Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087

Różności
Pogaduchy
❧  Jaki żywioł przypominasz?  ☙

Strona 2 z 2 < 1 2
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-07-2014 16:49
Ja chyba ogień i wodę... Jestem wybuchowa, tak jak ogień, oraz nieprzewidywalna i szybka, jak powietrze. Moim astronomicznym żywiołem jest powietrze.

A może dłużej? :) //Cat



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez Cattie dnia 01-11-2014 14:02
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2014 13:46
Ja jestem jak 2 sprzeczności, czyli ogień i woda uśmiech.
Ogień - jestem dość wybuchowa, mam niezły temperament i lubię palić świeczki uśmiech.
Woda - Czasami jestem taka spokojna, że aż żal na mnie paczeć, poza tym uwielbiam pływać w basenie.


https://t.me/pump_upp
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~milandra
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-08-2014 22:27
Ja tam najbardziej przypominam ogień. Mam strasznie wybuchowy charakter, gdy się zdenerwuję, to naprawdę bez kija nie podchodzić. A rozjuszyć mnie łatwo. Mimo, że na pierwszy rzut oka wyglądam na cichą i spokojną niczym świeczka w kościele, to potrafię w mgnieniu oka pokazać prawdziwą siebie i spalić wszystko co się da. Kiedy ktoś jest zły dla mojej rodziny lub przyjaciół, a nawet znajomych, wybucham ogromną złością, przeklinam, jestem nawet w stanie pobić tę osobę. W podstawówce gdy kolega obraził mojego tatę, chwyciłam go i z całej siły walnęłam pięścią w twarz, uszkadzając mu lekko nos. W takich sytuacjach jestem naprawdę nieprzewidywalna.
Nie dam sobie wejść na głowę, oj nie. Na portalach społecznościowych gdy się wkur...wścieknę, to tak jadę po tej osobie, że następnego dnia w szkole nie jest w stanie spojrzeć mi w oczy. Powiedzmy szczerze - nikt nie potrafi.
Nawet jeśli nie mam racji, będę się wykłócać. Kocham wręcz się kłócić (Shevi coś o tym wie) i naprawdę w związku bardzo trudno ze mną wytrzymać z tego powodu.

Ło, rozpisałam się. Sorka ._.


DeviantART
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-11-2014 13:15
Mam w sobie zarówno coś z ognia i wody.
Ogień, ponieważ często podejmuję decyzje impulsywnie, nie myślę nad nimi długo, potem dopiero się nad tym zastanawiam. Potrzebuję czegoś takiego, czym jest akceptacja, bez niej nie potrafiłabym normalnie funkcjonować. Nie czuję się też dobrze, gdy jestem ograniczona. Nie mogłabym pracować właśnie za biurkiem, pasuje do mnie bardziej praca aktywna lub taka, w której mogłabym się wykazać. Czasami nie lubię być niezauważona, choć momentami zdarza się, że wolę się usunąć w cień. Lubię robić wszystko już, nie robię małych kroków, tylko jeden, a duży. Lojalność stawiam na pierwszym miejscu i nie wyobrażam sobie nazywać kogoś przyjacielem bez jego lojalności co do mnie. Zawsze była ważna i się jej niewątpliwie w kontaktach domagam. Uważam, że skoro ja jestem lojalna w stosunku do kogoś i potrafiłabym się poświęcić, to powinno być to z wzajemnością, a jak nie, to ta osoba nie jest warta mojej uwagi. Jednak w stu procentach ogniem nie jestem, bo potrafię też byś wrażliwa.
Uważam się też po części za wodę, bo naprawdę potrzebuję kontaktów z ludźmi. Bez nich długo bym nie pociągnęła. Liczy się dla mnie wzrok drugiej osoby, jak ktoś na mnie patrzy, to czuję się dobrze, jednak jestem lekko zaintrygowana i trochę się denerwuję. Hm, no jednak gdy mam jakiś problem, to muszę jakiś czas posiedzieć sama, założyć słuchawki na uszy i się uspokoić, bo nikt mi do rozsądku nie przemówi, gdy sama jestem niepewna lub zła. Czasem nawet najmniejsza uwaga potrafi mnie lekko poruszyć, jestem często przewrażliwiona na swoim punkcie. Czasami mam tak, że myślę sobie "i tak mnie to nie obchodzi, więc ludzie mogą sobie mówić, co chcą", jednak jest to zdecydowanie rzadsza myśl niż "o Boże, on/a faktycznie ma rację, jestem straszna". Często właśnie potrzebuję chwili wypoczynku i wyciszenia, i jak ktoś mi ją przerywa, to nie potrafię opanować nerwów, nawet jeśli chce dobrze. Jestem więc podatna zazwyczaj na opinie innych i łatwo daję się wpakować w jakieś bagno.
Hm, tak jak to czytam, to niektóre moje cechy kłócą się ze sobą i nawet czytając charakterystykę wody i ognia można stwierdzić, że zachowania ludzi obu żywiołów jest zupełnie przeciwne do siebie, jednak ja uważam, że mam w sobie w niektórych sytuacjach cząstkę z ognia, a jeszcze w innych z wody. Specyficzna mieszanka, jednak może się znaleźć w jednej osobie, m.in. we mnie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-11-2014 19:52
Myślę, że przypominam wodę. Kocham pływać, trudno mnie wyciągnąć z wody, po prostu kocham w niej być i świetnie się w niej czuję. Kiedy wchodzę do wody, od razu jest mi lepiej. W lato tylko czekam na wyjście na plażę lub jezioro. Wiem, że to nie zbyt do tematu, ale tak piszę, bo kocham ten żywioł xD. Więc do rzeczy... potrafię być spokojna jak woda albo strasznie zdenerwowana i rozkojarzona, coś jak sztorm. Kocham też kontakty z ludźmi. Myślę też, że mam w sobie coś z ziemi, ponieważ staram się dążyć do celu i praktycznie podchodzić do sprawy. Mogę też mieć w sobie coś z ognia, bo lubię czasem zaryzykować i jestem tak szczera, że ranię często ludzi. Mieszanka wybuchowa ze mnie. Co do powietrza, to raczej nie : D.Tak, czytałam w internecie o żywiołach, nie bić : DD.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Cattie dnia 16-12-2016 20:18
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~Bloom3212
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-11-2014 17:20
Hmm, ja najbardziej przypominam ogień. Jestem wybuchowa, mam ognisty temperament. Jak ktoś zajdzie mi za skórę, to nie popuszczę. Nie jestem aż taka zła, jestem miła dla tych osób, które są dla mnie miłe. Co do ognia, nawet nauczyciele zauważyli, że jestem przeciwieństwem starszej siostry. Ona jest cicha, spokojna, czyli bardziej przypomina ziemię, a ja wręcz przeciwnie. Nie mam do końca w sobie ognia. Mogę być wrażliwa jak i obojętna, zawsze chce pomóc przyjaciołom, rodzinie. Jestem sprytna, przebiegła, nad wyraz inteligentna. Z każdego żywiołu mam coś w sobie, ale, jak już wcześniej pisałam, z ognia najwięcej!
Edytowane przez Cattie dnia 18-11-2014 18:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-11-2014 18:13
Powietrze (wiatr).
Na ogół jestem spokojną i miłą osobą, która z chęcią każdemu w czymś pomoże. Oczekuję od znajomych tylko tego, by byli ze mną szczerzy. Nie lubię ludzi, którzy śmierdzą fałszem na kilometr. Jednak jestem też "porywista" jak wiatr. Nie wiadomo, kiedy mój charakter się zmieni. Czasem jestem wręcz agresywna, ale raczej wtedy, kiedy ktoś obraża mnie lub moich przyjaciół. Zawsze ich bronię.


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez Lilla dnia 18-11-2014 18:41
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2015 15:00
W pewnym sensie mogę się utożsamić z każdym żywiołem. Miewam dni, że nic mi się nie chce i jestem jak spokojny, letni wiaterek, ale są też chwile w których dostaję mnóstwo energii i mogę cały czas szaleć niczym tajfun. Lubię wodę i lubię w niej przebywać, nie mówię tu o kąpieli bo to raczej oczywiste, ale mam na myśli baseny, wakacje nad wodą i tym podobne. Ziemia, no dobra jednak nie z każdym XD. Tutaj nic do mnie nie pasuje, ani zamiłowanie do natury, ani zabaw na świeżym powietrzu. Wydaje mi się jednak, że najwięcej mam cech związanych z ogniem. Jestem bardzo spontaniczna i trudno mnie zgasić. Lubię ciepło, ale bez przesady, w upały sama mam ochotę pobawić się śniegiem.
Edytowane przez Suzanne dnia 05-01-2015 15:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~Wiktoria90987
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2015 22:04
Ogień - to chyba moja odwrotność, ZAWSZE (oprócz lata) jest mi zimno, nawet jak jestem cała pod kołdrą.
Woda - pod prysznicem siedzę godzinami, mieszkam nad morzem, kocham pływać i piję bardzo dużo wody.
Powietrze - dla niektórych jestem tak jakby niewidzialna (czyli mam na myśli oczywiście to, że na mnie nie zwracają uwagi), a inni nie mogliby beze mnie żyć.
Ziemia - z tym nie jestem zbyt związana. Jedyne co mnie z nią łączy, to to, że sadzę rośliny.

Chodziło tutaj o cechy charakteru itp. związane z żywiołami, a nie o to, co lubisz robić. + Sprawdzaj posty przed publikacją, bo zgubiłaś kilka potrzebnych wyrazów oraz przecinków. //Cat




Edytowane przez Cattie dnia 18-09-2016 09:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2016 02:52
Myślę, że jestem ziemią. Oceniam to na podstawie TEJ strony.

Nie lubię za bardzo zmian, za to - nie oszukujmy się - lubię mieć. Jestem raczej ostrożna w realnym życiu i wytrwała. I nie jestem raczej charyzmatyczną osobą. Prędzej leniwa i nudna. Nie pasuje do mnie jednak stwierdzenie, że jest powierzchowna i nie chodzę z głową w chmurach. Ja potrafię zamyślić się tak, że tracę kontakt z rzeczywistością. I nie można zbyt na mnie liczyć. Nie umiem zbytnio pomagać.
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~Qxwerxy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2017 19:05
Jakiegoś żywiołu specjalnie nie przypominam, ale kiedy stoję na bardzo silnym wietrze, to czuję się wolna i od razu odzyskuję energię. Tak samo mam w deszczu. Gdyby moją osobowość przypisywać do żywiołu, to jestem zmienna jak wiatr, wybuchowa jak ogień. Jakoś nie umiem upodobnić się do jednego żywiołu, ale zdecydowanie najbardziej kocham wiatr.
68212227 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-03-2018 20:30
Moim żywiołem jest woda. Zwykle jestem cichy, ale czasami potrafię wywołać kłótnię, mniejszą lub większą. Mam skłonność do chodzenia utartymi ścieżkami, czasem tylko zmieniam bieg swojej wewnętrznej rzeki. Za to w innych sprawach jestem zmienny tak, jak woda. Ciągle jest w ruchu i ciągle nabywa nowe doświadczenia. Nawet ta w stawach czy jeziorach. Wystarczy zanurzyć w niej rękę, by cząstki wody przemieściły się na zupełnie inną stronę. Z jednej strony lubię zmiany, z drugiej często popadam w monotonię. Przytłacza mnie codzienne robienie tego samego. Szkoła, jedzenie, dom, spanie... Chciałbym zwiedzać świat, ale zazwyczaj jest tak, że ktoś musi mnie ze sobą ciągnąć, bo mimo moich chęci, i tak zawsze wychodzi inaczej. Potrafię być leniwy jak woda stojąca lub pracowity jak woda płynąca. Za to nie można by mnie określić życiodajnym uzdrowiskiem. Bardziej ostatnią kroplą wody w bidonie na Saharze w południe. Niestety, tego, że coś jest nie tak, zawsze dowiaduję się jako ostatni. Nie wiem, dlaczego tak jest. Mimo to zawsze staram się pomóc, nie zawsze wychodzi. Stąd takie porównanie.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-07-2018 17:28
Swego czasu interesowałam się żywiołami, w tym chińskimi wu xing (z tąd też mój blog - "Żywiołowcy", gdzie jest ich 7). Szybko doszłam do wniosku, że najbardziej pasuje do mnie powietrze. Do tego żywiołu przypisany jest m.in. mój znak zodiaku waga nie wierzę w horoskopy jakby coś oraz typ osobowości sagwinik. I właśnie z nim się najbardziej utozsamiam (no i trochę z flegmatykiem). Tzn. jestem towarzyska, najczęściej optymistyczna, mam poczucie humoru itp. A i też często rozmyślam oraz wymyślam, co też często jest kojarzone z tym żywiołem. Dodam również, że w kreskówkach, które kiedyś oglądałam z motywem żywiołów, najbardziej lubiłam właśnie osoby z mocą wiatru: Hay-Lin, Aang i Rajmundo (Xiaolin: pojedynek mistrzów. Ktoś zna?)


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~Qba016
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-07-2018 20:50
Powietrze - zdecydowanie. Mój znak zodiaku mieści się w jego spektrum i uważam, że całkiem nieźle mnie opisuje. lubię zmiany i wyzwania. Chciałbym się ciągle uczyć czegoś nowego (stąd zapewne trzy kursy językowe na duolingo jednocześnie...). Uwielbiam sztukę i wszelkiego rodzaju galerie. Cieszy mnie, kiedy mogę przebywać w towarzystwie ludzi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia.
Mam też wady powietrza jak np. time-out - czyli czas, kiedy się wyłączam i jestem tylko dla siebie. W swojej głowie spędzam bardzo dużo czasu i przez to też tracę różne wydarzenia, które są tu i teraz.



Avatar (c) Velivea
Moje rysunki:http://qba016.deviantart.com/gallery/
http://qba016.deviantart.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaki żywioł przypominasz?
~Karola
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2018 12:44
Mój znak zodiaku mieści się w ogniu. Chyba naprawdę bardzo go przypominam. Jestem wybuchowa i spontaniczna. Łatwo się wkurzam i jestem dość ostra jeśli ktoś mnie zdenerwuje. Mimo wszystko czasami się wyciszam i jestem bardzo miła okazując ogniste ciepło ukryte głęboko w moim sercu. Nawet w quizach i testach mi wychodzi , że mój żywioł to ogień.



W sumie to mam w sobie jeszcze coś z wody i powietrza.. Z wody czasem okazywany przeze mnie spokój i opanowanie. Z powietrza to , że jestem marzycielką.


Karo lub Karolinada. Pozdrawiam!
brak Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.