Nowości
18.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Morskich Głębin oraz World of Winx sezon 1

17.05.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,063
 Najnowszy Użytkownik: ~sonka
Dzisiejsi Solenizanci
KaraEdwards
lara05
piotr1014

Różności
Pogaduchy
❧  Wpadki  ☙

Strona 1 z 3 1 2 3 >
AutorWpadki
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2012 21:07
Na pewno każdemu utkwiły w pamięci jakieś wydarzenia szkolne. Chodzi mi głównie o te śmieszne. Wszelkie uwagi, komentarze, dialogi - chcesz się tym podzielić z innymi? To dobrze trafiłaś/eś. Szkoła to nie tylko zakuwanie, zdarzają się różne w niej rzeczy.

No więc, cóż takiego wam się przydarzyło śmiesznego w szkole?


stary magiczny dziad
Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 24-04-2013 18:00
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki szkolne
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2012 21:20
Szłam do szkoły, na pierwszym piętrze, przy ostatnim schodku, potknęłam się (bo miałam sznurówki nie zawiązane) zrobiłam fikołka i wpadłam na mojego kolegę, który się przewrócił, a potem na nim leżałam wszyscy się (łącznie z nami) śmiali i nazywali nas para przez 2 tygodnie.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki szkolne
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2012 21:26
Wpadki? Hmm... Nie wiem, czy to była wpadka, ale było wesoło! W ubiegłym tygodniu nie mieliśmy fizyki i tak się cieszyłyśmy z koleżanką jak szalone. Było tylko słychać od nas Aaaaaaaaaa! To była naprawdę radość. I nagle zrobiło się na korytarzu cicho i było słychać tylko nas. I wszyscy tak buchnęli śmiechem, a my we dwie razem z innymi.



Edytowane przez Cattie dnia 25-11-2014 20:15
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki szkolne
~PSYCHICZNA_dx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-11-2012 00:15
Nie wiem czy to wpadka... ale przebierałam się dwa tygodnie temu na w-f w kabinie w łazience i zobaczyłam, że deska jest wyłamana. Wzięłam ją do ręki i wyrzuciłam z kabiny jak frisbee (właściwie sama nie wiem, dlaczego to zrobiłam). Tak się składa, że akurat do łazienki weszła woźna, ale nadarła się i poszła. Do końca tygodnia ludzie z mojej klasy dręczyli mnie tekstami typu: "Nie denerwuj jej, bo ci deskę połamie".


Chodzę w pociętych jeansach, śpiewam gdy idę ulicą i skacze oraz głosno krzycze gdy jestem szczęśliwa. A jeśli to komuś nie odpowiada... to trudno i tak sie nie zmienie! dx
Edytowane przez Cattie dnia 27-01-2015 16:46
Ściśle tajne! Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki szkolne
użytkownik usunięty
Dodane dnia 05-12-2012 19:08
Nie wiem czy to wpadka, ale w zeszłym roku na świetlicy, wszyscy, co chcieli, wyszli na pole (a był już czerwiec czy maj, więc było ciepło). Założyłam wtedy z dwiema koleżankami i dwoma kolegami z klasy klub siatkarski pod nazwą: "Super Piątka Nadnaturalnych siatkarzy". Stawaliśmy wtedy razem w kółku, ewentualnie z panią Basią i ćwiczyliśmy odbijanie piłki siatkowej. Gdy tylko piłka wylatywała za krąg, ja dla ubawu latałam z tą piłką, a wręcz się na nią rzucałam. Kiedy raz piłka wypadła, zaczęłam za nią biec, ale do akcji włączyli się również chłopcy. Kiedy miałam piłkę już w swoim zasięgu, ale koledzy blokowali mi drogę, wywaliłam ich, ale po chwili sama leżałam już na ziemi i ledwie zdążyłam wyrwać jednemu z nich piłkę. Potem się z tego śmialiśmy.
Ale dzisiaj miałam pecha, ponieważ cała szkoła oprócz części piątej klasy (czyli nas), a jest tylko jedna, poszła na wyścig do Świętego Mikołaja i pan od historii przełożył dzisiejszy sprawdzian z Grecji na piątek. A ja tak lubię pisać testy.



Edytowane przez Cattie dnia 27-01-2015 16:47
AutorRE: Wpadki szkolne
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-02-2013 19:48
Ja miałam mnóstwo wpadek, niektórych już nie pamiętam, ale ostatnio...
Mieliśmy próbę to przedstawienia, ja grałam niestety chłopaka, który miał w pewnym momencie kopnąć butelką. No i gdy doszło do tej sceny zamachnęłam się i... bum strzeliłam z całej siły prosto w mojego kolegę. Wszyscy wybuchnęli śmiechem, łącznie ze mną!



Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki szkolne
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-02-2013 20:39
O jaaa... Dużo tego było. Raz siedziałam na parapecie na korytarzu, a tego nie wolno robić. Pani dyżurująca akurat wyszła zza rogu i chciałam szybko zeskoczyć. Nie zauważyłam, że obok mnie stał kwiatek i zamachnęłam się za bardzo ręką. Cała doniczka spadła na podłogę i się roztrzaskała.
Byłam w toalecie. Miałam akurat jeden z takich dni, gdy jestem pełna energii. Wydawało mi się, że nikogo nie ma i zaczęłam tańczyć. Zakończyłam mój popis ukłonem i... rozległy się brawa. U mnie w podstawówce za ostatnią kabiną było jeszcze takie miejsce, gdzie można było stanąć i nikt cię nie zauważy. I się okazało, że były tam prawie wszystkie dziewczyny z mojej klasy. Miały niezły ubaw z mojej scenki.



Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki szkolne
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 09-02-2013 20:44
Nie tyle co wpadka szkolna, no ale działo się trochę w szkole.
Kiedy to byłam w szóstej klasie podstawówki i nie umiałam sobie regulować brwi to pożyczyłam tacie golarkę i sobie wygoliłam do połowy. Oczywiście kiedy to zrobiłam to zaraz uderzyłam się w głowę. Na drugi dzień, nawet to był chyba egzamin szóstoklasisty, pytanie koleżanki:
- Sama sobie to zrobiłaś czy ktoś?
- y.

Na szczęście już mi odrosły i teraz używam tylko, i wyłącznie pęsety. Ale kurde, jak to sobie przypomnę to leżę i wstać nie mogę. To była jedna z większych moich wpadek.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki szkolne
użytkownik usunięty
Dodane dnia 19-02-2013 16:43
Moja wpadka szkolna - nie wiem czy to wpadka ale...
Na lekcji mieliśmy ćwiczenie, na którym się mnoży. I na tablicy były takie same dwa działania, ale w innej kolejności, ja się z panią sprzeczałam, że tam tego jednego nie ma, a był i tak ok. z 15 minut i dopiero później zauważyłam, że to działanie tam jest i zawstydzona usiadłam do ławki, cała klasa się ze mnie śmiała.



Edytowane przez Cookie dnia 20-02-2013 19:42
AutorRE: Wpadki szkolne
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2013 20:50
Nie można tego nazwać taką typową wpadką, ale swego rodzaju upokorzeniem. Koleżanka zabierała co chwilę jakieś moje rzeczy i rzucała do innych. Nie lubię tej zabawy. Na informatyce powiedziałam jej, że dostanie nauczkę za swoje zachowanie. Po informatyce (która była ostatnią lekcją), zaczęłyśmy się bić. Dominika (tak miała na imię koleżanka, która zaczęła zabierać mi rzeczy) już się mnie bała. Wzięła mnie za kurtkę, przekręciła, i już leżałam :hahahaha:. Taka świetna byłam w walce!


Blog

Edytowane przez MagicalNelly dnia 15-04-2013 20:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki szkolne
~musa106
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2013 21:03
Ooo, mam! Chyba w 3 lub 4 klasie podstawówki dostałam na lekcji głupawki i jak nauczyciel wychodził na chwilę, wszyscy wariowali (teraz podobnie). Pewnego razu pani wyszła z klasy, a ja weszłam na stół, na nim zaczęłam skakać i tańczyć. Potem przyłączyła się koleżanka, a tu nagle pani wchodzi do klasy, a ja na stole i dalej tańczę (miałam słaby refleks). Na szczęście pani miała dobry humor i powiedziała, że ładnie tańczę, ale lepiej żebym zeszła, bo pani dyrektor zaraz tu będzie. Udało się, ale jak pani dyrektor weszła, to potem się wszyscy lali po cichu łącznie ze mną. niegrzeczny



zestaw by ja uśmiech
Blog
Edytowane przez Cattie dnia 27-01-2015 16:52
mam 483..... pytać na pw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki szkolne
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2013 18:26
Miałam raz w klasach 1-3 taką wpadkę. Kiedy szłam do łazienki, nie miałam jeszcze w zwyczaju pukać. Wtedy właśnie otworzyłam drzwi od toalety, a tu załatwiała się młodsza dziewczynka! Ale wpadka... wstyd.


Blog
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki szkolne
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2013 18:34
(Jeżeli przesadziłam tu z jakimiś wulgaryzmami czy coś, to proszę o wybaczenie, lecz mówię tak, jak było..)
Pewien niewyżyty kolega z klasy, a może inaczej, któryś z kolei chłopak z mej kochanej klasy jest szalony. Podgląda swoją mamę w łazience, przyznaje, że jest..yyy, nie będę się wyrażać. Pewnego słonecznego, a tak naprawdę ponurego dnia przyszedł do szkoły. Lekcje mijały dość normalnie, a aż tu nagle dzwonek na przerwę (zaciekawiam lekturą? XDD). Dobrz, a więc, więc.. wszyscy se klapli na ławkę i sobie gadają, nie? Rosa (ów niewyżyty chłopaczek) wpadł na kolejny głupi pomysł, lecz tak zabawny, że musiałam go udostępnić. Podskakiwał i biegał po całej szkole robiąc kółeczka oraz krzycząc przy tym słowa "Jestem idiotą, jestem idiotą!". Pani o dziwo nie zareagowały, same twierdzą, że jest jakiś dziwny. ~~



Edytowane przez Cookie dnia 03-06-2013 15:50
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki szkolne
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2013 18:47
Pewnego razu, gdy czekałam na lekcje, w klasie był też mój kolega, Antek. Zaraz potem wszedł mój drugi kolega - Kuba. Zamknął mnie i Antka w sali. Wtedy okazało się, że drzwi się zaklinowały i nie mogłam wyjść czekałam, aż coś zrobią, i mnie wypuszczą. Siedziałam tak 3 godziny razem z Antkiem w klasie i wtedy dostałam głupawki. Gadałam totalne bzdury. Mówiłam, że: umrzemy, skoczę z okna, mam 6 z polskiego (tak na prawdę mam 4 z polaka). I wtedy ośmieszyłam się przed Antkiem. Totalny koszmar.


(c) rossattiee

Edytowane przez Cookie dnia 03-06-2013 15:53
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki szkolne
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2013 19:40
Wpadek było wiele, niektórych już nie pamiętam, niektórych szybko nie zapomnę.
Wydarzyło się to dzisiaj na trzeciej lekcji, czyli j. polskim. Nauczycielka (czyli dyrektorka szkoły) nie przyszła na lekcję, co zdarzało się dość często. Z braku zajęcia wpadliśmy na pomysł, aby zagrać w butelkę. W pewnym momencie moja koleżanka zadała jednemu z chłopaków zadanie, aby ściągnął koszulkę. Bez żadnych narzekań zdjął. W tym samym momencie do klasy weszła dyrektorka razem z panią z sanepidu, który akurat przyjechał do szkoły. Wszyscy biegiem pobiegliśmy do ławek. Kolega się zawstydził, bo nie zdążył założyć jeszcze koszulki. Pani z sanepidu zaczęła krzyczeć na dyrektorkę, dlaczego nikt nie przyszedł na lekcje i dlaczego zamiast siedzieć w ławkach siedzimy w kółku na podłodze. Po wyjściu tej pani z sanepidu dyrektorka zaczęła się na nas drzeć. Zapewne jednak największa awantura będzie dopiero jutro, gdy będziemy mieć z nią lekcje (jeśli przyjdzie, co się rzadko zdarza).



Edytowane przez Cattie dnia 27-01-2015 16:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 04-05-2013 20:54
JEZU, przypomniała mi się wpadka z szóstej klasy podstawówki.
Biwak. Dotarliśmy z moją grupką trochę opóźnieni na miejsce, więc reszta klasy sobie pozajmowała domki, a my zostaliśmy bez domku. Aleee zaraaz, tamtejsze państwo mówi, że mają jeszcze jeden pokój, a w zasadzie poddasze wolne w ich domu. My japa ucieszona, bo wiadomo ciepła woda, fajne łóżka, duży pokój, toaleta git i czysto. Więc wyszliśmy najlepiej, no ale do sedna. W pokoju była nas trójka (ja, Agata, Klaudia), później doszedł Dawid, bo go chyba chłopacy z pokoju wywalili. Więc leżymy sobie pewnego wieczora w łóżku, on gdzieś tam siedział i jeździ po tej Klaudii, że gruba, że brzydka, że paszczur, pasztet, i cooś tam jeszcze. A, że ja byłam bardzo wrażliwym dzieckiem to to mnie trochę ruszyło. Wpadłam w ryk, że ma ją zostawić i nie gadać do niej, i wybiegłam z pokoju : |. Ona miała chyba większy dystans do tego i się śmiała, no ale jednak. Później było głupio mi tam wrócić, bo się śmiali. Dżizas, to było straszne, ale patrząc z perspektywy czasu to wyolbrzymiałam.
Ten sam biwak, huśtamy się na dużej huśtawce, dosyć wysoko, naprawdę wysoko. Ja chciałam się jakoś odepchnąć i SPADŁAM Z TEJ HUŚTAWKI. W ogóle to chyba dostałam w łeb i zatrzymałam to debilstwo nogą. Wszyscy w śmiech.
Ten sam biwak. Idziemy na basen, fajnie. Czekałam aż się skończy i stałam w jednym miejscu z tym kołem śmiesznym, bo woda była zimna i głęboka. Dodajmy jeszcze, że później wracałam w sukience, takiej jasnej, kolorze cielesnym i w niebieskich kabaretkach, takich żarówiastych //kolejna wpadka//, no a pod spodem miałam mokry strój kąpielowy. Przyznaję, styl to ja miałam niezły.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2013 21:33
Pierwsza klasa, jeszcze w Szczecinie (od drugiej jestem w Gorzowie). taka dziwna wychowawczyni, co podczas sprawdzianu, kiedy jakieś dziecko skończyło pisać to mogło sobie wrzeszczeć, ale do rzeczy... Mieliśmy zabrać jakieś krzesła, nie pamiętam dokładnie, no i ja nie zdążyłam wziąć żadnego, no to dobra... Zagapiłam się czy coś, a tutaj koleżanka zamknęła drzwi. Szybko podbiegam, a pani je za klucza. Ja pukam, kopię, ruszam klamką, a tam nic : |. Najlepsze było to, że zaczęli mnie szukać dopiero po ok. godzinie. Właśnie tak jest, kiedy prawie nikt Ciebie nie lubi w klasie c: xd.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki
~milandra
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2013 22:24
Ja miałam wpadkę na I Komunii Świętej (Alex pamięta).
Więc, ja i moje koleżanki miałyśmy do zaśpiewania 2 psalmy. Pierwszy poszedł dobrze, ale w drugim zaczęłam za wcześnie i cały koścół się na mnie patrzył D:.


DeviantART
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2013 22:33
U mnie w szkole jest tak, że niektóre dziewczyny w toalecie czekają tuż pod kabiną. Ja wychodząc z jednej z kabin zamiast przytrzymać drzwi to je puściłam. Otworzyły się z rozmachem i uderzyły jedną z dziewczyn. Potem krew jej z nosa leciała.
Mieliśmy zastępstwo na historii z panią z biblioteki. Jeden chłopak, gdy pani się odwróciła przykleił jej karteczkę z napisem "kopnij mnie". Oczywiście się zorientowała i od razu krzyk, a my mieliśmy ubaw.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Wpadki
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-05-2013 09:27
Boże, przypomniałam sobie kolejną wpadkę szkolną.
Miałam mieć ostatnia lekcję, przed którą była przerwa piętnastominutowa (czwarta klasa). No to wiadomo, trzeba było się pouczyć na kartkówkę. Byłam zdenerwowana, gdy wchodziliśmy do klasy szybko usiadłam na krześle i... rozdarłam sobie spodnie centralnie na tyłku. Jaki to był wstyd! Starałam się to ukrywać, ale i tak szybko wyszła na jaw. Wszyscy się śmiali, nawet pani, a ja powstrzymywałam w sobie wybuch śmiechu (w tej sytuacji nie chciałam, żeby było widać mój śmiech).



Edytowane przez Cookie dnia 03-06-2013 15:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.