Nowości
09.01.2023
❧ do Encyklopedii dodano dział "Gry z serii Winx".

19.12.2022
❧ dodano komiks nr 206 - Lekcja tańca

26.11.2022
❧ dodano kolejne PNGsy w lepszej jakości

11.09.2022
❧ dodano nowe PNGsy w lepszej jakości

17.03.2022
❧ dodano kilka PNGsów w lepszej jakości

07.03.2022
❧ dodano komiks nr 172 - Malowane drzewo

22.01.2022
❧ dodano komiks nr 211 - Magiczne opiekunki

21.01.2022
❧ dodano komiks nr: 209, 210, 212, 213

20.01.2022
❧ dodano komiks nr 204 - Przyjaciółki na zawsze!

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 1,927
Nieaktywowany Użytkownik: 6
 Najnowszy Użytkownik: ~Matix
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

jedenaste urodziny winxbloggerZ prędkością burzy, niczym ta wygenerowana przez Stormy, przelecieliśmy przez 2022 rok i dotarliśmy do dnia 11 urodzin WinxBlogger. W tym roku świętowaliśmy dziesiątą rocznicę premiery sezonu 5, która w Polsce przypadła na dzień 14 października. Sezon 5 jest dla nas bardzo ważnym, gdyż to podczas jego emisji nasza strona przybrała na ilości użytkowników i stała się miejscem top 1 dla społeczności Winxers w polskim internecie. Aby móc świętować wszystko co dla was w tym roku przygotowaliśmy, zapraszamy wszystkich do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Zobaczcie poniżej co przygotowaliśmy dla was w 2022 roku:


Dodaliśmy brakujące odcinki Winx: Sezon 6 w jakości DVD-HD
Dodaliśmy brakujące odcinki Fate: Sezon 1 Odcinki 2-6 w jakości FullHD
Zaktualizowaliśmy wiele utworów do poszczególnych sezonów i filmów
Dodaliśmy nowe okładki w dziale muzyka
Wgraliśmy 7 nowych komiksów
Naprawiliśmy na forum odnośniki do odcinków sezonu 3 w wersji Nickelodeon
ChandSharma i PVTeam123 przeprowadzili udaną kampanie reklamową dla sezonu 1 dla stacji Tele5
Anabi i ChandSharma odświeżyły dla was kilkanaście PNGsów z sezonów 1-3 do jakości HD (i będzie ich jeszcze więcej!)
Rozwinęliśmy swoją działalność na nowym kanale Youtube (ponad 500 subskrybentów) i Instagram (ponad 1100 obserwatorów)
Otworzyliśmy serwer Discord dla polskiej społeczności Winx.Od dwóch lat już działa zbiórka na tipo.pl - pod którym możecie przesyłać swoje dobrowolne datki zasilające skarbonkę WinxBlogger. Przy pomocy Waszych wpłat, możemy zakupić materiały (książki, magazyny) które później znajdą się na stronie i będą do użytku każdego. Zakupiliśmy już z własnej kieszeni sporo materiałów, aby móc przekazywać polskim fanom, jak najwięcej nowości, ale wiadomo, że takie produkty sprowadzane zza granicy kosztują. Jeśli czujecie, że możecie nam w tym pomóc, to zachęcamy do korzystania z usługi wpłaty przez TipoLive.

Czy od teraz każdy musi coś wpłacić na WinxBlogger?
Oczywiście, że NIE! Jest to tylko i wyłącznie dobrowolna decyzja każdego z was. Jeśli uważacie, że chcielibyście przyczynić się do rozwoju WinxBlogger, a przez to też podtrzymać nasz fandom, możecie teraz to zrobić poprzez pomoc nam w zakupie nowości z serii Winx.

Ile muszę wam wpłacać?
Tutaj nie ma żadnych widełek! Możecie wpłacić tyle ile chcecie, ale minimum wymagane przez stronę to 1zł. Dlatego darowiznę możecie dostosować do swojego prywatnego budżetu.

Jeśli macie jakieś wątpliwości i pytania, kierujcie je do PVTeama lub ChandSharmy.Jak co roku administracja chciałaby wam przekazać kilka pokrzepiających słów od siebie:

↣ CHANDSHARMA ↢
Nie sądziłam, iż dotrwam d kolejnego roku z WinxBlogger. Wybaczcie mi, jeśli się powtórzę, ale po prostu nie wiem, co powiedzieć, bo przez tyle lat wszystko zostało powiedziane. WinxBlogger to pierwsza strona, do której przywiązałam się bardziej niż do moich blogów. Lata świetności ma już za sobą, ale zawsze chętnie jeszcze tu zajrzę i coś zrobię - czy to będzie zwykły redraw PNGsa, jakiś fanart na Instagram czy zrobienie newsa z zakładami. Mało już Was tutaj, ale zawsze miło jest robić coś chociażby dla jednego użytkownika. Nie potrafię stąd odejść, mimo tego, iż zdarza mi się brak czasu czy zaangażowania - WinxBlogger to mój "winxowy dom" i póki trwa, chcę tu zostać. Życzę, aby ten dom wytrzymał wszelkie trudności i próbował działać tyle, ile się da - oby jak najdłużej.


↣ PVTEAM123 ↢
Bardzo poruszyły mnie poniższe słowa Kingi i niestety muszę przyznać, że mam/miałem podobne odczucia. Po skasowaniu "Przeznaczenia" zostały tylko puste słowa Iginio, jak to (co sezon) jest niezmiernie zaciekawiony naszą reakcją na nowy sezon. Ciężko jest robić cokolwiek na WinxBloggerze bez nowego materiału i contentu. Sami widzicie, że z roku na rok dajemy z siebie coraz mniej, bo nie mamy co dawać. A chęć niestety maleje i maleje z każdym miesiącem. Czy zobaczymy się tutaj za rok? Ja mam taką nadzieję! Chciałbym żebyście i wy ją mieli <3

↣ FLAMLI ↢
Pierwszego listopada, kiedy dowiedziałam się o kasacji Fate, stwierdziłam, że kończę z WB. Po co to dalej prowadzić, skoro właśnie Netflix przybił gwóźdź do trumny nie tylko Winx, ale i naszej strony? Wielka gorycz, wściekłość i niezrozumienie. Ale jak to bywa z WinxBlogger, od tej strony nie potrafisz tak po prostu się odciąć. Przychodzą chwile zwątpienia, brak czasu, ale przychodzi też moment, że i tak wracasz na tą stronę. Tak też jest ze mną, brak czasu powoduje, że oddalam się, ale w którymś momencie tęsknie za winxową społecznością i tu wracam. Cieszę się, że razem stworzyliśmy stronę, która właśnie powoduje ten come back, obserwuje to zresztą nie tylko u siebie, nagle po kilku miesiącach, latach, zauważam, że w zalogowała się "znana twarz". I to jest sukces tej strony, co by się nie działo w Winxie, dalej tutaj powracamy i mam nadzieję, że wraz z kolejnymi projektami, o których poinformował Iginio, będziemy tu wszyscy dalej powracać i nie powiem, ale wiążę wielkie nadzieje w nowym filmie i mam nadzieję, że się nie zawiodę i razem wszyscy powiemy "tak, w końcu się doczekaliśmy". Dużo zdrówka wszystkim życzę i dziękuję za wszystko!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WINXBLOGGER

Komentarze

Lunaris 26 listopad 2022 16:38:11
Okej, teraz się bardziej rozpiszę, tak na fali wiadomości na sb + przeczytałam sobie mój wpis w Księdze Gości xD.

Na WB zawitałam, gdy byłam w piątej klasie podstawówki - właśnie zrobiłam potężną matmę, żeby do tego dojść, bo choć jestem tu od 2015, to WB najbardziej kojarzy mi się z 2016 i moją szóstą klasą podstawówki, to wtedy zostałam modem, rozwijałam się graficznie i miałam tu grupkę znajomych - część tu nadal wpada, część nie, część chyba trzyma się ze sobą nadal blisko, reszta nie, wszystkim mówię cześć i powodzenia! To też tutaj po raz pierwszy nawiązałam bliższe internetowe relacje (sorry, że zawsze byłam taka cicha w porównaniu z resztą, teraz jestem bardziej gadatliwa!), ogólnie tak surrealistycznie jest czasami widzieć pewne nicki xD. Lata 2015-2017 zdecydowanie były dla mnie okresem WinxBlogger, a 2018 był okresem przejściowym między nim (pamiętam, że trochę jeszcze do niektórych pisałam z myślą, że może relacje się odnowią, ale wszystko mija) a dwoma innymi stronami w necie i tamtejszymi grupami znajomych, które w jakiejś formie trwają dla mnie do dzisiaj (przy czym na jedną ze stron bym nie trafiła, gdyby właśnie nie jedna znajoma z WB, która o niej wspominała, więc dzięki WB poznałam także ludzi spoza niego). Idk, co świadczy o mnie to, że całe moje żyćko począwszy od jakoś 2013 mogłabym wsadzić w okresy zatytułowane rzeczami związanymi z Internetem, but oh well.

To dzięki WB zaczęłam graficzyć, mój główny winxowy fanfik to nadal moje najdłuższe dzieło (co raczej nie świadczy o mnie za dobrze, BUT OH WELL), to też dlatego zaczęłam oglądać anime. No, sporo moich pasji się tu zaczęło i nadal trwają, nawet jeśli stanowią mniejszą część mojego życia lub jakoś ewoluowały.

Zawsze w kontekście Internetu jest mi smutno, że nie urodziłam się kilka lat wcześniej i nie doświadczyłam Internetu 2010-2012/13, w tym winxowej blogosfery, bo chyba ominął mnie niepowtarzalny klimat.

Miłego dnia wszystkim!
PVTeam123 26 listopad 2022 11:37:53
guuuyyss jak nie przestaniecie to będę płakać czytając to... placzeserceserce
LadyMusa 24 listopad 2022 19:26:06
Zalogowałam się od razu, gdy przeczytałam wypowiedzi Administracji. serce

Cóż. Wszystko przemija... Bardzo cieszyłam się, gdy na Netflixie pojawiła się Saga Winx i było mi równie przykro jak Wam, gdy ją anulowali. Domyślałam się, że Wasze morale mogły na tym ucierpieć, ale co mogę powiedzieć, oprócz zwykłego "Dziękuję"?
Jestem kompletnie w innym miejscu w życiu, niż byłam 11 lat temu, gdy zakładałam tutaj konto. Poznałam tutaj wiele wspaniałych osób, z niektórymi kontakt mam do dnia dzisiejszego, dzięki czemu WB zawsze będzie bliskie mojemu sercu.
Ile czasu i poświęcenia kosztowało prowadzenie tej strony, wiecie tylko Wy.
Może Winx nie jest popularny jak kiedyś, a anulacja serialu jest gwoździem do jego trumny. Chciałabym jednak, żebyście byli świadomi, jak wielką społeczność spoiliście tworząc tą stronę. Ludzie przychodzą i odchodzą, jak w życiu tak i na WB. Może nie ma tutaj już takiej aktywności jak kiedyś, ale jestem pewna, że większość osób, które kiedyś aktywnie się tutaj udzielało (w tym ja swego czasu) traktowało WB jako coś więcej niż portal o Winx. Dla mnie to była przestrzeń do wyrażenia siebie. To tutaj, na WB, postowałam pierwsze rysunki i jakieś teksty w postaci opowiadań. Ba! Nawet brałam udział w konkursie wokalnym X lat temu.To Wy daliście mi tę odwagę i za to Wam bardzo dziękuję.
Życzę Administracji i innym użytkownikom, którzy czytają moją wypowiedź: Wszystkiego dobrego i powodzenia, gdziekolwiek jesteście! serce
MrDark 22 listopad 2022 22:49:03
Wszystkiego najlepszego WB serce
tokio2003 22 listopad 2022 21:33:57
Dziękujemy za wszystko co dla nas robicie <3 to dzięki WB znalazłam społeczność zrzeszającą fanów Winx, której tak mi brakowało od najmłodszych lat :Dserce
ChandSharma 20 listopad 2022 22:09:30
Kiedy przeczytałam poniższy komentarz od Fuoco, to łezka mi się w oku zakręciła. Czasy Onetowskie to były dla mnie najpiękniejsze czasy (a zaraz po nich mam w sercu te chwile z WinxBlogger) i gdybym miała możliwość cofnąć się do tych chwil, zrobiłabym to bez wahania. Dzięki takim osobom jak Wy, mam chęć cały czas tu być i będę, nawet jeśli zostanie na tej stronie tylko jeden użytkownik. Dziękuję Wam serce
clax7 20 listopad 2022 22:08:29
Dziękujemy i wszystkiego najlepszego! uśmiechserce
Miejmy nadzieję, że strona będzie trwać jak najdłużej, a nowe projekty Iginio naprawdę wypalą. uśmiech
michaszka 20 listopad 2022 21:30:09
Buhu, szczerze to chyba nigdy nie odezwałam się tutaj na winxblogger, ale zawsze śledziłam Wasza pracę i poświęcenie dla Winx. Tak jak część Was, historię z Winx i miłość do tej twórczości pokazywałam, przekazywałam poprzez blog na Onecie. Jeny, pamiętacie te czasy? (mój nick wtem to BloomPoland93, czy później Fuoco). Pamiętam Ciebie Flamli, Jakly która była w świecie bogosfery najbardziej chyba znana, Czarodziejka Florę i wiele innych. W pewnym momencie porzuciłam blog. Ale Winx nie mogłam nigdy porzucić. Od 11 lat wspieram Was po cichu i podziwiam. Wchodzę tutaj co najmniej raz w tygodniu (nie logując sie) śledząc newsy czy Wasze wiadomości na czacie. Trzymajcie i nie porzucajcie tego uśmiech Jeśli tyle lat w Naszym życiu było, jest Winx, to i będzie uśmiech Bo mamy pełno cudownych wspomnień z tym tytułem <3
Reverienne 20 listopad 2022 19:00:25
Wszystkiego najlepszego, WB! serce

Smutno się robi na słowa administracji, ale tym bardziej doceniam, że zostajecie jeszcze z nami, i trzymam kciuki, że WinxBlogger nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa.serce
__Rybarczyk 20 listopad 2022 18:28:09
Najlepszego dla strony i administracji uśmiech. Dzięki waszej pracy WB wciąż przyciąga nowe osoby jak ja, nawet jeśli już nie tak licznie. Oby sezon 9 zaskoczył wszystkich serce.
Lunaris 20 listopad 2022 15:30:17
Zapomniałam na śmierć AAAAAA
MartiEste 20 listopad 2022 12:32:31
To my dziękujemy, wszystkiego dobrego <3 serce
February 20 listopad 2022 12:23:30
serceserceserce dzięki Wam za Waszą wytrwałość i wszystko co robicie! I życzę WB oczywiście stu lat!

Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Matix0
18:03:11 23.03.2023
Zapraszam wszystkich do komentowania tekstu piosenek że Świata Winx
~Matix0
7:31:16 23.03.2023
Wrzuciłem ,,Nowe piosenki że świata winx,,
^PVTeam1230
23:17:54 22.03.2023
wrzucaj na forum mruga
~Matix0
16:53:44 22.03.2023
Jestem tu nowy. Kilka tygodni temu napisałęm teksty do piosenek ze świata winx pełne wersje czy chcielibyście zobaczyć pomóc z napisaniem do reszty piosenek tekstu.
~Matix0
16:52:22 22.03.2023
Hej
~Suzanne0
13:56:13 22.03.2023
ok, dzięki serce
^PVTeam1230
13:31:15 21.03.2023
Suza ja zazwyczaj wpisuje upload pic online w google i działa
~Misiekoslavsky0
6:53:27 21.03.2023
Wróciłem cały!
~clax70
19:32:51 20.03.2023
Ja używam QuickImgur, może pomoże
~Suzanne0
19:21:47 20.03.2023
Czy wie, ktoś może gdzie mogę wrzucić obrazki by wygenerować linka? (potrzebuje ich użyć w tworzonej stronce internetowej, a stare hosty typu ifotos czy typnic nie działają, a próbowałam jakichś oferowanych i nie pomagają, ugh
~February0
9:12:41 18.03.2023
Ale to skoro to fan made to strasznie szkoda że nie ma takich oficjalnych smutny kupiłabym od razu jakby rainbow wydał płytę z tymi soundtrackami, niby to w większości wariacje na temat motywu z openingu ale i tak <3
^PVTeam1231
17:56:56 16.03.2023
a komuś z YT fanmade'ów nie będziemy kraść
^PVTeam1230
17:56:44 16.03.2023
tina, nie ma oficjalnych nagrań w HD takowych ścieżek
~February0
8:57:34 16.03.2023
w ogóle kiedyś szukałam też jakichś filmików typu ambience z wnętrzami z winx ale nie znalazłam, a byłoby to takie super, z całym winxowym soundscapem i właśnie z muzyką tego typu
~February0
8:56:10 16.03.2023
O rany, tak te soundtracki są super <3
~Tina1
22:09:05 15.03.2023
~Tina0
21:15:23 15.03.2023
Chodzi mi o ścieżki dźwiękowe (muzyka z bajki bez słów), na yt niektóre ostatnio znalazłam
^PVTeam1230
11:11:22 15.03.2023
wiekszosć jest właśnie tam hostowana
^PVTeam1230
11:11:15 15.03.2023
speaker od iHeart właśnie tak działa
^PVTeam1230
11:10:40 15.03.2023
tzn? są piosenki dodawane w formie playlisty. jak odpalisz piosenkę to leci po kolei cały album
~Tina0
16:02:49 14.03.2023
idealne do nauki xd
~Tina0
16:02:45 14.03.2023
stwierdziłam że napiszę bo to może fajny pomysł na przyszłość utworzyć coś takiego
~Tina0
16:02:26 14.03.2023
nwm czy ktoś kiedyś o tym wspominał, ale wiecie czego mi brakuje w zakładce z muzyką? soundtracków
^PVTeam1230
11:14:06 09.03.2023
już jest
~Radi0
10:58:56 09.03.2023
Czekamy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Co myślicie o pisaniu zbiorczych newsów? (Kilka tematów w jednym newsie)

Super pomysł!

Nie bardzo, bo jest za dużo informacji

Wszystko mi jedno, ważne żeby był news

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.

.