Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087


Archiwum Gier RPG
❧  Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!  ☙

Strona 9 z 9 << < 6 7 8 9
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2020 21:58
Speksi - 4
Mroczna Icy - 2
Laeres - 1


Ciemność okryła ziemie. Poszukiwacze otoczyli Speksi ciasnym kołem. Nie było już dla niej sensu uciekać ani szukać pomocy, tym razem byli ze sobą zgodni.
- No dobra, koniec tej zabawy.
- Hah, naprawdę myślicie, żeby mnie zabrać żywcem? Że wam się dam?
- Ależ my Cię wcale nie prosimy o zdanie!
Speksa dobyła miecza, ale ciosy spadały z każdej strony. Po krótkiej obronie padła na kolana.
- Moja rola skończona. Ale bądźcie pewni, że jeszcze kiedyś się spotkamy.

Takie były ostatnie słowa Dullahana, ostatniego z generałów Władcy Demonów.

KONIEC GRY
Zwyciężył zespół dobrych!



Tell me - do you fear death?

Edytowane przez MrDark dnia 17-09-2020 22:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2020 22:30
Jako poszukiwacz przygód za wiele nie mam do powiedzenia. Dziękuję za grę. Miło było zginąć z rąk Learesa. Choć ze względu na okoliczności ciekawiej by było jakby to Speksa mnie załatwiła. XD Ale może wtedy nie byłoby tak zabawnie? Od samego początku czułam kim jest Laeres. Szkoda, że nie po tej stronie barykady. No, pięknie. Długo wytrzymałeś. Cóż... Do następnego serce


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Diana56
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2020 22:44
Nie sądziłam, że się tak wkręcę. W sumie Skeni mnie najbardziej zmotywował, i dałam radę ogarnąć RPG-a. Fajnie się grało, pewnie by było ciekawiej gdyby było więcej osób. Dzięki wszystkim za grę serce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Krarek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2020 23:14
Zaczynając od zmiany płci Hansowi. Kiedy zginęła Lau przypadkowo i jej zmieniłem płeć na SB tłumacząc się autokorektą w telefonie, który ze mnie robi czasem kobietę. Pamiętnik miał być kontynuacją tego, co zaczęła Ignis. Spodobało się mi, jeżeli spojrzycie na moją śmierć. Odrzucenie go było zmyłą.
Jestem potężnym generałem i wiele trupów za sobą zostawiłam. [...]
Nie tak zapamiętałam zabijanie. [...] Wspaniałe uczucie móc polować w nocy.
Trochę tych RPG grałem zawsze, jako ten nikogo niekrzywdzący w nocy.
I jeszcze ten dziad. Poczekaj młody już ja Ci pokażę jak się zabija!
Dziada wymyślił Dark to się dostosowałem. Ktoś zasugerował, że może chodzić o to, że jestem starszy albo mam dłużej konto od Ig. Oba się zgadzały a ile czasu mi zajęło sprawdzanie tego po 100 razy.
Biedny Radi. Dostał przypadkiem trochę. Musiałem na szybko kogoś wymyślić, więc wykorzystałem fakt wcześniejszego głosowania między Ig(Władcą) a nim stąd moje słowa przy zabijaniu. Dobicie kamieniem było pokazaniem niezdarności w zabijaniu.
Dopiero u siebie zauważyłam brak lawendowego kolczyka.
Czterdzieści minut szukałem najbardziej zbliżonego koloru do Dreamixu. Pomyślałem, że nikt nie bierze kolorów zbyt poważnie, dlatego postanowiłem zaryzykować. Reszta to moja interpretacja roli. A co do gazetki. Na wywiad do telewizji albo radia go miałem wyciągać z notatnikiem i piórem, do tego w świecie fantazy? I te przecinki. Serio Cattie? Raz człowiek się zapomni i nie przepuści przez sprawdzanie tekstu w Wordzie a już wytykają. Fun Fact. Zaraz po wysłaniu roli przypomniałem sobie o tym i powiedziałem sobie i Darkowi, że jestem martwy przez ich brak. Po trochu się to sprawdziło.
------------------------
Z nudów zaczęłam czytać poradnik tego łamagi.
Nie potrafiłem zabijać, więc czytanie poradnika. Ig została nazwana łamagą, bo odpadła po pierwszym zabójstwie.
- Dobryy vecher Cattie.
Rosyjski miał być zmyłką. Nie przyznałem się do znajomości tego języka. Cattie wyszła z mojego braku umiejętności w liczeniu. Miała być, co siódma osoba w zapisach poczynając od Radiego, ale jakimś dziwnym cudem zamiast Kukus wyszła mi ona. Mój błąd spowodował, że wszyscy myśleli, że zabiłem, bo na mnie głosowała. Co ciekawe dalej liczyłbym dobrze.
A słyszałaś o dwóch takich, co porwali Sharmę?
Oczywistość, którą byłem gotów zaryzykować. Komuś jednak się chciało odkopać Złote cytaty z 2014 roku.
- Jak to dawno już było. Na początku mojej przygody w tym miejscu. r11;
No dobra to miało nakierować na rok, w którym to było, ale still. Ale cr17;mon, dlaczego to musiało być tak szybko?
Ta zdrada była trudniejsza od poprzedniej. - Rascwietali jablani i gruszy, Papłyli tumany nad riekoj. Wychadila na bierieg Katiusza, Na wysokij bierieg na krutoj. - Zaśpiewałam jej. Nie wychodziło mi zbyt dobrze, ale lubię klasykę.
Eh chyba największa wtopa. Tyle osób mówiło, że to świetna piosenka, ale tylko moje stwierdzenie o najlepszym wykonaniu zostało wyciągnięte, a to klasyka miała być kluczem.
Jestem straszną niezdarą a do tego strasznie zła. Rozerwałam sobie spódniczkę przy Cattie. Cóż. Każda okazja do nowych ubrań jest dobra. Ci poszukiwacze przygód za dwa pięćdziesiąt tak się gubią w tym, co robią. Tańczą jak im zagram. Ja nie jestem z wami. JA JESTEM WAMI.
Znowu niezdara. Tłumaczyłem wcześniej. Stereotypowo facet nie odróżnia spódnicy od sukienki. Chciałem was przekonać, że faktycznie pisze to jakaś dziewczyna. Personalnie wiem, czym się różni a to dość spora różnica. Nowe ubrania miały być skierowaniem podejrzeń na Stellkę. Kto, jak kto ale wróżka z Solarii ma bzika na punkcie mody. Przepraszam, jeżeli obraziłem nazwaniem go poszukiwaczem przygód za dwa pięćdziesiąt ale pasowało. Gubienie się i taniec miał być wskazaniem, że dnia wcześniejszego byłem poza kręgiem podejrzeń. No i Hans jest zmiennokształtnym slimem, więc może być każdym.


Całość byłą świetna pomijając fakt iż komuś się nie podobał brak losowania. Następnym razem się tak nie wkopię jak tylko dostanę szansę. Lae podejrzewałem 1 dnia już, kiedy to Ignis powiedziała, że wie kim jest Kazuma bo bardzo dobrze się znają. Dzięki za grę, znakomicie się bawiłem; nie licząc jednego incydentu; widzimy się w następnym. Ignis, pamiętnik konfiskuje i idzie ze mną do następnego RPGa.


"I don't know when I got alone
I don't know how I got mad"
(c) Akala
Edytowane przez Krarek dnia 17-09-2020 23:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2020 23:15
Dzięki za kolejną wspólną grę. Pierwszego dnia, gdy jeszcze żyłem i walczyłem o swoje życie bawiłem się przednio.Szkoda, że zginąłem, no ale taki los większości. Niestety przyznam, że to twoje najsłabsze RPG MrDark. Nie wiem, jakoś nie wkręciłem się w historie ani postacie. Dziwie się też że złych było, aż 4 w tak mało liczebnej grze. I to że zabójca był 2-krotnie zmieniany. Jesteśmy już za bardzo ograni i jak widać wytropienie mordercy to dla nas nic trudnego. Trafiliśmy 3 zabójców w 4 dni, co oznacza, że tylko 1 przetrwał ponad dzień. Chociaż tak naciąganie, bo sam napisałeś że jakieś problemy z rolami były i konieczne były roszady. No i obsuwy czasowe na prawie każdym podsumowaniu. Oczywiście dzięki za czas na organizacje, organizator zawsze ma najwięcej roboty, ale cóż... bywało lepiej szeroki uśmiech.

Specjalne graty dla Laeresa za wytrwanie tyle czasu jako nasz obrońca - zabójca. I dla tych co wykminili po 1 dniu zabójców.

Jeśli obecny schemat RPG jest już dla was nudny, bo jak widać za dobrze niektórym idzie, to na następne można wymyślić coś nowego. Całkowicie nowy schemat, tylko tak jak pisałem, żebyście nie przerazili się natłokiem nowych zasad i innym sposobem rozkminiania. No i oczywiście muszą być gracze. No ale to się zobaczy.
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2020 00:08
Dobra, na początku zacznę od wskazówek Ignisy, które mi podesłała na PW po jej zabójstwie:
1. Czerwień nie była wskazówką, tylko opisem krwi.
2. Za to wskazówką była czerń, kolor nicku Ig.
3. Tytuł Władcy Demonów był po prostu skopiowanym opisem postaci.
4. Sztylet i Lau oznaczały, że Ignisa chciała was zabijać na sposoby, którymi się posłużyliście w poprzednich RPG. Lau wpadła w Age of Ultron przez sztylet.
5. Pamiętnik Władcy Demonów miał być śmieszkiem ze strony Ig.

A teraz ja:
PIERWSZA NOC

W ogóle się bałem się, że wpadnę pierwszego dnia; Dałem mega oczywiste wskazówki. Przynajmniej dla mnie xD

Bałem sie, bo nigdy wcześniej tego nie robiłem

Nigdy wcześniej nie byłem mordercą.
Było już późno, ale nie mogłem zasnąć.

Chodzę spać o baaardzo późnych porach.
Światło księżyca delikatnie oświetlało teren

Mój podpis dokładnie brzmi: "Don't need the moon, i can make my own moon spark in the dark". Myślałem, że mordulec szybko na to wpadnie, ale jednak xD
- Co tu robisz? - spytał podejrzliwie.
- Nic, tylko przechodziłem... - uśmiechnołem sie.
- Acha. - mruknął

Niezbyt dobrze znam się z nexusikiem.
szybko zadałem mu cios w brzuch, tak, żeby bolało

Tutaj chodzi o to, że często jestem dość wredny dla innych :v
Zaczął wołać o pomoc, ale nikt nie przyszedł...

Tutaj wskazówka, która mogła sprawić najwięcej kłopotów xD
Dokładnie przetłumaczyłem cytat z gry Undertale, "you called for help. But nobody came".
Rano przy ciele Megumin znaleziono fioletową karteczke, na której pisało "różnice w poglondach"

Serio, po tym miałem wrażenie, że zdechnę. Często sprzeczam się z nexusikiem na tematy światopoglądowe na sb.
No i fioletowy kolor miał być odniesieniem do jednego z dwóch głównych kolorów mojej głównej OC-ki, no ale rozumiem, że tego mogliście nie wiedzieć xD

DRUGA NOC

Druga noc losowania ludzi. Znowu nie miałem wskazówek na mordercę xD

- Nie znasz dnia ani godziny tylko Bóg je zna. - Śpiewałem sobie pod nosem

Jak zauważyła Suza, to cytat z Przekleństwa Millhaven. Kocham jej psychodelię i stylistykę; Bohaterka na końcu jest w zakładzie psychiatrycznym. Loretta ma stany depresyjne. Myślałem, że morderca powiąże to z ilością moich postów w Ścianie płaczu, która była całkiem pokaźna.
Poza tym Lotta na końcu utworu mówi o sobie jako Bogu. Miało to symbolizować moje dość duże ego.

Było już puźno

Nawiązanie do mojej ulubionej internetowej pasty, często żartuję sobie z takich rzeczy xD

Księżyc był piękny jak zawsze

Księżyc w podpisie i fakt bycia nocnym markiem.

Przelałem troche mleka z dzbanka do kubka z kawą. Wziołem łyk. Była świetna

Bez kawy mam ochotę mordować, piję ją litrami, serio xD

Po paru minutach stwierdziłem, że nie jestem w stanie napisać nic ciekawego. Odłożyłem kartki

To odnosi się do tego, że jestem totalnie leniwy i nie umiem pisać, wena mnie nie lubi :c

Gdy wreszcie zauważyłem, jak mój cel sie oddala, najpierw upewniłem sie, że jestem w bezpiecznej odległości, a potem kryjąc sie za drzewami podbiegłem do Lunaris

Łatwo się dostosowuję do otoczenia

- O, hej, dawno nie gadaliśmy! - zaczeła wesoło.

Kiedyś dużo rozmawiałem z Lunką, ostatnio jednak nie mamy jakoś kontaktu :v

- Ona nie żyje. Będzie kolejna krew. - krzyknąłem tak aby wszyscy usłyszeli

Tutaj szczególnie chodzi o formę, czyli krzyk. Bardzo lubię być w centrum uwagi itd.

Rano po dość dugich poszukiwaniach znaleziono przy rzece zwłoki całe poobklejane fioletowymi karteczkami. Tylko jedna z nich nie była pusta. Był na niej rysunek wenża

Fioletowe karteczki, again, kolor mojej głównej OC-ki,
to, że są puste oznacza mój brak weny,
wąż symbolizuje moją wredność.

NOC TRZECIA

Tekst jest poprawny ortograficznie i interpunkcyjnie, bo nastąpiła zmiana w rolach. Nie sądziłem, że kogoś to przekona, jednak spróbowałem :v
Chciałem tutaj zabić Dei, Speksę albo Suzę. Pasowały mi do tego tekstu, ale wreszcie wybrałem Suzanne, co było błędem.

Napiłem się trochę kawy

Ponownie kawa :v

Księżyc był równie piękny co każdej nocy; Dziś świecił wyjątkowo jasno

Poświata księżycowa oznacza magię, a ja kocham fantasy :v

- Co tu robisz? - zapytała Suzanne. - Jest już późno. Szukaliśmy cię. To niebezpieczne włóczyć się po nocach - obróciła się na pięcie. - Wstawaj i chodź

Suza PRAWIE zginęła, bo opisała jeden z tropów. Sorki, Suza, szukałaś nie w tym tekście :v

- Wołaliśmy cię - kontynuowała.
- Mogłem nie usłyszeć, czy coś

Cierpię na niedosłuch, o czym kilkukrotnie zdarzyło mi się wspomnieć :V

Szybko wyciągnąłem fioletowe karteczki. Zapisałem na jednej z nich "w imię Temidy", po czym szybko oddaliłem się od zwłok

Temida to bogini sprawiedliwości, a ja wręcz kocham mitologię grecką, a no i chodzę na społeczno-prawny.

- Gdzie Suzanne? - spytała Stellka, rozglądając się na boki.
- Poszła po wodę. Zaraz powinna być - odpowiedziałem krótko

Jestem debilem, kiedy przechodzi do kłamania, wymyśliłem najprostszy i najbardziej absurdalny powód XD


NOC CZWARTA

Dei i Suza nie żyły, a tekst nie pasował mi zbytnio do Speksy. W dodatku Stellka mnie zaczynała oskarżać, nie podając żadnych dowodów :v
Ogólnie to Speksa po zabójstwie napisała, że jestem uzależniony od kawy. Zgodziłem się, ale zdziwiło mnie, że mówi o Kazumie. Więc sprawdziłem jej konto i parę rzeczy zwróciło moją uwagę :V

To była już trzecia przypadkowa ofiara. Nie możecie zostawiać poszlak na siebie, nie wiem, przed zabójstwem? Serio, mordercy, ilu was matka miała? Psychopaci stanowią jakiś 1% społeczeństwa. DLACZEGO WSZYSCY ZEBRALIŚCIE SIĘ W JEDNYM MIEJSCU?! Całe szczęście, że został ostatni. Chyba

W tym monologu znajdowało się kilka rzeczy:
- odpowiedź na zarzuty Shoo,
- ironiczny i sarkastyczny ton wypowiedzi,
- statystyki, którymi bardzo lubię się posługiwać,
- narzekanie na przedłużanie gry.

Byłem zły i zmęczony. Wstałem wcześnie, około dwie godziny przed wschodem. A ja bardzo nie lubię wstawać wcześnie. Rutynowo, zaraz po tym, poszedłem wypić kawę

Bardzo wcześnie wstaję do szkoły, a lubię długo sobie pospać. No i znów pojawia się kawa xD

Chciałem iść poobserwować ostatnie chwile księżyca na niebie, ale stwierdziłem, że to nie jest mi aż tak potrzebne

Z tym, że księżyc nie jest mi aż tak potrzebny, jeszcze bardziej nawiązuję do podpisu :v

- Co ty robisz tu o tak wczesnej... późnej porze? - spytałem

Mam totalnie rozwalony zegar biologiczny :v

- Mhm... myślę, że ci się nie uda. Przepraszam.
- O czym ty mów... - nie dokończyła zdania.
Kiedy poszukiwaczka przygód spadała z klifu, w całej okolicy było słychać wrzask

Stwierdziłem, że spychanie Stellki z klifu to już tradycja i nie zamierzam jej przerywać <3

- Nikt nie widzi we mnie mnie - skończył czytać liścik pożegnalny Skeni. Wszystkim zebranym zeszkliły się oczy

Upozorowanie sambójstwa występuje w filmie i musicalu Heathers, a Nikt nie widzi we mnie mnie odnosi się do słów No one sees the me inside of me, cytatu z jednej z piosenek.

Widok słońca był wyjątkowo bolesny tego dnia

Ten fragment miał wskazać na moją koleżeńską sympatię do Stellki :V

BONUS - ZABÓJSTWO SPEKSI
Napisałem je na wypadek, gdyby ostatniego dnia zginęła Mroczna.
Tym razem byłem bardzo pewny siebie.
Nim się obejrzałem, ciało Speksi leżało bezwładnie, całe we krwi. Wziąłem trzy głębokie oddechy.
- Bogowie, mam nadzieję, że to koniec - rzuciłem broń na grunt.
Szybko wziąłem się za pakowanie ciała w folię. Sztylet zawinąłem razem ze zwłokami. Niezauważenie przeszedłem do rzeki i wrzuciłem Speksi do wody. Widziałem gwiazdy, które przepięknie błyszczały, odbite na tafli stawu. Jednakże nie widziałem księżyca; Skrywał się za chmurą.
Wziąłem kubek i wylałem espresso doppio do rzeki.
- To dla ciebie. Ciesz się, że cię lubię - wyszeptałem.
To koniec, prawda?
***
- Jest martwa! Owinięta w plastik! - wykrzyczała rano Suzanne.


Tym razem byłem bardzo pewny siebie

Wcześniej starałem się ograniczyć z oskarżeniami, jednak znalezione przeze mnie dowody od razu przekonały mnie, że to Speksa

- Bogowie, mam nadzieję, że to koniec - rzuciłem broń na grunt

Jestem totalnie zmęczony i wyczerpany xD No i bogowie odnoszą się do mitologii

Szybko wziąłem się za pakowanie ciała w folię. Sztylet zawinąłem razem ze zwłokami. Niezauważenie przeszedłem do rzeki i wrzuciłem Speksi do wody

W Twin Peaks, jednej z ulubionych serii mojej i Speksy, dokładnie w takim stanie zwłoki Laury Palmer. To, że zawinąłem sztylet, oznacza to, że nie chcę mordować :v

Widziałem gwiazdy, które przepięknie błyszczały, odbite na tafli stawu

Nawiązanie do cytatu z Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego, który brzmi:
Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.

Jednakże nie widziałem księżyca; Skrywał się za chmurą

Lekkie nieprzekonanie, czy aby na pewno postępuję dobrze.

Wziąłem kubek i wylałem espresso doppio do rzeki.
- To dla ciebie. Ciesz się, że cię lubię - wyszeptałem.
To koniec, prawda?

Widzicie, kawa, którą sobie robię, JEST MOJA. NIKT, znaczy, ABSOLUTNIE NIKT, nie może jej dotknąć. Chciałem jakkolwiek uhonorować śmierć Speksy :x
No i pod koniec oczywiście chęć zakończenia RPG xD

- Jest martwa! Owinięta w plastik! - wykrzyczała rano Suzanne

Cytat z Twin Peaks, dokładnie brzmi on She's dead, wrapped in plastic!



Grało mi się... dziwnie?
To jest, bardzo przyjemnie i naprawdę mi się podobało mordowanie! Jednak myślę, że widać moje niedoświadczenie XD
Najgorsze było ciągłe zmienianie mordercy. Stwierdziłem, że w takim wypadku będę po prostu mordował losową osobę/tę, która szuka na mnie wskazówek.
Tak dorwałem Suzanne, dlatego zabiłem Stellkę, z tego powodu zginęłą Speksa :V
Co nie zmienia faktu, że poprzednie RPG podeszły mi trochę bardziej.
Poza tym dziękuję wszystkim! XD

+ NAJWAŻNIEJSZE OGŁOSZENIE
żeby uświadomić Speksie jakim wielkim jest przegrywem, postanowiłem jej powiedzieć, że została zabita dzięki mordercy w głosowaniu XDDDDDDDDD
*sad speksa noises*

Dobra, to do następnego RPG, nie? :D



Edytowane przez Laeres dnia 18-09-2020 00:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2020 22:37
No to może i ja w końcu coś napiszę uśmiech

Przede wszystkim dziękuję wam za grę, mam nadzieję, że mimo niedociągnięć było spoko i dobrze się bawiliście!

W pierwszym dniu miałem mega ubaw, bo zginęła Lau, którą wzięła pod opiekę Wiz, a Władca był chroniony. I nie ukrywam, że byłem lekko przerażony, że Ignis padła tak szybko, stąd zapożyczyłem pomysł z samego anime, by dawać kolejnych generałów. Z nimi zresztą też szybko sobie poradziliście.

Co do wtopy z 3 dnia to sens mojej decyzji rozgryzł Radi - losowanie mogło wyeliminować Krarka, a nie chciałem dopuścić, by gra skończyła się losowo, i to jeszcze tak szybko. Ale wtedy przyszła Lau i zaczęło się grillowanie mnie na zasady. Byłem zmęczony, miałem tego dnia pogrzeb cioci, jeszcze przed 22-gą miałem długi telefon i już słabo myślałem, wziąłem do losowania pierwszy nick z listy głosów i zamiast Shoo był to Skeni. Zrozumiałem błąd już za późno i musiałem ratować grę. Za dużo nerwów, miałem struty cały wieczór i noc, długo nie mogłem spać.

Potem już było prosto, gra się szybko skończyła.

Co do samej gry, to zgadzam się z Radim, że coś trzeba zmienić, jesteście zwyczajnie za dobrzy i zbyt szybko to idzie. Może kiedyś to obgadamy i wprowadzimy nową rozgrywkę. No i co do zasad to właśnie Mistrz Gry musi reagować, gdy trafia się sytuacja, jak z dnia 3-go, bo zasady nie przewidziały takiego scenariusza.

Poza tym serio, to tylko gra. Mimo, że miałem naprawdę ciężki czas to starałem się, byście się dobrze bawili i grało się fajnie. Rola Mistrza Gry nie jest taka łatwa, jak się myśli. Po wypowiedziach co niektórych było mi zwyczajnie przykro, myślałem o zrezygnowaniu z bycia organizatorem w ogóle.

I następnym razem serio już wolałbym pograć i być z graczami, a nie obok. To zupełnie inna radość z gry.

Mimo wszystko dzięki za ten czas, do następnego razu, pewnie po Świętach, a przed Nowym Rokiem!


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 9 z 9 << < 6 7 8 9
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.