Nowości
13.01.2017
❧ dodano komiks pt. "Zniknięcie Alfei",

3.01.2017
❧ dodano trzy pełne wersje piosenek z World of Winx: "Fashion victim", "The wonderful world of Winx", "Jump into the fun",

2.01.2017
❧ dodano wydania specjalne z czwartej i piątej części DVD z 7 sezonu,

2.12.2016
❧ dodano pełną wersję piosenki Dreamix z World of Winx,

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 11
 Zarejestrowanych Użytkowników: 788
 Najnowszy Użytkownik: ~catrine kolodziej
Dzisiejsi Solenizanci
Bloom Sporx
princess_Stella
Shanone

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!

Różności
Gry i zabawy
❧  Ściana płaczu  ☙

Strona 41 z 41 << < 38 39 40 41
AutorRE: Ściana płaczu
~Fireflix
Użytkownik

Dodane dnia 07-01-2017 20:19
Od 28 grudnia mam napięty konflikt z moją mamą. Była mocna kłótnia i w ogóle się nie odzywamy, tylko przechodzimy obok siebie.
Dodatkowo teraz mam popsuty wieczór, przez kłótnie z internetową znajomą. Od dłuższego czasu była inna, ale teraz przegięła. Raczej nie będziemy utrzymywać więcej kontaktu, ponieważ ona nie chce. Załamany jestem, bo prawie 3 lata znajomości to dużo, a na początku było świetnie.
Dodatkowo nauka i inne zmartwienia. Zapowiada się ciekawy rok. Już mam go dosyć.
Edytowane przez Fireflix dnia 07-01-2017 20:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
~Liv
Użytkownik

Dodane dnia 07-01-2017 20:49
Wiadomość dla Cat:
Mam wyrzuty sumienia, za to co zrobiłam. Nie chciałam Ci tego zrobić. Dla tego, żeby Tobie to wynagrodzić znikam z Twojego życia.
Do tego jeszcze 2 lub 3 sprawdziany w tygodniu. Ten rok jest najgorszy w moim życiu. Nie ma sensu do życia.

Za młoda jestem Wyślij Prywatną Wiadomość
~Alex
Moderator

Dodane dnia 07-01-2017 23:42
Jestem osłem. W niedosłownym tego słowa znaczeniu. Otóż taka sytuacja. A co mi tam opiszę moje wszystkie tegoroczne zagrania.

Primo 1 (01.01.2017r.): Wstaję ze złym humorem. Idę do kościoła i łuuup na podłogę prosto przed budynkiem sakralnym. Idący mogliby pomyśleć, że zamierzam leżeć krzyżem, ale to nie to. I tak właśnie zacząłem nowy rok. Nie dziwo, że do dziś mnie to przeklęte kolano boli.

Primo 2 (03.01.201r.): Wyłączyłem telewizor za ponad 4 koła w taki sposób, że oświetlenie LED padło, w wyniku czego ograbili mnie ze 100 złotych. Teraz go nawet nie tykam. Chociaż dzięki tej naprawie moi genialni rodzice odkryli, że do pakietu kablówki dodali nam nowe kanały.

Primo 3 (07.01.2017r.): Ten wieczór jest do bani. Moi rodzice jak co sobotę rozmawiają ze znajomymi ze Szkocji przez Skype'a. To są ludzie "nadziani" i niestety to o co poprosimy dostajemy. Moi rodzice dostali ciuchy, wiertarki, słodycze. Ja od nich dostałem scenariusz filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". W wakacje mamy zamiar ich odwiedzić. Jednak podczas spokojnych rozmów wymsknęło mi się pytanie "Za ile chodzą case'y do telefonów?". Postanowiłem o to zapytać, gdyż moje etui już jest no w pewnym stanie i chciałem sobie jakieś dobre tam kupić. I co na to odpowiedziała moja jakby ciocia Iwona - "szeroki uśmiechobrze Mati jutro poszukam w sklepach i znajdę ci coś dobrego na twój telefon". Zapewne inny by się cieszył, gdyż nowy case itp., ale ja jestem osobą skromną i trochę mi głupio, ponieważ w pewnym sensie wyłudziłem coś od osoby, którą znam tylko z rozmów przez Skype'a.

Jak widać mój rok nie zaczął się wspaniale, a to dopiero początek. Na szczęście jeszcze tylko 358 do następnego, oby był lepszy.

Merry Christmas (c) Dżoana

Mój Facebok / Mój Instagram / Mój Wattpad / Moje opowiadania: Legendarna przygoda, Czarodziejka Emma
~Florian Infinity
Użytkownik

Dodane dnia 08-01-2017 02:29
Sophie napisał/a:
Krew mnie zalewa.
Od niedzieli nie ma netu, bo router zrywa adsl. Zamiast zadzwonić do tej Neostrady, to gadka mamy: "Trzeba poczekać". Zmienia zdanie co 2 sekundy, bo jeśli o takie rzeczy chodzi, to po prostu jest ciemna, raz, że wina routera, raz, że orange ma problemy. Tak, od zakupu routera mają problemy, bo on wiecznie te połączenie zrywał, ale nie z taką częstotliwością. I wielki problem zadzwonić, bo "straci pieniądze", tak jakby teraz ich nie traciła, bo płaci za internet, którego NIE MA. Boże, trzymajcie mnie.

Szanowna Pani Sophie, możesz sama połączyć się z konsultantem Biura Obsługi Klienta nawet z własnego telefonu bądź też z telefonu przyjaciółki i zgłosić problema. Wszelkie dane dotyczące klienta powinny być w umowie. Myślę, że rodzice udostępnią ci ją do wglądu.
Zanim jednak połączysz się z BOK:
1. Podejdź do gniazda telefonicznego wiszącego przy ścianie. Zwróc uwagę na wtyczkę od modrmu/routera wpiętą do niego.
2. Przyłóż rękę do wtyczki od kabla. Powinnaś wyczuć taką wypustkę. Ściśnij ją. Teraz wyciągnij przewód z gniazdka. Bez obaw. Prąd nie porazi cię. Zresztą, większe niebezpieczeństwo może spotkać Czarnego Kota z Miraculous jesli dotknie swoim kocim kijem do Linni Wysokiego Napięcia niż Ciebie, jeśli wypniesz wtyczkę z gniazdka telefonicznego.
3. Weź wtyczkę do ręki. Nabierz do płuc powietrza i dmuchnij w nią.
4. Jeśli zauważysz jakiś zielony osad na złotych złączach, możesz delikatnie je przetrzeć pilnikiem z kosmetyczki. Nie rób tego zbyt mocno bo uszkodzisz wtyczkę.
5. Dmuchnij w gniazdko telefoniczne.
6. Włóż wtyczke ponownie. Dociśnij ją. Sprawdź czy teraz nie zrywa połączenia. Nie zaszkodzi przeczyścić drugi koniec kabla od strony routera. Jeśli masz taką możliwość, możesz spróbować wymienić przewód telefoniczny na nowy.
Jeśli problem nadal występuje i korzystasz z konfigurowalnego routera:
1. Zaloguj się do panelu administracyjnego routera. Nazwa użytkownika najcześciej brzmi Admin. Z pewnością nie jest to nazwa użytkownika, którą wpisujesz aby zalogować się na WB. Jeśli jednak spróbujesz ją wpisać, nie dojdzie do logowania. Routerowi nie powinno nic się stać po takim eksperymencie.
2. W panelu statystyk powinny pojawić się informacje o aktualnym stanie linii, używanej modulacji (VDSL,ADSL2+,ADSL2,G.DMT), prędkości połączenia. W innych zakładkach powinny być opcje umożliwiajace konfigurację linii telefonicznej.
3. Spróbuj zmienić typ używanej modulacji np. z ADSL2+ na G.DMT lub odwrotnie. Sprawdź czy problem występuje. Bez obaw. Zawsze możesz cofnąć zmianę. A jeśli napstrykasz tak, że zablokujesz sobie dostęp do panelu administracyjnbego routera, możesz przywrócić go do ustawień fabrycznych naciskając wykałaczką przycisk reset na obudowie urządzenia. Potem ponowna konfiguracja i internet powinien być. Do konfiguracji routera może być pomocna dołączona do niego instrukcja obsługi lub forum poswięcone elektronice. Na niektórych posiadam konta.
Możesz też spróbować zmienić typ połączenia PPPoA (ppp over atm) na PPPoE (ppp over ethernet) lub odwrotnie.
- Nazwa użytkownika i hasło do połączenia z internetem powinny być zapisane w umowie o świadczenie usług internetowych. Nie są to te same dane, których używamy aby dostać sie do panelu administracyjnego routera.
-------

Nie chce mi się pisać cms-a w języku programowania php, choć mam do wykonania jeszcze wiele rzeczy. ponadto chcę zrobić samoodświeżalny czat dla swojego cms-a, jednak trudno mi jest zrozumieć niektóre mechanizmy kursu javascript, nie mówiąc już o ajaxie czy jquery.
~Sophie
Moderator

Dodane dnia 08-01-2017 15:57
Robiłam to wszystko już wcześniej, oprócz zmian czy konfigurowania, bo jest ustawione tak jak w wytycznych, a konfiguracja routera równa się z cudem, bo zawsze ją odrzuca (zresztą nie ma adsl = nie ma konfiguracji).
Problem został rozwiązany, okazało się, że popsuły się porty w szafie...

(c) Dżoana
PW Wyślij Prywatną Wiadomość
~ChandSharma
Użytkownik

Dodane dnia 08-01-2017 16:02
Zero motywacji i chęci do nauki hiszpana. Tak to jest jak się uczę sama z książki (czas wreszcie zebrać kasę na jakieś lekcje).
Zimno strasznie, u mnie w pokoju state okna i zatykanie nic nie daje, nawet kaloryfer jest na full, bo wieje smutny. Nie da się wgl przy lapku siedzieć, bo marznę.
+ przez to zimno znowu problemy ze zdrowiem, super :/

Dziękuję Mikołajowi-Dżo za av serce XD
_____
"Cuando bailo
voy siguiendo el compás
del corazón...
"
_____
{dA} {Instagram}

Edytowane przez ChandSharma dnia 08-01-2017 16:05
~Fireflix
Użytkownik

Dodane dnia 13-01-2017 18:50
Ostatnio mam takiego pecha, że wszystko mi się sypie.
Pierwsza sprawa to nauka. Jesteśmy mocno zawaleni. Nauczyciele zapowiedzieli nam trochę sprawdzianów oraz prace (dwie maturalne z polskiego). Wczoraj zawaliłem sprawdzian z PP i miałem nieciekawą sytuację na angliku w tym tygodniu. Dziś jedynka z polaka za zadanie domowe, jednak wcześniej nigdy pani nie sprawdzała zadań.
Następna rzecz to otoczenie. Klasa dalej taka sama, jaka była czyli niechętna i jakaś dziwna, mało towarzyska. Inni normalnie rozmawiają, a ja przerwy spędzam sam. Nawet nie wiem o co im chodzi. Dodatkowo chłopak za którym po przyjacielsku szaleję ostatnio mnie unika.
Mam również mniej energii oraz chęci do nauki. Mimo starań z małą ilością jeszcze sobie poradzę, ale z długą już nie bardzo.
Inaczej wyobrażałem sobie ten rok. Dopiero co się zaczął, a ja już mam go mocno dość. Oby sytuacje zdążyły się poprawić.
~Lau
Moderator

Dodane dnia 13-01-2017 21:08
Jestem przegrywem.
Zaczęłam ferie, ale zapomniałam wziąć ze sobą tablet graficzny... Żegnaj GRAFKOM placze
Tak, miałam brać udział w ogólnopolskim konkursie graficznym, ale tak, to.... ech, szkoda słów.

Uważaj na pisownię, kiedy piszesz coś pod wpływem emocji. Widzisz, wszystko się wyjaśniło (: ~Lau

Powiedziała, co wiedziała, więcej się nie odzywała.

Compassion, loyality, heart. That's a S.H.I.E.L.D.'s streght.
(c)Agentka Melinda May

Sekret Pamięci|Piórem Phoenix|dA|Wtt

Edytowane przez Lau dnia 16-01-2017 12:04
http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
~LadyMusa
Użytkownik

Dodane dnia 14-01-2017 20:00
NIE MAM CZASU NA NIC. XD
MATURA. CHEMIA. BIOLOGIA, WREDNE NAUCZYCIELKI.
Moje życie kręci się tylko wokół tego ech...

Jaka ładna Musa. :o
(c) Flora.
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Skeni
Użytkownik

Dodane dnia 15-01-2017 11:50
Spróbujcie wezwać pogotowie, bo potrzebujecie pomocy, to zjawi się ono za najmniej 5 godzin!

~Skeni~

(c) by IcyJus prezent szlachtowy na święta
Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy

PrivRPG
Podkłady instrumentalne
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
~Fireflix
Użytkownik

Dodane dnia 17-01-2017 18:42
Znajomy z klasy podejrzewa mnie o obgadywanie i jest wrogo nastawiony, a ja nic naprawdę nie robiłem. Nie dość, że zawiodłem się mocno na klasie, to jeszcze coś takiego...
~Lau
Moderator

Dodane dnia 18-01-2017 12:53
Mój kot złapał dzwońca. Gdybym wyszła trochę szybciej... Może dałabym radę go uratować. Okropne uczucie - trzymać w ręce ptaka i mieć nadzieję, że jednak otworzy oczy, jednocześnie wiedząc, że jest już zbyt późno placze:cry:

Powiedziała, co wiedziała, więcej się nie odzywała.

Compassion, loyality, heart. That's a S.H.I.E.L.D.'s streght.
(c)Agentka Melinda May

Sekret Pamięci|Piórem Phoenix|dA|Wtt
http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
~Maeve
Użytkownik

Dodane dnia 18-01-2017 15:40
Siedzie od 13 do 18 na wykładzie,
na twardym krześle,
mając do jedzenia tylko batonika,
który niestety już zjadłam,
niewyspana,
bez łóżka,
bez słuchawek,
bez herbatki...

...jestem głodna,
tyłek mnie boli,
chce eis położyć,
chce spać,
jeszcze tyle godzin wykladu..

...horror.
;-;

Komplet by me
Latac Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 41 z 41 << < 38 39 40 41
Skocz do Forum:
Logowanie

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
20:41:25 20.01.2017
:E
~MrDark0
20:39:23 20.01.2017
Rosette, bo Ty się znasz...
~Speksi0
20:13:55 20.01.2017
o rose
*Rosette0
19:47:35 20.01.2017
To już nie ta Nokia co kiedyś
*Rosette0
19:47:17 20.01.2017
Mr_Magiczny: Lumia ogólnie jest do kitu i po pewnym czasie wszystko się w niej psuje... To podtelefon :v
~Speksi0
19:23:28 20.01.2017
No to wiadomo xd
~Stellka0
19:23:08 20.01.2017
a Akali to postać z LoLa
~Speksi0
19:22:30 20.01.2017
Ps. Akala to raper xd
~Stellka0
19:22:17 20.01.2017
nudzi mi się xd
~Speksi0
19:22:12 20.01.2017
Kiedyś mieliśmy fazę na takie szukanie nicków xd
~Speksi0
19:22:02 20.01.2017
Stelka, weeeź
~Stellka0
19:21:34 20.01.2017
?
~Stellka0
19:21:26 20.01.2017
Flama, wiedziałaś, że jak się wpisze Flamli na YT to pojawia się filmik z palącą się filiżanką
~Speksi0
19:18:23 20.01.2017
wiem xd
~Stellka0
19:17:06 20.01.2017
Speksa, masz definicję na fińskiej wikipedii lol
~Skeni0
19:14:10 20.01.2017
Czołem! Jak leci
@czarodziejka_flora0
18:52:15 20.01.2017
czejo
~Wiktor0
17:50:39 20.01.2017
Cześć
~Stellka0
16:36:37 20.01.2017
popracuję jeszcze
~Stellka0
16:36:27 20.01.2017
postaram się
~Skeni0
16:33:36 20.01.2017
Stellka, a w sygnie nie da rady wyostrzyć tych postaci?
~Akali1
16:00:57 20.01.2017
gratsy
^Flamli0
15:54:32 20.01.2017
ok
~Stellka0
15:54:00 20.01.2017
Flama, gratuluję
~Skeni0
14:45:17 20.01.2017
Wow!
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.2
Ankieta
Kiedy macie ferie?

16 stycznia - 29 stycznia
16 stycznia - 29 stycznia
34% [23 Głosów]

23 stycznia - 5 lutego
23 stycznia - 5 lutego
7% [5 Głosów]

30 stycznia - 12 lutego
30 stycznia - 12 lutego
26% [18 Głosów]

13 lutego - 26 lutego
13 lutego - 26 lutego
10% [7 Głosów]

Studiuję/ pracuję/ nie mam ferii
Studiuję/ pracuję/ nie mam ferii
22% [15 Głosów]

Głosów: 68
Rozpoczęta: 07/01/2017 13:05
Zakończona: 18/01/2017 22:16

Archiwum Ankiet
Copyright © 2010 for posted and pngs thx http://vk.com/winxclubrus and http://vk.com/thewinxclub, (c) Rainbow szab wb: pngsy: (c) bloom by InesWinxEditions.dA, stella by HimoMangaArtist.dA
Scroll UpPowered by PHP-Fusion v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion ©
8873499 Unikalnych wizytScroll Up

.