Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Mikkes
noszeczety
ula

Winx Club
Postacie
❧  Orlando: Genialny pomysł, czy fatalna pomyłka?  ☙

AutorOrlando: Genialny pomysł, czy fatalna pomyłka?
~Magical Galyn
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-07-2015 21:47
Jak zapewne już wiecie, w najnowszym, dostępnym odcinku 7 sezonu pojawiła się nowa postać. Jak mniemam jest to muzyk, który nosi imię Orlando i pochodzi ze średniowiecza. O ile nie jestem jakaś zacofana, na razie tylko to o nim wiadomo. Chciałabym poznać Wasze zdanie na jego temat. Jakie zrobił na Was pierwsze wrażenie? Jaką rolę odegra w serialu? Czy powinien zostać już na stałe, czy lepiej, aby był jedynie bohaterem epizodycznym? Będziecie z przyjemnością oglądać odcinki z jego udziałem? Czy stanowi on konkurencję (XD) dla Rivena (gdyby powrócił)? A może w finale okaże się ukrytym, czarnym charakterem? Wypowiedzcie się uśmiech.

Jeżeli chodzi o moje zdanie, to mam mieszane uczucia wobec niego. Sama nie wiem, co o nim myśleć. Może i wydaje się sympatyczny, ale jednak coś mnie od niego odrzuca. No i na dodatek od razu zaczął się przystawiać do Musy, co mnie trochę zdenerwowało. Wolałabym, żeby okazał się jedynie bohaterem epizodycznym.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 12-07-2015 23:54
32772333 http://winx-club-riven-and-musa-my-story.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Orlando: Genialny pomysł, czy fatalna pomyłka?
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-07-2015 01:03
Tak jak mówisz - mieszane uczucia, to mi teraz towarzyszy. Niewiele zrozumiałam z odcinka, ale widoczne było, jak twórcy pokazują, że Musa i Orlando mają się ku sobie, co mnie rozwścieczyło.
Po pierwsze, to Riven odszedł, ale rozstał się z Musą pokojowo, nie miała jakiegoś złamanego serca. Wkurza mnie też to przyczepianie każdej z Winx faceta. Przecież posiadanie chłopaka nie jest priorytetem, człowiek nie jest mniej szczęśliwy niż jest będąc singlem.
Uwielbiam Rivena i Musę od samego początku i gdy zerwali, to niemal rozpaczałam. To był bardzo prawdziwy związek. Ich relacja nie była prosta i słodziutka jak u reszty Winx. Pokazywała konflikt charakterów, który towarzyszy KAŻDEMU NORMALNEMU ZWIĄZKOWI.
Nie o tym jednak miałam pisać.
Orlando, nie będę oszukiwać przez sympatię do Rivena - wygląda bardzo korzystnie. Mogłabym rzecz, że jest na równi z Rivenem, ale mój sentyment nie pozwoli postawić go wyżej, chociażby przez fakt, że od razu wziął się na Musę.
Trzymam mocno kciuki, żeby Riven jeszcze powrócił. Nie wyobrażam sobie tego serialu bez niego. Jednak przypuszczam, że twórcy oleją sprawę tak jak z Nabu - wcisną nam jakiegoś gogusia tak jak Layli. Mam nadzieję, że Musa jest jednak trochę rozsądna.

No normalnie się rozemocjonowałam z tego wszystkiego. Pominę już te wszystkie rzeczy, które twórcy zrobili fanom, ale tego, że Musa zerwała z Rivenem, być może na dobre, nigdy im nie wybaczę i zbesztam całą wytwórnię w jakimś oficjalnym liście. XD

Orlando jako typeczek jest baaardzo ok, ale nie, nie, nie, nie - niech się odwali od Musy.



EDIT: Ktoś napisał, że Orlando wygląda jak Beethoven albo brat Flory. HA HA HA XD


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Orlando: Genialny pomysł, czy fatalna pomyłka?
~Elyon
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-07-2015 08:31
Chciałabym, by był to jedynie bohater epizodyczny (z resztą nie wyobrażam sobie, jakby to było, gdyby miał się przenieść do świata teraźniejszego z komputerami i całą resztą). Orlando sam w sobie nie jest brzydki, ale każdy tutaj (chyba) ma sentyment do Rivena i to on pozostanie gdzieś w naszych serduszkach. Mnie osobiście podobał się związek Musy z Rivenem, był taki nieidealny i właśnie to było piękne, natomiast jak teraz dowalą mojej ulubionej bohaterce jakiegoś gogusia to nieee... ja podziękuję mellow.

I faktycznie wygląda jak brat Flory, hahahah, może to jej przodek :haha:.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 13-07-2015 10:56
http://instagram.com/picsofwinx Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Orlando: Genialny pomysł, czy fatalna pomyłka?
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 13-07-2015 13:22
Orlando wygląda na miłego. Byłby nawet w porządku, lecz to przystawianie się do Musy, choć w ogóle się nie znają... Ludzie, trochę realizmu! Dlaczego twórcy uważają za grzech śmiertelny bycie singielką? Najpierw dali Layli Roya (karykatura Nabu), który nagle zniknął, a potem Nexa (karykatura Rivena - co wam poradzę, mam takie skojarzenia). Teraz jeszcze Orlando grający na lutni... Celowo to zrobili! Celowo dali jej muzyka! Zero kreatywności! Nie, dziękuję... Myślicie, że Roszpunka z Disneya da mi skorzystać ze swojej patelni? Oby twórcy mieli mocne głowy...

Ale i tak łatwo jest domyślić się zakończenia. Winx złapią kota, a potem będzie łzawa scenka:
- Lubię cię, Orlando, lecz muszę wracać do swoich czasów.
- Rozumiem to, Muso.

Zapomną o nim szybciej, niż można się spodziewać. I odejdzie w niepamięć Orlando ze średniowiecza. Koniec, kropka.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 20-08-2015 19:24
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Orlando: Genialny pomysł, czy fatalna pomyłka?
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2015 19:23
Jak dla mnie jest mi obojętny. Ani nie będzie z Musą, ani nic, więc jakoś nie mam nic do niego. Nawet jest spoko gość, przystojny i w ogóle (tylko bić się nie umie!). Osobiście nie przepadam za takimi "grajkami", ale patrząc oczami Musy, to nie dziwię się, że jej się spodobał. Nie dość, że przystojny, to jeszcze podziela jej zainteresowania.
Jednak po tym doświadczeniu, gdy Musa poczuła do niego jakąś mięte, ale zda sobie sprawę, że nic nigdy pomiędzy nimi nie będzie, to przypomni sobie o Rivenie.
Może Riven nie był idealny, wręcz przeciwnie, ale razem z Musą tworzyli idealną parę - nie za słodką, nie za gorzką (:rly?uśmiech xdd. Orlando jest zupełnym przeciwieństwem Rivena - cichy, spokojny, delikatny. Przez tą zbieżność charakterów jeszcze bardziej sądzę, że Musa z nim nie będzie. Przecież przez tyle sezonów była z tym buntownikiem, to znaczy, że takich lubiła. Nie? Więc chyba takiego będzie szukać xD.
W dodatku zdaje mi się, że Orlando to taki przystojniaczek, który nigdy nie miał zamiaru angażować się w poważny związek. Od razu zaczął przystawiać się do Musy, gdy tylko ją zobaczył, też mi coś.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Orlando: Genialny pomysł, czy fatalna pomyłka?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 21-08-2015 10:51
Według mnie Orlando był potrzebny, gdyby nie on, Winx nie znalazłyby Kotolotka i prawdopodobnie Brafilius zdobyłby Kotolotka wcześniej. Do tego było wiadomo, że Winx nie zabiorą go ze sobą, bo kamienie pamięci przenoszą po jednej osobie.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 30-08-2015 22:39
AutorRE: Orlando: Genialny pomysł, czy fatalna pomyłka?
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 13:50
Moim zdaniem postać wrzucona na siłę "żeby Musie nie było smutno".
Jest w porządku, widać, że lubi Musę, może nawet coś czuje. Ale są z innej epoki i cała ta zabawa nie ma większego sensu, spójrzmy prawdzie w oczy. To jest przy okazji kolejny przykład, że Musa sama nie wie, czego chce.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Orlando: Genialny pomysł, czy fatalna pomyłka?
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 14:02
Orlando mi się nie podoba mellow. Tak jak już Daniel napisał, wrzucony na siłę, żeby Musie nie było smutno. Ja chcę Rivena. Męskiego, odważnego i śmiesznie aroganckiego Rivena. A nie jakiegoś pedałka z jakimś bandżo. Dobrze, że Musa i Orlando się w sobie nie zakochali, bo mogłoby to naprawdę nieźle zmienić przyszłość, ogólnie nie wyobrażam sobie Orlanda na Zenicie.
Ogólna ocena - NIE, 0/10. Precz Orlando!




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Orlando: Genialny pomysł, czy fatalna pomyłka?
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 15:04
Orlando nie jest zły, ale do najlepszych bohaterów nie należy. Podoba mi się pomysł na tę postać i byłby całkiem przyjemny, gdyby nie to, że przystawia się do Musy. Twórcy powinni w końcu zrozumieć, że nie każda dziewczyna musi mieć chłopaka.
Z charakteru Orlando przypomina mi mojego przyjaciela. Taki artysta, który jest całkiem fajny, tylko straszna z niego ciamajda. Taka jest prawda.
Podsumowując: nic do niego nie mam, ale dobrze, że raczej nie będzie go w następnych odcinkach.


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
Edytowane przez Sophie dnia 30-12-2016 19:43
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Orlando: Genialny pomysł, czy fatalna pomyłka?
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 20:38
Nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, więc te cudowne, maślane oczy u Musy i Orlando przy pierwszym spotkaniu spowodowały u mnie odruch wymiotny. Spoko, może być jakiś nowy gostek, ale czemu od razu musi się komuś spodobać? Gdyby Musa nie zerwała z Rivenem to nawet by go nie było. Rainbow, dlaczego musisz mnie tak denerwować? facepalm Od zawsze było wiadomo, że Musa ma być z Rivenem i koniec kropka. Tymczasem Nick sprawił nam psikusa i zniszczył ciekawy związek. Orlando sam w sobie nie byłby taki irytujący, gdyby nie fakt, że wystarczyła sekunda, a już uganiał się za Musą. Jak dobrze, że nie mogli go wziąć do teraźniejszości ;]].


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Orlando: Genialny pomysł, czy fatalna pomyłka?
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-01-2017 14:22
Fatalna pomyłka. On wygląda jak średniowieczny szesnastolatek laluś XD. Od razu, gdy go zobaczyłem, chciałem wyrzucić komputer przez okno... Tak jak napisała Flama:
Gdyby Musa nie zerwała z Rivenem to nawet by go nie było. Rainbow, dlaczego musisz mnie tak denerwować?
. Riven był ciekawszym partnerem dla Musy. Rozumiem, że mają takie same zainteresowania, ale ej, związek Rivena i Musy pokazywał, jaka miłość może być bolesna. Co do Orlando. Widać, że jego jedynym przyjacielem był zmutowany magiczny kotek (':


Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.