Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087


Archiwum Gier RPG
❧  Odsłona - 12 - RPG: Pokemon LIVE  ☙

Strona 17 z 17 << < 14 15 16 17
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Senic
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2016 21:39
Speksi



Dzięki Klaria400 :*
Kraina elfów - opowiadanie mruga
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2016 22:10
Speksi czekała na nich w sali treningowej. Wiedziała, że oni już wiedzą. Wiedziała, że jej szukają. Wiedziała, że nadszedł jej koniec. Nie chciała jednak tak ginąć. Nie z ręki jej przypuszczalnych ofiar. Słyszała ich szybkie kroki. Zostało ich tak nie wielu, a ona nie miała żadnych postępów. Weszli. Na czele z Nami - medykiem, Bananową oraz Rosette, która w ręku trzymała sztylet. Obok niej, ramię w ramię, stała klaria400. Speksi pomyślała, że życie jest jednak sprawiedliwe.
- A jednak, zostaniesz moim celem. - powiedziała głośno Rosette, podrzucając nożem.
Osaczona wpatrywała się w tłum tam zebrany. W swoje niedoszłe ofiary (m.in w Carlę - Posiadacza Pikachu oraz seraphinę - Właściciela legendarnego pokemona), ale także te, które jakimś cudem ożyły. W środku zgromadzenia stała Flamli - jej kochanka. Niespodziewanie jednak ruszyła przed szereg, a następnie podeszła do Speksi.
- Spotkamy się już gdzieś indziej. - szepnęła. Odwróciła się i wyszła z sali.
MrDark poczuł dreszcze, gdy usłyszał ten straszny śmiech. Morderca zamiast błagać o życie, po prostu rechotał. Raz był to śmiech niski, a raz wysoki - przeraźliwie wysoki. Zauważył, że Speksi sięgnęła po coś do kieszeni, chciał krzyknąć, by ktoś ją przed tym powstrzymał, ale było już za późno. Nastąpił wybuch. Stellka (Właściciel legendarnego pokemona) odruchowo zamknęła oczy, a gdy już je otworzyła zauważyła, że wszyscy byli brudni od krwi i czegoś jeszcze, o czym wolała nie wiedzieć. Mistrz Pokemonów zniknął.

Uczestnicy eksperymentu wygrali!



- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2016 22:12
I Stróż nocny.Też wygrałem szeroki uśmiech!
Edytowane przez Radi dnia 25-08-2016 22:13
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2016 22:16
kto powiedział, że Flama jest kochanką? XDD


stary magiczny dziad
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2016 22:18
Speksi napisał/a:
To pa, spróbuję wejść o 22 i zobaczyć czy mnie niesłusznie zabiliście xd.

x))))

Jestem ciekawa niektórych wskazówek xD


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2016 22:19
No cóż, wybuchowy finał.
Dzięki za grę, fajnie było uśmiech
No i złodziej po reinkarnacji też wygrał :}}
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2016 22:20
To było najdłuższe i najciekawsze rpg w jakie grałam. Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę.


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2016 22:22
Listę zgłoszonych zaktualizuję jutro, oczywiście możecie się wszystkim informacjami wymieniać.

Oto co Speksa chciała Wam dzisiaj przekazać, ale niestety jest nieobecna.

Już śpieszę z wyjaśnieniami! Ale najpierw muszę powiedzieć, że świetnie się z wami grało. Były momenty w których zwijałam się ze śmiechu np. podczas przeglądania sb XDD.
MIŁEGO CZYTANIA!
Pierwsza śmierć była tak naprawdę zaplanowana dla Kukus. To od niej miałam zacząć, ale stwierdziłam, że zmienię plany i wybrałam losową osobę.
Biblioteka - no cóż, kocham czytać.
Motyl aż takiego znaczenia nie miał jako ogólny symbol, ale nie zorientowałam się, że niektórym może kojarzyć się z grą Life is Strange o której niedawno pisaliśmy. Byłam ostro wystraszona i musiałam odpędzić od was ten pomysł mówiąc, że przecież to by było za proste, bo mało osób ją zna, a w taki sposób morderca mógłby łatwo zrzucić na kogoś winę. Jestem z was dumna za odgadnięcie "lethe diany". Jak Sophie zauważyła było to nawiązanie do pewnego anime, które oglądałam. Oczywiście wcześniej usunęłam ten temat z forum (bo sama go stworzyłam xdd) oraz Myanimelist. Motyla przyciąga zapach martwych ciał. Ten artysta i płótno to była mała zmyłka z mojej strony.
Miałam swoją własną listę osób do zabicia. Były na niej te, które dość dobrze mnie znają i mogłyby szybko skojarzyć fakty. Nawet nie wiecie jak ucieszyłam się, kiedy zobaczyłam, że Flama jest moją kochanką. To ułatwiało sprawę, bo często szliście za jej głosem, a ja nie musiałam planować jej śmierci XD. Najpierw zabiliście Sophie - osobę z mojej listy, którejmiałam się pozbyć następnego dnia. Byłam naprawdę zadowolona, bo ona dużo wie o anime. Szczególnie o tym, którego miałam zamiar niedługo użyć.
Zabójstwo Bananowej pełne było zmyłek. Chciałam, żebyście uśmiercili Mayumi. Wszystkie wskazówki prowadzące do niej znaleźliście, więc chyba nie będę tłumaczyć. Poza tym umieściłam samą siebie w tym opisie, jako osobę znajdującą ciało. Wszystko szło gładko, Flama pisała co jej proponowałam. Mayumi okazała się być mścicielem i zabrała ze sobą Akali. Lepiej sobie tego wymarzyć nie mogłam! Kolejne dwie osoby, których nie muszę się pozbywać osobiście.
Tekst Asha od razu skojarzyłam z Sherlockiem. Pamiętałam, że Aza dość długo nosiła z nim zestaw, a w przed dzień zabójstwa z naszym detektywem, zmieniła go. Wiedziałam, że to może mało, ale chciałam zaryzykować i pozbyć się Asha, zanim to on pozbędzie się mnie. Byłam wściekła, kiedy Klaria pokrzyżowała moje plany, a do tego opis został skrócony tak, że praktycznie nie było w nim wskazówek. Oprócz tego, że strasznie błądzicie i sami uśmiercanie moje cele.
W tym czasie Ash uknuł dość krwawe morderstwo, zostawiając karteczkę. Tutaj jeszcze wspomnę, że Azathara często zauważała rzeczy odnośnie Asha, na które nikt nie zwracał najmniejszej uwagi, typu:
"MP zabija tak krwawo, za to Ash jest sprytny i działa po cichu" Trochę jakby chwaliła Asha XDD Coś mi tu śmierdziało, a do tego już od 1 dnia podejrzewała mnie jako kochankę lub zabójcę, chciała zrzucić na mnie winę. Zostawiła też karteczkę w której był ":)". Zajrzałam na wattpada Azy i zobaczyłam, że w swoim opowiadaniu też czasami używa uśmieszków, a chyba mało który pisarz tak robi, co? Teraz byłam już praktycznie pewna i musiałam ją zabić. Jej śmierć zaplanowałam w taki sposób, aby pokazać, że domyśliłam się kim jest, a za razem pośmiać się trochę z jej sposoby mordowania (wybacz xdd).
"Azatharo, moja droga Azatharo" - miało to wskazywać na to, że się znamy i całkiem dobrze dogadujemy.
"No tak, podobno jest bronią kobiet" - myślałam, że ktoś powiąże to z Grą o Tron, bo to z niej pochodzi sławny cytat "Trucizna jest bronią kobiet".
14 Sonata Ludwiga Van Beethovena znana też jako "sonata księżycowa". Często w przywitajach pisałam, że lubię słuchać różnych gatunków muzyki, w tym klasycznej. W anime Shigatsu wa Kimi no Uso (czyli jednym z moich ulubionych) ten utwór odgrywał ważną rolę - gratki Soph, że to powiązałaś.
Po tym co Star pisała na sb, wnioskowałam, że może posiadać legendarnego stworka xd. Chciałam, żeby zabił ją tłum, niestety nie przewidziałam, że złodziej zabierze jej pokemona ;___; Trochę się zirytowałam. Zabójstwo Kukus było nieplanowane, posłuchałam rady Flamy (nigdy więcej xddd).
Chciałam dać już wam oczywiste wskazówki, bo wiem jak bardzo mąciłam. Dawałam beznadziejne podpowiedzi, mieszałam wam w głowach, specjalnie pisałam w trochę innym stylu.
Wolałabym określenie "kobieta z wyobraźnią" - było nawiązaniem do książki Szeptem. Stamtąd pochodzi cytat "- Jesteś psychopatą - Wolę określenie "człowiek z wyobraźnią". Sądziłam, że Kuksa się domyśli i napisze coś na sb - nie pomyliłam się. Przede wszystkim chciałam, żebyście do piątku mnie uśmiercili, bo w ten dzień wyjeżdżam i nie mogłabym grać. Całą chemiczną paplaninę wystarczyło skopiować i wyszukać w gogle, a wyskoczyłoby, że ma związek z bardzo znanym anime - Fullmetal Alchemist. Jest to skład człowieka. Tutaj liczyłam na Sophie, ale brawo Aza XDD Dwa ostatnie zabójstwa miały zawierać proste wskazówki. Sophie, Catty, Aza, Banja wypisywały wam wszystko na sb. Podane jak na talerzu, byłam gotowana na śmierć, a wy zabiliście Lunaris XDD BAJA BONGO KURDE XDD Tego wieczora nie mogłam wytrzymać, siedziałam przed ekranem, czytając wasze wiadomości, przytakując Maeve, śmieszkując już na maksa XDDD. Wypisywałam takie głupoty, że sama się z siebie śmiałam. Kilka osób było już na 100% pewne, że jestem MP. Pewnie też miały niezły ubaw xd. Na szczęście większość z nich była martwa, hihi.
Morderstwo Norelay zawierało 2 wskazówki. Pierwszą było nawiązanie do filmu "Legion Samobójców". Kij bejsbolowy - atrybut Harley, którą Nora ma z resztą na avku. "Pączuś" czyli zwrot często występujący w filmie, używany właśnie przez Quinn. Już totalnym ułatwieniem był cytat z piosenki Melanie Martinez.
No i tak to było, ale nie uśmiercałam osób, które mnie znają, żeby potem wypisywały poszlaki na sb i zachowywały jakby dalej grały :xx
Mimo wszystko, dzięki za wspólną grę!


- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Senic
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2016 22:22
Ekstra gra, miło było, ale się kończyło xD Dzięki za wspólną grę ;p



Dzięki Klaria400 :*
Kraina elfów - opowiadanie mruga
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2016 22:26
No i tak to było, ale nie uśmiercałam osób, które mnie znają, żeby potem wypisywały poszlaki na sb i zachowywały jakby dalej grały :xx

Oj Speksa, nie ma za co serce


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 25-08-2016 22:26
No i tak to było, ale nie uśmiercałam osób, które mnie znają, żeby potem wypisywały poszlaki na sb i zachowywały jakby dalej grały :xx

wlasnie



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 25-08-2016 22:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2016 22:32
Jak zobaczyłam tę czternastą sonatę, to zaraz miałam w głowie Shigatsu, ale uznałam, że to syndrom fana anime xD. A po wpisaniu tego z alchemii wyskoczyło mi zadane.pl, z samego FMA:B nic nie pamiętam, nawet głównych bohaterów. >.>
No gdyby nie te wiadomości na sb to gry do piątku byśmy raczej nie skończyli xD. Szczególnie że wskazówki były na... hm... znajomość Speksi xD.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2016 22:34
Dziękuję za wspaniałą grę.
Hehhehe, Przylepa zawsze na straży :}}.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2016 22:59
Dzieki za grę, było naprawdę SUPER.
Wasz zamentsiejacy Skeni


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2016 08:38
Wiedziałam!


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Nami
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2016 13:45
Dziękuję wszystkim, fajnie się grało :>.


55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Star
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2016 15:56
Dzięki wszystkim, było supcio!
Wielkie dzięki złodziej za kradzież Pikachu!!!
Hehe, dzięki tłum za śmierć gwizdze
Jeszcze raz dziękuję uśmiech mruga



(c) google
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: Pokemon LIVE
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-08-2016 21:24
Lista zgłoszonych zaktualizowana.
Miło było :>.
Przenoszę temat do archiwum.


- Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 17 z 17 << < 14 15 16 17
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.