Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

Twórczość
Rysunki
❧  Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P  ☙

Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
użytkownik usunięty
Dodane dnia 06-04-2013 19:51
Son Yume napisał/a:
WWzela napisał/a:
Bez urazy, ale nie wyszło Ci to zbytnio.. Za mało wszystkiego. Jest to mało realistyczne, ponieważ brakuje cieni itp. Jeżeli zapomniałaś jak się rysuje ludzi realistycznie, to witam w klubie. Winx popsuło niestety moją rękę i teraz ciężko mi się rysuje postacie z reala. Wyrobiłam już sobie ją trochę i lepiej rysuję ludzi, ale to wciąż nie to samo. Żeby powrócić do "normalności" trzeba włożyć w to trochę pracy.


Wątpię żeby Alice miała być realistycznym człowiekiem. To OC'ka do opowiadania z serii X-Men, Marvela. Tak więc raczej niczego jej nie brakuje skoro to postać komiksowa. Ba moim zdaniem Alice wygląda świetnie - szkoda tylko że taka z niej nie-powiem-kto w opowiadaniujęzyk


Oh, to przepraszam. Nie wiedziałam, że to oc z X-menów. :o Jak ja tego dawno nie oglądałam.. Masakra *-*


AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-05-2013 20:23
DZIĘKUJĘ ROSS, ZA WYKADROWANIE!

Poniżej zamieszczam linka do mojej najnowszej pracy. Projekt stroju Flory, w naszym "winxbloggerowskim projekcie".
http://imageshack.us/a/img819/6899/ladymusa.png
Aj noł. Jakość poraża, ale mam nieczynny skaner ostatnio. :p


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez rossattiee dnia 05-06-2013 21:28
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-05-2013 20:39
Wspaniała transformacja. Wg mnie tak powinna wyglądać, indywidualna transformacja naszej czarodziejki, Flory. Roślinny motyw jest świetny. Buty i długie rękawy bardzo przypadły mi do gustu. Czarodziejka, nie ma skrzydeł, ale tym się najmniej przejmuję. Bardzo mi się podoba i czekam na wersję "komputerową". Masz talent graficzny , duży. Czekam na kolejne tak wspaniałe transformacje, bo ta podbiła moje serce.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~musa106
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2013 19:55
Jeju, to jest piękne. Twój ostatni rysunek mnie powalił, masz talent i wyobraźnię. Choć jest jeden mały minus, wydaje mi się, że kolana są za wysoko, ale to drobiazg. Same proporcje są cudne, a kostium rewelacyjny. Twoje graficzne rysunki, że tak powiem, są nie samowite. Biję pokłony. Jak ty to robisz?wow



zestaw by ja uśmiech
Blog
Edytowane przez rossattiee dnia 05-06-2013 21:30
mam 483..... pytać na pw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2013 10:59
To. Jest. Świetne.

Lady, to jedna z Twoich najlepszych prac, rly. Idealnie ujęłaś tutaj twarz Flory, jedyne do czego mogłabym się przyczepić to do jej ust, które bardziej pasowałyby Layli. Ale jako, że w Enchantixie ma coś podobnego i do tego takie usta jej pasują, nie mam uwag ^.^. Jeśli chodzi jeszcze o górną część rysunku, urzekły mnie jej włosy. Są po prostu cudowne. Nie wiem, jak potrafiłaś "zaprojektować" taką fryzurę, ale masz wielki talent. I nie tylko do tego, oczywiście, ale włosy, to jeden z największych atutów tego rysunku.

Strój. No co ja mogę powiedzieć... Taki w sam raz pasujący do jej mocy. Nawet bez kolorów widać, że użyłaś motywów leśnych, w sensie liści. I przyznaję, świetnie Ci to wyszło. Tylko jak będziesz kolorować - nie używaj za dużo zieleni, bo pokrótce będzie to mdłe. Ja bym na Twoim miejscu postawiła na bledszą zieleń i róż. Ale to oczywiście zależy od Ciebie ^^.

Ostatnia część. Nogi. Nie wiem, ale wydają mi się trochę krótkie. Może to tylko lekkie złudzenie, bo zagospodarowałaś przestrzeń (nogi xD) tymi wiązankami. To również nadaje się na miano perfekcji.

No cóż, kończę już. I tak chyba za dużo mi tego wyszło : D. Czekam na kolejne twoje rysunki i dużo weny oczywiście ^^.



I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 11:17
Moja nowa OC - Mitsuko
KLIKENS


O em dżi. Jak ja dawno nic nie wrzucałam. xddddd
Dodam jakieś znalezione z kompa, jakoś mi tak szkoda, żeby ten temat świecił pustkami. xdd
KLIK

lowki. Bazgroły, że szok, ale wrzucam ze względu na sentyment uśmiech

Dobra, fajnie, że nie mam tutaj znajomych, to nikt nie komentuje mojego tematu. Podręczę Was więc moją ostatnią pracą, którą zrobiłam z dwa miesiące temu. xd

KLIK



Edit~ 02.03.2014r

Tak jak już Ross wspomniała, a Rev zacytowała, na WB panuje era lizusostwa i znajomości, co według mnie wgl. mija się z sensem istnienia forum. Nie jesteśmy tutaj po to, by nabijać komentarze swoim koleżankom, które czasami pogadają z nami na SB. Forum to miejsce, gdzie wypowiadamy się na wszelkie tematy i prowadzimy dyskusję. Nie moja w tym gratka, co wy wybierzecie.
A dzisiaj wrzucam moją OC, a właściwie to jej "pokojową" wersję.
Wgl. to muszę zainwestować w nowy tablet, bo ten już mi nie służy, chyba się "rozjechał"...

Pandora Chaos Princess

Wgl. tak teraz paczam, fajna nazwa pliku mi wyszła.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez LadyMusa dnia 26-02-2014 16:02
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 12:51
Mitsuko wyszła Ci bardzo ładnie, podoba mi się. Jej zielone włosy wspaniale kontrastują z oczami. Karnację sama robiłaś, czy już taką miałaś? Pytam się, bo niezbyt mi się podoba. Bardzo podoba mi się jej kwiat we włosach i te pałki. Nie wiem jak one się nazywają.
W szkicu trochę mi się te usta nie podobają, chyba, że taki miał być wyraz twarzy, to sorry. Bardzo podobają mi się te kolce (czy co to, to jest) na jej głowie. Strój także fajnie wygląda, w szczególności ten naszyjnik xdd.
Tutaj powiem tylko wielkie WOW. Ta praca jest the best. Podobają mi się jej czerwone włosy i ta złota korona. Czy to przypadkiem nie jest ten szkic, tylko ulepszony? Jeżeli tak, to wyszło Ci to bardzo, bardzo fajnie.
Na ostatnią pracę gapiłam się przez 10 min. Po prostu jestem zaszokowana. On wygląda wspaniale. Połączenie złota z tym różem/ czerwienią wygląda olśniewająco. Cieniowanie włosów także jest udane. To wcięcie w nodze wygląda tak zabójczo xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~Sayuri
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 13:46
Widzę trzy możliwości:
a) Nastała wspomniana era lizustwa i znajomości, przez co biedna Lejdi nie ma komentarzy.
b) Lejdi rysuje tak brzydko, że nikomu nawet nie chce się wypisywać tych wad i ogromnej krytyki.
c) Lejdi rysuje tak pięknie, że nikt nie może wydobyć słowa z zachwytu.

Osobiście jestem za opcją b). Jakieś wątpliwości? No dobra, jestem za połączeniem a) i c), bo to że taka era tu panuje jest wiadome. Punkt c) nieco przesadzony, aczkolwiek i tak w tej chwili czytasz komentarz, w którym będzie dużo słodzenia. A to dlatego, że patrząc na Twoje prace ciężko się powstrzymać + nie potrafię rysować sama od siebie, więc gdybym cokolwiek skrytykowała, pewnie byłoby to nieuzasadnione/amatorskie/ i powiałoby nieco hipokryzją, gdybym uczepiła się, a sama rysowała to 53776547 razy gorzej :x. No dobrz, żeby post nie był piernikiem, spróbuję dojrzeć jakieś błędy, mam nadzieję, że nie uznasz tego za czepianie się czy coś :x.

Może zacznę od najnowszej pracy, bo przy niej szczęka gdzieś mi wypadła i dotąd jej nie mogę znaleźć (czyt. jak nie zjem tego kawałka pizzy, co się teraz w kuchni szykuje, to będzie Twoja wina xDD).
OC wygląda świetnie, naprawdę. Jej strój zwala z nóg (nazwa pliku pasuje, lol XDD). Nie jestem dobra w nazywaniu części ubioru, więc nie zdziwię się, jeśli nie zrozumiesz, o co chodzi. Najlepszym elementem ubioru są te złote, hm, no i nie wiem jak to nazwać, szarfy/szata/po prostu skrawki materiału/ nie wiem naprawdę. Bardzo podoba mi się to, jak spadają na jej plecy i zawijają się na rękach. To nie jest jakiś puszek, tylko dobrze ukazany "lejący" się materiał. Jest znakomitym uzupełnieniem stroju.

Równie ładne są dodatki w postaci łańcuszków i innej biżuterii. Ładnie przyozdobiłaś rozcięcie sukni. Z kolei te przy "górze" stroju skojarzyły mi się z przypinkami, omg, ten mój tępy mózg XDD. Nie zwracaj uwagi, to tylko ja tak mam. Gdybym miała przyczepić się do jakiekolwiek pierdoły, to największa "obręcz" przy rozcięciu jest nieco krzywa (i w sumie jest na tyle duża, że można by ją choć odrobinkę wycieniować, ale to kolejne czepianie się - tak też jest dobrze). Plus nie za bardzo ogarniam co robi ten łańcuszek przy głowie, znaczy to pewnie kolczyk przy uchu czy coś w tym stylu, ale ucho zakrywa kosmyk włosów, a ta biżuteria jest nad włosami (i znowu czepianie się, w końcu to winxowy styl, art - tu wszystko może się zdarzyć i być okej. Nie duś, Lejdi DD:). Suknia wypada świetnie, ma ładny krój. Jest prosta, ale dodatki świetnie ją uzupełniają. Połączenie złotego z czerwienią jest idealne. OCka wygląda właśnie jak piękna lady ze starożytnych czasów.

Lejdi, jeśli właśnie tak oryginalnie i pięknie mają wyglądać stroje, które będziesz dla niej projektować (w sensie, dla Pandory), to pęknę z zazdrości, będzie załamka i wypierdzielę Nagashię gdzieś w najciemniejszy kąt szuflady w starej szafie w piwnicy w opuszczonym, bo nawiedzonym domu i doliczę ją do kolejnych straszydeł tej posesji. W innym przypadku będę męczyć Cię całymi dniami i zasypywać skrzynkę PW z nadzieją, że zaprojektujesz coś pięknego dla mojej OC'ki.

Lecąc dalej: nie mów mi, proszę, że narysowałaś to do zera, że sama wymyśliłaś pozę, beż żadnej bazy, wzorowania ani nic, bo wtedy już całkiem padnę. Mam wrażenie, że szyja jest ciut za długa, chyba że to złudzenie przez te naszyjniki XD. Włosy są mega. Lubię fryzury tego typu: takie puszyste i "niby poczochrańce". Nie ma tylko grzywki, a potem jedno długie pasmo włosów - jest wiele falowanych kosmyków, które tworzą ładną całość.

Coloring całkiem przyzwoity, ładny jest. Pojawia się kilka niedoskonałości, takie jak dziwnie pocieniowanie ramię, czy brzydkie przejścia pomiędzy twardymi a miękkimi cieniami na sukni. Poza tym, gdzieniegdzie pojawiają za mocno i nieco krzywo rozmazane cienie, ale co się będę czepiać, skoro tablet niedomaga. Podoba mi się nawet coloring włosów i tych złotych elementów.

Podsumowując: jeśli chodzi o wygląd, jest to jedna z lepszych OCek jakie kiedykolwiek widziałam. Ma oryginalną urodę, mam nadzieję, że jej charakter będzie równie ciekawy : D (Btw, to ta OCka, która prawdopodobnie będzie w klubie? xD). Przeglądając temat trafiłam na wiele pięknych rysunków, ale pozwolisz, że skomentuję je kiedy indziej, bo i tak już wystarczająco długo musiałaś zmagać się z moimi nieogarniętymi zdaniami xD.
Weny, Lejdi, rozwijaj się.


av od Cay
ask ~*~ dA
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 14:13
Smoczy_Plomien napisał/a:
Mitsuko wyszła Ci bardzo ładnie, podoba mi się. Jej zielone włosy wspaniale kontrastują z oczami. Karnację sama robiłaś, czy już taką miałaś? Pytam się, bo niezbyt mi się podoba.

Mitsuko jest to postać, którą stworzyłam pod wpływem chwili. Jakoś tak miałam fazę na smoki, a nie lubię Bloom, to chińskie smokiii. I ona miała tak wyglądać, ale wtedy jeszcze nie bardzo ogarniałam SAI. Może ją kiedyś jeszcze wyniosę na salony, teraz niech gnije w tym temacie. :x

Sayuri napisał/a:
Lecąc dalej: nie mów mi, proszę, że narysowałaś to do zera, że sama wymyśliłaś pozę, beż żadnej bazy, wzorowania ani nic, bo wtedy już całkiem padnę. Mam wrażenie, że szyja jest ciut za długa, chyba że to złudzenie przez te naszyjniki XD. Włosy są mega. Lubię fryzury tego typu: takie puszyste i "niby poczochrańce". Nie ma tylko grzywki, a potem jedno długie pasmo włosów - jest wiele falowanych kosmyków, które tworzą ładną całość.

Taaak, narysowałam ją od zera. Ogólnie to rysowanie Winxowych póz nie sprawia mi jakichś szczególnych trudności. Temu poświęcam chyba najmniej czasu. Jesteśmy tylko ludźmi, tak, szyja jest trochę za długa, ale dopiero się "kształcę" w tym kierunku i nic nie jest jeszcze perfekcyjne.
Boże, gdybyś zdała sobie sprawę ile tygodni mi zajął dobór fryzury. Ona jest księżniczką, nie mogła mieć jakiegoś buszu, ale z kolei ma wybuchowy charakter, więc ulizanie też jej raczej nie pasowało. Wyszło takie coś i chyba efekt końcowy wyszedł lepiej, niż zakładałam.

Sayuri napisał/a:
Równie ładne są dodatki w postaci łańcuszków i innej biżuterii. Ładnie przyozdobiłaś rozcięcie sukni. Z kolei te przy "górze" stroju skojarzyły mi się z przypinkami, omg, ten mój tępy mózg XDD. Nie zwracaj uwagi, to tylko ja tak mam. Gdybym miała przyczepić się do jakiekolwiek pierdoły, to największa "obręcz" przy rozcięciu jest nieco krzywa (i w sumie jest na tyle duża, że można by ją choć odrobinkę wycieniować, ale to kolejne czepianie się - tak też jest dobrze). Plus nie za bardzo ogarniam co robi ten łańcuszek przy głowie, znaczy to pewnie kolczyk przy uchu czy coś w tym stylu, ale ucho zakrywa kosmyk włosów, a ta biżuteria jest nad włosami (i znowu czepianie się, w końcu to winxowy styl, art - tu wszystko może się zdarzyć i być okej. Nie duś, Lejdi DD:). Suknia wypada świetnie, ma ładny krój. Jest prosta, ale dodatki świetnie ją uzupełniają. Połączenie złotego z czerwienią jest idealne. OCka wygląda właśnie jak piękna lady ze starożytnych czasów.

Te ozdoby miały oznaczać przepych i bogactwo rodziny królestwiej, do jakiej należy Pandora. To miało być coś na zasadzie: "Patrzcie, wszędzie mam złoto, we włosach, na rękach, na piersi. Nawet sukienkę jest szyta złotą nicią.". A kolczyk, to wiem co masz na myśli. Nie widać ucha. Też tak trochę myślałam: "wtf aj did łit it kolczyk jak ona hasynt got ucho". Brakowało mi jednak w tym miejscu czegoś i już tak zostało.

Dzięki dziewczyny! Postaram się dodawał więcej prac! :3


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 14:59
Hm, Twoje rysunki wyróżniają się zdecydowanie od reszty. Dlaczego? Wydaje mi się, że są tak inaczej rysowane, chociaż zazwyczaj prace z Winx są podobne do siebie. U Ciebie tak nie ma. Jak patrzę na nie, to mam wrażenie, jakby były one takie, hm... azjatyckie? Może to właśnie przez to, że jako pierwszą zobaczyłam Mitsuko, która przypomina mi taką Chinkę. Później, jak patrzyłam na inne dziewczyny, miałam wrażenie, że też są takie azjatyckie.
Najbardziej do gustu przypadła mi ta praca <klik>. Znowu wydaje mi się, że jest ona Azjatką, ale to tylko plus. Podobają mi się jej włosy, które pasują do sukienki (swoją drogą, jest boska, gdybym miała taką figurę, to zaraz bym sobie taką zażyczyła). Ta korona, czy tam diadem, również jest ładny. Pewnie to jakaś królowa lub księżniczka. Dobra, obstawmy, że królowa bo wydaje się być taka elegancka.
Ta praca <klik> również mi się podoba, chociaż ma dziwny wyraz twarzy. Znowu biorę ją za kobietą wschodnią, chociaż na taką nie wygląda. Odbiło mi coś xd.
Podoba mi się jej figura oraz strój. Taka jakby wojowniczka czy coś w tym stylu. Good job.
Czekam na kolejne prace <3!


(c) Flama

Edytowane przez ChandSharma dnia 30-03-2014 15:43
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 15:16
Hm, hm, w końcu się zebrałam żeby skomenotwać. Skomentuje tylko najnowszą OC'kę, jakoś taki mam zwyczaj. Po pierwsze, podoba mi się, że sama zrobiłaś ją od podstaw. Anatomia wydaje się być ok, choć rzeczywiście, szyja jest przydługa odrobinkę. Takto nie mam większych zastrzeżeń odnośnie proporcji. Linework wydaje mi się nie płynny? Nie wiem jak to określić, linie nie są do końca dobrze wymodelowane. Sama z tym czesto mam problem, szczególnie przy włosach. Kolory lineartu są ok, choć zazwyczaj kolor lini jest ciemniejszy od cienia, tu są jakby zbyt jaskrawe (szczególnie suknia). Digital, tu troszkę gorzej. Uważam, że zastosowanie airbrusha było kompletnie zbędne. Daje on dziwny efekty, jest miękko, ale zbyt duża widoczność jak na mój gust. Linie na bluzce się trochę dziwnie zwężają. Ogolnie powinny być trzy kolory: baza, cień i ew. połysk. Sama się przekonałam, że jeżeli chodzi o winxy, to minimalizm jest wskazany. Typowe winxowe kolorowanie jest najefektowniejsze, oczywiście w mojej opini. Włosy mają jakby za grube linie, zwężają się niepłynnie. Za gotowymi dodatkami też nie przepadam, uważam, że digitalowe kwiatki czy bransoletki są po prostu lepsze. Najgorzej w coloringu wypada zbyt zblurowane ramię, moim zdaniem cień powinien być twardy, ew. lekki airbursh jeszcze na to, i brushowy połysk, było by ok. Tak czy tak, rysujesz świetnie odkąd tu jestem. Zazdrościłam Ci kiedyś Ari, szczególnie zanim zaczęłaś rysować. Moim zdaniem to Twój najlepszy art. Pozostaje mi życzyć jedynie weny i zaparcia, byś dalej robiła to co kochasz i co sprawia Ci radość ^^.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~Anabi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 20:32
Bosh. Kocham jej kolor włosów <3. Zakochałam się w nim. Mistrzostwo po prostu. Ciesze się, że wróciłaś do rysowania i masz wenę. Hmmm... powinnaś trochę popracować nad proporcjami w tych pierwszych szkicach. Ten ostatni art jest wręcz zajebisty <3. No nie wiem, co dalej napisać, nie umiem wytykać błędów. Czekam na więcej XD.



Deviant'Art

Insta



Edytowane przez ChandSharma dnia 30-03-2014 15:50
pw ... XD http://anazgred.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2014 13:13
Mitsuko - piękna OC'ka. Włosy mnie urzekły, ten kolor skradł moje serce, jest taki inny. Bluzka jest bardzo ładna. Tło jest ekstra, podoba mi się ten smok.
Druga OC'ka - ładny szkic. Troszkę taki dziwny, ale fajny, jest taki inny.
OC'ka trzecia - brakuje jej wykończenia oczu. To jedna z najlepszych twoich prac! Ubranie jest odrobinkę skąpe. Włosy są uczesane w ładny sposób. Tło (ogień) jest boskie!
Pandora - bosz... to jest cudowne! Myliłam się, to jest Twoja najlepsza praca. Wszystko mi się tutaj podoba i nie mam żadnych "ale".
Masz naprawdę wielki talent. Weny życzę.



Edytowane przez ChandSharma dnia 30-03-2014 15:51
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2014 12:10
http://th02.deviantart.net/fs70/PRE/i/2014/081/c/5/phoenix_sketch_by_freshtoxinn-d7b5ia3.jpg

Jeden z moich pierwszych takich starannych szkiców. Jean Grey Phoenix.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~Sayuri
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-04-2014 14:08
Hoho, a cóż to znowu za pustki?
Jako że nie jestem obeznana w tej serii komiksów oraz nie kojarzę występujących tam postaci, nie znam też panującej anatomii i stylu rysowania, wypiszę tylko to, co mi (jak zupełnie nieobeznanemu obserwatorowi) w oczy kole.
Szkic jest świetny. Właściwie mogłabym go uznać za gotową pracę, jest tak dopracowany i prawie wszystkie elementy starannie wycieniowałaś. Przede wszystkim można zauważyć, że masz spore umiejętności. Jak już wspomniałam potrafisz ładnie wycieniować pracę i masz równą, całkiem płynną kreskę. Szybki rzut oka w grafikę google i widzę seksi kobitkę w zielonym kombinezonie. Na szkicu prawidłowo oddałaś rodzaj materiału - widać, że postać ubrana jest w coś błyszczącego. Podobają mi się również włosy i... usta! Fajne są, takie mraśne.

Poprzednio o swojej OC napisałaś, że rysowałaś ją od zera. Tak samo było w tym przypadku? *Konkretnie chodzi mi o pozę, bo jeśli chodzi o wygląd, oczywistym jest, że się wzorowałaś. Wcześniejsze pozy były przez Ciebie wymyślone i narysowane, o tak, z głowy. Jeśli podobnie było i tym razem - podziwiam. Bardzo podziwiam. Wyobraźni i umiejętności przelania jej na kartkę, ja mam z tym zawsze duże problemy. Nie wiem czy to kwestia wyćwiczenia, talentu (u Ciebie pewnie to i to), po prostu w moim przypadku obrazy powstałe w głowie na kartce wyglądają jakby ktoś je wsadził do pralki - zupełnie inne, niepoprawne anatomicznie, do bani.

Skoro już wspomniałam o anatomii, odnoszę wrażenie, że na Twoim szkicu Jean Grey jest ciut nieproporcjonalna, a dokładniej nogi są chyba odrobinę za za małe/krótkie w stosunku do tułowia/głowy, ewentualnie głowa jest nieco za duża w porównaniu do reszty. Nie znam się, więc ciężko mi stwierdzić co konkretnie jest nie tak, aczkolwiek widać, że coś na rzeczy jest. Mam nadzieję, że nie odbierzesz tego jako próbę czepienia się lub wymądrzania. Tak, wiem, że ludzie nie są doskonali i nie tworzą rzeczy idealnych, ale artysta może do tej perfekcji dążyć i moim zdaniem komentujący ma za zadanie wytknięcie tych maluczkich nawet błędów bo kto wie, może artysta ich nie zauważa i dalej będzie je popełniał. W każdym razie, temat proporcji i tak masz już dobrze opanowany, więc jako że dałam Ci tutka na włosy, liczę na nagrodę w postaci instrukcji "Jak rysować chude cielska winxówn".

Jedno pytanie na koniec: przerobisz ten szkic na wersję digitalową? Proszęęę, chciałabym to zobaczyć. Oczami wyobraźni już widzę te białe, lśniące oczy i płomienny blask skrzydeł (?) z tyłu.

Krótko, bo nie było prawie nic do skrytykowania. Do roboty, Lejdi! Liczę, że w przyszłości dodasz mnóstwo innych, świetnych szkiców.


av od Cay
ask ~*~ dA

Edytowane przez Sayuri dnia 19-04-2014 14:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-05-2014 22:45
No to dajmy jakiegoś arta tutaj, bo dawno nie było. xd
Aria KLIK


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-05-2014 23:01
Awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww, platynowe włosy <3 XD

Przyczepię się jedynie do trzech rzeczy. Dziwnie siedzi, ma dziwną lewą nogę i ma dziwnie uciętą lewą rękę na ramieniu. Ołówka Ci brakło, czy jak xD?

Ale dobra. Ma za to całkiem pomysłowe i ciekawie zrobione tatuaże, za co chwała Ci, bo ja uwielbiam takie wzorki. I sikowaty kolor oczu niegrzeczny. Nie umiem za bardzo oceniać rysunków, to pewnie dlatego, że sama nic nie umiem stworzyć a jak już umiem to wychodzi pokracznie. Mimo to, dla mnie ta praca jest zrobiona na prawdę dobrze.

Tak ogólnie, to masz spory talent do kolorowania. Szkice, które tu również zamieszczasz to dla mnie dopiero połowa Twojego potencjału. Chciałabym zobaczyć o wieele więcej, niż to, co dodajesz tutaj. Chyba nie powiesz mi, że to wszystkie Twoje prace c:?

Dajesz dalej, Lady, a wy ludziska ruszcie cztery litery i piszcie komentarze -_-.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-05-2014 23:05
Dobra YUKI, wjem z tą nogąąą, ale już mi się nie chciało poprawiać. Łap jeszcze nieskończony ink:
KLIK


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-05-2014 23:27
Nie chciało Ci się poprawiać, a weź się idź schowaj xd.

A co do tego nowego.

Pierwsza reakcja: YAFUDmadafakaiudshytgbfbfdjkhbgbdkhfjgscs jstyrgerguyfrbjhgb fv

JAK JA BYM CHCIAŁA TERAZ TO OCENIĆ, A NIE MOGĘ. NO NIE MOGĘ.

Wdech wydech.

To. Jest. Sympatyczne xd. Jak ty cudownie narysowałaś tą twarz, te włosy... TE USTA, CZY WY WIDZICIE TE USTA? Kobieto, powiedz mi, dlaczego Ty nie poszłaś do jakiegoś liceum/technikum artystycznego... Przecież tu gołym okiem widać, że to jest fenomen. Powaliło mnie, przewaliło mnie, rozwaliło mnie, jestem... kopnięta przez rysunek. Ja chcę jeszcze ~o~!



I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Szkice i gryzmoły na tablecie by LadyMusa :P
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-07-2014 22:56
Veronica, czarodziejka zwierciadeł i luster.
KLIKENS
Wiem, że nie jest proporcjonalną Winxówną, ale nie lubię typowych czarodziejek, są takie chude i kwadratowe. Dlatego Veronisia ma okrągłe bioderka i okrąglejsze łydki. xd


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez LadyMusa dnia 29-07-2014 22:58
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.