Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Mikkes
noszeczety
ula

Winx Club
Postacie
❧  Layla  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Layla
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-03-2014 22:31
Najgorsza z Winx moim zdaniem. Początkowo niepewna i przestraszona wszystkiego, potem w 5 i 6 sezonie zamknięta w sobie. Jakby sama nie wiedziała czego chce. Ma pecha. Praktycznie cały czas, co sezon spotyka ją coś złego. Nigdy jakoś szczególnie jej nie lubiłem i wątpię, żebym w 6 sezonie zaczął.
Edytowane przez Chatta dnia 08-03-2014 22:53
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2014 16:54
Ta postać jest cudowna. Szkoda, że troszeczkę później dołączyła do Winx'a. Uwielbiam sport razem z nią, szanuję te hobby. Podobała mi się od początku, nigdy nie uważałam, że coś źle jest w tej postaci. Po prostu jest najlepszą postacią na zawsze, gdyby jej nie było, to w Winx'ie nie byłoby, aż tak ciekawie.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Akali dnia 27-03-2014 17:29
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-03-2014 16:13
Lubię ją nawet. Fajnie, że ma inny odcień skóry niż pozostałe dziewczyny, chociaż Florka też jest nieźle opalona. Podobał mi się jej dubbing w seriach 2-3. Był super. Łączy mnie z nią to, że obie boimy się samotności. Zazdroszczę jej zamiłowania do ćwiczeń. Dla mnie to zgroza XD. Ma dość fajny styl. Podobał mi się jej związek z Nabu, Roy to już nie to samo. Co do transformacji, to nie podobał mi się tylko Believix, reszta jest super. Miała śliczny Harmonix. Najbardziej podobała mi się jej historia o ucieczce z pałacu, smutnym dzieciństwie i samotności. Ogólnie dobra postać.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Lilla dnia 27-03-2014 16:45
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~Olqqa0019
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-06-2014 19:07
Lubie ją, nic do niej nie mam uśmiech. Tylko w 2 sezonie strasznie denerwował mnie jej głos T.T po prostu był fatalny... A postać ogólnie bardzo ciekawa i Winx bez niej to nie byłby Winx xD.
Lubiłam jej związek z Nabu, szkoda mi się jej zrobiło jak umarł... strasznie smutny.


[img][[/IMG][/IMG][/img]

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 15-06-2014 20:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-07-2014 12:14
Lubię Laylę, za jej charakter i poświęcenie. Może w niektórych momentach jest zbyt uparta, ale to pomaga jej w życiu. Layla ma w sobie więcej wigoru niż reszta Winx razem wzięta. Kocha taniec, ćwiczenia i to bardzo pomaga jej w walce, ale także w życiu codziennym. Potrafiła podnieść się po stracie Nabu, chociaż na początku przystąpiła do Nebuli. Jest silna i potrafi zawalczyć o swoje marzenia.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 09-07-2014 12:17
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2014 21:10
Cieszę się, że Layla dołączyła do Winx. Jest bardzo barwną postacią, a swoją urodą bardzo różni się od pozostałych dziewczyn. Takiej właśnie duszy brakowało w Winx. Jest zupełnym przeciwieństwem Stelli. Layla jest moją ulubioną czarodziejką, zaraz po Florze. Sądzę, że ma w sobie to ''coś''. Niestety w następnych sezonach zmienia się na gorsze.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 17-07-2014 21:12
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2014 14:52
Layla /Aisha. Kiedyś jej zbytnio nie lubiłam, wydawała mi się zbytnio przemądrzała i... określmy to po imieniu, chamska. Jednak w czwartej serii coś się zmieniło, według mnie była taka milsza. Lubię w niej to, że jest odważna i szczera. Cenię jej poświęcenie i to, że nie załamała się po śmierci ukochanego. Według mnie jest bardzo sympatyczna i ma ładny Harmonix c:.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2014 19:44
Kiedy pojawiła się pierwszy raz w 2 sezonie byłam zachwycona jej wyglądem. Bardzo mi się podobała i naprawdę polubiłam ją. Od 5 sezonu zaczęła mnie wkurzać. Rządziła się i była niezdecydowana. Nabu umiera pod koniec 4 sezonu, a Layla już w kolejnym sezonie zaczęła kręcić z Royem. W 6 już zaś z Nexem. Twórcy zepsuli jej charakter i zrobili z niej zbyt pewną siebie Winxównę. Nadal ją lubię, ale już nie aż tak, jak w sezonach 2-4. Jeśli chodzi o jej wygląd, uważam, że jest jedną z najładniejszych czarodziejek. Jej Harmonix jest cudowny <3. Podoba mi się też w Mythixie. Szczególnie jej fryzura. Zaraz po Bloom ma chyba najwięcej wątków w serialu. W 3 sezonie dużo akcji odbywało się właśnie na jej rodzinnej planecie Andros. Tak samo było w 5 sezonie. Zobaczymy co dalej.
Edytowane przez bamboleo dnia 12-08-2014 19:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-08-2014 20:40
Czy mi się wydaje, czy Layla jest drugą czarodziejką, której się oświadczono. Chyba Nabu oświadczył jej się w 4 sezonie..., ale poza tym to może powiem coś o niej. Lubiłam ją w drugim i trzecim sezonie. W czwartym denerwowała mnie jej miłość do Nabu, po prostu było tego za dużo, nawet więcej niż Bloom, a potem w piątym znowu nudne były jej złości na chłopaków. Jedyne plusy to jej kłótnie ze Stellą, uwielbiam je! Kochałam jej transformacje. Była inna i ciekawsza, zresztą jak ona i jej moce. Szkoda tylko, że od drugiego sezonu ma więcej scen i akcji niż taka Flora, czy Tecna. I muszę powiedzieć, że miała bardzo ciekawy głos w drugim sezonie, mam wrażenie że później już się zmienił na gorszy.


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2014 17:57
Layla jest jedną z moich ulubionych czarodziejek, a zarazem jedną z najbardziej lubianych przeze mnie postaci w tym serialu. Zacznę pisać od opisywania jej wyglądu. Bardzo podoba mi się jej ciemna karnacja i jej ciemno-brązowe, kręcone włosy. Też mam takie włosy jak Layla. Bardzo ładne ma oczy. Takie turkusowe(też takie mam, a po za tym, to mój ulubiony kolor) serce . Bardzo podobają mi się jej transformacje. Szczególnie Enchantix, Harmonix, Sirenix i Bloomix. Layla pięknie wygląda w ubraniach codziennych z sezonu 5, 6 oraz w sukniach balowych projektowanych przez Stellę. Teraz przejdę do jej charakteru. Jest bardzo uparta, ale w pozytywnym sensie. Czyli, że nie odpuści sobie czegoś co zaplanowała i uparcie dąży do celu. Bardzo podoba mi się jej charakterek i sama też chciałabym mieć taki. Cieszę się, że Layli jest coraz więcej w odcinkach, i że jest jej pośwęcone więcej uwagi.


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.

Edytowane przez Suzanne dnia 09-10-2014 18:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
użytkownik usunięty
Dodane dnia 29-01-2015 14:28
Layla ma bardzo dobrą cerę. Pasuje do jej włosów i w ogóle. Bardzo mnie denerwował jej głos w sezonie 2. Po prostu był fatalny. A w sezonie 4 było super. Nabu i Layla, a tu akurat śmierć Nabu smutny. Hmm... Mam taką nadzieję, że Nabu będzie żyć i poślubi Laylę. Kocham tą parę. Layla jest odważna, lecz gdy doszła i pierwszy raz ją zobaczyła, była miła, bo nie miała sił. Lecz co sezon ją coraz bardziej lubię. Troszkę mnie zdenerwowało, jak zaczęła się kłócić ze Stellą, gdy Bloom odeszła. Zachowywała się jak królowa :P. I to wszystko co o niej sadzę, lecz lubię ją, ale nie aż tak jak inne czarodziejki przewraca oczami.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 29-01-2015 16:09
AutorRE: Layla
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2015 14:59
Layla... No cóż. Najlepszą z Winx zdecydowanie nie jest, ale wolę ją od Tecny. Jej głos w 2 sezonie był beznadziejny i wkurzyło mnie to, że zdobyła charmix jedynie za to, że się zbłaźniła. No i jej oczy, które kompletnie nie pasują do cery. Mimo to w następnych sezonach jest do zniesienia. Ma fajne hobby i szanuje upodobania innych, a nie próbuje, jak Stella zarazić nim cały świat.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2015 11:38
Do Layli mam neutralny stosunek. Kiedyś była taka przestraszona, jakby sama nie wiedziała, czego chce. Miała beznadziejny głos i ogólnie nie wyglądała najlepiej... Nie podobały mi się jej przemiany, oczywiście za wyjątkiem Lovix'u i Harmonix'u. Jednak cenię sobie jej odwagę w późniejszych sezonach i jej poświęcenie, kiedy zdobywała Enchantix. Myślę, że nie zdołałabym się szybko podnieść po śmierci ukochanego. Minus za to, że o nim zapomniała mellow. Poza tym zazdroszczę jej tego, że ma takie zamiłowanie do ćwiczeń.
Ogólnie jest pozytywną postacią, choć ma swoje wady. Bez niej Winx to nie byłoby to samo.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2015 11:57
Layla może i nie jest jedną z moich ulubionych czarodziejek, ale nie mam też o niej negatywnej opinii. W przeciwieństwie do zapewne wielu osób szybko się do niej przyzwyczaiłam - nie byłam specjalnie wrogo nastawiona do pojawienia się nowej postaci. Z jednej strony Layla jest (albo raczej była) osobą strachliwą, którą można łatwo zranić. Z drugiej jednak potrafi się bronić, jest całkiem bystra, a z czasem stawała się coraz odważniejsza. Już w trzecim sezonie nie piszczy tak za każdym razem, kiedy coś się stanie. Poza tym niegdyś byłam skłonna stwierdzić, że jest najdojrzalsza ze wszystkich Winx - bodajże jako pierwsza była w stanie zdecydować się na małżeństwo (nie liczę Bloom, której Sky ze sto razy się oświadczał). Nie podoba mi się, że twórcy wtrącili ją w trójkąt miłosny oraz tak szybko kazali jej zapomnieć o Nabu. Przecież to był jej narzeczony, a Layla tylko trochę za nim popłakała i od razu rozpoczął się wątek z Royem. To nie przedstawia jej w zbyt dobrym świetle.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2015 17:33
Kiedyś często zmieniałam swoje ulubione czarodziejki. Między innymi w najlepszej trójce zawsze była Layla. Podziwiam ją za odwagę i te ruchy. Jest naprawdę świetną tancerką i jest dobrze wygimnastykowana. Też tak chcę wstyd.
Kwestia Layla + Nabu jest dosyć delikatna. To nie jest przecież tak, że ona parę razy popłakała, jak napisała Amored. Uważam tak, ponieważ: 4 sezon - tuż po stracie narzeczonego chciała zemsty, była załamana, roztrzęsiona i w żałobie, w 5 sezonie wciąż go wspominała. W jej pamięci pojawił się nie raz, ale przecież nie mogła w wieczności być załamana. Widzowie też z całą pewnością zmęczyliby się ciągłym płakaniem Layli. Twórcy wybrali odpowiedni moment na nowy związek, który pojawia się pod koniec 6 serii. Dla mnie wszystko jest ok i Layla nadal jest w DOBRYM ŚWIETLE, a nie złym.


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez Victoria dnia 04-03-2015 20:44
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2015 19:27
Layla pojawiła się dość niespodziewanie, właśnie to było fajne, że nie znaliśmy jej od początku. Zawsze była odważna, choć czasami też się bała np.: w 2 sezonie, jak była sama w tej jaskini. Trochę szkoda, że miała niefajne dzieciństwo. I do tego jeszcze rodzice chcieli zmusić ją do ślubu, ale to jej wyszło na dobre. Layla i Nabu byli moją ulubioną parą, ale niestety musieli rozwalić jakiś związek, żeby nie było tak kolorowo. Ja byłabym bardziej za zabiciem Sky'a, ale wtedy Bloom chyba by z mostu skoczyła i nie byłoby Winx'a. Jak najbardziej rozumiem jej nienawiść do Czarowników z Czarnego Kręgu. Dobrze, że znalazł sobie chłopaka, bo ile można się użalać?


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Victoria dnia 07-03-2015 12:49
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~WinxMelodia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2015 20:39
Layla to moja ulubiona bohaterka Winx.
Nie wiem dlaczego ją lubię, po prostu przypomina mi mnie. Jest wrażliwa, w pierwszych odcinkach samotna, bez przyjaciół, jedynie z swoimi kochanymi wróżkami. Jest bardzo odważna, energiczna i zawsze stawia na swoim. Uwielbiam ją, za jej "inność", że nie jest taka zarozumiała, lecz miła i energiczna. Może to jej kolor skóry skłonił mnie do polubienia tej postaci, a może to jej zamiłowanie do tańca?
Jednak wiem, że Aisha to najlepsza postać stworzona przez twórców "Winx Klubu".


To jest historia bez końca
zaczęło się bajką i się nie zakończy

OPOWIADANIE | GRAFIKA

Edytowane przez Victoria dnia 22-04-2015 11:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
użytkownik usunięty
Dodane dnia 13-06-2015 20:38
Polubiłam Laylę od pierwszej chwili czyli od 2 sezonu. Wydawała mi się zupełnie inna niż reszta Winx, zarówno pod względem wyglądu jak i charakteru. Ciemne włosy i karnacja były strzałem w dziesiątkę. Do dzisiaj pamiętam jej świetny zielony strój ze zwykłej transformacji. Layla nie była idealna jak Bloom, miała swoje słabe strony, chociażby lęk przed samotnością. Podoba mi się jej zamiłowanie do sportu, choć sama osobiście go nie cierpię. Początkowo było to na plus, a aktualnie bawią mnie jej niektóre ćwiczenia, szczególnie w szpilkach. Poproszę jednak o trochę realizmu... Od czwartego sezonu przestałam za nią przepadać, ale chyba mam tak z każdą bohaterką, bo nie ma co ukrywać, że Winx zmienił się na gorsze. Lubiłam ją oglądać w sezonach 2-3, aktualnie niezbyt, szczególnie, że po śmierci Nabu nagle znalazła sobie dwóch facetów, którzy o nią rywalizują, a ona zachowuje się tak, choćby tego w ogóle nie widziała. Nie ukrywam również, że zdecydowanie bardziej podoba mi się imię Aisha. Szkoda, że w polskiej wersji bohaterka funkcjonuje jako "Layla".
Edytowane przez dnia 13-06-2015 20:40
AutorRE: Layla
~JessiccaForever
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-06-2015 21:02
Bardzo lubię Laylę. Jesteśmy zresztą do siebie podobne. Głównie kolorem włosów. Co prawda ja nie mam kręconych, ale za to odcień jest dokładnie taki sam. Łączy nas również pasja - sport. Zawsze uwielbiałam biegać i jeździć na rowerze. Dobrze, że doszła ona dopiero w drugim sezonie. To na pewno lepsze, niż żeby w pierwszym były od razu wszystkie na raz. Lubię ją także za charakter: odważna, lecz lęka się ciemności oraz samotności i próbuje to za wszelką cenę zwalczać. Kiedyś najbardziej lubiłam Florę, lecz teraz jednak w gronie najlepszych Winxówn jej miejsce zajęła właśnie Layla.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Layla
~Debbie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2015 10:01
Layla jest jedną z moich ulubionych postaci. Czasami mi jej było żal z powodu jej dzieciństwa. Przyznaję, że pierwszym razem, kiedy oglądałam 24 odcinek 4 sezonu popłakałam sobie trochę. Layla i Nabu byli też moją ulubioną parą. Byłam podenerwowana, kiedy twórcy dodali do 5 sezonu Roy'a. Jeszcze w pierwszym odcinku Layla płakała i potem pokłóciła się na temat chłopaków z Stellą, nagle w drugiej połowie (przepraszam, nie wiem dokładnie, raczej na końcu) 5 sezonu już jest z Royem, w 6 pojawia się też Nex... Czasami tak w realnym świecie jest, że dziewczyna po jakimś czasie znajdzie sobie chłopaka, ale tutaj wyglądało to... no nie wiem, jak opisać... zbyt szybko i dziwnie.
Edytowane przez Victoria dnia 14-06-2015 10:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.