Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087


Archiwum Gier RPG
❧  RPG: Alicja - Koszmar powraca!  ☙

Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
AutorRPG: Alicja - Koszmar powraca!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2019 16:51


Fabuła:
Na skutek pożaru, w którym zginęła cała jej rodzina Alicja trafia do zamkniętego zakładu psychiatrycznego. Po długim leczeniu została przeniesiona do sierocińca pod opiekę doktora Bumpy'ego. Stosuje on terapię polegającą na wymazywaniu uszkodzonych fragmentów pamięci Alicji. Mimo to kolejne wizje powracają i Alicja chcąc-nie-chcąc trafia na powrót do Krainy Czarów. Widząc, jak bardzo została ona zniszczona, jeszcze bardziej wzmaga się w niej poczucie winy. Jednak Kot z Cheshire przekazał jej, że to nie ona za tym stoi, a prawda jest o wiele bardziej demoniczna... doktor Bumpy niszcząc Krainę Czarów niszczy też ją, by na końcu dobić targu z lokalnymi handlarzami żywym towarem. Od tej pory naprawdę nie ma już czasu do stracenia!

Cele:
Zabić doktora Bumpy'ego i ocalić zarówno Alicję, jak i Krainę Czarów.

Zasady:
- Nie można nikomu powiedzieć, jaką ma się rolę. To zniszczy tylko klimat oraz całą grę. Osoby które tego się dopuszczą zostaną wykluczone z gry.
- Stwórz własną, kreatywną postać. Możesz być bezduszną osobą z zimną krwią lub empatyczną duszyczką. To zależy tylko od Ciebie.
- W fazie dnia uczestnicy muszą wytypować osobę, która ma zginąć. Zalicza się to dopiero wtedy, gdy co najmniej połowa z nich odda głosy. Jeżeli tego nie zrobią, będę zmuszony losowo zabić 1 osobę. Jest też druga opcja - jeżeli 2 osoby będą mieć po równo głosów, losowo zostanie zabita jedna z tych osób.
- Nie zważajmy na to, że jesteśmy tutaj bardzo dobrze zaprzyjaźnieni - to tylko gra. Niech nikt się nie obraża, że ktoś kogoś wytypował.
- Aby gra była ciekawsza, zabójcy powinny kierować się jakimś szyfrem i nie zabijać byle kogo. Wszystko po to, by zostawić po sobie jakiekolwiek ślady.
- Wszelkie nieobecności należy zgłaszać do organizatora (czyli do mnie). Jeżeli od rozpoczęcia gry osoby ze specjalnymi rolami nie będą wykonywały swojego obowiązku to zostaną zwykłymi uczestnikami i role te zostaną przekazane losowo innej osobie.
- Role będą rozdawane losowo (czyli nie można wybierać sobie tego, kim chce się być).
- Po skończeniu zgłoszeń role zostaną rozesłane do wszystkich graczy.
- Ilość miejsc jest nieograniczona.
- W grze istnieją 2 fazy: faza dnia oraz faza nocy.
- Jak to wygląda? KLIK

Faza dnia: to taki typowy dzień: można rozmawiać między sobą, oskarżać niewinne osoby, dyskutować itd. Oczywiście w tym temacie. Nieważne czy informacje o których będziesz mówić będą prawdziwe, czy nie - chodzi tu tylko o to, aby przetrwać i przeżyć za wszelką cenę. Imię osoby, którą się typuje na mordercę, musi być napisane grubymi literami. Inaczej głos się nie liczy. Głosu nie można anulować ani zmienić. W innym przypadku niektórzy głosowaliby "pod wpływem" chwili.

Faza nocy: to faza, w której nie można pisać. Nastaje noc. Osoby, które otrzymały role, wysyłają PW z wytypowanymi osobami do organizatora gry.

- Faza dnia trwa od 10:00 do 22:00.
- Faza nocy trwa od 22:00 do 10:00.

Po fazie nocy następuje podsumowanie nocy - zostaje napisane ogłoszenie, kto zginął i kto uchronił się przed śmiercią.

Role:

Alicja Liddell - traumatyczne przeżycia wreszcie mogą się dla niej skończyć, zabija co noc jedną osobę licząc, że to doktor Bumpy. Jeśli jej się uda gra jest automatycznie wygrana.

Doktor Agnus Bumpy - psychiatra o zerowej moralności, do ostatecznego opanowania Alicji musi wyeliminować ją z Krainy Czarów. Co noc zabija jedną osobę, licząc, że to Alicja. Jeśli mu się uda, wygrywa, a gra jest dla całej reszty przegrana.

Kot z Cheshire - cichy, dyskretny, z wiecznym ironiczno-upiornym uśmiechem. Zna Krainę Czarów jak niemal nikt inny. Jako jedyny zna tożsamość Alicji i stara jej się pomóc. Ponadto raz na 2 dni może sprawdzić rolę dowolnej innej osoby. UWAGA - jeśli Kot z Cheshire zginie to wyrwa w Krainie Czarów staje się tak duża, że Bumpy może w następnej turze zabić dwie osoby.

Kapelusznik - w dzień przeprowadza chore eksperymenty, a co noc organizuje nieśmiertelną herbatkę, osoba na nią zaproszona nie może zginąć.

Gąsienica - jest cwana i często mówi zagadkami. Wie bardzo wiele, podobnie jak Kot, dzięki swojej wiedzy może raz w ciągu gry przywrócić jedną osobę z powrotem do życia. Jeśli zginie, dzięki umiejętności odradzania się w kokonie jako motyl wraca do gry już jako zwykły gracz.

Marcowy Zając - kiedyś stały bywalec na herbacie, dziś pół maszyna po eksperymentach Kapelusznika. Bardzo elokwentny, ma podwójny głos.

Popielica - kolejna ofiara eksperymentów Kapelusznika, mysz, która zamiast nóg ma kółka, na których się porusza. Co noc okrada jedną osobę z głosu.

Królowa Kier - zła i bezduszna, przez cały czas gra wyłącznie na siebie. Nie chce pomóc Alicji ze względu na stare porachunki. Jeśli zginie, zabiera ze sobą dowolną inną osobę.

Tweedledee i Tweedledum - pracownicy Kapelusznika, niezbyt uprzejmi, znacznie różnią się wzrostem. Wiecznie trzymają się razem, jeśli zginie jedno, ginie też drugie. Znają swoją tożsamość i mogą sobie pomagać.

Mieszkańcy Krainy Czarów - starają się przeżyć i wytypować, kto jest Bumpym.

Zgłoszenia:
Zgłoszenia trwają do 28 grudnia do północy. Po tym czasie zostaną rozlosowane role i 29 grudnia nastąpi pierwsza faza nocy.

Żeby gra powstała, potrzebujemy co najmniej 14 osób! Im więcej, tym lepiej!

W razie jakichkolwiek pytań, pytać śmiało.

Życzę wszystkim dobrej zabawy i Powodzenia!



Lista uczestników:
1. IrisDeLuca - mieszkaniec Krainy Czarów
2. Kukus - doktor Agnus Bumpy
3. Lunaris - Popielica
4. Krarek - Kapelusznik
5. Stellka - mieszkaniec Krainy Czarów
6. Radi - Alicja Liddell
7. Skeni - Kot z Cheshire
8. Cattie - Marcowy Zając
9. nexusik - mieszkaniec Krainy Czarów
10. Speksi - Tweedledee
11. Anagan - Tweedledum
12. Shoo - mieszkaniec Krainy Czarów
13. Flamli - mieszkaniec Krainy Czarów
14. Bastet12 - mieszkaniec Krainy Czarów
15. czarodziejkaklamka - Gąsienica
16. Norelay - Królowa Kier



Tell me - do you fear death?

Edytowane przez MrDark dnia 31-12-2019 19:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~IrisDeLuca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2019 17:00
Zgłaszam się ^-^
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2019 17:14
Alicja <3 muszę wziąć udział wow


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2019 21:37
Jak zawsze wchodzę w to~



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~Krarek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2019 21:39
Poczekaj wezmę swój młynek do pieprzu, nusz i konia na biegunach. Ok mam. Wchodzę w to!


"I don't know when I got alone
I don't know how I got mad"
(c) Akala
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2019 21:44
Zapisuję się


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2019 23:32
Jej, w końcu jako uczestnik.
Zgłaszam się
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-12-2019 02:48
No jasne że biorę udział!


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-12-2019 08:59
Chętnie zagram :D


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~nexusik
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2019 16:11
Zgłaszam się :cool:


nexusik
63676461 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2019 19:32
im in


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~Anagan
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2019 23:55
WCHODZĘ W TO!
38029817 Nowy-Winx.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-12-2019 15:17
Zgłaszam się :>
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 27-12-2019 21:27
proszę mnie wpisać


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~Bastet12
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-12-2019 12:17
Count me in!
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-12-2019 22:19
Może was zdziwię, ale też chcę xdddd Zgłaszam się


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2019 10:00
ZAPISY ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE!

Role zostały losowo przydzielone i rozesłane do wszystkich graczy!

Zgodnie z zasadami dzisiaj nastąpi pierwsza faza nocy - osoby posiadające role proszę o przesłanie mi ich przed 22-gą!



Wszystkie role zostały oddane!

Jutro od 10-tej zaczynamy pierwszy dzień. Trzymajcie się mocno!

JEST NOC





Przemierzając las cały czas zastanawiałam się w kogo wciela się Bumpy. To może być każdy, lecz muszę zaryzykować.
Już. Wybrałam moją ofiarę. Pułapka zastawiona. Pozostaje czekać.
Siedząc z bezruchu przyczajona między krzakami zobaczyłam ją. Shoo wędrowała leśną ścieżką nieświadoma zagrożenia. Jeszcze tylko kilka kroków i... ŁUP! Pułapka zadziała, a dziewczyna padła nieprzytomna na ziemie. Podeszłam do niej. Musze ją zabić. Ale w jaki sposób? Nożem? Spalić? Utopić? Zrzucić z urwiska? Nie, wiem. Kamieniem. Zabije ją kamieniem.
Rozejrzałam się dookoła. Podeszłam do leżącego nieopodal dużego głazu, wzięłam go obiema rękami i wróciłam nad ciało Shoo. Mocny zamach i TRZASK! Kamień roztrzaskał jej czaszkę i zmiażdżył całą głowę. Stało się. Mieszkaniec Krainy Czarów nie żyje.
Przed odejściem zostawiłam w jej martwej, ściśniętej dłoni małą karteczkę.

Następnego dnia, gdy pozostali odnaleźli ciało, odkryli zwitek papieru ściśnięty w jej dłoni. Karteczka była jednak pusta.

--------------------------------------------------------------------------------

Dzień pierwszy.
Spoglądam zza okna swojego gabinetu na dzieciaki bawiące się na placu. Mimo, że w ich życiu różnie się układało, to były szczęśliwe. A gdzieś wśród nich była Alicja. Rozkoszna mała dziewczynka o wybujałej wyobraźni. Kilka razy słyszałam jak mówiła o jakiejś dziwnej krainie. To dziecko jest kluczem, kluczem do jej zniszczenia. Jakieś wytwory wyobraźni rzuciły się jej na mózg! Kto widział kiedyś, żeby dorosły facet szył kapelusze, albo jakiś kot znikał. To dziecko jest zarazą! Czas zacząć działać.
Delikatna pięść kobiety uderzyła w biurko z dużą siłą, która rozsypała stertę papierów. Uwagę Bumpy przykuła karta pewnego dziecka. Sięgnęła po nie i zaczęła czytać objawy dziecka. Odizolowanie, brak kontaktu, apatia, unika spojrzeń innych dzieci. Przez okno zobaczyła, że dziecko zmierza do środka sierocińca. Bumpy szybko wybiegła z gabinetu, karta pacjenta wypadła jej z ręki. Podbiegła do pokoju pielęgniarki i poprosiła o przyprowadzenie dziewczynki. Po chwili do pokoju weszła Speksi.
- Mam dla ciebie małą szczepionkę. Nic się nie musisz bać, nawet nie zaboli. Pomyśl o czymś przyjemnym - powiedziała do dziewczynki. Nawet, gdy igła wbiła się w jej ramie, udawała, że jej tu nie ma. - Pozdrów Czerwoną Królową, Tweedledee.

--------------------------------------------------------------------------------

- Tweedledee! Gdzie jesteś? Tweedledee! O nie! Nie! NIEEEEEEEEEEEEEEEE!
Histeryczny krzyk urwał się nagle. Serce Anagana - Tweedledum nie wytrzymało bólu straty najlepszego przyjaciela.

--------------------------------------------------------------------------------

Na herbatkę zaproszenie dostała Stellka.
Popielica podjechała na swoich kołach do Kukus i cichaczem zabrała mu głos.

JEST DZIEŃ


Tell me - do you fear death?

Edytowane przez MrDark dnia 30-12-2019 10:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~Krarek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2019 10:06
Jednego dnia 3 osoby. No nieźli są Ci nasi zabójcy. Takie spostrzeżenie: Bumpy pisze w formie żeńskiej więc chłopaki odpadają chociaż to może być zmyłka bo w sumie to nie ma wprost powiedziane w zasadach że to mężczyzna


"I don't know when I got alone
I don't know how I got mad"
(c) Akala
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 30-12-2019 10:08
Tweedledee i Tweedledum to powinni być Nora z Anaganem, a nie XDD
A tak serio albo jestem głupia, albo nie widzę żadnej wskazówki. Pusta kartka papieru to trochę kiepska wskazówka...


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Alicja - Koszmar powraca!
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2019 10:08
Ooo, jak miło. Ja żyję i jeszcze mam alibi. Dziękuję!szeroki uśmiech


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.