Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK


Niedokończone/ zawieszone opowiadania
❧  Opowiadanko Darcy345  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorOpowiadanko Darcy345
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2013 22:26
Wstęp:
W pewnym zapomnianym królestwie, poza czasem i miejscem, żyła rodzina królewska, która miała córkę. Była ona piękna i posiadała szlachetne serce, jednak różniła się od reszty, nie przypominała typowej czarodziejki, a miała ona na imię Alienne. Szczęście i radość opuściły piękne królestwo, wybuchła wojna, w ostatniej chwili matka wykradła Alienne i przekazała jej cała swoją moc, by ta mogła uciec do innego wymiaru magii ( była już wtedy na tyle samodzielna). I tak rozpoczęła się wielka przygoda Alienne, trafiła ona na planetę zwaną Solaria.

Rozdział 1 Coś co nie mogło się wydarzyć.
Dzień zapowiadał się jak co dzień, Alienne mieszkała sama więc w jej życiu nic ciekawego się nie działo, jednak nie dzisiaj.To były siedemnaste urodziny Alienne. Już od samego początku dziewczyna miała dziwne uczucie, że jej moc wykraczała poza granice normalności. Była zbyt silna tego dnia.
Gdy wyszła na miasto, spotkała tajemniczego chłopaka. Zachowywał się inaczej niż wszyscy, był podejrzany.
Alienne jednak postanowiła zamienić z nim słowo.
- Cześć, jak sie masz ja jestem Alienne, a ty?
Jednak owy tajemniczy chłopka nie odezwał się i nagle z prędkością światła zniknął. To było dziwne, więc dziewczyna postanowiła dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, lecz nikt w całym mieście nie wiedział nic o nieznajomym. Alienne zaprzestała poszukiwań, ponieważ i tak nic nie poradzi.
Gdy wracała do domu poczuła w sobie to samo dziwne uczucie które czuła wcześniej. Jakaś moc kazała jej rzucić potężne zaklęcie otwierające portal do innego wymiaru. Alienne uczyniła to, i udało się jej. Nigdy wcześniej tego nie potrafiła.
Weszła do portalu i w jednej sekundzie znalazła się na zimnym pustkowiu, chciała jak najszybciej móc się wydostać, ale na marne nie potrafiła drugi raz użyć tego zaklęcia. Była zrozpaczona, i wtedy ujrzała tajemniczego chłopaka którego widziała rano. Tym razem był on skłonny do rozmów.
Dowiedziała się, że trafiła na swoją rodzinną planetę, która aktualnie zamieszkiwana jest przez wampiry, a chłopak o imieniu Stev tez jest wampirem. Alienne z początku uciekała przed nim ale nie miało sensu bo on w sekundę ją dogonił. Nie był on zły jak reszta wampirów i chciał pomóc Alienne przywrócić jej planecie dawna świetność i przegonić precz złe pijawki.
Alienne i Stev zawarli pokój i razem zaczęli działać. By móc przegonić wampiry, potrzebne były trzy rzeczy: miłość, magia i siła. Dwie z nich już mieli tylko pozostawała sprawa miłości. Nie wiedzieli, skąd ją zdobyć, ale można było wykraść eliksir miłości jednemu z wampirów i użyć go by wyrzucić je stąd.
I właśnie tak zaczęła się wielka przygoda Alienne.

No to tyle z mojej strony, komentujcie i śmiało wyrażajcie swoje opinie, jeśli się spodoba to napiszę dalsze części. Mam nadzieję że niej aż tak tragicznie.



Edytowane przez ChandSharma dnia 04-02-2013 21:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2013 22:32
O matko, to jest strasznie ciekawe. Musisz napisać ciąg dalszy, bo jak nie to cię znajdę na końcu świata i zmuszę do pisania niegrzeczny. Nie no, żartuję, ale opowiadanie jest strasznie ciekawe , a jeśli sie komuś nie podoba nie słucha innych jeśli uważasz, że twoje opowiadanie jest super to takie jest naprawdę.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 02-02-2013 22:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 11:12
Hmm... nareszcie znalazłam na tym forum opowiadanie godne uwagi. Uważam, że może być całkiem dobre. Świetnie, że się rozpisałaś i przekazałaś dużo informacji na temat dziewczyny. Jedynie czego mi brakowało to opisu zewnętrznego bohaterki. Czasami brakowało spacji, ale to nic takiego jeśli treść jest dobra. Czekam na kolejną część. Mam nadzieję, że ten tajemniczy wampir nie okaże się jednak jej wrogi. Myślę, że dalszy wątek będzie zawierał dużo akcji, ucieczek i walk. Mam takie wrażenie, że takim tekstem właśnie się okaże twój. Moje opinia na ogół pozytywne na takie cztery z plusem.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 03-02-2013 11:52
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 11:19
Opowiadanie mnie bardzo zaciekawiło. Masz fajny styl pisania, podoba mi się. Wymyśliłaś super historię. Wampiry, czarodzieje, magia, miłość - super. Mam nadzieję, że kolejny rozdział ukaże się szybko i będzie dość długi.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 11:23
Rozdział 2 Nieprzewidziane komplikacje
Wstało słońce, o ile można było nazwać maleńki promyczek słońcem. Alienne i Stev od razu wzięli się do roboty. Musieli jak najszybciej zdobyć jakieś wskazówki, gdzie może mieszkać wampir posiadający eliksir miłości. Niestety w tym świecie wszyscy byli do nich wrogo nastawieni, dlatego mogli liczyć tylko na siebie.
W miejscu w którym obecnie się znajdowali panowała pustka, razem przemierzali te pustkowia, ale nie było widać końca ich marszu.
Stev nigdy nie czuł się zmęczony, ale Alienne padała już z sił, tym bardziej że w tym świecie jej magia była dużo słabsza. Nie była w stanie dłużej iść, więc zatrzymali się na krótki postój, który okazał się złą decyzją.
Gdy zmęczona maszerowaniem dziewczyna spała, Stev został napadnięty przez bandę złych wampirów. Było ich dużo więcej, więc Stev przegrał. Poruszali się tak cicho, że Alienne nawet się nie obudziła gdy została uprowadzona. Natomiast Stev został pojmany i zaniesiony do głównej siedziby wampirów.
Alienne otworzyła oczy. Widok, jaki ujrzała, był okropny. Znajdowała się w gigantycznym rowie, porośniętym trującymi roślinami. Była zrozpaczona. Nie mogła oczekiwać ratunku, ponieważ trujące rośliny w każdym momencie mogły zareagować.
Alienne musiała zachowywać się bardzo cicho, by pozostać niezaprzężona. To było straszne, dziewczyna coraz bardziej opadała z sił i przestawała wierzyć, że kiedykolwiek się stąd wydostanie.
Na marne podejmowała próby wspinaczki, ponieważ skały były zbyt śliskie. Nie było już dla niej nadziei, gdy w pewnym momencie poczuła dziwne uczucie, to samo co dzień wcześniej, a dodatkowo usłyszała dziwny głos, który podpowiadał jej dokąd ma się udać. Posłuchała go i w jednej chwili znalazła się w podziemnym korytarzu, który prawdopodobnie prowadził do siedziby wampirów, gdzie znajdował się także Stev. Alienne była tak ucieszona ze swego odkrycia, że nawet nie zauważyła trujących roślin, które niebezpiecznie blisko zmierzały ku niej.
W tym czasie Stev...



Edytowane przez ChandSharma dnia 04-02-2013 21:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 11:29
Świetnie, ale jestem na ciebie bardzo zła. Jak mogłaś przerwać w takim momencie?! Czekam z niecierpliwością na dalsze rozdziały i mam nadzieję, że nie przerwiesz już więcej w takim momencie.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 03-02-2013 11:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 11:54
W tym czasie Stev...? Co Stev? Kolejny dobrze opisany rozdział. Wydaje się krótki, ale gdyby tyle tekstu zajęły dialogi byłyby to dobre dwie strony. Czekam na kolejną część i mam nadzieję, że odnajdę w niej opis zewnętrzny, o którego wręcz proszę. Bardzo ładnie piszesz - potrafisz zainteresować i jednocześnie sprawić, że tekst jest lekki. Trzymaj tak dalej.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 11:58
Ciekawe czy uda się im wydostać z tej siedziby wampirów.... i czy Alienne znajdzie Steva. Tak ja Anja, czekam na jakieś opisy zewnętrzne. Twoje opowiadanie potrafi wciągnąć, czekam na kolejną część.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
użytkownik usunięty
Dodane dnia 03-02-2013 13:02
Potrafisz zaciekawić czytelnika. Bardzo ładnie, czekam na kolejne rozdziały.
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 13:08
Dziękuję, bardzo się cieszę że przypadło wam do gustu, postaram się jak najszybciej napisać kolejną częśći obiecuję że pojawi się w niej opis zewnętrzny naszej Alienne


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 13:13
Ooo... To super już nie mogę się doczekać. Ciekawa jestem ją opiszesz. Pisz jak najszybciej.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 13:59
To będzie taki dodatek, mam już nawet pomysł, mogę wam zdradzić, że opis pojawi się gdy Alienne spotka kolejnego sojusznika.
Rozdział 3 Niewola
W tym czasie gdy Alienne przemierzała podziemia, Stev siedział w więzieniu. Jego samopoczucie coraz bardziej upadało, tracił nadzieję, że kiedykolwiek uda mu się stąd wydostać. Więzienie było specjalnie dostosowane do wampirów, dlatego nie było możliwości ucieczki. Dookoła kraty i strażnicy, nadzieja na wydostanie się padła, jednak nastąpiła pewna zmiana. Strażnik, który do tej pory pilnował Stev'a odszedł, a na zmianę przyszedł inny.
Nie miało by to większego znaczenia, gdyby nie fakt, że strażnik ten wyciągnął klucze i spokojnie otworzył celę. Stev przygotował się do walki, ale strażnik spokojnie do niego podszedł, i zaczął rozmowę. Okazało się że jest on zwolennikiem powrotu świetności planety i za wszelką cenę zrobi wszystko by pomóc prawowitej księżniczce.
Stev wiedział, że prędzej czy później strażnicy i tak go złapią, dlatego wymyślił plan. Edren (bo tak miał na imię ich nowy sojusznik) miał za zadanie odnaleźć Alienne i przekazać jej położenia Steva.
Wampir dokładnie przedstawił Edrenowi opis Alienne, by ten mógł ją znaleźć bez przeszkód, a opis brzmiał następująco: Alienne, to młoda i piękna dziewczyna, ubrana jest w jasno żółtą lekką sukienkę, ma pantofelki, wykonane niemal z jedwabiu. Jej twarz jest raczej owalna, ma długie powiewające na wietrze włosy, koloru czarnego, jest bardzo szczupła i w miarę wysoka, jej moc to uzdrawianie, ale nie działa najlepiej w tym świecie.
Strażnik słuchał z uwagą opisu Alienne, ale już od samego początku podejrzewał że Stev zakochał się w Alienne. Słowa, jakimi ją opisywał, były piękne, idealnie dobrane, to musiało być coś więcej niż wspólny cel.
Po wysłuchaniu rad i uwag Stev'a, Edren pośpieszył na poszukiwania Alienne, która była niezbędna w misji uwolnienia Steva. Edren, rzecz jasna, także był wampirem, dlatego mógł szukać jej bez przeszkód. Wiedział on o istnieniu podziemnego korytarza, dlatego całkiem przypadkowo postanowił obrać tędy drogę.
Gdy doszedł już do połowy korytarza, ujrzał piękną dziewczynę, która idealnie pasowała do opisu Stev'a. Tak, to musiała być Alienne. Edren natychmiast się w niej zakochał, mimo iż wiedział że Stev również coś do niej czuje. Był tak zapatrzony w Alienne że dopiero po jakimś czasie zauważył że gonią ją straszliwe rośliny. Mało tego, dziewczyna była w potrzasku, została otoczona przez rośliny.
Edren natychmiast wyruszył jej z pomocą, ale niestety jedna z roślin była szybsza i zdążyła ukąsić Aliennne.

Na razie to koniec, starałam się napisać tą część jak najlepiej, i oczywiście dodałam do niej opis Alienne. Mam nadzieję że się spodobał.



Edytowane przez ChandSharma dnia 04-02-2013 21:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 14:31
Dobra! Mamy nareszcie opis. Widzę, że pojawia się trzeci z potrzebnych składników - miłość i to w podwójnej postaci. Ciekawe jak rozwiną się te dwa romanse. Zauważam, że pisałaś trochę - chyba szybko, bo pojawiły się literówki. Ciekawe co stanie się z dziewczyną. Mój scenariusz byłby taki, że dziewczyna przez zatrucie spowodowane jadem rośliny umrze. Aby ją uratować jest tylko jedno wyjście - musi stać się wampirem. To tylko moje sugestie. Ciekawe czy utrafiłam?



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 03-02-2013 14:36
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 14:36
Kolejny rozdział na 5-tke z plusem. Trochę krótkie, ale wolę krótsze a częściej niż dłuższe a później. Czekam na kolejne rozdziały jak zwykle z niecierpliwością.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 03-02-2013 15:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 19:18
No, to prawda trochę się śpieszyłam, przepraszam za błędy i moje niedopatrzenia. Niestety Anja nie trafiłaś, nie chciałam by za bardzo przypominało Zmierzch. Następna część ukarze się za jakiś czas, bo mam już pomysł tylko na razie go nie spisałam.
Mogę wam zdradzić, że Alienne będzie żyła, uratuje ją miłość.
A jako bonus, poza opowiadaniem dołączę historię jednego z naszych wampirów oraz wyjaśni się zagadka tajemniczego głosu i siły Alienne ( ale to już w dalszych rozdziałach ):D



Edytowane przez Sophie dnia 03-02-2013 19:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 19:28
Zaciekawiłaś mnie. Jestem bardzo ciekawa co się dalej wydarzy. Mam nadzieję, że dla Aliennne nic się nie stanie od tego ukąszenia przez roślinę. Zakochali się w niej dwa wampiry, ciekawie, ciekawie. Czekam na dalszą część.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
użytkownik usunięty
Dodane dnia 04-02-2013 19:39
Nie mam mnie parę dni z powodu braku internetu. Moja przyjaciółka wstawia genialne opowiadanie, o którym nic mi nie mówi. Jeszcze jakieś niespodzianki? całus Brawo! Genialne! Bardzo mi się podoba. Wykorzystałaś połączenie czarodziejki i wampirów, które ja też stosuję. Wychodzi to rewelacyjnie! Czekam na kolejny. Poświecę temu dużo swojego czasu, bo widzę, że warto. Ja też, wkrótce dodam nowy rozdział. całus



Edytowane przez Sophie dnia 04-02-2013 20:12
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-02-2013 20:39
Wielkie dzięki, fajnie że ci się podoba, pomysł trochę odgapiony od ciebie, zainspirowałaś mnie. Kolejny rozdział przewiduję w weekend, bo narazie tyle mam do roboty, że brakuje czasu. Ja też czekam na kolejny rozdział twojego.



Edytowane przez Sophie dnia 04-02-2013 21:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 04-02-2013 21:56
Opowiadanie bardzo ciekawe. Naprawdę. Podoba mi się zarys historii i w ogóle wszystko. Ładnie to napisałaś, chociaż trafiło się kilka błędów, które już poprawiłam. I może tak dodać jakiś dialog? uśmiech
Czekam na następną część.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opowiadanko Darcy345
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-02-2013 18:27
Rozdział 4 Ratunek
Wróćmy do momentu w którym Alienne została ukąszona przez roślinę, Edren widział tylko ten moment, ale przedtem również była akcja.
Więc cofamy się do chwili gdy Alienne odkryła podziemny tunel.
Była tym wszystkim tak uradowana że nie zauważyła roślin które zaczęły ją gonić, gdy się spostrzegła rośliny był już niebezpiecznie blisko. Alienne uciekała najszybciej jak może, próbowała rzucać zaklęcia, ale magia była zbyt słaba. Biegła i biegła, ale opadała już z sił, nagle przed sobą ujrzała trzy tunele, nie wiedziała który wybrać, a czasu nie było, obrała 3, który niestety okazał się być tym złym. Alienne znalazła się w ślepym zaułku, było ciemno. Gdy nagle z ciemności wyłonił się blask, Była to pewna postać ( Edren ale Alienne nie znała go jeszcze ). Nie zdąłżyła mu się zbyt wyraźnie przyjrzeć, bo jedna z roślin ukuła ją. Alienne poczyła dziwne uczucie, nie był to ból, ale bezradność, w tej chwili cały świat był jej obojętny, nie czuła nic, obraz stawał się coraz bardziej zamazany aż w końcu znikł, i wtedy urwał się film..
Teraz z kolei wracamy do Edrena, który ratuje naszą Alienne,, od trujących roślin.
Edren szybko pochwycił zatrutą Alienne i pędem pobiegł ku wyjściu. Bez problemów uciekł roślinom, ale niestety stan Alienne pogarszał się coraz bardziej, stawała się coraz bardziej blada, i zimna. Jad był naprawdę silny. Edren nie był w stanie nic zrobić, był bezradny, a w dodatku zakochany w naszej czarodziejce. Dopiero co ją poznał i ujrzał, ale już nie wyobrażał sobie jej śmierci. Alienne pozostała może minuta życia, więc Edren odważył się i ją pocałował. W tym momencie nastąpił istny cud, Alienne oszołomiona otworzyła oczy i ujrzała swoje go wybawiciela. Był on piękny i silny. Alienne nie pamiętała nic z tej akcji więc nie wiedziała też o pocałunku, a Edren nie miał ochoty jej o tym mówić.
Siedzieli już razem przy ognisku i obydwoje odpoczywali, radości że ta akcja zakpończyła się szczęśliwie.



Edytowane przez Ally dnia 05-02-2013 18:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.