Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087


Archiwum Gier RPG
❧  RPG: Blink Blink  ☙

Strona 15 z 16 << < 12 13 14 15 16 >
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2017 17:24
Co do mordercy tego głownego, to nie wiem kim on on(a) moze być ale co do Brigi to na 99.9% Stellka i chyba to na nią zagłosuję, ale jeszcze nie teraz



A tak wgl to czemu alexa została ożywiona?


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2017 17:28
Mój głos na Stellke.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2017 17:33
Wybacz Stellka, załatwmy to szybko.
Mogę w zamian pożegnalną pieśń ułożyć.


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2017 17:37
Cóż Stellka wzbudzasz moje podejrzenia już od drugiegiego dnia. Zegnaj Brigit. Postaram się, abyś zmarła bezboleśnie diabełek


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2017 17:53
Stellka - 6
Suzanne - 3
Shooter - 1



now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2017 18:11
Stellka zatem~



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2017 18:21
Stellka
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2017 19:05
Jeśli wiadomo kto jest Mordercą to po co zabijać Brigitte? Żeby przedłużyć grę? Ja nie widzę sensu. Jeden dzień dłużej czy krócej nie robi różnicy. Ale skoro tak chcecie. Shoo to na bank Morderca mówię wam.


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2017 20:20
Stellka, daremna jest twoja obrona. Tylko pogarszasz swój los


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Krarek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2017 20:50
Wczoraj głosowałem bez przekonania. Dzisiaj po przeczytaniu Stellka wybacz. Ale mordercy i nam trudniej będzie trafić na ostatnia finalistkę niż jak dołożymy do tego jeszcze Brigit.


"I don't know when I got alone
I don't know how I got mad"
(c) Akala
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2017 21:30
Wróciłem. Zaczynam się z wami zgadzać że Brigitte bardziej nam bruździ niż pomaga. Tyma bardziej że zabiła finalistkę. Wyeliminowanie każdego mordercy jest po części na naszą korzyść. Mój głos już i tak już dziś nic nie zmieni więc Stellka



Teraz poczytałem poprzednie posty i mnie olśniło!!!!
Shoo uwielbia elfy, tak jak Speksa pisała. Pamiętam bo jak robiłem RPG o Drużynie pierścienia to bardzo chciała być elfem. Zmieniam zwrot mojej lufy do odstrzału.
Dziś już nic nie zrobimy, ale od jutra SHOOO. Jesteś moim typem nr 1. To ona. Stellka wierze ci szeroki uśmiech
Jutro cie pomszczę i typuje Shoo, jeżeli dożyje.
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2017 10:00
Stellka z zadowoleniem patrzyła na widoki rozciągające się z punktu widokowego. Nie dość, że pogoda wręcz zachęcała do spacerów, to jeszcze dalej nie została zamordowana. Ha, cały czas odsuwała od siebie te podejrzenia, więc uda się jej też tym razem!
Z uśmiechem odwróciła się tyłem do pięknych widoków.
I od razu uśmiech zniknął z jej twarzy.
Przed sobą zobaczyła kilka osób z wb, które typowało ją do kolejnego morderstwa.
- Cześć! - postarała się uśmiechnąć. - Co tam u was? Ładna pogoda, prawda?
- Idealna do zabicia mordercy, prawda? - Speksi uśmiechnęła się szyderczo.
- Jakiego mordercy? - udała zdziwienie. - Nie jestem żadnym mordercą! O czym wy mówicie?
- Przestań już udawać- Suzanne przewróciła oczami.
- Ręce do góry! - Flamli skierowała w jej stronę Walthera P99, pistolet z pierwszego zabójstwa.
Ale Stellka nie chciała poddać się tak łatwo. Stanęła na barierce, po chwili dodając od siebie:
- Jesteście idiotami, skoro pozbyliście się mnie, a nie prawdziwego mordercy.
W powietrzu zdołały dosięgnąć ją wystrzelone kule z pistoletu. Brigitte umarła więc prawie bezboleśnie.

FAZA NOCY (role pls)



Lekarz chronił dzisiaj Anię.

Zza drzwi dobiegała muzyka. Zupełnie inna niż te, które leciały w pozostałych pokojach. Niezgodna z kanonem pozostałych melodii. Nic dziwnego, w końcu sama właścicielka pokoju była dość nietypowa.
Puk, puk.
- Czyste ręczniki!
Drzwi otworzyły się automatycznie. Tak jak zwykle nie można było dostać się do środka bez zgody.
Speksi wylegiwała się w wannie, nucąc pod nosem swoje ulubione melodie. Radio ustawione miała obok wanny.
- Dzięki, możesz je położyć tutaj - wskazała palcem na półkę.
Pokojówka wykonała zadanie i już kierowała się w stronę drzwi, gdy zatrzymały ją słowa:
- Możesz mi jeszcze podać szampon?
Kolejne zadanie do wykonania. Służąca wyciągnęła z szafki buteleczkę i postawiła obok dziewczyny.
- Dzięki wielkie - skinęła głową uczestniczka i zabrała się za wcieranie płynu we włosy. - Jesteś tutaj nowa? Nie widziałam cię chyba wcze...
Nie zdążyła dokończyć, gdyż dłonie Suzanne, Mordercy, znalazły się przy jej ramionach i wpakowały ją pod wodę. Dziewczyna miotała się przez chwilę. Chwilę później ciało ostatniej Finalistki pływało bezradnie po tafli wody.


KONIEC GRY, Suzanne wygrała!

Rozpiska ról pojawi się w pierwszym poście.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Cattie dnia 05-08-2017 22:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2017 10:03
Brawo Suza :D Chyba nigdy bym nie wpadła na to, że to Ty jesteś Mordercą.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2017 10:10
Nice Suzanne. Już miałem Shoo jako mój typ, a ty skończyłaś grę. Brawo! Ciekaw jestem jeszcze kto ci pomagał
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2017 10:14
Hahahahahha Suza dzięki <33 Szkoda tylko, że byłam finalistką :x
Czekam na wyjaśnienia wskazówek.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2017 10:39
Mówiłam xDD. I nikt mi nie wierzył :c.
Ale w końcu morderca wygrał, a nie my :D.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Nami
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2017 10:49
Heheh. Brawo, Suza :v


55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2017 11:01
BRAWA DLA SUZY (klap, klap, klap)
Grało mi się naprawdę fajnie, ale gdybym wiedział, że mnie tak zlinczujecie za ożywienie Laeresa, nigdy bym tego nie zrobił. Jak dla mnie trochę krotka gra, no ale cóż. Co do mordercy nigdy bym się nie dowymyślił, że to suza. Co do Brigit, to Stellka zdradziła mi się jak zaczęła mnie przesluchiwać na SB.
Flama jako żona? Tej to się zawsze upiecze...
Cóż tyle ode mnie. Czekam na wyjaśnienia wskazówek


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2017 11:28
O kurcze, nie wierzę!
Haha, nie spodziewałam się, że wygram i że Speksa jest ostatnią finalistką - jestem mile zaskoczona. Zabieram się za opisywanie wskazówek, bo uwierzcie mi, było ich trochę, ale nie zwróciliście na nie uwagi :D.

Raport 1
Na początku kompletnie nie wiedziałam, co mam zrobić, jak pisać. Pierwszy raz byłam mordercą na dłuższą skalę (raz kiedyś trafiła mi się taka rola, ale zostałam zabita pierwszego dnia, zanim gra się rozpoczęła, hehe szczęściara), więc było to dla mnie naprawdę trudne. Nie wiedziałam, jak pisać wskazówki, by jednocześnie wskazywały na mnie, ale też was wszystkich myliły i sprowadzały tropy na kogoś innego (jak zauważyliście było dużo takich zmyłek).

Zabiłam Banana ot tak. Po prostu spojrzałam na listę i ją zobaczyłam, więc zabiłam XD. Nie było żadnego szyfru, czy kodu. Długo się zastanawiałam, co mogłabym wam dać jako wskazówkę i coś tam wykombinowałam.

- Jesteś nikim. Jesteś zerem. Jesteś pierwsza i nie ostatnia.

Jesteś nikim - idealne nawiązanie do GOTa. Wielokrotnie na SB wspominałam, że uwielbiam Grę o Tron i namawiałam wszystkich do obejrzenia. Taka mała wskazówka, ale nikt się nią nie zainteresował.
Jesteś zerem. Jesteś pierwsza i nie ostatnia - mój rocznik to '00 a miesiąc styczeń, czyli pierwszy miesiąc. Urodziłam się ostatniego dnia miesiąca, ale dodałam to "nie ostatnia", żeby nie było za łatwo (w końcu jako morderca musiałam też wyeliminować pozostałe finalistki, więc to też miałam na myśli).

Śmieszyło mnie to, jak wszyscy uparliście się na ten denny talent-show. Napisałam to ot tak, by było spójne z historią, a wy szukaliście dziury w całym XD.
To samo było z mrokiem. Specjalnie to napisałam, bo zawsze się o to wszyscy kłócą, a jako że morderca miał być taki creepy, to też w sumie pasowało.
Chyba tyle jeżeli chodzi o dzień pierwszy.

Raport 2
No tu już było nieco ciekawiej. Cała historyjka opierała się na życzeniu, spadających gwiazdach i zginęła Kukus. To nie był przypadek.
- Jakieś ostatnie, nocne życzenie?

Nocne życzenie - tak można tłumaczyć nazwę mojego ulubionego zespołu, czyli Nightwisha. Kilka dni temu rozmawiałam z Kukus na SB o Czad Festiwalu, na którym byłyśmy, a szczególnie właśnie o koncercie Nightwisha, który miał miejsce. Zresztą wokalistka tego zespołu - Floor Jansen - pięknie prezentuje się na moim avatarze, więc to też była wskazówka, hehe. Wyeliminowałam Kukus dlatego, że mogłaby się zorientować w całej sytuacji.

Jedyne co mogła dostrzec to okropne, przerażające ślepia, które wydawały się świecić w ciemności. Jedno oko wyróżniało się szczególnie. Było złociste, ohydnie złociste. Zdawało się, jakby potrafiło zajrzeć komuś w głąb duszy.

To była zmyłka, abyście zaczęli podejrzewać Ignis. Ale też swoją drogą - było złociste, ohydnie złociste - tak, miałam tu na myśli kolor Mythixu na WB, którego nie lubię i długo się z nim męczyłam.

Raport 3

Matko, tutaj się mega bałam, że umrę z rąk Stellki. Znaczy no nie do końca. Wszyscy wiedzieli, że Stellka to Brigi, a ja dzień wcześniej na nią głosowałam. Kiedy napisała na SB, że prawdopodobnie zginę, wiedziałam, że jak zacznę lamentować, odstawiać cyrki na SB, że umieram z rąk Stellki, że to pewna śmierć itp. itd. - to mnie nie zabije XD Wiecie, wtedy wiadomo by już było na 100% procent, że jest Brigi, więc by tego po prostu nie mogła zrobić. Mimo to ja jak zwykle pierwsze piszę/mówię, a potem myślę zrobiłam to:

czytamy od dołu oczywiście




Pozabijali się NAWZAJEM - boże, naprawdę myślałam, że wtedy jest po mnie. Bo skoro Stellka chciała mnie zabić, to oczywiste by było, że odwdzięczyłabym się tym samym, dlatego tutaj zdradziłam siebie, ale na szczęście (lub nie) nikt się nie zczaił XD.

Zabiłam więc Soph, bo to była idealna okazja. Zaczęła się domyślać, że to ja, więc musiałam ją wyeliminować. Skoro dzień wcześniej mordercy udało się wkręcić niewinną Ignis, chciałam Was tym przekonać, że i ja jestem wrabiana przez to, że Sophie została zabita - przecież zazwyczaj nie zabijało się osób, które cię podejrzewały (tutaj Stellka - dlatego wiedziałam, że mnie wtedy nie zabije XD). Swoją drogą cały raport 3 opierał się na strzelaniu z łuku i w ogóle. W pewnym sensie Majki był blisko z tymi Igrzyskami Śmierci, ale nie do końca. Miałam tutaj na myśli Tomb Raider 2013 - kiedyś dużo rozmawiałam o nim z Sophie, dlatego też zabiłam ją w takich okolicznościach (a z tymi ptakami to też chodziło mi o scenę w Tomb Raider 2013 - jest pewien moment(nie mogłam znaleźć gifa, a szukałam!), kiedy Lara wypaloną strzałą odkaża sobie ranę i wbija ją w brzuch, wtedy są pokazane odlatujące ptaki, ale faktycznie ten motyw też się chyba pojawił w Igrzyskach).

Siedziały na kocu rozłożonym na polanie i zajadały babeczki.

Babeczki to prawie jak muffinki no nie? A Muffinka to mój stary nick na WB niegrzeczny

Tego dnia wiedziałam, że wyeliminujemy Stellkę i będą ją miała z głowy. Speksa już wcześniej mówiła, by ją zabić. Ja miałam pretekst by ją zabić(przecież groziła mi na SB), a Flamla, moja droga żonka też bardzo ładnie załatwiła sprawę. Szczerze to miałam trochę obaw, bo Majkel nabrał podejrzeń (faktycznie z tymi wyjaśnianiem zagadek XDD starałam się jakoś udawać "pomocną"\) i zaczął głosować, ale na szczęście Flamli i Speksie udało się wrobić, że to niby Shoo jest mordercą i że lepiej zabić dzisiaj Stellkę. Także dzięki dziewczyny :D:D:D:D.

Raport 4
Nie liczyłam tutaj, że Speksa jest ostatnią finalistką. Chciałam ją zabić, bo dzień wcześniej stała po mojej stronie i żeby móc zwalić winę na Shoo (dodałam nawet fragment z NIEZGODNĄ MUZYKĄ, bo Shoo wcześniej chciała prowadzić RPG o takiej tematyce, więc byłoby na kogo zwalić XD). Jest też tutaj pewna wskazóweczka:

Radio ustawione miała obok wanny.

Miałam swój mały epizod w Radiu WB. Wygrałam casting i miałam być częścią ekipy, ale później audycje już nie powstawały, więc no niestety XDDD

~*~


To chyba wszystko. Bardzo dziękuję Wam wszystkim za grę - naprawdę bardzo fajnie było być mordercą. Nie miałam takiej wprawy, ale naprawdę się starałam! Chyba zbyt poetycko się za to wzięłam, ale no trudno XD.

Dziękuję też Flamli za bronienie pleców. Udało jej się to robić tak, że nikt się nie domyślał, że jest żoną, haha :D.

No i dziękuję Cat za wytrzymanie ze mną na fejsbuku, kiedy się wszystkim jarałam i fascynowałam XDDDDDDD. serceserce


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 06-08-2017 11:32
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Blink Blink
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2017 12:18
Pogratulować Suzie należy. Brawo! Świetny z ciebie Morderca. Ja do końca się nie kapnęłam i cały czas byłaś poza moimi podejrzeniami. A teraz wskazówki
Noc 1
Wiktor
Najtrudniejszy moment. Początek gry, zero wskazówek, żadnych podejrzeń, a trzeba zabić.
Wybrałam Wiktora, gdyż po rozdaniu ról narzekał na sb, że dostał niechcianą rolę. Najbardziej niechciana rola to Morderca, gdyż to bardzo trudna rola. Jeszcze raz gratuluję ci Suza, niezła robota. Zostawiłam kilka wskazówek, które na szczęście nie zostały rozszyfrowane w 100%.
1) Zegar wskazywał 24.00.Ostatnio zdarza mi się długo przebywać na WB, ale najczęściej około północy wychodzę.
2)[/b]-Co,kolejny zawód miłosny?
-No.
Często jestem wtedy, kiedy Wiktor gada, jak mu nie wyszło z Wiki czy z inną.
[b]3)
Walther P99.Broń policyjna, a ja bardzo lubię kryminały i chciałabym pójść do policji, ale jak wyjdzie nie wiem. Plus 99 to mój rocznik.
4)Liczby 4,8,15,16,23,42. Przeklęte liczby z serialu Lost(Zagubieni), który ostatnio oglądam.
Noc 2
Skeni
To samo. Przed rozdaniem ról wspominał, że nie chce być Mordercą, bo nie potrafi znaleźć u siebie cech na wskazówki, a po rozdaniu ról wymieniał pw z Cat. Dlatego myślałam, że jest Mordercą i, że się wypytywał co ma robić.
Wskazówki:
1)Pomocny jak zawsze.Pomógł mi z matematyką, ale to wiecie. Pochwaliłam się tym, gdy pomagałam na sb podnieść Skeniemu samoocenę.
2)[/b\]Rozjechanie furgonetką.Nawiązanie do zakończenia jednego z moich ulubionych seriali docu-crime, które oglądam na co dzień. W podobny sposób zakończył się drugi sezon "Gliniarzy". Kiedyś na sb grałam w wyzywanie się na tytuły drugorzędnych seriali z Laeresem.
[b]3)
#TeamLuciferOstatnio obejrzałam serial "Lucyfer", który wylądował na szczycie listy moich przebojów serialowych. Raczej nie zdążyłam się tym pochwalić, ale zostawiłam na sb poszlakę.

~Stellka dnia: 04/08/2017 22:52
To Lucjan się tobą zaopiekuje

~Stellka dnia: 04/08/2017 22:52
Jeśli zginiesz, a wątpię. Bo patrząc na listę to Morderca na pewno nie należy do moich psiapsiół to nie będzie się mścił

~Suzanne dnia: 04/08/2017 22:52
weź mnie chociaż jakoś ładnie zabij

Lucyfer, Lucjan, Lucek... Gra słów, skojarzenia.
Noc 3
Nami
Suzanne tak mnie skołowała, że przez godzinę pisałam swoje ostatnie zabójstwo. Napisałam 3 wersje. Zabójstwo Suzanne, zabójstwo Nami, zabójstwo neutralne, gdzie na przemian wpisywałam jeden nick, potem kasowałam wpisywałam drugi i myślałam. Pisałam to w tym momencie, co akurat Suza próbowała wybrnąć z tego żebym jej nie zabiła i jej się udało. Tak mi zlasowała mózg, że poszłam tropem anime sugerowanego podczas fazy dnia. Anime, Japonia. Nami na avie ma Azjatkę i dlatego ostatecznie na nią postawiłam. Tak jak pisałam na początku do końca nie rozszyfrowałam, że Suzanne to Morderca i nie widziałam nic na nią.
Wskazówka była jedna, gdyż tak byłam skupiona na wyborze ofiary, że nie mogłam znaleźć nic na siebie więcej, żeby się nie powtarzać.
1)Lubię ogień w deszczu.Tłumaczenie piosenki Mansa Zelmerlowa, którego wielką fanką jestem-"Fire in the rain".
Dziękuję za rozgrywkę. Cudownie mi się grało nie licząc tego, że wszyscy mnie rozszyfrowali, a i tak postanowili mnie zabić i stanąć przeciw mnie tracąc cenną pomoc.
Radziłam zabić Shooter, gdyż się kojarzyła ze wskazówkami Suzy. Jeśli bym przeżyła to moją kolejną ofiarą prawdopodobnie byłaby Suza. O ile Shoo by nie przeżyła i okazała się niewinna. Ale nieważne. Gra była wspaniała. Cieszę się z mojej roli. Ciężko jest kogoś zabić, bo ma się podejrzenia czy coś. Wydaje się podołałam temu, ponieważ zostawiałam w miarę przejrzyste wskazówki, szybko się zdradziłam, a Morderca Suzanne nie zlikwidowała mnie jako głównego zagrożenia.


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 15 z 16 << < 12 13 14 15 16 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.