Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd

Twórczość
Rysunki
❧  Rysunki Viv  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Rysunki Viv
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2014 17:34
A więc tak. Na wstępie muszę zauważyć, że cały czas idziesz do przodu. W porównaniu z starymi pracami wszystko zmieniło się u cb o 180 stopni. Jednak istnieje trochę małych minusów.Enchantix wypadł ładnie, ale większym sentymentem darzę transformację. Przejdę wreszcie do opisu.
Włosy - fajnie cieniowane. Wydają się ciekawie ułożone - trochę jak połączenie Stelli Enchantix i Flory Believix. Stylowo nie pasuje mi tutaj ta korona, która mogłaby być odważniejsza i jakoś połączona z frotkami łapiącymi te koczki. Tymczasem tam tego brakuje.
Strój - ogólnie prezentuje się ładnie. POWALA SKROMNOŚCIĄ i to działa na minus. Przy spodniach można by dodać coś w stylu pasm z Believixu Roxy. Rękawiczki są bez zastrzeżeń. Muszę przyznać, że trochę za dużo tutaj mamy wszystkiego odsłonięte, tak jakby zabrakło w pewnej chwili pomysłu na wykończenie.
Rzemyki, czy tam wstążki dookoła nóg - podobnie jak korona mogłyby być odważniejsze.
Skrzydła - projekt ładny, choć trochę nieenchantixowy. Brakuje mi charakterystycznego sposobu podziału na części bardziej pobrzeżne i środkowe przezroczyste.
Koloryzacja i kolorystyka - tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń, gdyż nic nie razi w oczy i dobrze wszystko się spaja. Paleta jest kontrastowa i podobna do Flory. Blond włosy spełniają jednak rolę dopełnienia, coś pomiędzy, to wychodzi na plus. Tak jak w przypadku czarodziejki natury nie wychodzi to takie nader płynne i jakby tuszujące.

Pomimo, iż pisałam wiele negatywów nie mogę tak ocenić całości pracy bo jest dobra. Taką też ocenę bym postawiła jeżeli musiałabym to zrobić i ocenić.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
użytkownik usunięty
Dodane dnia 22-02-2014 15:46
Przejrzałam cały Twój temat Viv, a gdy zobaczyłam OCkę syrenkę, to totalnie mi szczena opadła xD. Nie żartuję. Największym twoim atutem są włosy. Za każdym razem wychodzą Ci piękne, lśniące i estetyczne. W pierwszych dwóch pracach strój i skrzydła mogłyby być lepsze, ale i tak nie wyglądają źle. Buty są piękne. To kolejna zaleta Twojego rysowania. Syrenka, tak jak mówiłam, totalny opad szczeny xd. Ogon wyszedł Ci przepięknie. No, ale żeby tak nie słodzić ciągle, to muszę powiedzieć, iż Enchantix i wcześniejsza transformacja nie były twoimi najlepszymi pracami. Ten zielony kolor za bardzo daje po oczach. Strój wydaje się taki jakiś niedokończony. Enchantix natomiast wyszedł na pewno lepiej, ale cały efekt popsuły te nieszczęsne skrzydła i te różowo - zielone wstążki dookoła nóg. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci powodzenia i weny w kolejnych pracach ;3.



Edytowane przez Vivian dnia 15-03-2014 16:27
AutorRE: Rysunki Viv
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2014 18:41
Dziękuję za komentarze. A więc dzisiaj dodam komisowy Harmonix.
Miu



(c) rossattiee

Edytowane przez ChandSharma dnia 30-03-2014 16:29
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2014 19:14
Praca bardzo mi się spodobała i tym razem nie mam zastrzeżeń. Bardzo ładnie wyszła ci spódniczka - właściwie jest najlepszym efektem tej pracy. Lekko staje się przezroczysta. Z czasem stwierdzam, że nawet prosty top by dobrze pasował. Cieniowanie na wstążkach jest bombowe! Włosy z pewnością to jeden z twoich ważniejszych atutów. No może odrobine obramowania skrzydeł mogłyby być delikatniejsze i nie takie ciężkie, ale to już szczegół. Miłej - dalszej pracy!


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2014 19:18
Vivian Enchantix wyszła tak... 7/10. Wiem, że stać Cię na więcej. Włosy piękne, fryzurka świetna, aczkolwiek dodałabym coś w stylu kwiatków przy tych (nie wiem jak to nazwać) kucykach na głowie, bo nie wiadomo, czym są spięte. Tiara ładna, ale niezbyt przypomina Enchatixową. Skrzydła nie są zbyt dobre. Gdybyś dała je osobno, bez napisania czy to Enchatix, nie potrafiłabym określić, jaka to transforma. Enchatixowe skrzydła powinny być w jednym miejscu przezroczyste, kolory bardziej stonowane no i nie ma śladu brokatu. Projekt stroju ładny, ale troszkę ubogi. Przydałyby się jakieś falbanki czy dodatki w większej ilości. Podoba mi się kolor rękawiczek. W serialu rękawiczki Winx mają takie wyblakłe kolory, natomiast twoja Vivian ma jasne, śliczne. Fajne są też dwukolorowe linki na nogach. Dałabym jeszcze jakiś kryształek czy perłę między dużym palcem a resztą, ale tak też jest ładnie.
Miu Harmonix jest piękna! Przepiękne skrzydła, fajnie, że urozmaiciłaś je w Believiexową teksturą. Ładny fryz. Świetny pomysł z gwiazdką na głowie. Jednak czegoś mi tu brakuje... A mianowicie: tiary. Rozumiem, że mogłaś o niej zapomnieć, ale na przyszłość pamiętaj.
Przechodząc do ubrania... Projekt stroju piękny. Niczego nie mogę się tu doczepić. Wielki plus za mistrzowsko pocieniowany tren. Piękne buty. Świetnie wyszedł ci połysk na szarfach. Teraz jeszcze jedna mała uwaga: połysk na włosach jest mało Winxowy. Przy Vivian tak tego nie widać, bo ma jasne włosy, więc można przymknąć oko, ale tu już tego nie daruję.
Co prawda, jeszcze nigdy nie rysowałam Harmonixu na kompie, ale podejrzewam, że bardzo trudno się go rysuje, a Miu Harmonix to, jak na razie, jedna z najlepszych Twoich prac.
Wenki i pomysłów.


Blog

Edytowane przez ChandSharma dnia 30-03-2014 16:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2014 21:38
Wspa - nia - łe!!! Harmonix jest rewelacyjny. Po prostu zaparł u mnie dech w piersiach. Mogłabym sobie kiedyś zrobić z nią jakiś zestaw? Jest taka piękna, że musiałam spytać. Urzekły mnie jej włosy (to pierwsze na co zwracam uwagę). A buty...? Rewelacja! Kolorki są świetnie. Nie ma to jak połączenie dwóch barw i zrobić z nich coś niesamowitego. Świetnie ułożyłaś te wstążki, chodzi mi o te w powietrzu. Bardzo ładnie się prezentują. Chciałabym coś skrytykować, ale nie mogę. No, może prócz tej za krótkiej spódniczki xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 24-02-2014 22:04
Długo nie zaglądałam do tego tematu. Teraz wiem, jak bardzo tego żałuję. Zacznijmy może od Twojej pierwszej czarodziejki - Sary. Podoba mi się jej wygląd. Jest naprawdę bardzo ładna i narysowana bardzo dobrze. Podobają mi się jej włosy, które są przewspaniałe. Przemiana wydaje się być trochę uboga. Właściwie, to wygląda mi to na bardziej taki strój codzienny. Taki prosty, ale szykowny, naprawdę bardzo ładny. Dałabym tam troszeczkę więcej dodatków i efekt na pewno byłby lepszy. Kiedy zobaczyłam Sarę jako syrenkę, wydałam z siebie stłumiony okrzyk. Jest idealna w każdym calu! Mam wrażenie, jakby to twórcy dodali nową bohaterkę do serialu, chociaż wiem, że naprawdę te Winxowe syrenki były tylko i wyłącznie pomysłem fanów (muszę dodać, że bardzo dobrym pomysłem fanów :D). Urzekł mnie ogon, w którym, jakby na tych paskach, ukrywała się woda. Naprawdę bardzo miło się na to patrzy. Plus jeszcze te perły i kwiatki, które dodają uroku. Świetny pomysł z tymi pasemkami. Świetnie dobrałaś kolor. Top również bardzo dobry. Ogólnie, to pracę uważam za jedną z najlepszych!
Jednak moim sercem zawładnął art urodzinowy dla Smoczej <3. Czarodziejka jest cudowna! Zawsze, jak wyobrażałam sobie jakąś nową członkinię Klubu Winx, to właśnie tak! Aż się dziwię, iż ktoś miał taką samą wizję, jak ja. Świetne włosy plus te "ogniste" zakończenia na końcówkach. Podoba mi się ten podkoszulek i na tym ta przezroczysta, pastelowa koszula. To najbardziej przykuło moją uwagę. No i wreszcie dochodzę do tego. Normalne jeansy! Nie wiem, czy ktoś tego nie zauważył, ale bohaterki Klubu Winx zawsze mają jakieś takie fikuśne spodnie. Nigdy nie założyły na siebie normalnych jeansów. A tutaj są, naprawdę są i prezentują się znakomicie do tych butów! Art jest moim ulubionym. Mam nadzieję, że się nie zezłościsz, jak czasem ukradnę go do jakiejś pracy, ponieważ strasznie, ale to strasznie mi się podoba <3.
Co do Vivian, to podoba mi się, to jak ją rysujesz. Widać, że się do tego przykładasz. Nie pasują mi jednak kolory. Ma trochę za ciemną karnację do blond włosów, a te włosy wydają się być trochę takie "za żółte"? Hm, chyba wiadomo, o co chodzi.
Ogólnie jestem pod wrażeniem Twoich prac. Strasznie mi się podobają. Czekam na kolejne <3!


(c) Flama

Edytowane przez ChandSharma dnia 30-03-2014 16:38
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2014 22:41
Dziękuję za komentarze :3.
Vivian Charmix



(c) rossattiee

Edytowane przez Vivian dnia 26-02-2014 22:43
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-02-2014 15:49
Broszka bardzo mi się podoba. Ma fajne kolory. Kształt jest oryginalny. I naprawdę świetne. Bardzo podoba mi się ten różowy kwiatuszek xdd. Na torebce zielony kwiatek trochę wychodzi poza torebkę. Ale naprawdę ładnie to wygląda. Naapis nie pasuje xdd.
Bardzo chcę zobaczyć Charmix na OC.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-03-2014 15:32
Dziękuję, Smocza.
Casual



(c) rossattiee

Edytowane przez Victoria dnia 14-03-2015 10:17
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
użytkownik usunięty
Dodane dnia 06-03-2014 15:53
Casual wyszedł tak średnio, ale i zarazem ponad przeciętnie. Na pierwszy rzut oka widać ten strój z olbrzymim dekoltem, który wygląda dosyć dziwnie i nienaturalnie. Fryzura na plus - bardzo ładna. Może i zbyt mocny odcień żółtego dałaś, ale i tak jest dobrze. Buty również niczego sobie. Praca jest ładna, estetyczna i dokładnie zrobiona. Popracuj nad ubraniami swoich OCek, a wszystko będzie dobrze. Jednak praca nie zaskoczyła mnie. Ma podobny szyk, kolory do OCki Enchantix.
Natomiast wracając do Charmix, to wydaje się taki normalny, niczym wyróżniający się. Należałoby poprawić ten zarys kwiatu, wychodzący za te różowe koło, gdyż za bardzo rzuca się w oczy. Weny.



Edytowane przez ChandSharma dnia 30-03-2014 16:39
AutorRE: Rysunki Viv
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-03-2014 16:58
Ocka nawet ciekawa. Ubrania mają ciekawy styl i ładna kolorystykę. Szkoda mi trochę włosów. Bez tego efektu połysku nie wyglądają już tak olśniewająco. Szkoda. Największym minusem są dla mnie buty. Dlaczego? Po pierwsze kolor sznurówek gryzie się z lekka z poprzednim odcieniem zieleni. Bo drugie obcasy są zbyt wysokie i mało proporcjonalne do reszty. Najbardziej urocze wypadły kwiatki.
(Poza tym mogłabym się przyczepić, że przydałoby się cieniowanie na dekolcie, no bo chyba żadna dziewczyna w wieku naszych czarodziejek nie jest skończoną dechą xD?)



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 06-03-2014 16:58
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-03-2014 17:48
Ładnie dobierasz kolory oraz dopasowujesz stroje. Bardzo ładnie narysowałaś ten kwiatek na włosach. Niesamowicie mi się podoba. Cieniowanie także jest ładne. Tylko zdaje mi się, że obcas jest troszeczkę za długi.
Twoje prace są coraz lepsze. Oczywiście nie takie, jak Ross czy Anabi, ale jeszcze, jeszcze i będą równie piękne.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-06-2014 22:05
Eh..Tak dawno nic nie dodawałam. Nie mam ogólnie czasu na rysowanie. Jak już się za coś wezmę to nie skończę. Mam dużo pomysłów, ale brakuje mi chwili na to, a z czasem zapominam o nich. Dzisiaj dodam zaległy rysunek, pracę komisową. Zrobiłam ją dość dawno, ale zapomniałam tutaj dodać przez nakład zajęć.
Ariana Balldress



Jeśli dobrze pamiętacie Vivian ma już swój Enchantix. Jednak postanowiłam go zmienić, gdyż wyszedł mi okropnie.
Vivian new Enchantix

Sądzę, że wyszedł o niebo lepiej od starej wersji. Ogólnie jestem zadowolona ^^.


(c) rossattiee

Edytowane przez Vivian dnia 18-06-2014 22:07
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 12:03
Przeglądając wszystkie Twoje dotychczasowe prace, mam jednoznaczny werdykt - ślicznie! Gdy patrze na Twoje prace to Ci strasznie zazdroszczę talentu i jestem zachwycona.
Ariana - och, jaka ona urocza! Bardzo, ale to bardzo mi się podoba. Suknia wygląda fenomenalnie, bosko i w ogóle super, tak elegancko. Mam pytanie: czy base robisz sama? Bo wyglądają cudownie. Włosy wyglądają świetnie. Dobrze, że nie narysowałaś jakiś tam bransoletek i takich tam.... Masz u mnie wielkiego plusa, za dopracowanie postaci.
Viv Enchantix - ten rysunek to po prostu... Noł koment. Dzieło mnie powaliło, dosłownie. Gdy zobaczyłam ten rysunek to moja mina wyglądała tak --> :szoker:. To jest cudowne. Te detale, szczegóły. Beautiful. Te skrzydła, ten strój... Zabrakło mi słów. Nie mogę wyrazić swego zachwytu z tejże pracy. Kolory ze sobą współgrają i się dopełniają.

Weny.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 14:00
Viv, często patrzę na Twoje prace i napatrzeć się nie mogę! Cuda <333. Robisz genialne rysunki. Nie mam się czego w nich czepić, bo według mnie są po prostu doskonałe! Bardzo dawno tutaj coś komentowałam i nie będę teraz wszystkiego komciać. Ocenię tylko te prace, które najbardziej mi się podobają. Naprawdę spodobała mi się Casual. Ładny strój, włosy i wszelkie dodatki <3. Kolejna praca, która jest cudowna, to Vivian Enchantix (ta 2 wersja). Naprawdę nie mogę się aż napatrzeć na ową pracę. Idealna pod wszystkimi względami. Wszystko jest bardzo dobrze dopracowane. Skrzydła są super! Bardzo ładne. Fryzura również cudna <33. Podsumowując: zachwyciła mnie Viv Enchantix, ta najnowsza. Pozostałe prace są również piękne. Czekam na więcej rysunków. Weny!


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 14-03-2015 10:19
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 19:16
Charmix Viv jest bardzo ładny. Broszka jest rewelacyjna. Wszystko mi się w niej podoba: kształt, cieniowanie, kolory i połysk. Wszystko idealne! Przyczepię się jednak do torebki. Paseczek śliczny, przypomina mi trochę łodygę kwiatka. Wzorek na torebce oraz jego kolor też dobre, ale kwiatek trochę wyjeżdża poza torebkę. Jej kształt niezbyt mi się podoba, nie wiem czemu.
Casual Viv. Casual jest piękny. Bardzo podobają mi się ubrania, fryzura i kolory. Najlepsze są buty (ja nigdy nie mam na nie pomysłu) oraz gumka do włosów i opaska. Śliczne tekstury, dodają pracy uroku.
Ariana balldress. Sukienka jest bardzo ładna. Prosta, ale też nie za skromna. Fryzura też dobra - bardzo podoba mi się ten koczek i kwiatki we włosach. Tło również mi się podoba.
Enchantix Viv. Piękny, piękny i jeszcze raz piękny! Jak zwykle kolorki idealne. Bardzo ładna fryzurka, tiara i buteleczka z Magicznym Pyłem. Śliczny top i spódniczka. Linki na nogach ładne, chociaż ja zrobiłabym nieco dłuższe (tak na całe łydki) i na dole dodała jakiś kryształek w kształcie kwiatu lub listka. Najlepsze są skrzydła. Wyglądają, jakby były zrobione z kryształu. Podoba mi się, że w stroju postawiłaś bardziej na zieleń, a w skrzydłach na róż. Dzięki temu kolory są w równowadze.
Napisałam to już na dA, ale napiszę jeszcze raz: pracuj tak dalej! I jeszcze jedno. Weny, pomysłów i więcej wolnego czasu Ci życzę.


Blog
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~Pharple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 15:49
Twoje rysunki są świetne. Nie mam się do czego przyczepić. Stosujesz bardzo ładne kolory i cienie. Wszystko jest super dopasowane do postaci. Casual ma świetne buty, sama bym w takich pochodziła. Moim zdaniem Twoje prace są genialne. Skrzydła są bardzo dobrze dopracowane i pasują do czarodziejki. Życzę Ci dużo weny!

Czytaj posty zanim je opublikujesz :3./Vic




https://www.youtube.com/channel/UCpHyzdhhYs2XwUgy4ovFbrA
Edytowane przez Victoria dnia 07-03-2015 18:15
http://winx-owo.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-06-2014 16:08
Bardzo dziękuję za komentarze.

ROXY - chciałam, żeby buty wyszły oryginalnie, wszystkie Winx i inne OC'ki mają ten sam fason. A po za tym chciałam, aby ten Enchantix był skromny.

A dzisiaj kolejna pracka:
Chand Lovix



(c) rossattiee

Edytowane przez Rebecca dnia 28-06-2014 16:41
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rysunki Viv
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 12:52
Jejciu, jakie cudo <33. Ślicznie rysujesz, Viv. Bardzo ładna kompozycja kolorystyczna. Wszystko do siebie idealnie pasuje. Ładne te pasemka we włosach <3. Strój również niczego sobie, fajne te futerka xd. Zwracają uwagę także skrzydła, które jak i cała OC są wspaniałe. Nie mam się czego przyczepić w tej pracy. Uważam, że jest dopracowana pod wszystkimi względami ;3. Czekam na więcej rysunków. Weny!

Siebie to nie jest zwrot grzecznościowy, piszemy go małą literą.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 29-06-2014 13:11
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.