Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Różności
Gry i zabawy
❧  Trancformacja by you  ☙

Strona 2 z 2 < 1 2
AutorRE: Twoja Transformacja
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2014 23:51
Nazwa: Mythologhyx
Znaczenie: myth oznacz mit
Sposób uzyskania: Najpierw trzeba krzyknąć imię boga i poprosić go o pojawienie się np.Bogini Hero pomóż mi! Następnie jeżeli bóg lub bogini się zjawi przeniesie cię do sali próby gdzie da ci zadanie które musisz wykonać by otrzymać Mythologhyx (im bóg/bogini potężniejsza tym jest ono trudniejsze).
Pochodzenie: Bogowie i boginie zaraz po tym jak ludzie przestali w nich wierzyć osiedli na górze Olimp. Pewnego dnia czarodziejka o imieniu Gaja znalazła siedzibę bogów. Tam bogowie widząc że gonią obiecali jej dać nieśmiertelność w zamian za jej moce czarodziejki. Gaja zgodziła się i została boginią. Po tym zdarzeniu poprosiła bogów by pomagali innym czarodziejkom. Ci zgodzili się pod warunkiem że będą mogli wymyślać dla nich zadania.
Umiejętności: Moc ta jest bardzo zależna od zdolności boga oraz od natury czarodziejki. np.Bóg Zeus to bóg piorunów więc Mythologhyx od niego opiera się na tej mocy.
Zaklęcia:
Gdyby Winx miały Mythologhyx:
Bloom (Hefajstos) - Wybuch wulkanu.
Stella (Selene) - Brzask Księżyca.
Flora (Flora lub Gaja) - Harmonia drzew. xD
Musa (Apollo) - Fletnia Pana.
Tecna (Atena) - Tarcza Egidy.
Layla (Neptun) - Przypływ mofrixu.
Roxy (Diana) - Tarcza pancernika :hahahaha:
Fotografie: brak gwizdze


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez YouStee dnia 28-07-2014 14:52
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Trancformacja by you
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2014 07:56
Nazwa: Flowerix (czyt. Flałerix)
Znaczenie: ang.Flower - kwiat.
Pochodzenie: Jest to pradawna moc, czarodziejek natury z Linphei. Stworzyły ją duchy mitycznych czarodziejek. Miała symbolizować to, że natura jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Narodziła się w świątyni czarodziejki Clariel.
Sposób Uzyskania: Czarodziejka, która chcę uzyskać tą starożytną moc, musi odszukać kwiat, w którym kryje się źródło jej mocy. Następnie musi zanieść ten kwiat, nad wodospad bogini natury. Ona obdaruje czarodziejkę mocą Flowerix'u.
Umiejętności: Dzięki tej starożytnej mocy, czarodziejki mogą uzyskać całkowitą kontrolę nad naturą. Mogą również, uzdrawiać zanieczyszczone środowisko.
Zaklęcia:
Bloom - Płomień Natury
Stella - Promień Światła
Flora - Pył Kwiatów
Layla - Deszcz Płatków
Musa - Melodia Natury
Tecna - Naturalny Porządek
Wygląd: Czarodziejki, które uzyskały Flowerix, mają na sobie lekkie, krótkie sukienki (w jasnych kolorach). Zamiast butów na wysokich opcasach, mają na stopach pantofelki. Ich włosy są najczęściej rozpuszczone.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Trancformacja by you
~Star
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2014 10:47

Nazwa: Sapphirix
Znaczenie: sapphire - szafir

Pochodzenie: tę moc stworzyły same winx. Niestety przez przypadek zapomniały podarować ją sobie i moc zamknęła się w czterech szafirach. Każdy z nich zawiera jedną moc żywiołu. Winx, aby otrzymać Sapphirix muszą odnaleźć je wszystkie. Moc ognia ukryła się na Heraklionie, moc wody przy Czerwonej Wieży (powrót do sezonu 3), natury na Solarii, a moc powietrza na Domino, w wirze płomieni.
Umiejętności: Sapphirix daje moc 4 żywiołów. Winx mogą nad nimi panować bez problemów.
Wygląd:Kiedy panują nad danym żywiołem mają z nim związane stroje i fryzury.




(c) google
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Trancformacja by you
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-08-2014 12:09
Nazwa: Purix
Znaczenie: pure - ang. czysty, szczery, niewinny
Sposób uzyskania: Purix można zdobyć spotykając jednorożca i przekonując go do siebie. Nasze drogie Winx twierdzą, że jednorożce nie istnieją, lecz po prostu bardzo trudno je spotkać. Rogi jednorożców są widzialne tylko dla niektórych; innym wydaje się, że widzą jednynie pięknego konia.Róg ednorożca jest widzialny tylko dla czarodziejek, które żyją w harmonii z naturą i są szczere, niewinne oraz czyste. Jednorożców należy szukać w Zaczarowanych Lasach. To, czy las jest zaczarowany czy nie, można poznać np. po tym, że nie da się w nich zapolować na zwierzęta.
Umiejętności: Czarodziejka dzięki swojej dobroci otrzymuje nowe moce, związane ze spokojem, harmonią oraz naturą. Jeden raz może również wezwać jednorożca, którego udało jej się zjednać. Przychodzi on na ratunek w rozpaczliwej sytuacji (może on uratować albo samą posiadaczkę Purixu, albo osobę, na której jej zależy). Szczególną potęgę mają łzy jednorożca: czarodziejka zyskuje je poprzez uratowanie jednorożca. Mają one moc, dzięki której osoby podążające złą drogą mogą otwiorzyć oczy na dobro. Czarodziejek, które otrzymały łzy jednorożca, jest bardzo niewiele.
Zaklęcia: Zaklęcia Purixu nigdy nie są związane z gniewem i nie sieją zniszczenia. Gdyby Winx otrzymały Purix, miłyby takie zaklęcia:
Bloom - Smocza harmonia
Stella - Blask jednorożca
Flora - Harmonia zaklętych drzew
Musa - Melodia wschodniego wiatru
Tecna - Skrzydła mądrości
Layla - Fala pokoju
Wygląd: Strój składa się z długiej, zwiewnej sukienki. Na głowie czarodziejka ma ozdobną tiarę z symbolem symbolem swojej mocy (np. Stella - Słońce, Musa - klucz wiolinowy, itp.), stopy są bose. Kiedy czardziejka otrzyma łzy jednorożca, po przemianie ma naszyjnik z trzema diamentami. Skrzydła są półprzezroczyste, pokrtyte połyskującym pyłem; gdy wróżka purixu leci, zostaje za nią ślad z tego połyskliwego pyłu. Włosy są rozpuszczone, jeśli czarodziejka ma krótkie włosy, wydłużają się na długość conajmniej do ramion. Dominują kolory jasne, pastelowe, ze szczególnym naciskiem na biały (symbol czystości) i lawendowy.



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Trancformacja by you
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2015 15:44
Obie transformacje (jak zresztą większość, które dotąd stworzyłam) zostały stworzone na potrzeby mojego opowiadania i fabuły, dlatego też mogą się pojawić nieścisłości z fabułą Winxa (np. u mnie Trix są dobre).

Nazwa: Galactix
Znaczenie: Od angielskiego słowa galaxy, które oznacza galaktykę
Sposób uzyskania: Czarodziejka (lub czarownica) musi najpierw odnaleźć swoją gwiazdę na niebie. Każda ma własną. Gdy ją odnajdzie, musi polecieć do niej, do przestrzeni kosmicznej. Gdy będzie wystarczająco blisko, pojawi się magiczny pergamin, a na nim zaklęcie Galactix w języku Czarodziejek Wszechświata. Tylko istota o dobrym sercu może to przeczytać. Czarodziejki Wszechświata zapominają swój język, gdy pojawia się przed nimi pergamin. Od chwili przeczytania zaklęcia jest się czarodziejką/czarownicą Galactix.
Pochodzenie: Transformację tą stworzyła Królowa Galaxia, królowa Czarodziejek Wszechświata. Początkowo był dostępny tylko dla Czarodziejek Wszechświata, ale po kilku miliardach lat to się zmieniło. Od tego czasu każda istota magiczna, która ma moc chociaż pośrednio związaną z astronomią/kosmosem/wszechświatem, może ją zdobyć.
Umiejętności: Galactix jest prawie najpotężniejszą transformacją we Wszechświecie. Daje możliwość latania w przestrzeni kosmicznej, ale właściwie to działa tylko tu i w większych siedliskach Czarodziejek Wszechświata na planetach. Uodparnia na wysokie i niskie temperatury, pozwala kontrolować ciała niebieskie.
Zaklęcia: Wszystkie są na bazie astronomii i kosmosu, ale na nazwy nie mam pomysłu.
Fotografie:
Starlix
Nelly1 Nelly2
Reggy1 Reggy2
Kate1 Kate2
Snowly1 Snowly2
Patty1 Patty2
Strażniczki Wszechświata
Shiba1 Shiba2
Nozomi1 Nozomi2
Alicja1 Alicja2
Cadance1 Cadance2
Kate1 Kate2
Królowe
Galaxia1 Galaxia2
Universia1 Universia2
Tenebra1 Tenebra2 Tenebra3
Leo1 Leo2
Regulus1 Regulus2
Winx i Trix
Bloom1 Bloom2
Stella1 Stella2
Icy
Darcy
Wiedźmy Tenebry
Kelly Tsukina Yami Scarlett
Pozwoliłam sobie dodać także informacje kto może go zdobyć i rodzaje Galactixu.
Kto może go zdobyć?
Jak już wspominałam, każda istota, posiadająca moc chociaż pośrednio związaną z kosmosem. Bezpośredni związek jest wtedy, kiedy istota ma moc taką jak astronomia, astrologia, gwiazdy, planety, księżyc, galaktyki... Pośredni wytłumaczmy na przykładzie: Icy ma moc lodu. Nie jest to związane z kosmosem, ale w kosmosie istnieją komety, które są latającymi bryłami lodu. Więc związek jest. Oprócz tego niektóre istoty mogą obdarowywać częścią swojego Galactixu inne (jest to niedozwolone), co skutkuje powstaniem fałszywego Galactixu.
Rodzaje Galactixu:
Zwyczajny, pełny - taki, jaki normalnie posiadają Starlix (Prócz Snowly).
Zwyczajny, niekompletny - różni się od pełnego brakiem znaku na ramieniu. Taki Galactix ma Snowly, bo jej moc jest częściowo związana z kosmosem. W sensie praktycznym różni się tym, że jest mniej potężny.
Mroczny - posiadają go czarownice. Nie mogą wybierać, jakie chcą skrzydła w danym momencie, mają do wyboru tylko czarne anielskie. Różni się też kolorystyką od jasnego Galactixu.
Queen Galactix - najpotężniejsza forma Galactixu, który posiadają Królowe Wszechświata. Nie ma formy niekompletnej ani mrocznej.
Fałszywy Galactix - powstaje kiedy jakaś istota odda część swojej mocy Galactix innej, która go nie posiada. Jest tak samo potężny jak Galactix osoby, która go podarowała i ma takie same rodzaje (jeśli osoba, która taki Galactix podarowała miała niekompletny mroczny, obdarowany otrzyma ten sam, nawet jeśli jest czarodziejką). Jest to jedyny, choć nielegalny sposób, na zdobycie Galactixu przez złe istoty (chyba że w momencie zdobywania była jeszcze dobra, a potem stała się zła. Wtedy Galactix po prostu zmienia się z jasnego na ciemny).

Nazwa: Angelix
Znaczenie: Od angielskiego słowa angel, które oznacza anioła.
Sposób uzyskania: Aby go uzyskać, trzeba się maksymalnie poświęcić (poświęcić duszę, tak, żeby zniknęła). Po chwili czarodziejka się odrodzi z mocą Angelix. Jest to najrzadziej występująca transformacja, jedynie 1-2 osób na jeden Wszechświat ją zdobywa.
Pochodzenie: Stworzyła go Królowa Arkadia (nie mylić z czarodziejką Złotego Królestwa, to nie ta sama), aczkolwiek sama go przy tym nie posiadła.
Umiejętności: Czarodziejka Angelix staje się jednocześnie aniołem i Królową Wszechświata (no tak, tylko Księżniczki Wszechświata mogą go zdobyć). Angelix jest konieczny do stworzenia nowego Wszechświata, bo posiada Moc Tworzenia, bez której nie jest to możliwe. Chociaż jedna (starsza) z dwóch Księżniczek powinna go zdobyć. Jej bliźniacza dusza samoistnie stanie się Królową w przeciągu tygodnia. Oprócz tego jest najpotężniejszą transformacją.
Zaklęcia:
Harmonia Wszechświata - Nelly
Fotografie:
Nelly
Nelly Design


Blog
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.