Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd


Archiwum Gier RPG
❧  RPG: Jaskinia demonów  ☙

Strona 1 z 10 1 2 3 4 > >>
AutorRPG: Jaskinia demonów
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2019 20:30


Fabuła:
Rodzeństwo, Mark i Natalie to młodzi pogromcy demonów. Mają już za sobą swoje pierwsze udane zlecenie, lecz tym razem odkryli spisek zagrażający całej ludzkiej egzystencji. W swojej kryjówce, na dnie jaskini, mroczne demony i ich poplecznicy snują tajemne plany obalenia ludzkości i przejęcia władzy nad światem na powierzchni. Używając kamuflażu rodzeństwo przedostaje się do ich jaskini i rozpoczyna polowanie. Rozdzielają się. Muszą znaleźć i zabić przywódców demonów, jednocześnie pilnując, aby ci nie odkryli ich prawdziwej tożsamości. Inaczej świat ludzi czeka zagłada.


Cel gry:
Zabicie 4 przywódców demonów/Zdemaskowanie i zabicie rodzeństwa.


Zasady:
- Nie można nikomu powiedzieć, jaką ma się rolę. To zniszczy tylko klimat oraz całą grę. Osoby które tego się dopuszczą zostaną wykluczone z gry.
- Stwórz własną, kreatywną postać. Możesz być bezduszną osobą z zimną krwią lub empatyczną duszyczką. To zależy tylko od Ciebie.
- W fazie dnia uczestnicy muszą wytypować osobę, która ma zginąć. Zalicza się to dopiero wtedy, gdy co najmniej połowa z nich odda głosy. Jeżeli tego nie zrobią, będę zmuszony losowo zabić 1 osobę. Jest też druga opcja - jeżeli 2 osoby będą mieć po równo głosów, losowo zostanie zabita jedna z tych osób.
- Nie zważajmy na to, że jesteśmy tutaj bardzo dobrze zaprzyjaźnieni - to tylko gra. Niech nikt się nie obraża, że ktoś kogoś wytypował.
- Aby gra była ciekawsza, zabójcy powinny kierować się jakimś szyfrem i nie zabijać byle kogo. Wszystko po to, by zostawić po sobie jakiekolwiek ślady.
- Wszelkie nieobecności należy zgłaszać do organizatora (czyli do mnie). Jeżeli od rozpoczęcia gry osoby ze specjalnymi rolami nie będą wykonywały swojego obowiązku to zostaną zwykłymi uczestnikami i role te zostaną przekazane losowo innej osobie.
- Role będą rozdawane losowo (czyli nie można wybierać sobie tego, kim chce się być).
- Po skończeniu zgłoszeń role zostaną rozesłane do wszystkich graczy.
- Ilość miejsc jest nieograniczona.
- W grze istnieją 2 fazy: faza dnia oraz faza nocy.
- Jak to wygląda? KLIK

Faza dnia: to taki typowy dzień: można rozmawiać między sobą, oskarżać niewinne osoby, dyskutować itd. Oczywiście w tym temacie. Nieważne czy informacje o których będziesz mówić będą prawdziwe, czy nie - chodzi tu tylko o to, aby przetrwać i przeżyć za wszelką cenę. Imię osoby, którą się typuje na mordercę, musi być napisane grubymi literami. Inaczej głos się nie liczy. Głosu nie można anulować ani zmienić. W innym przypadku niektórzy głosowaliby "pod wpływem" chwili.
Faza nocy: to faza, w której nie można pisać. Nastaje noc. Osoby, które otrzymały role, wysyłają PW z wytypowanymi osobami do organizatora gry.

- Faza dnia trwa od 10:00 do 22:00.
- Faza nocy trwa od 22:00 do 10:00.

Po fazie nocy następuje podsumowanie nocy - zostaje napisane ogłoszenie, kto zginął i kto uchronił się przed śmiercią.


Role:

Mark - pogromca demonów, starszy brat Natalie. Swoją magiczną bronią zabija co noc, potajemnie jednego demona. Musi zabić wszystkich 4 przywódców, żeby udaremnić ich spisek. Zna tożsamość swojej siostry.
Natalie - pogromczyni demonów, młodsza siostra Marka. Zna jego tożsamość. Pomaga mu tropić demony i odsuwać od niego podejrzenia.
Onys - Najstarszy, najpotężniejszy i najgroźniejszy przywódca wszystkich demonów. Jako pierwszy wykrywa obecność ludzi w swojej jaskini. Przez to, co drugą noc zabija jedną osobę licząc, że zgładzi któreś z rodzeństwa. Wie, że pogromcy chcą jego śmierci.
Syllas, Amsug, Kairn - Przywódcy demonów. To oni uknuli spisek na ludzi. Wiedzą, że są na celowniku pogromców.
Ethiel - Mistyczny demon. Za każdym razem, gdy zginie któryś z przywódców, Ethiel używając swojej mocy, sprawdza tożsamość jednej wybranej osoby.
Malum - Demon strażnik. Został wyznaczony przez Onysa do patrolowania jaskini. Co noc wybiera sobie jedną osobę do pomocy, tym samym chroniąc ją przed śmiercią.
Figrim - Rozrywkowy demon, a zarazem skąpiec i cwaniak. Co noc wybiera jedną osobę, która spędza z nim czas na grach hazardowych. Tym samym osoba ta dostaje alibi i nie może zostać wytypowana podczas dziennego głosowania.
Tesk - Leniwy demon. Nic mu się nie chce. Nawet panować nad światem. Aby inni mogli zastąpić go w obowiązkach, może w trakcie gry ożywić 2 demony. Ożywione osoby tracą swoje wcześniejsze role i stają się zwykłymi demonami.
Nocturn - Zwiadowca demonów. Co noc wychodzi z jaskini, aby szpiegować ludzi. Tym samym nie może zginąć podczas fazy nocy.
Rayback - Kwatermistrz demonów. Pilnuje ich magicznych broni i artefaktów. Jeżeli Mark go zabije, ukradnie mu amunicje i będzie mógł zabić 2 osoby podczas następnej nocy.
Gresh i Vesper - Dziwolągi wśród demonów. Zakochana para. Dopóki obydwoje żyją, nawzajem się wspierają i nie mogą zginąć w dziennym typowaniu. Jednak, jeśli któreś zginie w fazie nocy, drugie z rozpaczy automatycznie odbierze sobie życie. Znają swoje tożsamości.
Chuck - Chuck to po prostu spoko demon. Wszyscy go lubią. Dzięki swojej pozytywnej energii co noc daje jednej osobie podwójny głos.
Demony - ich zadaniem jest przeżyć i pomóc wytropić rodzeństwo. Za każdym razem, gdy osoba będąca demonem zginie, wybiera jednego gracza, który na następny dzień otrzyma podwójny głos.


Zgłoszenia
Zgłoszenia trwają do 18 sierpnia, do godziny 19:00.

____________________
Ważne! Po skończeniu zapisów 18 sierpnia po 19:00 wszyscy dostaną PW z rolami, a następnie osoby ze specjalnymi rolami, wysyłają PW do organizatora z informacją o swoich zamiarach i wskazówki, aby zarówno dobrzy jak i źli mieli jakieś poszlaki.

Zastanówcie się przed zgłoszeniem czy na pewno macie czas. Abyście nie wykruszali się w trakcie gry, bo skończy się to niemiło zarówno dla tej osoby jak i dla reszty graczy. Będę weryfikował zgłoszenia niektórych osób.

W razie jakichkolwiek pytań, pytać śmiało.

Żeby gra powstała potrzeba minimum 16 osób.

Życzę wszystkim dobrej zabawy i Powodzenia!

Lista zgłoszonych:
1. Lau - Syllas
2. Lunaris - Demon
3. Ignis - Chuck
4. Speksi - Ethiel
5. Shoo - Kairn
6. Stellka - Gresh
7. Skeni - Tesk
8. Kukus - Mark
9. MrDark - Natalie
10. Suzanne - Malum
11. Laeres - Amsug
12. Akali - Onys
13. Nami - Vesper
14. Aria - Figrim
15. Cattie - Rayback
16. Norelay - Nocturn
17. nexusik - Demon

Edytowane przez Radi dnia 22-08-2019 23:00
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Lau
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2019 20:49
Count me in! 88D


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2019 21:02
Zapisuję się, tradycyjnie~



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Ignis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2019 21:12
Mnie też wpiszcie! niegrzeczny



Jakieś moje rzeczy: SorceressIgnis(dA), MrsTanato(dA), Moja strona

Odwiedź galerię "zgadzania się"

Przychodzę tu głównie na dramy
52984863 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2019 09:50
oczywiście, że biorę udział ;]]


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2019 11:35
Gram mruga
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2019 11:50
Gram i jacałus



Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2019 13:20
A co tam, raz się żyje. Wbijam
dajcie choć raz wytrwać do końca!


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2019 22:54
Zgłaszam się diabełek


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2019 10:03
No ja bym się nie zgłosił? ;]]


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2019 22:42
wchodzę w to :D


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-08-2019 17:29
Nie jestem oryginalny, a każdy fajny sposób na wpisanie się został wykorzystany, więc zwykłe "zgłaszam się" musi wystarczyć


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-08-2019 19:33
To ja też się zgłaszam! Wpisać mnie na listę proszę 88D.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Nami
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-08-2019 20:52
też gram!


55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-08-2019 18:50
Zgłaszam się


61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-08-2019 10:32
Ok, jednak ciekawa jestem i zagram chętnie XD


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-08-2019 17:34
Rzuciłam pracę to mogę grać niegrzeczny


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~nexusik
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2019 16:54
Zgłaszam się


nexusik
63676461 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2019 19:00
Koniec zgłoszeń!

Rozpoczynam losowanie i wysyłanie ról do graczy. Po otrzymaniu PW, osoby z rolami specjalnymi mogą od razu wysyłać mi wytyczne.


FAZA NOCY

_____________________________

Jestem dość skołowany, to moja pierwsza taka praca. Nikt nie dał mi żadnych instrukcji. Jednak, nie mogę dłużej czekać i muszę polegać na swojej intuicji. Poszedłem tam, siedziała nad brzegiem jeziora, głęboko w jaskini. Było ciemno, jednak jej twarz i włosy oświetlała pochodnia. Koło jej nóg stał wielki dzban z wodą. Po co jej to naczynie? Nie ważne. Podszedłem. Ręce mi się trzęsły, magiczna broń, którą miałem w ręce - to ona uderzyła Nami w tył głowy. Dziewczyna musiała stracić przytomność, bo nie wynurzyła się już z wody. Snułem się po korytarzach. Nawet nie widziałem, kiedy znałem się przed wejściem do tej przeklętej jaskini. Nad ranem, woda wyrzuciła na brzeg martwe ciało Vesper.

Jako pierwsza, ciało martwego demona odnalazła Stellka. Widząc zwłoki swojej ukochanej, Gresh nie mogąc znieść swojej wielkiej straty, odbiera sobie życie.

_____

Ciemna, głucha noc. Nikogo w zasięgu wzroku, nikt nikomu nie może ufać. Do jaskini przedostało się kilka pcheł, które myślą, że mogą nam, nie, MNIE zaszkodzić. Zabawne. Jednak ja się nie dam, przenigdy.
***

Wszyscy śpią. To nawet lepiej. Żadnych świadków, żadnego krzyku, żadnego bólu. Nie żeby mi takowy przeszkadzał.
- Hej, nexusik, mój drogi, mój drogi , śpisz?
-...co? Achhh, to ty. O co chodzi?
Odpowiedziało mu długie milczenie.
-...Wiesz, powiem ci jedną rzecz. Zawsze uważałem , że ludzie mają naprawdę mało czasu. Tak mało, że znikają zanim uda im się zostawić jakiś ślad w histori. A ty, mój drogi, miałeś go naprawdę, naprawdę mało. Tacy jak ty zawsze mają najgorzej. - odpowiedział mu w końcu przerywając niezręczną ciszę.
Po tych słowach wyciągnął swoje długie, ostre pazury i w ułamek sekundy rozszarpał gardło demona, nie dając mu nawet szansy na zawołanie pomocy.
- Prawie mi ciebie szkoda, prawie. Już nigdy nie zobaczysz pięknego, nocnego nieba. - rzekł Onys, po czym odwrócił się i odszedł, jakby nigdy nic się nie wydarzyło.
***

Rano, nieopodal zwłok, na ziemi znaleziono niedbale wyrytą liczbę 24 oraz słowa:
"Dwójka jest bardzo mylącą cyfrą, tak jak i czwórka"


Malum patrolował jaskinie razem z Shoo.
Figrim nie doczekał się na nocne granie z Nami.
Chuck przekazał część swojej zajebistości Speksi.
nexusik przekazał podwójny głos Akali.


FAZA DNIA
Edytowane przez Radi dnia 19-08-2019 10:19
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Jaskinia demonów
~Lau
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2019 10:09
O jezny... co tu się stało?

Jestem dość skołowany, to moja pierwsza taka praca. Nikt nie dał mi żadnych instrukcji.

Hm, czyli ta osoba pewnie nigdy wcześniej nie zabijała w RPG.

Za to Speksa ma szklanki na profilowym, które mogą mieć związek z dzbanem wody.
Do tego zabijający pisze krótko i zwięźle.


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 10 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.