Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087


Archiwum Gier RPG
❧  RPG: FATE: The Winx Saga  ☙

Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
AutorRPG: FATE: The Winx Saga
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2021 16:18


Fabuła:
Po przejęciu Alfei Rosalind, nowa dyrektorka, wzbudza wielki niepokój pozostałych uczniów i nauczycieli. Ostatnie wydarzenia i tajemnica, która została odkryta zmusiły ją do podjęcia działań mających uratować magiczny wymiar bez względu na cenę. Kluczem do wszystkiego jest moc płomienia smoka drzemiąca w jednej uczennicy. Rosalind nie podejrzewa jednak, że jej dawna przyjaciółka, której niedawno (nieskutecznie) się pozbyła, wróciła z martwych. Farah. Pod kamuflażem wraca do Alfei, aby odebrać Rosalind posadę dyrektorki i nie dopuścić, aby tamta jako pierwsza zdobyła płomień smoka. Bloom i reszta Winx widząc, że nad szkołę naciąga nowe niebezpieczeństwo, chcą pozbyć się tajemniczych dyrektorek i za wszelką cenę ochronić płomień smoka.


Cel gry:
Rosalind: Zabić Farah i zdobyć moc płomienia smoka.
Farah: Zabić Rosalind i zdobyć moc płomienia smoka.
Pozostali: Zabić Rosalind i Farah.


Zasady:
- Nie można nikomu powiedzieć, jaką ma się rolę. To zniszczy tylko klimat oraz całą grę. Osoby które tego się dopuszczą zostaną wykluczone z gry.
- Stwórz własną, kreatywną postać. Możesz być bezduszną osobą z zimną krwią lub empatyczną duszyczką. To zależy tylko od Ciebie.
- W fazie dnia uczestnicy muszą wytypować osobę, która ma zginąć. Zalicza się to dopiero wtedy, gdy co najmniej połowa z nich odda głosy. Jeżeli tego nie zrobią, będę zmuszony losowo zabić 1 osobę. Jest też druga opcja - jeżeli 2 osoby będą mieć po równo głosów, losowo zostanie zabita jedna z tych osób.
- Nie zważajmy na to, że jesteśmy tutaj bardzo dobrze zaprzyjaźnieni - to tylko gra. Niech nikt się nie obraża, że ktoś kogoś wytypował.
- Aby gra była ciekawsza, zabójcy powinny kierować się jakimś szyfrem i nie zabijać byle kogo. Wszystko po to, by zostawić po sobie jakiekolwiek ślady.
- Wszelkie nieobecności należy zgłaszać do organizatora (czyli do mnie). Jeżeli od rozpoczęcia gry osoby ze specjalnymi rolami nie będą wykonywały swojego obowiązku to zostaną zwykłymi uczestnikami i role te zostaną przekazane losowo innej osobie.
- Role będą rozdawane losowo (czyli nie można wybierać sobie tego, kim chce się być).
- Po skończeniu zgłoszeń role zostaną rozesłane do wszystkich graczy.
- Ilość miejsc jest nieograniczona.
- W grze istnieją 2 fazy: faza dnia oraz faza nocy.
- Jak to wygląda? KLIK

Faza dnia: to taki typowy dzień: można rozmawiać między sobą, oskarżać niewinne osoby, dyskutować itd. Oczywiście w tym temacie. Nieważne czy informacje o których będziesz mówić będą prawdziwe, czy nie - chodzi tu tylko o to, aby przetrwać i przeżyć za wszelką cenę. Imię osoby, którą się typuje na mordercę, musi być napisane grubymi literami. Inaczej głos się nie liczy. Głosu nie można anulować ani zmienić. W innym przypadku niektórzy głosowaliby "pod wpływem" chwili.
Faza nocy: to faza, w której nie można pisać. Nastaje noc. Osoby, które otrzymały role, wysyłają PW z wytypowanymi osobami do organizatora gry.

- Faza dnia trwa od 10:00 do 22:00.
- Faza nocy trwa od 22:00 do 10:00.

Po fazie nocy następuje podsumowanie nocy - zostaje napisane ogłoszenie, kto zginął, kto uchronił się przed śmiercią lub kto stracił moce.


Role:

Rosalind - nowa dyrektorka Alfei. Pragnie posiąść moc płomienia smoka i nie dopuścić do utraty swojej władzy.
Farah - powstała z martwych, chce zemścić się na Rosalind. Pragnie także zdobyć moc płomienia smoka, ponieważ wierzy że tylko ona będzie w stanie go kontrolować.

Każdy z zabójców ma do wyboru jedną z dwóch akcji, którą wykonuje w fazie nocy:
- zabójstwo - standardowo zabija jedną wybraną przez siebie osobę.
- wyssanie mocy - wybiera jedną osobę, której wysysa moc. Jest to niezbędne, aby zdobyć moc płomienia smoka. Osoba, której moc została wyssana nie ginie, ani nie ujawnia swojej roli pozostałym graczom. Jeśli posiadała jakąś zdolność, to ją traci.

Bloom - odmieniec. To ona posiada moc płomienia smoka, której wszyscy tak bardzo pragną, choć nie jest jeszcze w stanie w pełni nad nią panować. Nie ufa ani Rosalind ani Farah, dlatego musi się ukrywać, aby żadna z nich nie odebrała jej mocy.
Stella, Musa, Terra, Aisha - przyjaciółki Bloom, które zrobią wszystko, aby jej pomóc i nie dopuścić utraty płomienia smoka. Znają tożsamość Bloom i muszą ją chronić oraz odsuwać od niej podejrzenia.
Beatrix - manipulantka wykorzystująca ludzi do własnych celów. Po tym jak wpadła w pułapkę zastawioną przez Farah jej magia została zatruta. Jeśli któryś z zabójców wyssie jej moc, w wyniku zatrutej magi zginie, lecząc tym samym Beatrix. Jeśli Beatrix zostanie zabita nic się nie dzieje.
Sky - najlepszy wojownik Alfei. Co noc ochrania 1 osobę. Osoba pod jego ochroną nie może zginąć ani stracić swoich mocy.
Riven - tylko by pił i jarał. Jednak nudno się pije w samotności, dlatego co noc wybiera 1 osobę, która się z nim sztacha. Następnego dnia tą osobę boli głowa, ale ma alibi i nie może być wytypowana w dziennym głosowaniu.
Silva - co noc rozdaje specjalistom i wróżkom dodatkowe wyposażenie. Tym samym co noc wybiera 1 osobę, która następnego dnia otrzyma podwójny głos.
Ben - Ojciec Terry. Bardzo troszczy się o córkę i jej przyjaciółki. Nie wybaczyłby sobie gdyby coś im się stało. Za każdym razem, gdy zginie którakolwiek z Winx, Ben używając czarnej magii rzuca zaklęcie, aby podejrzeć tożsamość 1 wybranej osoby.
Uczniowie - ich zadaniem jest przeżyć oraz pozbyć się Rosalind i Farah.


Dodatkowe wskazówki:
Zabójcy mają dowolność w kwestii zabijania i wysysania mocy. Tylko do nich zależy jaką przyjmą strategię.
Płomień smoka można zdobyć tylko poprzez wyssanie mocy. Jeśli osoba, posiadająca płomień smoka zginie, to moc przejmie któraś z pozostałych przy życiu Winx.
Zabójca nie dostaje informacji kim jest osoba, której moc wysysa. Po wyssaniu mocy ofiara dostanie ode mnie PW z wiadomością, że straciła swoje moce. Reszta graczy nie będzie wiedzieć kto oberwał, ale może to wydedukować obserwując grę.
- Jeśli zabójca wyssie moc zwykłemu uczniowi, nic się nie dzieje.
- Jeśli zabójca wyssie moc Sky'owi, Silvie lub Rivenowi, to pozbawi ich energii i odtąd ich zdolności nie będą działać.
- Jeśli podczas wysysania mocy zabójca trafi na drugiego zabójce nic się nie dzieje. Rosalind i Farah są zbyt potężne i nie mogą stracić całkowicie swoich mocy.
Wyjątki:
- Jeśli zabójca wyssie moc Bloom, wszyscy gracze się o tym dowiedzą.
- Jeśli zabójca wyssie moc Beatrix, to ginie.
- Jeśli zabójca wyssie moc Ben'owi, to przejmuje jego zdolność.


Zgłoszenia
Zgłoszenia trwają do 21 lutego, do godziny 19:00.

____________________
Ważne! Po skończeniu zapisów 21 lutego po 19:00 wszyscy dostaną PW z rolami, a następnie osoby ze specjalnymi rolami, wysyłają PW do organizatora z informacją o swoich zamiarach i wskazówki, aby zarówno dobrzy jak i źli mieli jakieś poszlaki.

Zastanówcie się przed zgłoszeniem czy na pewno macie czas. Abyście nie wykruszali się w trakcie gry, bo skończy się to niemiło zarówno dla tej osoby jak i dla reszty graczy. Będę weryfikował zgłoszenia niektórych osób.

W razie jakichkolwiek pytań, pytać śmiało.

Życzę wszystkim dobrej zabawy i Powodzenia!

Lista zgłoszonych:
1. Skeni - Bloom
2. MrDark - Beatrix (pozbawiona mocy)
3. Kukus - Uczennica
4. Lunaris - Sky (pozbawiony mocy)
5. Stellka - Aisha
6. Norelay - Farah
7. Speksi - Rosalind
8. Cattie - Riven
9. Shoo - Terra
10. Diana56 - Uczennica
11. Flamli - Ben
12. romkozak vip - Musa
13. February - Silva
14. Mamelka - Stella

Edytowane przez Radi dnia 24-02-2021 16:23
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2021 16:22
Zgłaszam się


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2021 16:48
Wreszcie odpocznę od bycia mistrzem gry XD
Oczywiście się zgłaszam ;]]


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2021 19:36
Wchodzę w to!


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2021 20:30
Proszę mnie wpisać~



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2021 18:59
Niby mam zawalony grafik życiowy, ale co tam... Zapisuję się!



Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2021 19:57
Dobra, biorę udział. Może trafi mi się jakaś fajna, niekoniecznie zabójcza rola diabełek


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2021 21:03
Zostałam przywołana na sb więc jestem niegrzeczny



Edytowane przez Speksi dnia 15-02-2021 21:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2021 21:04
I'm totally in serce


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2021 23:29
Gram ;]]
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~Diana56
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2021 19:14
Ciężko trochę z czasem, ale myślę, że dam radę prosze mnie wpisać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 20-02-2021 18:07
Zgłaszam się, bo fabuła z Fate śliniak. Plus ciekawe nowości się pojawiły :>



Edytowane przez Flamli dnia 20-02-2021 18:08
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~romkozak vip
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2021 18:49
Zgłaszam się
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2021 19:35
Okej, zgłaszam się :pony:


Just you... and me... and Steve... and Stu...
And Mark and Leighton...
...and Chad!


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~Mamelka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2021 23:30
Zgłaszam się


Hejka!😁
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2021 19:00
Koniec zgłoszeń!

Rozpoczynam losowanie i wysyłanie ról do graczy. Po otrzymaniu PW, osoby z rolami specjalnymi mogą od razu wysyłać mi wytyczne.


FAZA NOCY

________________________________________________


Alfea nocą to takie spokojne miejsce - pomyślałam przechadzając się jednym z korytarzy. Miałam nadzieję, że natknę się na nieostrożną uczennicę, która uzna wyjście z pokoju o tak później porze za dobry pomysł. Nie myliłam się. Na jednej z ławek znajdujących się niedaleko szklarni siedziała Cattie. Otoczona przez stos rozmaitych książek i pustych puszek po energetykach, pilnie studiowała każdą stronę starając się zapamiętać jak najwięcej.
- Nauka o tak później porze? - spytałam udając zainteresowanie.
- Taak..mam tyle rzeczy do zrobienia, a na zajęciach nigdy nie ma wystarczająco czasu. - westchnęła.
- Więc po co na nie uczęszczasz, skoro ci nie odpowiadają? Żeby krytykować? Wy młodzi tylko to potraficie...-syknęłam.
- Ale to przecież wcale nie tak! Ja.. - próbowała tłumaczyć się Cattie, ale było za późno.
Szybkim ruchem wbiłam jej sztylet w serce. Martwe ciało Rivena upadło na trawę pokrywając część książek leżących wokół szkarłatną cieczą.
- Może teraz w końcu znajdziesz na coś czas. Śpij słodko, wydaję mi się, że zasłużyłaś na odpoczynek - skomentowałam z uśmiechem.

______________


"Obudziłem się z martwych, a zasadniczo, obudziłam. Czułem wściekłość i furię, a także chęć zemsty. Rosalind stwierdziła, że zabierze mi szkołę, jakże się pomyliła! Jestem sprytniejsza niż jej się wydaje, wiem, że to, co ona zrobiła to jest wojna. Otrzepałam więc pył z swojego płaszcza i postanowiłam przybrać odpowiednią mi postać, aby zakamuflować się w Alfei. Chociaż mój dzisiejszy układ gwiazd zdecydowanie nie sprzyja mojemu księżycowi, chcę ją dorwać.
Ponadto w szkole wciąż jest Bloom, a ona totalnie nad sobą nie panuje. Musiałbym się zastanowić, czy chcem zdobyć najpierw jej moc, czy zdyskwalifikować z rozgrywki mojego wroga, bo tym właśnie ona jest. Przemknąłem się niepostrzeżenie przez bramy Alfei tak, by nie uruchomić alarmu i zakradłem się do szkoły. Zobaczyłem ją, osobę która była albo zbyt odwarzna, albo zbyt głupia by robić se spacery w śrotku nocy, tajemniczego romkozak vip. Gdy jeszcze byłam dyrektorką, często dostawałam skargi na temat pałętających się uczniów.
Niestety, są nieprzyjemności, a także konieczności, a ja MUSZĘ ochronić szkołę przed fanatyzmem Rosalind. Zakradłem się więc za nią, śledząc w ciszy, z skupieniem kroczonc za nią. Unikałem świateł, by niepotrzebnie nie rzucać się w oczy, w końcu była już prawie trzecia, a gdybym zwlekał o 9 godzin, byłoby raz, że widno, dwa że szybko by mnie wykryto, nie mogę na to pozwolić. Obezwładniłem ją czarami, chciałem ją dorwać, jak zwierzę swoją ofiarę, w końcu bardzo je lubię. Odwróciłam ją ku swojej stronie.
- To koniec Rosalind, w końcu Cię mam, zwyczajnie pechowa liczba ci nie sprzyja; a po chwili postanowiłem wykorzystać moc światła, moc iluzji. Bardzo ją lubię, często mi wychodzi. Byłem pewny, że to musi być ona. A zaraz potem udusiłem Muse magicznym sznurem, pozwalając by jej martwe ciało leżało bez ducha na posadzce. "


Sky ochraniał tej nocy February.
Riven zanim zginął, palił trawkę wraz z Speksi.
Silva obdarował podwójnym głosem Mamelke.


FAZA DNIA
Edytowane przez Radi dnia 22-02-2021 12:32
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2021 10:10
Cechą charakterystyczną Rosalind jest to, że stawia kropki przed myślnikiem w wypowiedzi. Zapewne nie pisze opowiadań na co dzień. Być może jest dobrym uczniem, bo nie spodobała jej się postawa Czaty wobec nauki. I nie lubi wymówki typu: "Nie mam czasu"! Kto zwrócił uwagę na sb, że taka wymówka jest słaba, żeby nie brać udziału w rpg?
Farah... Matko, jakie babole. Albo to podpucha. Albo to jakaś bardzo młoda osoba. Sugestia jest, że płci męskiej. Hm... Ktoś kto nie jest zauważalny na WB?


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2021 10:22
Wypowiedź Farah, to... w końcu już nie wiem, czy to autokorekta, czy ktoś nie wie jaką ma płeć xD. Wzmianka od mocy iluzji, światła sugeruje Darcy i Stellę.
Roslind natomiast, tutaj właśnie albo ktoś dobrze znał Cattie i uważał, że jest zabiegana, albo sam nie ma nigdy na nic czasu, bo ma np studia?


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2021 10:40
Stellka napisał/a:
I nie lubi wymówki typu: "Nie mam czasu"! Kto zwrócił uwagę na sb, że taka wymówka jest słaba, żeby nie brać udziału w rpg?

Wydaje mi się, że to najważniejszy trop w tym zabójstwie, ale na razie nie mam czasu, by tego sprawdzić.

Rzeczy, które przykuły moją uwagę w drugiej historii:
Gdy jeszcze byłam dyrektorką, często dostawałam skargi na temat pałętających się uczniów.

w końcu była już prawie trzecia, a gdybym zwlekał o 9 godzin

chciałem ją dorwać, jak zwierzę swoją ofiarę, w końcu bardzo je lubię

zwyczajnie pechowa liczba ci nie sprzyja

postanowiłem wykorzystać moc światła, moc iluzji. Bardzo ją lubię, często mi wychodzi.




(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: FATE: The Winx Saga
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2021 11:25
Wydaje mi się, ze błędy u Farah to podpucha, natomiast to
"Obudziłem się z martwych, a zasadniczo, obudziłam.
mnie u niej zaintrygowało. Czyżby na prawdę chciał/a być odkryty/a już pierwszego dnia?
EDIT czemu wypowidziedź Farah jest w cudzysłowie??


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez Skeni dnia 22-02-2021 11:27
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.