Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd


Archiwum Gier RPG
❧  RPG: Drużyna Pierścienia  ☙

Strona 16 z 16 << < 13 14 15 16
AutorRE: RPG: Drużyna Pierścienia
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2016 17:16
Ja mam mętlik w głowie i nie mogę rozkminić kim jest Saruman. Prawdopodobnie nie głosuję.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Drużyna Pierścienia
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2016 17:22
Laeres napisał/a:
Ja mam mętlik w głowie i nie mogę rozkminić kim jest Saruman. Prawdopodobnie nie głosuję.

Masz mętlik, bo nie możesz na siebie głosować. XD Jesteś zatopiony niczym Titanic.
"My heart will go on"- to tak na do widzenia.


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez Stellka dnia 29-12-2016 17:22
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Drużyna Pierścienia
~Rosette
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2016 17:29
Laeres
36688357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Drużyna Pierścienia
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2016 17:35
Laeres - 4



60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Drużyna Pierścienia
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2016 19:26
Jak to nie mogę?
Laeres
(EDIT)
[*] Dla wszystkich zmarłych placze



Laeres - 5 głosów




Edytowane przez Laeres dnia 29-12-2016 19:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Drużyna Pierścienia
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2016 22:54
Mordor. Drużyna, a właściwie jej resztki, dotarła wreszcie do tej mrocznej krainy. Po wspólnych ustaleniach zdecydowali, że zanim zdecydują się wejść na górę przeznaczenia, spróbują po raz ostatni podjąć próbę zdemaskowania Sarumana. Wspólny wybór padł na Laeresa. Najpierw jednak drużyna musiała ominąć potężna armię orków. Błądząc naokoło między jaskiniami, znaleźli się się pod górą.
- Nareszcie jesteśmy. Dalej wchodzimy. - powiedział Laeres.
- My tak. - odrzekła Stellka. - Ale ty nie!
I mówiąc przebiła mu brzuch mieczem, po czym zepchnęła ciało Golluma ze skarpy. To był kolejny błąd. Jednak ten błąd, miał nieść za sobą jeszcze gorsze konsekwencje. Ciało golluma spadło wprost pod maszerujący patrol orków. Szybko zauważyli resztę.
- Szybko, naprzód! - krzyczał Gandalf.
6 (nie)bohaterów, na czele z Gandlafem rozpoczęła bieg do góry przeznaczenia z zamiarem ostatecznego stopienia pierścienia. Wojska Saurona pełne orków również rozpoczęły szturm na górę. Ukryty wśród towarzyszy Saruman, musiał coś zrobić. Wiedział, że to jego ostatnia szansa na zdobycie pierścienia dla swojego pana....


FAZA NOCY


Finałowa noc. Żadnych eventów ani specjalnych ról.
Czekam tylko na ostatnie już PW od Sarumana. Jeśli zabije ostatniego Hobbita źli, czyli On razem z Sauronem wygrywają.

________________________

... nie mógł się zawahać. Musiał to zrobić tu i teraz.
- Ruszaj powstrzymamy ich! - krzyknął Legolas do Hobbita.
W głowie Sarumana kłębiło się dużo myśli:
"To już ostatni etap. Czy zdołam zabić odpowiednią osobę? Czy tym razem nie popełnię błędu? - te i wiele innych pytań pojawiało się w głowie Ani. Bacznie obserwowałem pozostałych towarzyszy, po czym widząc, że Stellka oddaliła się od nas, powoli podążyłem za nią. Gdy znaleźliśmy się w takiej odległości, że nikt nas nie zauważy, złapałem ją za dłoń i obróciłem w swoją stronę.
- To Twój koniec ! - powiedziałem, po czym wbiłem w jej serce sztylet. Z uśmiechem patrzyłem jak Ostatni Hobbit, Peregrin osuwa się na trawę, a następnie wydaje swój ostatni dech.
Na dole
rossattiee - Gadnalf Biały,
Wiktor - Legolas
Rosette - Czlowiek
oraz Ignis - ożywiony Człowiek
walczyli z cała hordą orków, lecz nie mieli szans przeciwko takiej przewadze liczebnej. Zostali zabici wszyscy po kolei. Saruman przekazał pierścień swojemu panu. Sauron wreszcie zdobył upragniony przez siebie relikt władzy. Teraz już nic nie powstrzyma go przed zapanowaniem nad całym Śródziemiem.
Tym razem zło wygrało.

Lunaris oraz Ania jako źli WYGRALI!
Gratulacje!



Dziękuje bardzo za wspólne RPG. Mam nadzieje, że wam się podobało, bo mi jako organizatorowi bardzo szeroki uśmiech.
Jak widać emocje były do ostatniej chwili. Na pierwszej stronie znajdziecie pełną rozpiskę ról, kto kim był i w kogo się zamienił w trakcie. Bardzo proszę uczestników o recenzje, a zabójców zachęcam do wyjaśnienia klucza jakim kierowali się zabijając innych.
Na koniec nagana dla osób, które się zgłosiły, a w ogóle lub prawie wcale, się nie udzielały i nie odsyłały mi PW. Nie radzę zgłaszać się do kolejnych gier, chyba że napiszecie solidną argumentacje i przejdziecie weryfikacje jak często jesteście na WB.
Mowa tu głównie o Norelay i Senic (choć Senic zginął drugiej nocy, więc mogę to zrozumieć.).
Azathara i rossattiee, wy także. Jak na 6 dni gry, napisanie tylko 3 postów to stanowczo za mało. Tym bardziej, że nie wysłałyście mi wszystkich PW.
No, ale pomimo zmian ról w trakcie gry jakoś się udało.
Następne RPG pewnie w Wakacje.
Edytowane przez Radi dnia 29-12-2016 22:55
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Drużyna Pierścienia
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2016 08:26
Przyznam się, że to było pierwsze RPG, w którym miałam jakąś bardzo ważną rolę. Najpierw byłam Legolasem i ochraniałam losowo osoby, zaś w momencie, w którym otrzymałam od Radi'ego informację, że jestem nowym Sarumanem nie ukrywam, iż przestraszyłam się, ponieważ obawiałam się, że sobie nie poradzę. Te literówki w wypowiedziach nie były specjalnie, po prostu pisałam wszystko na szybko.
- "Smok jest wśród Was" - miało wasze podejrzenia skierować na Ignis, która miała w zestawie smoka. Wiedziałam, że nie będziecie mnie typować.
- "Zło nigdy nie śpi" - chodziło tu o to, że do dość późnej godziny przebywałam na WB.
- "Nikt nie zwracał na mnie uwagi" - nikt z was nawet przez chwilę nie pomyślał, że to mogę być ja. Ignis przez chwilę się nad tym zastanawiała, ale odrzuciła tę opcję.
- "Najciemniej jest pod latarnią" - tu było nakierowanie, którą osobę jako kolejną zabiję, ale też liczyłam, że podejrzenia pójdą w kierunku Stellki.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Drużyna Pierścienia
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2016 09:26
To było jedyne RPG, w którym miałam ważniejszą rolę. Po drodze zdarzyło mi być Barbie?, która jeśli by zginęła zabierała ze sobą inną osobę. Kiedy odczytałam PW, że jestem nowym powiernikiem pierścienia byłam zszokowana, ale jednocześnie szczęśliwa, bo mogłam się wykazać. Jako swoją ofiarę wybrałam Skeniego. Dlaczego? Z góry wiedziałam, że nie mam szans trafić na Sarumana, dlatego postanowiłam, że spróbuję celować w Golluma. Wiedziałam, że Skeni ma jakąś grubą rolę, nie przewidziałam jednak, że mógł być przedostatnim Hobbitem. Co do wskazówek: po pierwsze Skeni pomógł mi kiedyś z matmą, a po drugie to fragment piosenki "Heroes" Mansa Zelmerlowa, mojego ulubionego wokalisty. Kto brał udział w konkursie na Wakacyjny Hit-Skeniego ten mógł coś kojarzyć. Trudne, ale nie nie do ogarnięcia , jak to ktoś powiedział. Nad sygnaturką mam hashtagi, które mówią czego jest fanką. No to chyba tyle. Dziękuję za wspaniałą grę, która mimo pewnych problemów technicznych minęła w miłej i cieplutkiej atmosferze.


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Drużyna Pierścienia
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2016 09:51
Miło mi się grało, a zabójstwa Saurona vel Luny były dosyć dobrze przemyślane, więc cieszę się, że tak wyszło. Szkoda tylko, że po drodze zostałam przebita włócznią w przekonaniu, iż jestem mordercą. Byłam tylko skromną Elfką, nah.
Byłam przekonana, że wcześniejszym Sarumanem jest Ania, a tu okazuje się, że późniejszym :D
Jedyne, na co teraz poczekam, to na wyjaśnienie wskazówek Luny - jestem ciekawa, czy we wszystkich miałam rację, czy niektóre informacje były zmyłką.
Dziękuję za grę!


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Drużyna Pierścienia
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2016 10:06
Bardzo się cieszę, że dostałam rolę Saurona, od dawna marzyłam o byciu mordercą (jakkolwiek to brzmi), więc byłam w siódmym niebie, hahah.

1. Pergamin i zniechęcenie ubogim słownictwem - nawiązanie do pracy moderatora.
Cytat - raz kiedyś obejrzę jakieś anime, "Code Geass" widziałam już trochę czasu temu. Ponieważ nie jestem raczej kojarzona z zainteresowaniem Japonią, cytat ten miał odciągnąć ode mnie podejrzenia.
Kwiaty - ich liczba miała wskazać na to, kto następny zginie, fakt, że były to akurat fiołki, nie miał żadnego znaczenia.

2.
- Ciekawe - zacząłem, gdy znaleźliśmy się wystarczająco daleko od pozostałych - czy nasz wróg pozostawił ostatnio jakąś wskazówkę.
- Na pewno, te kwiaty na przykład - odparła moja ofiara po chwili namysłu.
Parsknąłem śmiechem.

Chciałam wam dać znać, że fiołki nie są zbyt istotne i niepotrzebnie zwróciliście na nie aż taką uwagę.
Fantastyka - cóż, bardzo lubię książki i filmy fantasy, nawet na moim wattpadzie w listach "Do przeczytania" i "W trakcie czytania" większość opowiadań jest właśnie tego gatunku.
Lewkonie - w mowie kwiatów oznaczają "osiągnąłeś sukces", ale też "poniosłeś porażkę". Możecie potraktować to jako sarkastyczne "Gratulacje" za poświęcenie aż tak dużej uwagi kwiatom xD. Ich liczba oczywiście wskazywała na to, kto następny zginie.
Figura szachowa, wieża - istotne tu było ostatnie słowo - "wieża". Nawiązałam tu do tego, jak zginęłam w jednym z RPG - w wyniku upadku z Wieży Astronomicznej.

3. Czytanie książki i zdanie "Od dłuższego czasu żadna książka aż tak mnie nie zainteresowała." - lubię czytać, ale, jak kilka razy napisałam w Przywitaju, robię to rzadziej niż kiedyś.
Zielona wstążka - nawiązanie do koloru moderatorskiego oraz mojej obecnej rangi.
"Trzy, jeden, zero, dziewięć." - następnej nocy chciałam zabić Alexa, ale skoro wy uznaliście, że to wskazówka, a ktoś już wcześniej go podejrzewał, pomyślałam "Czemu by go nie wrobić?".
Wiadomość - podejrzewaliście, że piszę opowiadanie, a nie chciałam potwierdzić słuszności waszych domysłów wprost, stąd na końcu zdanie "Już się chyba tego domyśliliście.".

4. "Lubię pomagać." - bycie modem, tłumaczenia czy wskazówki dotyczące np. pisania - takie ogólne nawiązanie do mojej osobowości oraz tego, co robię na wb.
"Dziękuję za ostatnią pomoc!" - konkretnie za zabicie osoby, którą miałam na celowniku.
"Dużo czasu przebywam wśrod was, lecz zbytnio mnie nie podejrzewacie." - dość dużo siedzę na wb, a w RPG byłam raczej aktywna, lecz mnie nie podejrzewaliście.

5. "Planowałem pozbyć się kogoś innego, ale zmieniłem zdanie." - chciałam pozbyć się Kukus, na co wskazywało liczenie do pięciu poprzedniej nocy, ale wiedząc, że mnie zabijecie, postanowiłam sprawdzić Namę, bowiem nabrałam pewności, że to ona jest Frodem.
Prośba o wybaczenie - dobrze znamy się z Nami.
Rysunek przedstawiający wróżkę - rysunek miał być zmyłką, kluczowe było tu słowo "wróżka", nawiązanie do nazwy rangi.
caeruleus, tredecim - to akurat było prościutkie. Pierwsze słowo oznacza "niebieski", kolor z Dżoan, zaś drugi wyraz ("trzynaście") określa mój wiek. Dlaczego użyłam łaciny? Mój nick to słowo łacińskie, zaś w opowiadaniach często używam tego języka - czy to do tworzenia imion, czy nazw jakichś miejsc.

Przyjemnie mi się grało i mam nadzieję, że wam też c:.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 30-12-2016 10:06
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Drużyna Pierścienia
~Wiktor
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2016 10:28
Dziękuje za wspólną, jakże emocjonującą grę.


60667462 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Drużyna Pierścienia
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2016 11:27
Pomimo teg, że nie przepadam za twórczością Tolkiena, to grało mi się dość dobrze. Jako Sam nienie miałem zbyt dużo do roboty, a szkodanie, myślałem, że nareszcie dostałem rolę, która pozwoli mi się wykazać, no cóż... mówi się trudno, może w nastepnym RPG uda mi się uszczknąć coś dla siebie, ale nie liczcie na to, że będę łatwym przeciwnikiem.
Co do Stellki jako Sarumana,, to gdybynie nie dziwny sen, że to ona jest Sarumanem, to byłaby ta wiadomość totalnym szokiem. Lunaris jako Sauron aż tak wielkim szokiem nie była.
Co do wiktora jako Legolasa, to sam się zdradził, więc... (no comment)
Jeżeli chodzi o czas gry, to 7 dni wydawało mi się śmiesznie krotkim czasem na grę, ale okazał sie on idealnie wyważony, więc chylę czoła przed organizatorem, za tak perfekcyjne dogranie wszystkiego w czasie.
Nie obyło się bez drobnych problemów ze strony uczestników, ależe ucieszyło mnie to, że w ich obliczu szybko podejmowałeś właściwie decyzje. Byłeś dobrym organizatorem i prowadzacym. Gratulacje!
Moja ocena: 10/10



~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Drużyna Pierścienia
~Nami
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2016 13:14
Czas napisać coś od siebie, heh.

1. Pięć, trzy i dwa - chodziło o liczbę punktów, 532, ponieważ w "Grach i zabawach" nie dostaje się ich. Zapomniałam tylko o tym, że od niedawna za zalogowanie otrzymujemy dodatkowy punkt... chociaż z drugiej strony, dzięki temu Luna mnie jeszcze nie podejrzewała.
Druga informacja, mówiąca o słabych i tych mocniejszych - było to nawiązanie do moderatora, którym od niedawna jestem.
Nie wiedziałam, kogo mam zabić, ponieważ było mało wskazówek. Mój wybór padł więc na Senic, która była akurat w połowie.

2. 1/5 - nad avatarem znajduje się pięć gwiazdek, ja mam jedną (żółtą oczywiście).
Dwa do przodu, jeden do tyłu - ta informacja dotyczyła szyfru, którym zabijałam. Zaczęłam od Senic, która zgłosiła się jako 12, potem zabiłam Crazy z 14 numerem na liście.

3. Przy ciele Boromira zostawiłam kawałek czarnego materiału - chodziło o aktualny kolor mojego nicku.
Ciężko jest przyzwyczaić się do czegoś nowego, ale nie wolno się poddawać.
- tutaj nawiązałam do pracy moderatora, którym jestem od niedawna, jak już wcześniej wspominałam.
Tutaj najdłużej się zastanawiałam. Podejrzewałam Lunę, ale ostatecznie postanowiłam trzymać się szyfru. W jakiś sposób mogło to wpłynąć na losy gry, ponieważ tłum miałby więcej czasu na zabicie Sarumana.

W późniejszej grze nie rozumiałam tylko, czemu zamordowaliście Ignisę. Nie podejrzewałam, że to Ania jest Sarumanem, głównie ze względu na to, że Wiktor ją chronił. Domyślałam się za to, że Stellka ma pierścień. Z wszystkich osób, które pozostały w grze tylko jej pomagał Skeni.

Przyznam, że pierwszy raz dostałam tak ważną i obawiałam się, czy sobie poradzę.
Przede wszystkim dziękuję Radiemu za możliwość bycia Frodem. Podziwiam też sposób, w jaki prowadził grę - wszystko było pod kontrolą... no, może z wyjątkiem emocji pod koniec :v. Świetnie mu poszło, sprawdził się w roli organizatora.
Dziękuję Ani za chronienie mnie, jeszcze wtedy, kiedy była Legolasem; Lunie za zabicie - dzięki temu łatwiej było wam ją zdemaskować, hehe.
Miło się grało, może dzięki temu RPG w końcu zmobilizuję się do skończenia trylogii.
(A)Frodo pozdrawia!



Edytowane przez Nami dnia 30-12-2016 14:43
55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Drużyna Pierścienia
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2016 13:41
Moje pierwsze RPG. Bardzo źle mi poszło?
Na początku byłem święcie przekonany, że wylosuje mi się elf, krasnolud czy kto inny nieciekawy... Otwieram rolę, a tu bum: Gollum. Tak się uśmiałem, że go sobie na tapetę ustawiłem XDD
Później trochę się przeraziłem, że nie dam sobie rady i mnie zabijecie pierwszego dnia XDD
Ale dotrwałem do finałowego.
Heh... Na początku chciałem zabić Anię, później Rosette... Ale mnie zabiliście. Lunaris, twoje wskazówki były tak łatwe, że 1 dnia powinniśmy cię zabić XDD
Za głęboko szukałem :v
Uwielbiam książki Tolkiena :v
Żadnych eventów dla Saurona, Sarumana i mnie. Stąd wiem, że Gollum narzekał na ich brak xddd
Ogólnie bardzo mi się podobało



Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 16 z 16 << < 13 14 15 16
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.