jakoś ustaw, żeby było równo.

UWAGA!
Pamiętaj, żeby nie przemęczać się z tekstem, oszczędzać na piosenkarce i jej rozśpiewywaniu, a także o proszeniu Piotra Gogola o głos i montaż.



Edytowane przez Cattie dnia 30-01-2015 21:30
42420219 https://www.youtube.com/user/KAJOTx Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
~kamila1101
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-08-2014 11:00
Lubię Mythix, ale tylko angielski. Jedyne wróżki, które się mi w nim podobają to Bloom i Flora, pozostałe to WIELKA porażka. Nickelodeon powinien się wstydzić! Jedynie piosenkę tej przemiany kocham i uważam za najlepszą ze wszystkich.
Bloom - jest cudowna i ma włosy podobne do mnie (inny kolor :]), ale najbardziej podoba mi się strój.
Stella - ciekawe ile ma żelu na tej grzywce (pewnie kilka litrów :hahahaha: )
Flora - posiada najładniejsze skrzydła, a jej fryzura jest boska!
Musa - ile ty robiłaś na lokówce kwaśny.
Tecna - kwaśny.
Layla - no niezbyt.



Edytowane przez Cattie dnia 30-01-2015 21:29
https://issuu.com/mikami1101 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
~Fiker
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-09-2014 21:38
Mythix? Łoboru, co my tu mamy. Otóż, drodzy państwo, w tym sezonie Nick zaserwował nam Bloom, która mogłaby spokojnie reklamować płyn do demakijażu. Tylko najlepsze płyny poradzą sobie z takim Make-upem. Mamy też Stellę, której pomyliły się moce i ukradła przyjaciółce kwiatki. Gwiazdki zaginęły w akcji. Jest też Flora pracująca w reklamie botoxu. Skrzydła ma jednak bardzo ładne. Musa z helikopterem zamiast włosów, które prawdopodobnie miały być podróbką fryzury z Enchantixu. Tecna, jako sekretarka. I Layla z całkiem ładną kiecką. Muzyka w tle bardzo ładna, ale tylko włoska i angielska. Na polskie Mityx mam alergię. To spolszczenie zwaliło mnie z nóg.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2014 20:45
Cóż, nie sądziłam że kiedykolwiek Rainbow stworzy przemianę gorszą nawet od Believixu (który od samego początku istnienia 4 serii widniał na ostatnim miejscu w moim rankingu). A jednak, udowodnili że jeszcze potrafią mnie zadziwić.

Piosenka ani trochę mi się nie podobała, nieważne jaka wersja językowa. A polska zdecydowanie jest jedną z najgorszych m. in. za przetłumaczenie nazwy na "Mityks" i za użycie autotunu, który po prostu jak się przyczepił Winxa tak nie może się od niego odczepić.

A teraz o transformacji. Samą egzystencję tej przemiany mogłabym jeszcze znieść (pochodzenie tej przemiany ma większy sens niż Bloomix)... Ale na sam widok można wpaść w rozpacz. Stroje są po prostu... Są tak dziwne, tak brzydkie i tak komicznie, że nie da ich się porządnie skrytykować. Piórka? Poważnie? Flora ma ich tyle na swojej sukience, że niewiele jej brakuje do zostania różowym kurczakiem czy innym ptaszyskiem.

Makijaże są zbyt jaskrawe i mocne. Nawet Barbie nie ma na oczach tylu cieni co Bloom czy Stella.
Widać też, że brakuje twórcom pomysłów na fryzury i jest to bardzo widoczne w przypadku Musy i Tecny.

Różdżki - nie akceptuję ich. Nie mogę ich zaakceptować. Wiem, że dla wróżki różdżka jest częstym atrybutem jednak w przypadku Winx różdżki są naprawdę zbędne. Szczególnie różdżki łudząco podobne do tych z "Sailor Moon" (to prawda nie wszystkie tak wyglądają, ale różdżka Bloom wygląda jakby pochodziła z tego samego sklepu w którym Czarodziejka z Księżyca kupowała jedno ze swoich bereł).
Podobno te różdżki pełnią rolę kluczy do Legendarium ale nie lepiej by było zrobić żeby bardziej przypominały te klucze? Bo według mnie jedyny pożytek jaki Winx mogą z nich mieć (oprócz wejścia do świata Legendarium) to zdzielenie nimi swoich wrogów jak kijem baseballowym. xD

I wreszcie... Technika wykonania czyli moje znienawidzone 3D/CGI. Kolejny powód dla którego nienawidzę tej transformacji. Ponieważ w serialu pojawia się TYLKO i wyłącznie w tej komputerowej animacji! Sekwencja taka sobie. Czarodziejki kręcą się z tymi swoimi różdżkami. Ba! Tecna nawet uniosła rękę na początku i jej paznokcie zmieniły kolor. Słynny gest niczym z Sailor Moon. Nie wiem czy mam się z tego powodu cieszyć czy nie ale Tecna raczej nic u mnie nie zyskała robiąc to (mimo iż uwielbiam Sailorki).

Więc czy jest coś co mi się podobało w tej przemianie? Raczej nie. Jedyna rzecz jaka mnie nie rozczarowała to skrzydła. Jak zwykle są bardzo skomplikowane ale na swój sposób piękne. Nie dziwię się, że Ogron uważał skrzydła za najlepszą część czarodziejki, ponieważ też tak myślę. To jedyna rzecz w Mythixie jaką da się lubić, jednak nawet skrzydła nie są w stanie uratować tej przemiany.

Podsumowując w moim rankingu przemian Mythix spadł na samo dno. Nigdy bym nie przypuszczała, że kiedykolwiek znajdzie się przemiana, która pobije Believix w dziedzinie "najgorszej transformacji Winx". I jak widać myliłam się. Jak wspomniałam na początku Rainbow udowodniło, że potrafi mnie jeszcze zadziwić. Szkoda, że nie pozytywnie. Chociaż nie ma tego złego... Dzięki Mythixowi Believix zyskał w moich oczach. I tak oto odkryłam, że Believix jest wart więcej niż dotychczas myślałam. Dziękuję, "Mityksie - najgorsza przemiano Winxa". Miłego gnicia na dnie mojego rankingu. Módl się, żebyś został tam na zawsze i żeby następna transformacja nie odebrała ci miana na które w pełni zasługujesz.



Edytowane przez DarleenEnchanted dnia 10-10-2014 20:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
~Serce_Astrala
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-11-2014 16:31
Mythix to najlepsza transformacja w Winx.
Zastanawia mnie tylko, dlaczego Musa nie ma ani jednego zaklęcia w Mythixie?! Ani razu nie użyła żadnego czaru...
Edytowane przez Lilla dnia 28-11-2014 18:10
prywantne :< Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 01-01-2015 20:45
Pisałem już wcześniej, ale coś więcej dopowiem...
Mythix jest według mnie ciekawą przemianą, gdyż:

1) Ma bardzo rozbudowaną historię - mam na myśli te siedem wróżek pochodzących z Legendarium. Mogli rozwinąć o nich wątek, ale to tylko drobny szczegół.
2) Kolejnym plusem są różdżki, nie wiem czemu wam one się nie podobają. To wyróżnia Mythix spośród innych transformacji. Te serialowe są i tak dobre, bo jeśli by twórcy wycięliby nam taki sam numer jak z skrzydłąmi Sirenixu to ich różdżki wyglądałyby TAK. Tylko różdżka Tecny mi jakoś nie pasuje.
3) To, że one są tylko w CGI, to może i dobrze, bo mi Bloomix się spodobał i gdyby zniknął po 9 odcinkach, to byłoby nie fair. Tak samo, jak to było w przypadku Harmonixu.
4) Zgadzam się z innymi, że wygląd Winx nie jest zadowalający, bo:
- Bloom mogłaby mieć mniej make-upu,
- Layla powinna mieć inne skrzydła,
- Tecna inna różdżkę,
- Stelli mogli dać inne uczesanie.
5) Melodia Mythixu jest na plus. I poza tym podkreśli mistykę tej przemiany. Polski MITYKS jest trochę paskudny, ale tylko w wersji TV, bo po odsłuchaniu filmu udostępnionemu przez PVTeam123 na serwerze YT zmieniłem zdanie, sami oceńcie - https://www.youtube.com/watch?v=j3s81UH4hnk.Także powstał już Rock Remix Włoskiego Mythixu - https://www.youtube.com/watch?v=1MvlZWFVec0.

Reasumując transformacja na 4, gdyż ma niedociągnięcia, ale poza tym jest ok ok.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Cattie dnia 29-12-2015 21:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
użytkownik usunięty
Dodane dnia 02-01-2015 10:37
Mythix jest najgorszą przemianą w historii Winx'a. A wszystko przez twarze, całe wymalowane i 3D, w którym okropnie wyszły, takie lalunie. Do sukienek nie chcę się czepiać, ale mogli trochę popracować nad nimi, a nie, że dają do łapki różdżkę, rysują spódniczki, bluzki oraz sukienki i robią jakieś tandetne fryzury. Mogli dodać jakieś kolczyki, naszyjniki, spinki itp. Nie podobała mi się ta transformacja i z niesmakiem oglądałam ją w telewizji.



Edytowane przez Suzanne dnia 02-01-2015 12:37
AutorRE: Mythix 3D
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2015 16:03
Na równi z Believixem, jest to według mnie najgorsza przemiana w całym serialu. Czarodziejki nie wyglądają ani trochę estetycznie. Sukienki i skrzydła są praktycznie takie same; jedynym pozytywnym aspektem jest ich prostota. Niestety nie ratuje on mojej ostatecznej oceny. Makijaże są wręcz ohydne - kojarzą mi się z gorszą wersją Trix, którym akurat taka "tapeta" pasuje. Całość wygląda jeszcze gorzej w wersji 3D; zresztą, w Winx nic nie jest ładne w 3D...


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
~anulka_bloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-01-2015 00:16
Mythix w ogóle mi się nie podoba. Jeśli chodzi o realizację, mogli już serial bez CGI kontynuować. Irytujący jest brak podobieństwa między wersją CGI a 2D. Osobiście uważam, że graficy zamiast pójść ścieżką, która już dawno temu była dobra (po pierwszym filmie, kiedy naprawdę wszystko było 100 razy lepsze niż teraz), po prostu spoczęli na laurach, a szkoda, bo mogło być tak pięknie placze.


anulka_bloom

http://anulkabloom.deviantart.com
Edytowane przez Sophie dnia 30-01-2015 12:51
http://anulkabloom.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
~_Floorka_Nature_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2015 00:29
Ja tam lubię Mityx. Z wyglądu nie mam się do czego doczepić, no może oprócz Tecny, ale już dużo osób napisało, co jest nie tak, a ja się z nimi zgadzam. Jeśli chodzi o różdżki to według mnie to dobry pomysł, w końcu coś, co wyróżnia tę transformację od innych, bo jak na razie to w każdej wystarczyło parę zadań i *pstryk* jest nowa moc. I na koniec dodam coś o 3D, który tak się wszystkim nie podoba - mówcie, co chcecie, ale według mnie jest genialny, a jedynie sposób transformacji, te kręcenie się, jest złe.
Edytowane przez Sophie dnia 31-01-2015 11:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-02-2015 13:58
Jejciu, nie znoszę Mythixu 3D, jest po prostu okropny (według mnie). Ich wygląd... szkoda gadać - stroje są dość dziwne, makijaż również i masa dodatków, która nie wygląda dobrze. Twarze czarodziejek są jak nie ich, a jakichś lalek, naprawdę. W np.: Enchantix'ie było widać, że to wróżka, a w Mythix'ie 3D ciężko stwierdzić, która to Winx'ówna xd. Przyznam, że ładne są skrzydła Bloom, ale reszta kompletnie mi się nie podoba. Wygląd reszty czarodziejek absolutnie mi nie podchodzi. Moim zdaniem - jest to najgorsza przemiana w Winx Club, już bardziej podobał mi się Believix.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
użytkownik usunięty
Dodane dnia 16-04-2015 19:14
Mythix sam w sobie ma potencjał, widać pomysł twórców. Niestety jak to już od 4 sezonu jest, na wstępnych pomysłach się kończy. Bo to jak obudowują transformację różnymi dziwnymi motywami, jak np. te kradzione różdżki czy na wpleciony na siłę wątek z Nebulą i jej szkołą w pałacu. A już nie wspomnę o teorii Nebulii, która zakłada pojawienie się wróżek na świecie właśnie poprzez wyjście ze świata Legendarium, co kompletnie niszczy historię o stworzeniu magicznego wymiaru przez Wielkiego Smoka mellow Sekwencja transformacji Winx jest po prostu jednym wielkim zawodem...kręcą się jak opętane, wymachują tą różdżką i koniec. Brawo Rainbow! 10 sekundowa transformacja! To jest to!
A jak Bloom nie mogła czarować w ostatnim odcinku bez różdżki O ZGROZO! Bez komentarza...
Mimo wszystko sam wygląd jest bardzo fajny. Stroje są albo ładne albo średnie, nie dopatrzyłem się jakichś tragedii.
Edytowane przez Suzanne dnia 16-04-2015 19:20
AutorRE: Mythix 3D
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-06-2015 17:52
Nie wiem... Śmiać się czy może płakać?

Chyba nie muszę mówić o tym, że 3D samo odstrasza. To jest masakra... Twarze czarodziejek są bardzo zniekształcone. Kompletnie nic mi się nie podoba w 3D.

Stroje z pozoru wyglądają skromnie i tutaj nasuwa się myśl, że skromne też jest piękne, ale nie w tym wypadku. Tutaj niedosyt, duży niedosyt. Bloom gnije w falbankach (czy co ona tam na tej "sukience"). Tecna to kompletna pomyłka... Skrzydła - przepraszam za wyrażenie - są paskudne.

Same sekwencje są bardzo B-A-N-A-L-N-E. Zero pomysłów, kompletny brak kreatywności! Nic, pustka!

Buty to istna masakra, po prostu brak sił, by cokolwiek o nich napisać...

Ranking (według mnie - która wypada najlepiej, która najgorzej).

Szczerze to nie wybrałabym żadnej na pierwsze miejsce, no ale cóż.

1. Flora.
Szczerze to mi się nie podoba, ale trzeba dać to pierwsze :x.
2. Layla.
3. Musa.
4. Bloom.
5. Stella.
6. Tecna.

Przepraszam za tą "ostrość" w moim poście. Jeżeli kogoś uraziłam, to przepraszam. Tyle z mojej strony.



Edytowane przez Cattie dnia 29-12-2015 21:03
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
~Debbie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-06-2015 12:45
Nie podoba mi się ta transformacja. Pomysł może jest fajny, ale nawet nie widzę w transformacji i wyglądzie nic takiego, czym czarodziejki przypominałyby postacie z bajek, albo mitologii. Wyglądają według mnie za słodko + do tego animacja GGI, tak samo różdżki.

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
~Elyon
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-06-2015 14:02
Mi tam się piosenka podoba uśmiech. Reszta, o matko... postaram się znaleźć dobre strony u każdej wróżki:
- Bloom: skrzydła, na tym niestety koniec, bo fryzurę, cały strój i (zwłaszcza) makijaż to tragedia;
- Layla: fryzura (nawet kolor jakiś dziwny, różowy) i skrzydła;
- Stella: skrzydła (ale uważam, że w 2D wyglądają zdecydowanie lepiej);
- Flora: tu nawet skrzydła mi się nie podobają...;
- Musa: plus, że dali jej znowu kucyki jak w początkowych wersjach, ale nawet to spaprali, skrzydła są nawet ładne;
- Tecna: według mnie najładniej wyszła, buty wyglądają jak kopytka, ale to Mythix, więc przemilczę;

Różdżki: pomysł nie jest zły, dziewczyny miały wyglądać jak z bajki, więc to jak najbardziej pasuje.

ogółem: transformacja jest zrobiona na szybko, na odwal się i oczywiście w znienawidzonym przez wielu 3d, sumując 3/10
Edytowane przez Victoria dnia 13-06-2015 17:35
http://instagram.com/picsofwinx Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
~tecna16
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-07-2015 08:19
Zgodzę się z florka_nature. 3D jest super, tak samo jak transformacja. Aby to zrobić, rysownicy musieli dużo się napracować. Stroje świetne, buty też, a co do fryzur, są okej. Skrzydła też mi się spodobały. Jestem zachwycona piosenką i przebiegiem transformacji. Różdżki są fajowe i nie zgodzę się z większością z Was.


Vera

zestaaw od Ania
Edytowane przez Sophie dnia 23-07-2015 12:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mythix 3D
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 09:53
Jak mam być szczera to gdy oglądałam szósty sezon, w ogóle nie zwracałam uwagi na Mythix. To było chyba najlepsze wyjście, gdyż nie cierpię tej transformacji. Dlaczego? Cóż...
1. CGI. To paskudne CGI. Jak tak patrzę na fanarty z Winxównami w 2D, to nawet mi się podobają. Zwłaszcza Tecna i Bloom (która jednak w oryginale ma tyle tapety na twarzy, że szkoda słów...)
2. Różdżki. Jakoś wcześniej dziewczyny nie potrzebowały żadnych wspomagaczy, czarowały za pomocą rąk. Teraz wystarczy, że ktoś im wytrąci te plastikowe cośki z rąk i po sprawie.
3. Stroje, fryzury, makijaż, skrzydła - tak, jak pisałam wcześniej, czarodziejki wyglądałyby nawet nieźle w 2D, ale tak... A z Bloom to zaszaleli, nie ma co. Nie mogli jej dać więcej tego na twarz? Ktoś kiedyś stwierdził, że wygląda jak sześciolatka, która dorwała się do kosmetyków matki. W pełni się z tym zgadzam...
4 To najsłabsza transformacja ze wszystkich. Nic dodać, nic ująć.
5. Podczas przemiany dziewczyny jedynie robią kółka. Nie zakręciło im się jeszcze w głowach?

Podsumowując - to najsłabsza transformacja ze wszystkich, jest u mnie na wielkim minusie.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 03-10-2015 09:54
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.