Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,160
 Najnowszy Użytkownik: ~Monsonik
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin

Twórczość
Grafika
❧  Luna rozwala Gimpa  ☙

AutorLuna rozwala Gimpa
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-08-2015 20:12
Nie wierzę, że to robię, ale postanowiłam dodać temat z grafiką. Ogólnie jestem osobą mocno początkującą i moje prace jakoś bardzo dobre nie są. Mam jednak nadzieję, że z czasem się poprawię i coś jednak ze mnie wyrośnie.




I jeszcze taka sygnaturka, do której za diabli nie mogłam dorobić avatara:


Mam nadzieję, że nie jest jakoś bardzo strasznie.



I jeszcze taki zapchany i niedopracowany drobiazg.

Chyba zapadnę się w Otchłań.wstyd


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
Edytowane przez Victoria dnia 24-08-2015 15:17
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Luna rozwala Gimpa
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2015 08:39
Zestaw ze skrzypcami czy jaki to tam jest instrument smyczkowy (nie do końca się na nich znam) nie jest zły, ale brakuje mi w nim dodatków i kolorów. Napis kompletnie mi się nie podoba. Awatar do niego widać, że różni się kolorem. Moja rada: Awatar powinien być zawsze w takiej samej koloryzacji co sygnatura, jeśli jest to zestaw.
Zestaw z tą dziewczyną (nie wiem kim ona jest), nie podoba mi się. Po pierwsze : kiepska jakość tych Png'sów lub zdjęć, które wymazałaś. Po drugie: kiepskie wymazanie przy 3 postaci. Po trzecie: bardzo zła jakość środkowej dziewczyny. Jest za mocno rozmazana i to razi mnie w oczy. Po czwarte: napis kompletnie nie wyszedł. Spróbuj pobrać sobie jakieś czcionki z różnych stron. Po piąte: brak koloryzacji. Po szóste a zarazem ostatnie: awatar różni się od sygnatury.
Banerek z książką nawet nie jest taki zły. Napis mi tylko nie pasuje. Ostatnia sygnaturka też nie jest taka kiepska. Brakuje mi tylko na niej koloryzacji i jeszcze paru brushy czy tekstur. No i napis oczywiście do wymiany.
Ogólnie jak na początek nie jest źle, ale musisz dużo ćwiczyć i pracować. Czekam na kolejne prace i życzę weny. Mam nadzieję, że nie obraziłaś się na mnie za tą krytykę.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Luna rozwala Gimpa
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2015 18:18
Takie coś, ostatni nie mam na nic pomysłu.




(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Luna rozwala Gimpa
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2015 18:45
Najnowsza praca jest o wiele lepsza od poprzednich. Brawo za postęp! Z reguły tak jest, że jak się na ma pomysłu to wtedy tworzy się fajne rzeczy. Wiem to z własnego doświadczenia. No, ale ja tu nie wpadłam aby pisać o sobie tylko ocenić twoją najnowszą dostawę.
Bardzo podoba mi się tło i teksturki czy też brushe jakie na nim zostały użyte. Png's mają dobrą jakość. Brawo! Napis ma fajną czcionkę tylko kolor zbytnio do mnie nie przemawia. Jeszcze brakuje mi koloryzacji całej pracy i byłoby super. Ogólnie naprawdę bardzo fajny zestaw. Czekam na kolejne i życzę weny xD



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Luna rozwala Gimpa
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2015 20:04
Dzisiaj będzie... różowo! I to różowo do potęgi!
Przeciwwskazania - uczulenie na róż, słodkość, tęcze i rąbnięte kucyki.







I ostatni zestaw, który mnie wyjątkowo zdenerwował, ze względu na jego wysokość.




(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Luna rozwala Gimpa
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2015 20:42
Widzę, że kogoś tu dopadła wena twórcza xD Bardzo podoba mi się zestaw z wróżką. To jest Amore, tak? Nigdy jakoś nie mam pamięci do ich imion. Tło jest takie słitaśne, ale wydaje mi się, że idealnie do niej pasuje. Podoba mi się fekt Png'sa po prawej stronie i mogłaś to samo zrobić z tym po lewej. Brushe są dobrze dobrane. Koloryzacji nie stosowałaś żadnej, co? Mała rada na przyszłość : awatar powinien być taki sam jak sygnatura to znaczy, że powinien być na takim samym tle. W tym przypadku niestety, ale tak nie jest. Sygnatura z różowym kucykiem kojarzy mi się z czasami dzieciństwa, kiedy to ten kolor był tym, który się najbardziej podobał. Png'sy są na plus. Tło i dodatki również na plus. Zestaw z fioletowym kucykiem jest fajny. Podoba mi się efekt siedzącego zwierzaka na sygnaturce. Zawsze się zastanawiałam jak to zrobić w Photoshopie, ponieważ w Gimpie kiedyś robiłam jak go posiadałam. Png'sy są ładne tak samo jak tło. Napis czy też brush na środku dałabym tylko wyraźniejszym kolorem, inaczej go ulokowała i lekko powiększyła. Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Luna rozwala Gimpa
~Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 12:38
Zawitałam i tu. A zatem...

Prace z 24.08. niezbyt przypadły mi do gustu, lecz trzeba zaważyć, że to twoje pierwsze zestawy (moje były dużo gorsze). Najlepszy z tej dostawy jest pierwszy, ze skrzypcami. Nawet ładny kadr, pomysł z tym wtopieniem m się podoba. Nie jestem jednak przekonana do napisu. Nie widzę również koloryzacji. Następna praca gorsza, rozmazane postacie, napis niezbyt pasuje, tło nienajlepsze. Nie wiem, co myśleć o sygnaturze z książką... Nawet ciekawy pomysł, lecz gorzej z wykonaniem. Wydaje mi się, że jakość trochę straciła, kolor napisu mi nie pasuje. Ostatnia sygnatura - pnownie nie wiem, co myśleć. Jakość znowu nienajlepsza, napis jest u mnie raczej na nie, tak jak i cała sygnatura.

Przechodzimy do zestawu z 28.08. Jest dużo lepszy od poprzednich prac! Prosty, ale ma swój urok. Tło raczej nie w moim guście, ale dobre. Nie wiem, który kolor napisu lepszy - fioletowy czy niebieski. Dopiero teraz zauważyłam, że nosisz ten zestaw, ale z innym kolorem napisu.

No i prace z 30.08. Tło w zestawie z Amore wydaje mi się jakby rozmazane, czcionka napisu niezbyt mi pasuje do te wróżki. Avatar różni się od sygnatury. Mimo tego, zestaw nawet dobry. Praca z Pinkie Pie dużo bardziej mi sie spodobała. To tło do niej pasuje, podoba mi się. Praca ma dobrą jakość. Na koniec zestaw z Derpy (?). Naprawdę ładne tło, podoba mi się ten trzeci kucyk, który wychodzi poza sygnaturę. Ciekawie to wygląda. Dobra jakość.

Ogólnie twoje prace są proste, ale mają swój urok. Weny!



(c) ja

Opowiadanie I Miniaturki I Grafika I Drugie opowiadanie
Wattpad I dA | Fotografia | Tumblr

Edytowane przez Lunaris dnia 01-09-2015 12:46
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~TyrionSpecjalista0
20:13:44 15.06.2026
@Fineasz oczywiscie ze mowie o "swoich", w koncu i tak moje pieniadze są z podatników ;3
~Pieniazekk0
18:48:38 15.06.2026
I ciekawe, czemu po WOW'ie, który dubbingował wszystkie piosenki i to nawet ich pełne wersje a nie wycinki z danego odcinka, postanowili, że reboot nie będzie miał dubbingów wszystkich piosenek
~Pieniazekk0
18:45:37 15.06.2026
Ciekawe, że netflix tak zadecydował w sprawie tych piosenek
^PVTeam1230
11:11:32 15.06.2026
sam pamietasz WOWa, nawet kraje ktore nigdy nie mialy dubbingowanych piosenek, mialy w wowie dla netflix dubbing
^PVTeam1230
11:11:11 15.06.2026
a niestety jesli inne kraje nie maja piosenek to watpie zeby prosby fanow cos zmienili, bo to nie wydaje sie byc kwestia budzetu a ustalen netflix x rainbow
^PVTeam1230
11:10:37 15.06.2026
w Polsce niestety nie mamy wielkiem tendencji do redubbingowania, wiec jesli nawet magia powraca trafilaby do tv - to nikt by nie wydawal kasy na redubbing, tylko by wzieli od netfliksa
^PVTeam1230
11:10:01 15.06.2026
np taka portugalia na netflix ma to samo co by, a Canal Panda zdubbingowal wszystko
^PVTeam1230
11:09:42 15.06.2026
z piosenkami moze byc problem bo na razie za inne piosenki niz te ktore otrzymal netflix zabrali sie dystrybutorzy zewnetrzni - czytaj: stacje tv
~Pieniazekk0
23:12:54 14.06.2026
A z tymi piosenkami w reboocie to nawet i włoski oberwał, zabrakło Superpower i Step into the dark
~Pieniazekk0
23:05:01 14.06.2026
I wielkie dzięki za odpisanie, jeśli chodzi o dubbing reboota to chyba żadnych zastrzeżeń nie mam, jedynie chciałbym aby przetłumaczyli wszystkie piosenki ale wiadomo, że decyzja o tłumaczeniu ich jest raczej narzucana z góry aby ciąć koszty
~Pieniazekk0
23:02:28 14.06.2026
Znaczy szczerze mówiąc to po prostu ciekawił mnie ten temat haha
^PVTeam1230
22:20:45 14.06.2026
ale wiadomo, im wiecej tym lepiej
^PVTeam1230
22:20:36 14.06.2026
tzn wiesz... zawsze warto probowac! tylko lepiej skrzyknij tak z 15-20 osob na start ktore razem z toba powysylaja maile w tej sprawie
^PVTeam1230
22:20:03 14.06.2026
ale jesli chcesz pisac w sprawie reboota o wymiane jakis glownych postaci to raczej watpliwe
^PVTeam1230
22:19:48 14.06.2026
inna sprawa jesli to bylaby ogromna produkcja netflix i "pol polski" by sie zrzucilo na wszystkich social mediach
^PVTeam1230
22:19:22 14.06.2026
ale jesli chodzi o zmiane obsady zatwierdzonej przez netflix to nie liczylbym na to
^PVTeam1230
22:19:06 14.06.2026
wiec jesli faktycznie studio dostaje spory spam to moga to przekazywac do rezysera
^PVTeam1230
22:18:46 14.06.2026
ale pozniej na swoim facebooku a lata pozniej w wywiadzie u widze glosy powiedziala ze zaadzwonili do niej wlasnie przez te maile wysylane
^PVTeam1230
22:18:22 14.06.2026
zebralismy sie duza grupa i pisalismy na ich sekretariat zeby przy sezonie 7 dali glos roxy i nie bylo zadnych odpowiedzi
~Pieniazekk0
16:09:21 14.06.2026
Hejka! Opowie mi ktoś o pisaniu maili do starta o jakieś zmiany w dubbingu do winxów? Jak to wyglądało? Miało to jakiś faktyczny wpływ?
~Fineasz0
13:30:56 14.06.2026
Bo już umnie z Kasią krucho
~Fineasz0
13:30:44 14.06.2026
Obecnie bym chciał aby ktoś na pw przysłał mi kodzik doladowujacy do orange. Im wyższa kwota doładowania tym lepiej.
~Misiekoslavsky0
13:07:54 14.06.2026
To były wtedy gadżety, a nie jakieś Labubu
~Misiekoslavsky0
13:07:31 14.06.2026
Ja pamiętam jak kupiłem takiego za 50 zeta
~Misiekoslavsky0
13:07:16 14.06.2026
Tyle hajsu za spinnera?!
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4