Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd


Archiwum Gier RPG
❧  Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!  ☙

Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 > >>
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Krarek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 16:50
Radi napisał/a:
Rzucam kamień. Nigdy nie pisałem pamiętnika.

Mamy poszlaki w postaci bałaganu, sztyletu i krwi. Coś tą krwią musi być. Albo krwisty avatar, albo czerwony kolor nicku. No i zabójca po mojemu to dziewczyna


To bolało! XD Radi jakie miałeś dzieciństwo, że żadnego nie pisałeś? A co wskazuje na dziewczynę jako zabójcę? Bo ja na ten przykład tego nie widzę.

Ignis napisał/a:
Jak szukacie mroku to mistrz gry ma go dużo, to on musi zabijać xD


Dlaczego ktoś zawsze musi wskazać MG? Co wam biedny Dark zrobił?

Stellka napisał/a:
A propos mroku i gardzenia ludźmi pasuje najlepiej Laeres. Tartar, myślenie o śmierci


No i widzieliście miejscowość Skeniego?! Ma tam PIEKŁO język (Skeni nie musisz mi dziękować)


"I don't know when I got alone
I don't know how I got mad"
(c) Akala
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 17:18
ciemność to Mój żywioł.

Skeni napisał:
Mozliwe, że się czepiam, ale Radi ma Lycanrocka w formie nocnej w avku, może to jakieś nawiązanie? Kolor czerwony nicka - krew


Lycanrock to pokemon typu kamiennego. Jego żywiołem jest kamień, mrok o tylko forma ewolucji. Ale nawet ciekawie mnie podejrzewacie xd.


Radi napisał/a:
Rzucam kamień. Nigdy nie pisałem pamiętnika.

Mamy poszlaki w postaci bałaganu, sztyletu i krwi. Coś tą krwią musi być. Albo krwisty avatar, albo czerwony kolor nicku. No i zabójca po mojemu to dziewczyna


Krarek napisał:
To bolało! XD Radi jakie miałeś dzieciństwo, że żadnego nie pisałeś?


Normalne. Co w tym dziwnego? Ale powiem ci z ciekawości, że od 2013 zbieram kartki z kalendarza, na których zapisuje jakieś tam ważne wydarzenia.


Generalnie macie dobre tropy (poza mną). Zastanawiam się nad Laeresem i Ignisą. No ale pewny nie jestem.
A Speksa coś dziwnie siedzi cicho i w ogóle nie jęczy, że zabójca jej nie zabił
Edytowane przez Radi dnia 14-09-2020 17:23
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 17:24
Chciałbym się spytać co na mnie masz, Radi? xD


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Ignis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 17:28
Radi napisał:
Generalnie macie dobre tropy (poza mną)


Tylko dlaczego ty niby jesteś złym tropem? Masz czerwony nick, coś mrocznego na awatarze i na dodatek mylisz ludzi, co pasuje do tego tekstu, że wszyscy wyglądają podobnie. No i jesteś tym takim śmieszkiem, a tekst zdecydowanie pasuje do takiej osoby jak dla mnie. No i jak poszła informacja z pamiętnikiem to byłeś pierwszy krzyknąć "to nie ja!". Trochę to podejrzane, nie uważasz? Jak dla mnie, to najwięcej właśnie wskazuje na ciebie



Jakieś moje rzeczy: SorceressIgnis(dA), MrsTanato(dA), Moja strona

Odwiedź galerię "zgadzania się"

Przychodzę tu głównie na dramy
52984863 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Krarek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 17:37
Ignis napisał/a:
Radi napisał:
Generalnie macie dobre tropy (poza mną)


Tylko dlaczego ty niby jesteś złym tropem? Masz czerwony nick, coś mrocznego na awatarze i na dodatek mylisz ludzi, co pasuje do tego tekstu, że wszyscy wyglądają podobnie. No i jesteś tym takim śmieszkiem, a tekst zdecydowanie pasuje do takiej osoby jak dla mnie. No i jak poszła informacja z pamiętnikiem to byłeś pierwszy krzyknąć "to nie ja!". Trochę to podejrzane, nie uważasz? Jak dla mnie, to najwięcej właśnie wskazuje na ciebie


Jakoś nie widziałem twojej obrony o pamiętniku a podobno to ważne. No i pomyłki osób mogą się też zdarzyć nowym osobom albo tym co mają słabą pamięć a akurat on ma dobrą. Nie mam jak odbić śmieszka bo nim jest :D
#adwokatdiabłaXD


"I don't know when I got alone
I don't know how I got mad"
(c) Akala
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 17:41
Co do pamiętnika... przecież każdy może kłamać czy coś XD


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Ignis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 17:42
Krarek napisał/a:
Jakoś nie widziałem twojej obrony o pamiętniku a podobno to ważne. No i pomyłki osób mogą się też zdarzyć nowym osobom albo tym co mają słabą pamięć a akurat on ma dobrą. Nie mam jak odbić śmieszka bo nim jest :D
#adwokatdiabłaXD


Mojej obrony o pamiętniku? Przyznam że nie rozumiem tego zdania.
Większość twojej wypowiedzi bardziej się ze mną zgadza niż zaprzecza moim słowom, więc uznam to za potwierdzenie i już teraz zagłosuję
Radi



Jakieś moje rzeczy: SorceressIgnis(dA), MrsTanato(dA), Moja strona

Odwiedź galerię "zgadzania się"

Przychodzę tu głównie na dramy
52984863 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 18:14
Ta wzmianka na końcu kojarzy mi się z podpowiedziami, jakie Radi zostawiam w ostatnim RPG, ale sam siebie na tacy nie wystawi


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 18:14
Więc tak, Laeres. Nic konkretnego na ciebie nie mam. Pisałem tylko, że zastanawiam się nad tobą, bo Stellka coś tam cie podejrzewała.

Radi napisał:

Generalnie macie dobre tropy (poza mną)


Ignis napisała:
Tylko dlaczego ty niby jesteś złym tropem? Masz czerwony nick, coś mrocznego na awatarze i na dodatek mylisz ludzi, co pasuje do tego tekstu, że wszyscy wyglądają podobnie. No i jesteś tym takim śmieszkiem, a tekst zdecydowanie pasuje do takiej osoby jak dla mnie. No i jak poszła informacja z pamiętnikiem to byłeś pierwszy krzyknąć "to nie ja!". Trochę to podejrzane, nie uważasz? Jak dla mnie, to najwięcej właśnie wskazuje na ciebie


No jestem złym tropem, bo wiem że to nie ja, tyle. Ale muszę przyznać, że wyciągnęłaś wiele brudów na mnie. Oczy w moim avatarze i mrok faktycznie pasują, ale zapewniam, że to na pewno nie o to chodzi, a cała reszta jest bez sensu. Tekst śmieszka? Gdzie ten tekst jest niby śmieszkowy? I jak ktoś powiedział że tekst wygląda jak pamiętnik, a ja mowie że nigdy nie pisałem pamiętnika, to od razu przyznaje się do winy, bo zaprzeczam oczywistościom. Gdzie tu logika?


Właśnie znalazłem nową poszlakę
Czerwone strugi spływały po kostce, mieszając się z brudem ulic i powoli zmieniając barwę na czarną

To kto tu jest czarny? Mroczna Icy, Cattie, Speksa i... Ignisa. Aż mam ochotę odwdzięczyć się głosem na siebie, ale poczekam jeszcze
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 18:59
Drogi Pamiętniczku,
Dziś w Moim pałacu nastąpił wybuch i rozwalił Moją ulubioną kolekcję pamiątek po udręczonych duszach, nawet ten cudny sztylet, najlepszy sztylet na świecie, jest cały w sadzy, a to zupełnie niedopuszczalne, kto to niby posprząta, Ja tego nie posprzątam! Ci, którzy to zrobili, muszą za to zapłacić, zrobię sobie z nich całą nową kolekcję, patrz tylko na Mnie


Ej ja tu widzę Spekse, która ma pretensje, że tłum ją zawsze zabija. A teraz może się zemścić i morduje.


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 19:25
No dobra, a może jak zbiorę wszystkie poszlaki, to może się coś nasunie, bo każdy wyciąga, ale trzeba też spojrzeć na sprawę całościowo.
Władca demonów pisze pamiętnik. A może nie chodzi stricte o pamiętnik, tylko np. o bloga? Pisze także o kolekcji udręczonych dusz. Może odnosi się do jakiejś kolekcji własnej np. laleczki, magazyny, karteczki itp.
patrz tylko na Mnie!
Morderca ma wybujałe ego, zwraca na siebie uwagę wszystkich. Dodatkowo, świadczą o tym wszystkie zaimki napisane z wielkiej litery.
ciemność to Mój żywioł.
Może szukamy kogoś kto udziela się po nocach.
Czerwone strugi spływały po kostce, mieszając się z brudem ulic i powoli zmieniając barwę na czarną,[...]
Radi to wychwycił, sugerując, ze mordującym może być osoba z czarnym Nickiem. Jednak to, że morderca pisze krwią, w pamiętniku może sugerować, że jest to ktoś z czerwonym Nickiem Czyli z żyjących Kukusa albo Radi. Zastanawia mnie trochę ta linijka:
Oni wszyscy wyglądają tak samo, skąd mam wiedzieć, który z nich jest przywódcą?!
Może za bardzo się doszukuję drugiego dna w tej linijce, ale moim zdaniem, albo Władca demonów nie zna nas aż tak bardzo, albo nie ustalił sobie żadnego szyfru.
Twój Władca Demonów, wcielenie Zła, Ciemność, Zło i Mrok w chodzącej postaci, tak Zły, że gorzej już się nie da.
Tu bardzo ktoś chciał wkopać ignisę, bo ona się określała jako demon, jako zUo itd., ale to by było za proste. Kukusa natomiast rzuca cień podejrzeń na Speksę, na podstawie pierwszego akapitu. Speksa zawsze chciała zginąć z ręki mordercy, zazwyczaj ginęła z ręki tłumu. kuksa więc zasugerowała więc, że może się teraz mścić jako władca demonów. Na jej niekorzyść może świadczyć też fakt, ze lubi anime, i zna uniwersum naszego RPG
To tyle z moich wypocin. Mam nadzieję, ze za bardzo nie namieszam XD


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez Skeni dnia 14-09-2020 19:27
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 19:26
Radi napisał/a:
Tekst śmieszka? Gdzie ten tekst jest niby śmieszkowy?

Cały tekst jest napisany w humorystycznym tonie.

Dziś w Moim pałacu nastąpił wybuch i rozwalił Moją ulubioną kolekcję pamiątek po udręczonych duszach, nawet ten cudny sztylet, najlepszy sztylet na świecie, jest cały w sadzy, a to zupełnie niedopuszczalne, kto to niby posprząta, Ja tego nie posprzątam!

Kolekcja. Kolekcja pamiątek po udręczonych duszach. Dla mnie to brzmi, jakby ten ktoś już zabijał. Podkreślenie sztyletu nie jest moim zdaniem przypadkowe, być może morderca go użył w poprzedniej grze. No i ktoś nie lubi sprzątać.

To o mroku może się też odnosić do siedzenia po nocach.

Forma pamiętnika nie wydaje mi się wskazówką, z mojego punktu widzenia chodziło tu tylko o dodanie więcej humoru (wielki Władca Demonów pisze do pamiętniczka), ale oczywiście mogę się mylić.




(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 19:44
Tak jak napisałam na czacie - w tekście został użyty średnik, a osoba, która nie jest into pisanie, nie używa takich znaków. Wiecie no, taka błahostka, ale czujne oko humanistki wychwyci.
Podkreślenie na zaimki osobowe nasuwa trop, że ktoś wręcz stawia się wyżej od innych, taki egocentryk.
Sama śmierć nie wydaje się aż tak sadystyczna, ale podejście do niej jak najbardziej ;--)


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 20:15
Jakkolwiek nie powinnam czepiać się Kazumy, bo jak zginie gra się kończy na niekorzyść dobrych, tak jego błędy są ewidentnie wymuszone...

Co do Władcy Demonów... przemyślany tekst (świadczą o tym chociażby zaimki osobowe z dużych liter), doświadczony gracz. Nie rozumiem czemu kiedy jest wzmianka o jakimś kolorze to od razu ktoś to bierze za trop, rzadko się to sprawdza w ogóle. Nie rozumiem też czemu pamiętnik ma się od razu kojarzyć z dziewczyną, nie zawężałabym liczby podejrzanych w ten sposób. Krew zabitych jako atrament... komuś coś to mówi? Mi się jedynie kojarzy tak, że zapisane imię i nazwisko jakiejś osoby na czerwono oznacza życzenie mu śmierci itp., ale nic więcej.

Jeśli Kazuma to osoba, która nigdy wcześniej nie zabijała,
Bałem się, bo nigdy wcześniej tego nie robiłem.
proponuję zabić kogoś kto już kiedyś zabijał, przynajmniej gra się nie skończy niegrzeczny
Jak dla mnie może być Radi.

Jako że pora już na mnie - Radi.
Edytowane przez Shoo dnia 14-09-2020 20:30
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Mroczna Icy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 20:37
Moim zdaniem te błędy ortograficzne mogą być jakąś wzkazówką? Kto nie lubi ortografii ani polskiego?

Krew zmienia barwę na czarną, czyli ktoś kto lubi czerń, mrok itd. Na przykład Ignis.

Zabójca jest rownież egocentrykiem, myśli tylko o sobie...

Mój głos to Ignis
70895148 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 20:42
Dobra, wszystko nadrobione.

Zgadzam się ze Shoo, zwykle padają takie "podpowiedzi" odnośnie kolorów, które mają na celu skierować nas na daną osobę. Jak dla mnie to jest typowy zabieg, by zmylić pozostałych graczy. Mimo wszystko Radi za bardzo się tłumaczy, kiedyś sam prowadził RPG, był "gospodarzem", więc może dlatego Władca Demonów czuje się lepszy od wszystkich.

Na dzisiaj - Radi


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 20:48
Ugh, nie wiem, i tak jest losówka. Pasujesz, Radi, sorry :c


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 20:49
Podejrzany jest każdy i nikt jednocześnie. Z braku laku Radi.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 20:50
Skoro nie tylko ja podejrzewam Ignise to może coś w tym być. No i muszę się ratować.
Ignis
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2020 20:52
Radi - 5
Ignis - 2




Edytowane przez Laeres dnia 14-09-2020 20:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.