Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,055
 Najnowszy Użytkownik: ~stella322
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087


Kosz
❧  Forever and ever.  ☙

AutorRE: Forever and ever.
~Blooma
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-08-2012 12:10
Super Ci to wyszło. Niestety, nie mogę porównać tego opka z poprzednim, bo tamtego nie czytałam smutny Nie mogę się doczekać kolejnych części.
Edytowane przez Paula dnia 01-08-2012 12:53
12582021 - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Forever and ever.
~Son Yume
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-08-2012 13:12
No w końcu! =D
Przyznam się, że nie mam porównania z poprzednim opkiem, bo najnormalniej w świecie je usunęłaś, a ja mam pamięć złotej rybki mellow

Przeczytałam po raz setny ten rozdział i stwierdzam, że bomba. Najbardziej chyba uwiódł mnie moment, kiedy Riven stara się uspokoić Musę, przy okazji chcąc zażegnać jej spór z Bloom. No normalnie, ah...
Nie lubię Bloom. Mówiłam Ci to kiedyś? No po prostu, jej nie lubię (sama nie wiem, dlaczego w swoim opkach zawsze robię z niej taką dobrą przyjaciółkę). Jako jedyna chyba tutaj stworzyłaś historię, w której jedna z Winx marudzi na ciągłe puszenie się rudej.
Normalnie cudo!
Mi nie dziękuj, jak mogłam pomóc to pomogłam i nie zawaham się zrobić tego jeszcze raz, jeśli będzie taka potrzebauśmiech
Czekam na nexta, kochanie serce




-> Otome maniac <-

Edytowane przez Paula dnia 01-08-2012 13:36
47588431 http://sonyume.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Forever and ever.
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 01-08-2012 14:34
Tak! Cieszę się, że coś zrobiłaś z Bloomką, nie lubię jej. Myślę tak samo jak ty, kiedy pisałaś te słowa, które wypowiada Musa.
A ja to co, pies? mellow


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 01-08-2012 14:35
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Forever and ever.
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-08-2012 17:46
Dzień dobry :]

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość - przeczytałem tę część. I przyznam, że bardzo mi się spodobała. Widzę, że masz rozbudowany słownik (też chciałbym taki mieć) i nie popełniasz żadnych byków.

Najważniejsza jest jednak treść Twojej pracy, fabuła opowiadania. A ta mnie wciągnęła. Czytając to, miałem wrażenie, że mamy do czynienia z Rivenem z pierwszej i trzeciej serii (zwłaszcza). Kiedy to był sobą i lubił wywoływać sprzeczki. W dialogach po prostu słyszałem ten jego głos xD Musa również świetnie wypadła, naprawdę. Bloom zachowała się nadzwyczajnie. Co ja mam na myśli? W serialu nigdy by nie użyła tych słów pod nosem, które wyprowadziły Musę z równowagi. Reszta bohaterów gra raczej na boku. I myślę, że to odpowiednia ilość (3) na taką długość pracy.

W sumie, to pomimo tego, że ja wielbię Bloom, to dobrze, że doprowadziłaś do sceny, w której doszło do kłótni Winxówn, bardzo dobrze! Tak jest ciekawiej! I zostało to zrobione właściwie. Nie doszło do sprzeczki bez powodu, tylko dlatego, że Bloom obraziła Musę tym, co powiedziała na temat jej chłopaka.

Właściwie, można się skarżyć na to, że Bloom się rządzi i taka idealna, ale ta kreskówka, jeśli dobrze pamiętam, miała nosić kiedyś nazwę: "Magiczna Bloom", jednak Iginio Straffi uznał, że lepiej zrobić paczkę czarodziejek i zmienić nazwę na: "Winx Club". Czy Bloom rzeczywiście tak się rządzi i jest przywódczynią? Fakt, dało się zauważyć, że podejmowała kluczowe decyzje w serialu, czasem nawet to Winxówny się jej pytają, co robić, a ona zawsze wie xD Są też sytuacje, w których to jednak jej przyjaciółki chcą jej pomagać - Tajemnica Zaginionego Królestwa, przed wyprawą do Obsydianu. Kolejny przykład, też w TZK - na urodzinach Bloom. Czarodziejka pyta się, czy przyjaciele poszukają z nią księgi w Tajnej Bibliotece: "Poszukamy jej razem?". I słyszymy od Stelli: "Co to za pytanie? No pewnie, że tak". Rany, ale byłoby fajnie, gdyby Stella walnęła czymś w stylu: "Weź, nie chce mi się tam lecieć. Radź se sama, albo leć ze Sky'em". Haha xDD

Raju, rozpisałem się za bardzo, ale jeszcze trochę musisz poczytać. Nie spodziewałem się, że rozmowa Rivena z Musą na plaży tak się potoczy. Czułem, że to będzie pocieszanie czarodziejki przez magika, co zakończy się czułym pocałunkiem i unikaniem kontaktu z Winxównami :D

Czekam na kolejną część.

Dziękuję, dobranoc. :cool:



Edytowane przez Paula dnia 01-08-2012 19:11
38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Forever and ever.
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-08-2012 20:05
Son Yume napisał/a:
Przyznam się, że nie mam porównania z poprzednim opkiem, bo najnormalniej w świecie je usunęłaś, a ja mam pamięć złotej rybki

Jeso. No to miałam śmiecić forum moimi nieaktywnymi opkami? No.

Son Yume napisał/a:
Przeczytałam po raz setny ten rozdział i stwierdzam, że bomba. Najbardziej chyba uwiódł mnie moment, kiedy Riven stara się uspokoić Musę, przy okazji chcąc zażegnać jej spór z Bloom. No normalnie, ah...

Mwahah xD Następną część, zamiast opublikuję, to zapewne też ze sto razy przeczytasz ;p A o tym momencie nawet mi nie mów. Nie chciało mi się go robić i tak na odczep się go zrobiłam xd

Son Yume napisał/a:
Nie lubię Bloom. Mówiłam Ci to kiedyś? No po prostu, jej nie lubię (sama nie wiem, dlaczego w swoim opkach zawsze robię z niej taką dobrą przyjaciółkę). Jako jedyna chyba tutaj stworzyłaś historię, w której jedna z Winx marudzi na ciągłe puszenie się rudej.

A bo ja ją lubię? Specjalnie na nią właśnie tak naskoczyłam, no bo na kogo innego : D Ahah i będzie marudzić ;p

Son Yume napisał/a:
Mi nie dziękuj, jak mogłam pomóc to pomogłam i nie zawaham się zrobić tego jeszcze raz, jeśli będzie taka potrzeba

A ja chętnie kolejny raz skorzystam ;p

MissChandni napisał/a:
Tak! Cieszę się, że coś zrobiłaś z Bloomką, nie lubię jej. Myślę tak samo jak ty, kiedy pisałaś te słowa, które wypowiada Musa.

Mwahah, mówiłam ci kiedyś, że myślimy tak samo?

MissChandni napisał/a:
A ja to co, pies?

*o* Zapomniałam o tobie x| Wybacz. Zaraz poprawię : D

Anagan napisał/a:
Mam dla Ciebie dobrą wiadomość - przeczytałem tę część. I przyznam, że bardzo mi się spodobała. Widzę, że masz rozbudowany słownik (też chciałbym taki mieć) i nie popełniasz żadnych byków.

Łaaaa, przeczytałeś xD Cieszę się mellow Wiesz, jak się coś czyta z tysiąc razy, przy okazji daje do korekty trzem dziewczynom, to musi być rozbudowany słownik i brak byków ;p

Anagan napisał/a:
Najważniejsza jest jednak treść Twojej pracy, fabuła opowiadania. A ta mnie wciągnęła. Czytając to, miałem wrażenie, że mamy do czynienia z Rivenem z pierwszej i trzeciej serii (zwłaszcza). Kiedy to był sobą i lubił wywoływać sprzeczki. W dialogach po prostu słyszałem ten jego głos xD

Ah, ja tak bardzo lubię pisać opko i tak jakby słyszeć, że właśnie to mówią. Tak było teraz z Rivenem. Tyle, że ja miałam przed oczami bar Frutti (później plażę, a wcześniej studio), tą rozmowę, tą kłótnię. Gdyby mi się chciało to bym to wszystko opisała, ale że ja leniwa...

Anagan napisał/a:
W sumie, to pomimo tego, że ja wielbię Bloom, to dobrze, że doprowadziłaś do sceny, w której doszło do kłótni Winxówn, bardzo dobrze! Tak jest ciekawiej! I zostało to zrobione właściwie. Nie doszło do sprzeczki bez powodu, tylko dlatego, że Bloom obraziła Musę tym, co powiedziała na temat jej chłopaka.

Mwahah, specjalnie wybrałam Bloom : D Wiesz, przyda się opko, w którym można ponarzekać na Bloom. I takie właśnie się znalazło. Chociaż... Spróbuję również ponarzekać na inne Winxówny ;p

Anagan napisał/a:
Raju, rozpisałem się za bardzo, ale jeszcze trochę musisz poczytać. Nie spodziewałem się, że rozmowa Rivena z Musą na plaży tak się potoczy. Czułem, że to będzie pocieszanie czarodziejki przez magika, co zakończy się czułym pocałunkiem i unikaniem kontaktu z Winxównami

Weź mnie nie denerwuj. Ja tą końcową scenę pisałam tuż przed opublikowaniem opka, nagle mnie tak naszło. No to co ja poradzę, że sobie ją inaczej wyobrażałeś. Chciałam wszystko dokładnie napisać, ale po pierwsze - brakowało mi pomysłu, a po drugie - nie chciało mi się xD

Anagan napisał/a:
Dziękuję, dobranoc.

Haha xD Dzisiaj już pełnoprawnie możesz mi powiedzieć dobranoc xD Nie to co wczoraj ;p



I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Forever and ever.
~LilyFlower
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-01-2013 19:36
A gdzie ten cały rozdział? Nigdzie go nie widzę! :cry: Chyba też został usunięty, nic tu nie ma! :cry: Widzę, że jest tu komentowane coś, czego tu nie ma. mellow
Ej, kurczę, no więc gdzie to jest? Chciałabym przeczytać, i widzę, że to jest jakies "re", a główny temat chyba znikł placze1


Zwyczajna nastolatka uśmiech
10409975 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Forever and ever.
użytkownik usunięty
Dodane dnia 07-01-2013 16:06
Ja widzę to samo! Chyba nie zostało usunięte? Chciałabym go przeczytać, bo tytuł jest fajny i opowiadanie też pewnie takie jest.uśmiech


AutorRE: Forever and ever.
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2013 19:04
Cóż dziewczyny, sama nie wiem o co biega ._.. Wchodzę tutaj, jeszcze w sierpniu (bo wtedy chyba to pisałam), chcę napisać część, a tu części nie ma. Jako autorka tego tematu, nie mam pojęcia, gdzie to się podziało xd. Możecie mieć pewność, że ja tego nie usunęłam. Pytałam się kiedyś Florki, mówiła, że pomyśli, ale do tej pory nie mam od niej odpowiedzi...


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Forever and ever.
~LilyFlower
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2013 20:28
O, to straszna szkoda! Hm, z tego, co się orientuję, czarodziejka_Flora jest tu główną administratorką, i cxhyba założycielka tego wszystkiego, powinna wiedziec, co się z tym stało, dziwne, że jeszcze tego nie wyjaśniła :D
By the way: Na początku wydawało mi się, że ich jest dwie, a w każdym razie, że wysoką pozycję ma jeszcze jedna osoba tu, a mianowicie AnjaAnelR. :D Swoją drogą Bananowa chyba też :D


Zwyczajna nastolatka uśmiech
10409975 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.