Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd


Archiwum Gier RPG
❧  ODSŁONA 6 - RPG: D(Bl)oo(d)l house  ☙

Strona 41 z 41 << < 38 39 40 41
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 13:49
Dobra moje wskazówki:
Zacznijmy od dzisiaj : 1030 to ilość punktów, które zabierając Akali dają ilość punktów jakie są na moim profilu. Wtedy Akali prawie "była by" mną. Ten sam kolorek, ten sam znaczek, te same grupy
"Chroniona" była Dream bo miała numer 21. Teraz jest znak zodiaku Rak. Sądziłam, że gra będzie troszkę jeszcze trwała to wtedy Kukus byłaby chroniona bo kolejny znak zodiaku zaczyna sie 22 lipca. Ale to nic nie daje do moich morderstw.
Kolejne liczby 9 i 7- tu Dżo mnie miała xd skubana tak chodziło o numer rejestracji (jezu jak kogoś podejrzewać to wy patrzycie na wszystko)
Dlatego też zabiłam Lunaris ma numer 9
A pierwsze zabójstwa to sądziłam że będziecie próbowali jakos ogarnąć kto jest następnym moim celem. Zbijałam osoby według numeru - jeśli mieliśmy 26 czerwca, to do odstrzału szła 25
I potem ogarnęłam że wy tylko w sumie trochę szukacie A
Jak czegos nie napisałam to piszcie xd
Jezu ja nie umiem miec takich roli, to nie na moje nerwy xd



Liczby 3470 wgl nie trzeba bylo jakos specjalnie układać 3 i 470 <- moja aktywność tutaj= numerom postów zamieszczonych tutaj


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 14:02
1. W pierwszej wskazówce nie dużo było na mnie, bo nie bardzo wiedziałam od czego zacząć. Popatrzyłam na listę i o, Catty. A ja nie za bardzo przepadam za kotami //ciągle mnie drapią i uciekają przede mną D://. Marionetka była nawiązaniem do tego, co napisał michał, czyli, że wszyscy jesteście marionetkami, tak samo jak kłamczuchy w PLL - kto oglądał to wie. Przyznam się bez bicia, że wgl po wysłaniu roli skapnęłam się, że Cat ma urodziny i później prosiłam go o dopiskę z życzeniami xd.
2. Pięć worków oznaczało dwie rzeczy: mój rocznik 95, a także jako 5 zarejestrowałam się na WB. Stąd mój tekst, ze to 5 powinna być szczęśliwą liczbą, nie 7 (tutaj 7 nie miała nic znaczyć, po prostu tak się mówi, że jest ona szczęśliwą liczbą). Wyrzucenie worków miało oznaczać to, że czasami jak mam czas, przeniosę stare tematy do archiwum i pousuwam zbędne. I tutaj było też powiązanie z użytecznością i pożytecznością -> ja jako admin dbam (próbuję xD) dbać o porządek i robię coś dla innych (newsy, muzyka, książki, komiksy itd.). Hashtag i siekera były przypadkowe. Musiałam użyć jakiejś zmyłki, abyście mnie nie podejrzewali //przynajmniej trochę mniej//. Dlatego też udało mi się zwalić na suzę B) Kolejną wskazówką był głos: zarówno w radiu jak i w winxfactorze mogliście mnie usłyszeć. Tak jak mówiłam, wystarczyło dodać tylko 2 głupie elementy (siekera i hashtag) i już większość połączyła to z Suzą. Co do pytania "Lubisz koty?" zasugerowała mnie oczywiście Meredith, więc aż musiałam to wykorzystać xd.
3. Wykorzystałam tutaj motyw miasto-wieś, który dżo sprytnie odgadła, ale nikt więcej za nią nie stanął xD Oczywiście chodziło o to, że będąc na studiach tęsknię za moją wsią. Co prawda nie mam żadnych krów czy coś, ale mam za to 6 kur, jest fejm xD I oczywiście stodołę B) Ale tego raczej nikt nie wiedział xD. Ale na sb często żaliłam się, że nie nawidzę krk i chciałabym wrócić do domu. Pies - znowu nawiązanie do zwierząt; według mnie najlepszy przyjaciel człowieka, który przede wszystkim umie także zaalarmować przed niebezpieczeństwem. "Zabawne jest, że wciąż szukacie igły w "stoku" siana" - Najlepsze jest to, że ja te zagadki piszę całkiem w nocy i nie myślę xD Co więcej ja ten błąd potem poprawiłam, nawet w notatniku mam "stogu", ale chyba mi się wcześniej skopiowało z błędem i wysłała do Michałą ;x A tak poważnie to tutaj najbardziej chodziło mi o to, żeby znów was zmylić, ale i przede wszystkim naprowadzić, że większość waszych teorii była zła i wciąż błądziliście. To, że na mnie zaczęliście głosować to chyba największa zasługa Dżo i Radiego xd Wgl to ryłam ze śmiechu, jak ross powiedziała, że A to nie ja i wgl xddd Błądzenie w ciemności dotyczyło zabójstwa Suzy, że macie klepki na oczach i co wam ktoś powie, to to robicie.
4. Tutaj znów była zmyłka - godzina 23:37 miała na celu wrobienie dżo xd Największą tutaj wskazówką było słowo "error" -> tutaj natchnęła mnie właśnie Error, która zagłosowała na mnie, więc to, że zagłosowała, miało oznaczać jej błąd, dlatego zginęła. Ktoś trafnie to odgadł, ale już nie pamiętam kto. Co do komputera, tutaj chodziło o to, że większość osób przestała mnie podejrzewać, bo nie pasowałam na tę rolę, dlatego też dałam pytanie "Czy ja wyglądam na osobę, która umie naprawiać komputery?" -> czyt. "Czy ja wyglądam na osobę, która jest A?". I dalej "Czy pomyślałabyś, że jestem zabójcą" -> znowu nawiązanie do tego, że większość osób wykluczyło mnie z roli A. Zadania domowe przyjęłam do tak zwanych prezentacji na studiach, które przecież trzeba przygotowywać w domu. A i jeszcze wcześniej była mowa o serialach, a każdy kto mnie zna powinien wiedzieć, że jestem maniakiem :D.
5. Na tym dniu skończyła się gra, ale tu też dam rozwiązania xd Chciałam was tutaj naprowadzić do tego, że niektóre wiadomości mogą być zmyłką oraz to, że Chanda się nie myliła co do typowania mnie (stąd tekst "Staram się zawsze być jak najbardziej obiektywna"\)
Ogólnie to chciałam na początku zabić ross, ale jeżeli zrobiłabym to od razu, to każdy by się skapnął. Następnego dnia dostała dodatkowe życie i wyszło jak wyszło... Radi z Dżoaną mnie denerwowali, a zwłaszcza ten pierwszy, przez te podejrzenia, ale też nie mogłam ich od razu zabić, więc zaczełam po kolei eliminować te osoby, które głosowały na mnie :>
Moim zdaniem mieliście tyle poszlak, że jakbyście tylko to posklejały i słuchały przede wszystkim dżo, to byście mnie szybciej zabili xD Akala foch na cb :P

Jeżeli jeszcze macie jakieś pytania, to śmiało.
BTW. dzięki za cudną grę! Fajnie było was zabijać ;]];]];]];]] łehehełehehełehehe



Edytowane przez Flamli dnia 30-06-2015 14:24
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 14:07
Ogólnie to chciałam na początku zabić ross, ale jeżeli zrobiłabym to od razu, to każdy by się skapnął. Następnego dnia dostała dodatkowe życie i wyszło jak wyszło.

och, co za wyróżnienie XDDD



a tak serio, to bym Cię za te błędy właśnie nie podejrzewała tak bardzo, bardziej na początku myślałam, że to Ty niż później (może dlatego, że żyłam XD).


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 14:22
Flamli napisał/a:
BTW. dzięki za cudną grę! Fajnie było was zabijać ;]];]];]];]] łehehełehehełehehe


Tobie sprawiało radość zabijanie, a nam się nie uśmiechało na śmierć czekanie. XD

Pytanie do qwerty: A co z Cookie? Czemu to ona odnajdywała trupy?



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 14:31
Flamli napisała:
Radi z Dżoaną mnie denerwowali, a zwłaszcza ten pierwszy, przez te podejrzenia, ale też nie mogłam ich od razu zabić

niegrzeczny A jednak
To prawda uwziąłem się na ciebie. Jako ze byłem kucharzem mogłem dawać alibi i wykorzystywałem to tak:
W pierwszych 2 dniach było to losowanko dla faktu. To że wszyscy daliśmy alibi i ochronę Akali to był chyba cudowny przypadek. Potem chroniłem Chand, bo okazała się sędzią i miała 2 głosy, myślałem że przekonam ją jakoś aby głosowała na Flamę. Potem wszyscy głosowali albo na Alexandę, albo na Flamę i Dżo. Alexanda zginęła i następnego dnia zostałybyście wy dwie, więc dałem Dżo alibi abyś tylko ty została do głosowania. Następnego dnia padły podejrzenia na Sophie. Więc, trzeba było jej dać ochronę aby znowu została tylko Flama. I tym schematem miałem grać cały czas do końca.
Dobrze że gra się skończyła bo zła sprzątaczki azali - Sophie, dała tobie tym razem alibi i nie mógłbym na ciebie głosować. (Oczywiście i tak bm to zrobił xd. nawet jeżeli głos byłby nieważny)
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 14:34
Czekaj, odegram się jak tylko będę miała jak xd


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 14:35
Wiesz co Flamla, jak mogłaś mnie tak wrobić ;-;
FOCH FOREVER Z PRZYTUPEM XDXD


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 14:35
Co do pytania "Lubisz koty?" zasugerowała mnie oczywiście Meredith, więc aż musiałam to wykorzystać xd.

Hah, a ja się tylko wygłupiałam. I oczywiście chciałam przeżyć...
A zabito mnie na śmietniku.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 14:35
Suzanne napisał/a:
Wiesz co Flamla, jak mogłaś mnie tak wrobić ;-;
FOCH FOREVER Z PRZYTUPEM XDXD

Wrabianie was to było chyba najlepszą częścią xD łehehe


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 15:02
Flamli napisał/a:
Suzanne napisał/a:
Wiesz co Flamla, jak mogłaś mnie tak wrobić ;-;
FOCH FOREVER Z PRZYTUPEM XDXD

Wrabianie was to było chyba najlepszą częścią xD łehehe


Najlepsze było to, że mnie w sobotę w ogóle nie było i nie miałam się jak bronić. Wchodzę, a tu bum i mnie nie ma, hahhahahhaa XD


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 15:09
Aah właśnie Cookie
Bo tylko z Cookie "względnie utrzymywałam kontakt" na wb ale to tylko jak była moją mentorką w WF i była ze mną w tej grze Winx vs Trix
Sorry Cookie uśmiech)))))
Dobrze tam błądziliście z tymi konkursami


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 18:26
Flama, ja wiem, czemu się mnie pozbyłaś.
I długo będę to pamiętał.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 18:31
Co ja znowu takiego zrobiłam? Lol


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 18:37
Przed grą, jak wykłócałaś się z Ross, ładnego focha strzeliłaś jak próbowałem was uspokoić.
"Zupełnym przypadkiem" zginąłem na drugi dzień gry...
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 21:39
Co to ma do rzeczy? Zginąłeś bo:
a) głosowałeś na mnie
b) twój nick pasował mi do opowieści
dżizys, wyluzuj


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: RPG: D(Bl)oo(d)l house
~Miki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2015 21:42
Wszyscy zdążyli zapytać morderców o wskazówki? xd
Mam nadzieję, że tak, bo temat ląduje w archiwum. :>>
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 41 z 41 << < 38 39 40 41
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.