Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd


Archiwum Gier RPG
❧  RPG: Jaskinia demonów  ☙

Strona 10 z 10 << < 7 8 9 10
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2019 21:29
MrDark
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2019 21:33
MrDark - 7 głosów
Lau - 1 głos



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2019 21:40
MrDark


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2019 21:43
MrDark - 8 głosów
Lau - 1 głos



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2019 23:01
Krzyki i tupot narastały z każdej strony. MrDark próbował szukać drogi ucieczki, ale na próżno - pozostałe przy życiu demony zablokowały wszystkie wyjścia. Chcąc nie chcąc zrozumiał, że opór jest daremny, a jaskinia stała się grobowcem, i to jego własnym.

Ale nie chciał tak umrzeć.

Ledwo dysząc ostatkiem sił wpadł do wielkiej sali - największego pomieszczenia jaskini, gdzie normalnie stał tron Onysa, teraz pusty. Usiadł na nim i czekał, patrząc, jak sala się wypełnia. No, wypełnia to za duże słowo, szeregi były już mocno przetrzebione, ale stawili się wszyscy. Tron został szczelnie otoczony, żadnej możliwości ucieczki... to dobrze.

- Wreszcie Cię mamy! Tym razem już nie uciekniesz! - wysyczała z satysfakcją Lau.

Wtedy zapalił świece wokół tronu, które rozjaśniły półmrok. Tron i jego najbliższe otoczenie było wyłożone dynamitem. Zabójstwo Onysa pozwoliło przygotować parę niespodzianek na wszelki wypadek. Dawny król demonów budził taki respekt, że nikt nie śmiał sprawdzić jego tronu!

Świecę, którą trzymał w ręce uniósł bardzo wysoko. Ostatni raz spojrzał na wszystkich zgromadzonych w wielkiej sali.

- Wykonało się braciszku. - szepnęła Natalie upuszczając świecę.

***

Mnich podniósł głowę słysząc grzmot. Widok zapadającej się góry ścisnął mu serce, wiedział już, co się stało. Za każdym razem walka ze złem kosztowała życie tych, którzy się na to porwali. Tak bardzo chciał, by tym razem było inaczej. Wie, że czeka go jeszcze ostatnie zadanie - zebranie szczątków i pochowanie rodzeństwa razem. A potem musi ruszać w dalszą drogę. Kto wie, o co tym razem potoczy się gra.




Koniec Gry! Demony wygrały.

Dzięki za kolejne wspólne RPG. Mam nadzieje, że wszystkim fajnie się grało. (I nie za krótko). Na pierwszej stronie znajdziecie rozpiskę ról, kto kim był. Oczywiście zachęcam zabójców do wyjaśniania poszlak i i resztę do komentowania samej gry.
Dzięki jeszcze raz i dobranoc uśmiech
Edytowane przez Radi dnia 22-08-2019 23:02
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2019 23:22
No dobrze. Jako jedna z pierwszych odpadłam to mogę i jako pierwsza podziękować. Cóż...Trochę smutno, że gra dla mnie skończyła się szybciej niż zaczęła. placze Ale to nie znaczy, że jakiegoś udziału w niej nie brałam. Fajnie było podsyłać jakieś aluzje na sb albo ogólne tropy na pewnym komunikatorze. diabełek Bycie cichociemnym jest całkiem interesujące. szeroki uśmiech Aha, dziękuję oczywiście serce


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez Stellka dnia 22-08-2019 23:22
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2019 23:29
Wow, pierwsze RPG, w którym przeżyłem, w dodatku miałem jedną z najważniejszych ról <3 Grało się miło, no i taki czas gry był całkiem okej :>

No i byłem detektywem ważniejszym od Ig niegrzeczny W końcu.

DOBRA CZAS NA RANT
WSKAZÓWKA Z DZBANEM BYŁA KOSZMARNA XDDD Mam nadzieję, że nigdy więcej nie będziesz mordercą, Kukus, W pewnym momencie chciałem powybijać dwóch pozostałych władców, pierwszego dnia również Onysa <3
Coś za mało głosów na mnie było ;>
Tak że no, do następnego RPG :>


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2019 23:32

WSKAZÓWKA Z DZBANEM BYŁA KOSZMARNA XDDD

Ja uważam, że była świetna, dwa dni się śmiałam szeroki uśmiech.


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2019 23:36
Dobra, to może jednak coś napiszę, póki mi się chce.

Gra była dla mnie trudna, bo Kukus bardzo szybko się zdemaskowała, nie miałem wielu szans, by jej bronić. Ale nie poszedłem na łatwiznę i broniłem do końca. Choć miałem za to przerąbane.

Pierwsze moje zabójstwo.
Historyjka z wodą mi się spodobała, dlatego ciągnąłem ją dalej. Już tu zaakcentowałem, że Kukus za szybko się podłożyła i będę miał ciężko. Historyjka z mnichem miała być ozdobnikiem, ale dałem tu dużo swoich cech: zawziętość, lojalność do końca i stety-niestety swoista samotność (to było mi trudno napisać).
Cat zginęła, bo za nią nie przepadam, nie ma tu żadnej teorii spiskowej. A leczo dałem z czapy, nie miałem pojęcia, że je lubi. No i gdzieś trzeba było wcisnąć dzban. Karteczka to typowa zmyłka.

Drugie moje zabójstwo.
Znowu historia z mnichem to bardzo ja - nie lubię używać przemocy, choć wiem, że niestety czasem jest to konieczne. I nie uważam, by zemsta była kluczem do wewnętrznego spokoju, wręcz przeciwnie.
To o głupcach to w szczególności pod adresem Lau - serio, tak na siłę dopasowywanych do mnie faktów to już dawno nie widziałem, a to, że płaszcz i zielona karteczka to niby Madame Hydra to mnie rozwaliło, nawet przez sekundę nie chciałem dawać czegokolwiek z Marvelem, bo było zbyt oczywiste. Karteczka to znowu zmyłka, a scenka była dopasowana, by w miarę sensownie wykończyć dwie osoby. Dawałem jak najmniej na siebie, by jakimś cudem się wybronić.
Do zabicia miały iść albo Luna i Suza albo Skeni i Lae - wybrałem tych drugich licząc, że któryś będzie przywódcą. Malum wszystko zepsuł.

Lau trafiła do zakończenia bo zwyczajnie miałem jej już dość.

Co do złego dnia to nie ma żadnej tajemnicy - ostatnio mam ciężkie dni w życiu i nawet rozważałem, by poprosić o zawieszenie w grze na dzień czy dwa. Nie było to w żaden sposób związane z grą i było mi wręcz przykro, że tak to zostało odebrane. Także dzięki, miło mi.

Nie miałem żadnych wskazówek i byłem de facto na straconej pozycji. Ale liczyłem, że choć jednego przywódcę wepcham do grobu. Niestety nie wyszło. Ale przynajmniej spróbowałem i pisanie tych historyjek to było pewne wyzwanie.

Skeni, chapeau-bas ode mnie, umiesz myśleć. Podobało mi się, jak podchodzisz do rozwiązywania zagadek.

Moja prośba na przyszłość - w następnym RPG, o ile będzie, niech obie strony mają w miarę wyrównane szanse.

Tyle, dzięki za grę i do następnego!


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2019 23:43
Niewiele zrobiłam, bo umarłam już drugiego dnia, ale przydałoby się napisać coś, nie?

Dzień pierwszy (i ostatni, lol)

Tekst o czasie był zwyczajnie... Moim szyfrem zabijania. A przynajmniej miał być. A ty, mój drogi, miałeś go naprawdę, naprawdę mało. Tacy jak ty zawsze mają najgorzej. miało tutaj znaczenie. Tłumacząc na polski, według tego szyfru co dwa dni miała ginąć osoba nie najmłodsza, a o najkrótszym stażu na WB. Czyli na pierwszy ogień poszedł nexusik, potem byłaby kolejna osoba itd.

Noc była... zmyłką. A przynajmniej miała nią być (xD?). Chciałam się po prostu trochę pośmiać, bo chciałam wiedzieć, czy ktoś pomyśli o Darku albo Lunie. Tak, to było proste i tak, to było tylko dla zabawy.

Dwójka i czwórka... Miały być wskazówką. Miały. Jako że pierwszy raz miałam tak wielką rolę (w którą próbowałam się wczuć przez co emanowałam taką "pewnością siebie"\) to nie wiedziałam od czego zacząć... I skończyło się na tym, że dałam tak głupią wskazówkę, która nie miała żadnej podstawy i której nikt nie mógłby się domyślić. Dwójka nawiązywała do mojego rocznika 02, czwórka do miesiąca urodzin. Niby proste, ale użycie kompletnie bezpodstawne... Jakbym chociaż wspomniała coś o urodzinach... No i miałam zamiar to naprawić kolejnej nocy, w której miałam zabijać, miałam już jakieś sensowne tym razem przygotowane wskazówki i nie mogłam się doczekać aż je wykorzystam, ale no, KUKUS MNIE ZABIŁA A IDŹ TY.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~nexusik
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2019 00:12
Gra zakończyła się dla mnie pierwszej nocy, lecz śledziłem jej przebieg do końca. Czasem na sb coś pisałem ale nie wiele gdyż miałem mało czasów i pomysłów bo większości nie znam. Wskazówki były naprawdę ciekawe, gdyż coś sensownego można było stworzyć z błahostki. Wszyscy dobrze wcielali się w swoją rolę i to tworzyło ten klimat rpg, tą niepewność i emocje. Mam nadzieję , że kiedyś będzie następne rpg i będę mógł z wami zagrać. Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom i Radiemu który to wszystko zorganizował za wspólnie spędzony czas 😎


nexusik
Edytowane przez nexusik dnia 23-08-2019 00:16
63676461 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Lau
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2019 00:45
MrDark napisał/a:

Lau trafiła do zakończenia bo zwyczajnie miałem jej już dość.

Co do złego dnia to nie ma żadnej tajemnicy - ostatnio mam ciężkie dni w życiu i nawet rozważałem, by poprosić o zawieszenie w grze na dzień czy dwa. Nie było to w żaden sposób związane z grą i było mi wręcz przykro, że tak to zostało odebrane. Także dzięki, miło mi.


Bo życie prywatne i grę należy rozgraniczyć, a nie mieszać wszystko jak popadnie.

No, to w sumie czemu mnie w nocy nie zabiłeś, żebym już cię nie wkurzała?
Hah, mam satysfakcję z tego, że miałeś mnie dość. Spoko, schlebiasz mi, przynajmniej widać, że myślę nieschematycznie. No i łączę chociaż jakieś tam fakty.


Ze swojej strony dziękuję wszystkim za grę! Było miło i dzięki że mnie nie zabiliście w głosowaniu (bo w końcu miałam ważną rolę). A już w pewnym momencie miałam napisaną swoją śmierć xD
Ciekawie się grało i rozszyfrowywało wskazówki.
Do następnego razu!


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2019 09:07
To tak, w pierwszy dzień wskazówką był dzban, czyli mój znak zodiaku, wodnik szeroki uśmiech.
Cały ten opis, że niby nie chce zabijać, nie wiem jak, to nie prawda, bo od kiedy gram w RPG chciałam być głównym mordercą. Miałam też swoją epizodyczną role w zabijaniu. Motyw wody miał Wam ułatwić znajdowanie wskazówek i służył mi jako głowy opis.
Jak zaczęliście mnie już brać pod uwagę pierwszego dnia, to chciałam jednak odciągnąć od siebie podejrzenia. Tyle, że zabiłam Akale (sory, nie wiedziałam, że masz tak ważną rolę i chcesz dłużej pograć) i Speksa mnie przejrzała i już byłam martwa. Sprawa z bronią, to był tylko opis. Wszyscy tak zaczęli drążyć temat, że stwierdziłam, że tak samo jak motyw wody tak i ta broń będzie mieć swoją kontynuację. Nie wzorowałam się tu na niczym.
W drugi dzień, tylko jedna osoba dopatrzyła się ten wskazówki.

A krople wody odbijały blade światło, tworząc kompozycje na ścianie
.

Zamiast kompozycje, chciałam dać konstelacje, ale wtedy było by zbyt oczywiste, że to jest nawiązanie do gwiazd i rysowania. I następne zdanie, że przez te widoki, droga była przyjemniejsza. Leworęczność to też podpucha, miałam nadzieje, że zrzucę tym winę na kogoś innego.
Dużo głosów było na Lau, a widziałam, że lubi oglądać Wodogrzmoty małe, stąd się wziął wodospad i grzmoty na końcu opowieści. Kilka osób na to poszło, ale nie miało to swojej kontynuacji. Następnie lodowaty dreszcz i cały ten wiatr miał sugerować kogoś z rangą lovixowa wróżka. I ostatnia rzecz, wycieranie rąk w ścianę, również miało swoje nawiązanie do rysowania/malowania.

Mimo, że gra się tak szybko (dla mnie) skończyła, to byłam bardzo zadowolona, miałam radości, czytając Wasze podejrzenia. Do tego, dobrze się spisaliście i nawet bez Speksy szybko byście odgadli.

Dziękuję za miłą grę i mam nadzieje, że będą następne.


Instagram | YouTube

Edytowane przez Kukus dnia 23-08-2019 09:10
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Nami
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2019 09:12
W życiu bym nie pomyślała, że Skeni może mieć rację ze znakami zodiaku, serio XDD. Chociaż przy wszystkich pomysłach, jakie padały, ten nie był najgłupszy.

Dziękuję za grę i do następnego! :D
a ja nadal czekam na RPG, w którym zabije mnie tłum



EDIT: Ig nie miała jak, więc łapcie jej śmierć (której nie mogła niestety dać :c)

Był spokojny wieczór, Ignis siedziała sobie w swojej małej kryjówce pośród skał, delektując się widokiem kropli skapujących ze stalaktytów, kiedy nagle usłyszała kroki. Zza zakrętu wypadł Laeres i upadł na twarz. Poderwał się gwałtownie.
- Oni... - zaczął, z trudem łapiąc powietrze, ale ona tylko machnęła na niego ręką. Trzymała w niej jakąś podejrzaną butelkę.
- Wiem - mruknęła, pociągając łyk. - To było do przewidzenia. Ale chyba wciąż się kłócą, prawda? Mamy chwilę. Chcesz łyka?
Jej postać podejrzanie dymiła.
- Co to?
- Woda święcona - odparła nad wyraz radośnie.
- Oszalałaś?! Przecież to cię...
- Zabije? Taki jest plan, deklu. Do dna!
Zanim zdążył ją powstrzymać, wypiła duszkiem całość. Teraz już nie dymiła tylko płonęła żywym ogniem. Tłum, który wbiegł do jaskini, zatrzymał się gwałtownie, widząc pożar. Po Chucku, najbardziej spoko demonie ze wszystkich demonów, została tylko kupka popiołu i para okularów przeciwsłonecznych, które zawsze bez powodu nosił.



Edytowane przez Nami dnia 23-08-2019 09:21
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2019 09:48
Siemano!
Skoro wsyzscz si tumacy, to może ja tezawstydzony

Tak, to ja bzem Teskiem. Jak zobaczyłem PW od Radiego, to mówię, sobie "No nie, przecież to czysty ja!", ale po ostatnim dniu powinienem dostać rolę jakiegoś złośliwca. Zaraz się dowiecie dlaczego.

Pierwszego dnia zginęło najwięcej osób. I szczerze, tego dnia najbardziej bałem się, że zginę. (Znaczy mam na myśli tą fazę nocy po pierwszej fazie dnia) Domyślałem się, że jak zginę, to już raczej nie wstanę z grobu, w czym też upewnił m ie Radi w późniejszej wymianie PW. Skoro i tak nie mogłem użyć ożywiania na sobie, to postanowiłem ożywić Namę. Mogłem ożywić Stellkę, ale stwierdziłem, że zaraz byście się pokapowali kim jestem. Tak samo byłoby, gdybym ożywił Arię. Chyba wszyscy / większość wie, że mamy ze sobą jako taki kontakt mruga No i tu też należy wam się słowo wyjaśnienia. Ze Stellka czatowałem sobie poza wb i w sumie to ona wpadła na ten znak zodiaku, więc to jej zasługa mruga

Drugiego dnia, kiedy zobaczyłem, że jednak żyje, poczułem się już trochę pewniej. Szukałem wskazówek, no i wspólnie wyeliminowaliśmy Marka aka Kukus. Tego dnia nie ożywiłem nikogo, stwierdziłem, że potrzymam was trochę w napięciu. I w sumie nawet bardzo pasowało to do mojej natury (i mojej i roli) leniwca XD. Jak przewidywałem tego dnia również nie zginąłem.

Trzeciego dnia zginęła Catt, no i sprawa, że tak powiem, się rypła. Miały zginąć dwie osoby. Przeczuwałem, że jedną z nich mogę być ja. Wtedy chciałem ożywić Kukus. (A myślę sobie męczcie się, a ja miałbym z tego beke), Ostatecznie ożywiłem jednak Akalę, która jednak niestety i tak oddała tylko głos. Jak przewidywałem, następnego dnia Byłem martwy.

Czwartego dnia chyba nikomu już się grać nie chciało i było to widać.

Mimo że, nie udało mi się przeżyć do końca gry, to i tak uważam, że grało mi się naprawdę super. Uwielbiałem swoją rolę. Mógłbym takie mieć cały czas. Dziękuję organizatorowi, za to, że poświęcił swój czas i pozostałym graczom, bo bez was przecież nie byłoby tej gry. Mam nadzieję, że do zobaczenia w kolejnym RPG!


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2019 10:50
Dziękuję wszystkim za wspólną grę i Radiemu za zorganizowanie rpg, bo już się stęskniłam za tą formą rozrywki :D.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2019 14:19
Ja również dziękuję za grę i przepraszam Radiego, że nieprzesłanie roli drugiego dnia XDDDDD
Byłam na telefonie i myślałam, że wysłało PW, ale no niestety nie wysłało XD

RPG bardzo przyjemne, czekam na następne w przyszłości :D
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2019 21:20
Szczerze mówiąc, nigdy nie przestanie mnie bawić zabijanie, bo się kogoś nie lubi XDD Ale ogarniam, że równie dobrze to mógł być jakiś random. Zresztą śmierć była mi na rękę, patrząc na to, że pod koniec swojego żywota i tak się już nie udzielałam.
Fajnie się tropiło morderców, przyznam, że za tym tęskniłam i cóż, pozostaje czekać na kolejne RPG w przyszłości :pony:


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2019 22:41
No cóż, mi też się świetnie grało i w pierwszym rpg byłam bez podejrzeń prawie. XD Chciałabym móc napisać, że miałam wymagająca rolę, że ciężko było przeżyć czy coś, ale jedyne co musiałam pilnować, to żeby nikt przypadkiem nie próbował mnie zabić w dziennym typowaniu. niegrzeczny

Co do zagadek to jakoś wyjątkowo mi nie szło, co w sumie zmusza mnie do zainstalowania darmowych gierek z zagadkami.

No i ekipa była spoko, czekam na kolejne w niedalekiej przyszłości, jak znam życie to Shoo już coś kombinuje z Dżo niegrzeczny

No i dzięki za zabawę misie całus serce


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 10 z 10 << < 7 8 9 10
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.