Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087


Archiwum Gier RPG
❧  Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!  ☙

Strona 7 z 9 << < 4 5 6 7 8 9 >
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 16:40
Nie tak zapamiętałam zabijanie. Strasznie zestresowana, jednak spełniona. Po tak długim wyczekiwaniu w końcu ktoś zginął z mojej ręki. Wspaniałe uczucie móc polować w nocy.

Dobra skoro ten ktoś już kiedyś zabijał, a Krarek jeszcze nie miał głównej roli w żadnym RPG, to ktoś na niego zrzuca winę i chce się go pozbyć.



Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 18:13
Wydaje mi się, że tego Krarka ktoś wrabia. Zastanawia mnie ta żeńska forma. Może ktoś zmienił płeć dla zmyły? Nie ukrywam, że Laeres mi śmierdzi.


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Diana56
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 18:44
W sumie teraz się zastanawiam, czy nie za szybko oddałam głos, mam jeszcze jedneho podejrzanego oprócz krarka, ale na razie zostawie to dla siebie, bo skoro teraz mówicie, że krarek nie zabijał to by się nie zgadzało.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 18:45
Protip: jak kogoś oskarżacie to dajecie powody na podstawie których go oskarżacie. To, że ktoś wygląda podejrzanie nie jest dowodem...


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 19:03
Dzisiaj zagłosuję nieco szybciej, bo wieczorem mnie nie będzie, zaś argumenty Speksy mnie przekonały - Krarek


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Krarek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 19:04
Wszyscy wiemy kto mnie chce wrobić. Leares


"I don't know when I got alone
I don't know how I got mad"
(c) Akala
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 19:20
Tak w ogóle sorki Skeni za wczoraj, nie sądziłam, że jeden głos może uśmiercić kogoś, ale to nie był taki znowu niecelny strzał przynajmniej wyzwoliłam cię z sideł ciemności i możesz w spokoju grać dla dobrych niegrzeczny

Nie rozumiem Kazumy trochę... nie szukamy jej, bo ma nam pomóc i jest po naszej stronie, a zamiast zabijać osoby, na które jest chociaż cień podejrzeń to zabija zupełnie niewinne, chyba że to ja źle zrozumiałam jej rolę.

Dowody przedstawione przez Speksi na Krarka są według mnie wystarczające żeby na niego zagłosować, ale... mam wątpliwości. Morderca napisał, że tańczymy jak nam zagra, jeśli to byłby Krarek to był już wczoraj poważnie zagrożony, więc nie powinien być taki pewny siebie. Po za tym... te lawendowe kolczyki... lawendowe... mało który facet wie, że taki kolor istnieje. Dzisiaj ubrania... Ja wiem że to śmiesznie proste, ale kojarzy mi się ze Stellą co prowadzi prosto do Stellki. Ponadto wypowiada się jako pierwsza w dzień po zabójstwie i kontynuujemy poszlaki, o których wspomina. Jakoś jej nie ufam, ale Krarka i tak bym już dobiła dzisiaj.
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 19:29
Krarek - 4
Leares - 1



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 20:05
Krarek
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 20:06
Krarek - 5
Leares - 1



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 20:07
Piszę jako pierwsza, bo mi się nudzi na praktyce xd I tylko siedzę od 7.30 i odliczam aż gra się zacznie i jakiś ruch posunąć. Kolczyki sugerują mnie? Ja nawet uszu nie mam przekłutych. Miałam, ale zarosły. Fioletowy kolor spoko, ale jednak bardziej wolę różowy.


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez Stellka dnia 16-09-2020 20:09
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 20:41
Może i jestem naiwna, ale w Krarku nie widzę zbrodniciela i nie będę na niego głosować. No ale na kogoś trzeba Laeres, nie bierz tego do siebie, po prostu nie wiem na kogo, a masz już jeden głos.


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 20:44
Znaczy wiecie, i tak zginie Krarek dzisiaj już, ale no xD
Spoko, nie zamierzam xD
Krarek - 5
Leares/Laeres - 2




Edytowane przez Laeres dnia 16-09-2020 20:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 20:59
Laeres. Krarek to zbyt proste. A Ty wyglądasz na takiego co to lubi zwalić na innych


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 21:22
Krarek - 5
Leares/Laeres - 3




Edytowane przez Laeres dnia 16-09-2020 21:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-09-2020 22:21
Usiadłam na łóżku. Wiedziałam, że po mnie idą. Od ścian odbijały się ich głosy.

Drogi pamiętniczku,
Dzisiaj koniec mojej przygody. Popełniłam jednak trochę błędów. Trochę za dużo. Zwłaszcza wczoraj. Ewidentnie ich nie doceniłam. Zwłaszcza Lae. Trzeba było się go pozbyć jak miałam okazję. Przywiązałam się do Ciebie. Nie mogę Cię teraz oddać nie, kiedy byłam tak blisko zapełnienia kolejnej strony.


- Krarek wiemy, że to TY! - Od wejścia już wrzeszczał Lae
- Tym razem się nam nie wywiniesz! - Głos Speksi dochodził zza pleców Laeresa.
Spanikowana schowałam pamiętnik wraz z piórem pod swój płaszcz i zaczęłam uciekać.
- Za nią! To on! - Cały tłum ruszył w pościg. Wiedziałam, że nie ich nie zgubię. Kto mógł rzucał zaklęcia albo strzelał z łuku. Reszta biegła z dowolnym ostrym przedmiotem. Wbiegłam do lasu. Kilkukrotnie się przewracałam, więc przewaga, jaką miałam bardzo szybko się skurczyła. Tym razem wywróciłam się na polanie. Zdążyli dobiec i mnie otoczyć.
- Mamy Cię! - Krzyknął triumfalnie Lae a tłum mu zawtórował.
- Jeżeli mam zginąć to przynajmniej wezmę ze sobą większość z was. - Odpowiedziałam mu wyciągając swój sztylet. Poszukiwacze przygód cofnęli się. Speksi wyrwała łuk jednemu z nich i strzeliła mi w pierś. Upadłam na kolana. Sztylet wypadł mi z ręki a na ziemi pojawiła się moja krew. Nic już nie mogłam zrobić. Widząc mnie klęczącą wszyscy łucznicy zaczęli strzelać. Większość chybiła.
- Nic już nam nie możesz zrobić - Powiedziała Speksi.- Wracamy szukać pamiętnika.-Zakomenderowała i ruszyła żwawym krokiem z powrotem. Polana opustoszała a ja ostatkiem sił wyciągnęłam to, co tak chroniłam.

Drogi pamiętniczku,
Tym razem piszę swoją krwią a nie mojej ofiary. Nie udało mi się wypełnić woli mojego Pana. Powinno być mi smutno, ale te dwa dni sprawiły, że czułam się w każdym stopniu spełniona. Do zobaczenia w innym życiu.
HANS



---------------------------------------------------------------------------------

Syk! Bum! Huk! Hans jednak wstaje... ale to już nie Hans... zgodnie z rolą został po śmierci kimś innym.

---------------------------------------------------------------------------------

- Dullahan!
- Y, co jest, ciemno jest...
- Wstawaj, Hans skrewił. Mówiłem mu, by się lepiej krył, ale nieeee, on zawsze po swojemu...
- To serio nie pora, by to już zakończyć?
- NIE! Do trzech razy sztuka, słyszałeś to kiedyś? Wiesz, bossowie, walka do ostatniej kropli krwi...
- Szefie, serio...
- Bierz cztery litery w troki i ruszaj! To jest naprawdę ostatni bój. A ja muszę się rozmówić z Hansem...

...choć pewnie to już długo nie potrwa.

JEST NOC

To była już trzecia przypadkowa ofiara. Nie możecie zostawiać poszlak na siebie, nie wiem, przed zabójstwem? Serio, mordercy, ilu was matka miała? Psychopaci stanowią jakiś 1% społeczeństwa. DLACZEGO WSZYSCY ZEBRALIŚCIE SIĘ W JEDNYM MIEJSCU?! Całe szczęście, że został ostatni. Chyba.
Byłem zły i zmęczony. Wstałem wcześnie, około dwie godziny przed wschodem. A ja bardzo nie lubię wstawać wcześnie. Rutynowo, zaraz po tym, poszedłem wypić kawę. Chciałem iść poobserwować ostatnie chwile księżyca na niebie, ale stwierdziłem, że to nie jest mi aż tak potrzebne. Udałem się jednak na skarpę, gdzie, o dziwo, spotkałem Stellkę.
- Co ty robisz tu o tak wczesnej... późnej porze? - spytałem.
- Nie mogłam zasnąć. Poza tym, chciałam poobserwować wschód słońca.
- Mhm... myślę, że ci się nie uda. Przepraszam.
- O czym ty mów... - nie dokończyła zdania.
Kiedy poszukiwaczka przygód spadała z klifu, w całej okolicy było słychać wrzask. Szybko zszedłem na dół skarpy. Przy zwłokach zostawiłem krótką notkę.
***
- Nikt nie widzi we mnie mnie - skończył czytać liścik pożegnalny Skeni. Wszystkim zebranym zeszkliły się oczy. Niektórzy patrzyli smutno na innych. Jeszcze inni wgapywali się tępo w jeden punkt, nie rozumiejąc, co się właśnie stało.
Widok słońca był wyjątkowo bolesny tego dnia.

---------------------------------------------------------------------------------

Księżyc świecił jasno, szedłem właśnie wypełnić swoje obowiązki, które zostały mi nagle przypisane. Naprawdę mi się nie chce, wolałbym wrócić do snu, ale ktoś to musi zrobić nie? Wypatrując mojej pierwszej ofiary natknąłem się na Kukus. Siedziała przy stole i rysowała coś w swoim szkicowniku.
- O, nieźle ci idzie - powiedziałem
- Dzięki, zastanawiam się czy..
Wiz nie zdążyła nawet dokończyć zdania, szybkim ruchem wbiłem jej miecz w plecy.
Lubicie karteczki co? Zostawię wam przy ciele 7 czarnym. To w końcu szczęśliwa liczba, nie?

---------------------------------------------------------------------------------

Tego dnia bez głosu zostaje Shoo

JEST DZIEŃ


Tell me - do you fear death?

Edytowane przez MrDark dnia 17-09-2020 10:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2020 10:58
Okej Kazuma stop, jesteś uzależniony od kawy XD
I ja wiem, ze Kazuma teoretycznie ma nam pomagać, ale na razie mu nie wychodzi chyba XDD Stelka wczoraj napisała, że Lae jej śmierdzi, a dzisiaj nie żyje ;]]


Czarne karteczki - pierwsza myśl oczywiście kolor nicku, ale to chyba zbyt oczywiste, morderca chce zrzucić na mnie albo Lae.
Liczba 7 - nie wiem ktoś się numerologią interesuje czy coś? XDD Myślałam też, że może to numerek osoby która umrze następna, ale ona już nie żyje..




Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Krarek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2020 11:46
Kazuma nie popełnił żadnych błędów tym razem


"I don't know when I got alone
I don't know how I got mad"
(c) Akala
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2020 14:37
Księżyc świecił jasno, szedłem właśnie wypełnić swoje obowiązki, które zostały mi nagle przypisane. Naprawdę mi się nie chce, wolałbym wrócić do snu, ale ktoś to musi zrobić nie? Wypatrując mojej pierwszej ofiary natknąłem się na Kukus. Siedziała przy stole i rysowała coś w swoim szkicowniku.
- O, nieźle ci idzie - powiedziałem
- Dzięki, zastanawiam się czy..
Wiz nie zdążyła nawet dokończyć zdania, szybkim ruchem wbiłem jej miecz w plecy.
Lubicie karteczki co? Zostawię wam przy ciele 7 czarnym. To w końcu szczęśliwa liczba, nie?

No i wiz się zmarło. Ciekawe, czy Dulahann ją podejrzał, czy zabił, jako nowy morderca. Raport, krótki, i niewiele można z niego wyciągnąć. Karteczki to już standard. Numerki? 7... Radi zginął, więc to na pewno nie numer na liście startowej. Kolor czarny Karteczki to za oczywisty, zeby był kolorem nicku, chociaż Krarek ostatniodał oczywistości i okazał się Hansem. Dullahann zamienił się na role ze mną. Ciekawe, czy przewidział kogo chciałem podejrzeć? Ciekawe też czy nowy orderca nie poszedł meodą "głosowałaś/eś na mnie to cię zabiję" Wczoraj zginął Krarek ale podejrzanym był też Lae, na którego głosowały Kukus, Stellka i sam Krarek
Krarek padł w głosowaniu, ale ożył ze względu na rolę, Stellka padła u Kazumy, a Kukusa u Dalahanna


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez Skeni dnia 17-09-2020 14:45
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odsłona 20 - RPG: Boskie błogosławieństwo w tym cudownym świecie!
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2020 15:56
Nie będę ukrywał, że pasuje mi Speksa XD
Księżyc świecił jasno

Co wy wszyscy macie z księżycami, wtf. Przypominam, że Speksa często siedzi w nocy.
- O, nieźle ci idzie - powiedziałem
- Dzięki, zastanawiam się czy..

Przejrzałem tematy Kukus. Speksi często się w nich udziela.
Poza tym znały/znają się dość dobrze, mają na swoich profilach komentarze od drugiej.
Lubicie karteczki co? Zostawię wam przy ciele 7 czarnym. To w końcu szczęśliwa liczba, nie?

Speksa na WB zarejestrowała się 7 lat temu, 7 kwietnia. Sądzę, że te czarne karteczki rzeczywiście symbolizują nick, Speksa mogła to dać jako wskazówkę, z której będzie mogła się śmiać, żeby odsunąć od siebie podejrzenia.

No i Speksa szła za tłumem, głosowała jako ostatnia.

Poza tym - po przelosowaniu ról, Speksa wyraźnie szuka wskazówek na Kazumę. Zwróciła uwagę na kawę:
Oho, kolejny raz jest o kawie? Kto tu dużo pije? XD

Ale dobra, bierzemy się za 2 tekst.

Okej Kazuma stop, jesteś uzależniony od kawy XD
I ja wiem, ze Kazuma teoretycznie ma nam pomagać, ale na razie mu nie wychodzi chyba XDD Stelka wczoraj napisała, że Lae jej śmierdzi, a dzisiaj nie żyje ;]]


Tak że no :>

EDIT: Wróć, było przelosowanie ról, argument z głosowaniem jako ostatnia się nie liczy XDD



A, no i warto wspomnieć, że oba teksty pochodzą z postów Speksy już po przelosowaniu ról xd



Edytowane przez Laeres dnia 17-09-2020 15:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 7 z 9 << < 4 5 6 7 8 9 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.