Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,054
 Najnowszy Użytkownik: ~Pocalowacflame

Azjatycki kącik
Anime
❧  Axis Powers Hetalia  ☙

AutorAxis Powers Hetalia
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2012 16:53
Niemożliwym, że tego tematu nie było! Hetalia rozpanoszyła się na forum niczym wirus złośliwy i uporczywy, a tematu nie ma! Taaki zawód jak od Hiszpanii do Władywostoku w Rosji. Podejrzewam, że jeszcze dłuższy... Ranicie mnie, hetardzkie siostry.

Axis Powers Hetalia - manga stworzona przez Hidekaza Himaruyę. Początkowo istniała jedynie jako webcomic na oficjalnej stronie autora, który później za sprawą wielkiej popularności doczekał się wersji książkowej (manga) wydawanej przez Gentosha Comics Inc. Tytuł doczekał się również 26 odcinkowego anime pod tym samym tytułem, którego premiera odbyła się 25 stycznia 2009 roku.

Manga bazuje na technice przedstawiania każdego państwa jako osoby o charakterze typowym dla danego kraju, z jego stereotypami, typowym wyglądem jego mieszkańców itp. Główne rozdziały przedstawiają perypetie pomiędzy I i II wojną światową (zwłaszcza państwa osi - Niemcy, Włochy i Japonię) w sposób humorystyczny, parodiujący. Pozostałe rozdziały przedstawiają różne wydarzenia - te współczesne, bądź historyczne.

________________________________________________________
Prosiłabym z całego serca o wypowiedzi wnoszące cokolwiek do tematu. Nie zniosę dłużej tekstów typu: "Wydaje się fajne. Chyba obejrzę :)" - obiecuję skarżyć o każdym takim przypadku Velivei (ew. inne hetaliowe dusze mnie wyręczą). Czujcie się ostrzeżeni. Porządek porządkiem - wypadałoby go zachować.


(Swój post obiecuję napisać, kiedy skończę caluteńką Hetalię [kilka odcinków normalnych, wszystkie speciale i film] i wypełnię taga od Chand(zi). Tak dla ścisłości i uporządkowania wolałabym dodać)




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 27-09-2012 17:22
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Axis Powers Hetalia
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 27-09-2012 17:18
Reverienne napisał/a:
Niemożliwym, że tego tematu nie było! Hetalia rozpanoszyła się na forum niczym wirus złośliwy i uporczywy, a tematu nie ma! Taaki zawód jak od Hiszpanii do Władywostoku w Rosji. Podejrzewam, że jeszcze dłuższy... Ranicie mnie, hetardzkie siostry.

Ach, zastanawiałam się, kiedy ten temat powstanie (ewentualnie myślałam nad założeniem go).
Cóż mogę na ten temat powiedzieć? O Hetalii dowiedziałam się w pewien sposób od Carli, która w wakacje chwaliła się swoją paczką. xD Później widziałam jej arty z Białorusią i Liechtensteinem (znaczy się z panną Liechtenstein) i zaczęłam dowiadywać się co nieco o mandze i anime. Jak zobaczyłam arta z panem Anglią, stwierdziłam, że jest bardzo sexy, po czym z ciekawości wpisałam Axis Powers Hetalia i zaczęłam oglądać.
Następnie, przez dwa, może trzy dni, z mojego pokoju co chwila dochodziły dziwne odgłosy (chodzi tutaj o zarykiwanie się ze śmiechu).
Po jakimś czasie ktoś sprzedawał trzy tomy mangi (a Carla pewnie do końca świata mi tego nie wybaczy, szczególnie, że to ona zaraziła mnie APH), więc je sobie kupiłam, by znowu padać ze śmiechu (obecnie jestem w trakcie czytania czwartego tomu).

Moim ulubionym bohaterem jest Veneziano (Włochy Weneckie), nie tylko dlatego, ze to on jest główną postacią, ale ze względu na jego sposób bycia, za uwielbienie do pasty i mówienie czegoś nie zrozumiałego (dodanie Ve~ na przykład). Uwielbiam także jego brata, Romano, szczególnie, kiedy stara się Niemcom uprzykrzyć życie. xD Ogółem, lubię całą hetaliową gromadkę, każdy ma (według mnie) coś fajnego w sobie, np. Rosja i jego psychopatyczne myśli bawią człowieka.

Polecam Hetalię, ponieważ anime (jak i manga) pokazuje historię w bardzo zabawny sposób. Jednakże ostrzegam, że może to tez wpłynąć na Twój mózg i pewne rzeczy będą Ci się tym kojarzyły (ja, na przykład, ostatnio widziałam na reklamie flagi państw i przed oczami ukazywały mi się twarze bohaterów xD).

Reverienne napisał/a:
(Swój post obiecuję napisać, kiedy skończę caluteńką Hetalię [kilka odcinków normalnych, wszystkie speciale i film] i wypełnię taga od Chand(zi). Tak dla ścisłości i uporządkowania wolałabym dodać)

Taak, mam nadzieję (wielką), że w końca obejrzysz do końca APH, by (nareszcie) wypełnić tag ode mnie. xD


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 22-09-2013 18:00
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Axis Powers Hetalia
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2012 18:46
JEZU REVA, kocham Ciebie za założenie tego tematu, bo ja bym zaspamiła go wychwalaniem XD Twoja Hetardzka* siostra nie założyła tematu z właśnie tego powodu xD

MissChandni napisał/a:
Jak zobaczyłam arta z panem Anglią, stwierdziłam, że jest bardzo sexy, po czym z ciekawości wpisałam Axis Powers Hetalia i zaczęłam oglądać.
Osobiście prowadzę listę anonimowych ludzi twierdzących iż ten pan jest sexy XD

To może ja opowiem jak to się u mnie zaczęło... Bo chyba tak naprawdę to tego nie mówiłam? xD
Wszystko zaczęło się od tego że wróciłam w internetowy świat, no i przy okazji wróciłam do świata m&a. Interesowałam się ogólnie, kupowałam magazyny o tej tematyce no i w jednym numerze była okładka z Hetalią, a w środku 3-stronicowy artykuł. "Eee tam, historyczne, pewnie jakieś przeciętne, niech będzie, obejrzę..." - takie było moje podejście. Miesiąc później w końcu postanowiłam wybrać tę serię - odcinki po 5 minut, więc czemu nie? Ściągnęłam i zaczęłam oglądać. Po 2 dniach mózg mi się przestawił, kilka dni później do reszty zgłupiałam na tym punkcie (Czandzia jest świadkiem, na dA istnieje wpis, jakby kto był ciekawy, w którym mówi że wakacje szkodzą xD), potem zamówiłam Hetaliową paczkę - nie mogę przeboleć że do dziś dnia nie mam tomu 1 T^T Pisałam do redakcji kiedy będzie dodruk, ale oni cały czas przekładają... No, nieważne.
I tak sobie od 12 lipca w tym siedzę i staram się poznawać ludzi interesujących się tym samym. Przy okazji zarażam tym innych ludzi (czytaj: osoby nade mną) :cool:
Co do moich ulubionych postaci - jest naprawdę dużo, nie chce mi się ich aktualnie wymieniać xD Lubię aliantów i państwa Osi, oczywiście kilka postaci pobocznych też uwielbiam (choćby Liechtenstein czy Hiszpania i Romano).

Jeżeli ktoś się zastanawia czy opłaca się oglądać/czytać Hetalię - mogę szczerze zagwarantować, że świetnie się przy tym ubawi, nawet jeśli nie zna historii II wojny światowej (która - niestety - jest dopiero w 1 liceum). Oczywiście wiedza historyczna w tym anime się przyda, ale jeśli ktoś nie lubi tego przedmiotu lub ma do niego neutralne podejście - gwarantuję że choć w małym stopniu będzie patrzeć na niego z innej strony (właściwie geografia też może się do tego zaliczyć) :cool:

* Napisałam "Hetardzka" z wielkiej litery bo musiałam. Z szacunku.



stary magiczny dziad
Edytowane przez Blooma dnia 10-12-2012 21:16
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Axis Powers Hetalia
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2012 21:43
Carla napisał/a:
JEZU REVA, kocham Ciebie za założenie tego tematu, bo ja bym zaspamiła go wychwalaniem XD Twoja Hetardzka* siostra nie założyła tematu z właśnie tego powodu xD

Powiedzmy, iż wybaczyłam tak niehetardzkie zachowanie Tobie i Chandzi. Im więcej wychwalania tym lepiej, niech ludzie aż tak się nie boją. ^^

Powiem całkowicie szczerze - nigdy nie planowałam oglądania Hetalii. Skończyło się na definicji Wikipedii tuż po ujrzeniu "tutoriala" z rysowaniem Liechtenstein. Byłam po prostu zdziwiona tym, że państwa można przedstawiać jako ludzi. I na tym moje zaciekawienie się skończyło. Do czasu. Zdarza się Wam tak, że z niewiadomych przyczyn czujecie nudę? Czujecie silną ochotę na obejrzenie czegoś, czego jeszcze nigdy nie widzieliście? Impuls skierował mnie na Kreskóweczki, gdzie kierowana podglądem włączyłam bodajże dwa anime. Oba nie przypadły mi do gustu po pierwszych sekundach. Chwilę później jednak przypomniałam sobie o Hetalii. Jeżeli Carla to uwielbia, to coś w tym jest. Musi być. I było.
Pierwszy odcinek nie sprawiał szczególnie dobrego wrażenia. Jako starsza, czytająca szybko (w razie potrzeby), wyraźnie i płynnie zostałam zaaranżowana w pracę lektora. Czułam się troszeczkę rozczarowana. Zresztą, sam pierwszy odcinek ni był ciekawy, ni nieciekawy. Nie zachęcił mnie ani trochę. "[Oglądamy] do trzeciego odcinka?", zaproponowałam i tak poszło dalej... Po trzecim odcinku doszliśmy do piątego, a mój brat śmiał się, uśmiechał. To jego wciągnęła Hetalia, nie mnie. Nie chciałam być "tą złą" i nie rezygnowałam z posady lektora. Razem oglądaliśmy kolejne odcinki... i z czasem pojęłam, iż Hetalia wyciągnęła już po mnie ręce całkiem dawno. Teraz trzyma mnie w całkiem silnym uścisku. "Oglądamy?" - to było standardowe pytanie, zadawane w wolnej chwili. I tak w pełni razem zaczęliśmy śmiać się, oglądać, cieszyć się całym anime. A ja dołączyłam do hetaliowej rodziny jako Roderich Edelstein.
(Bodaj trzydziestego pierwszego sierpnia powstała miniaturowa hetaliowa familia. Mój brat został Łotwą, wujek - Rosją, ja, oczywiście, pozostałam Austrią. Przez cały wyjazd wakacjo-pożegnawczy zwracaliśmy się do siebie tymi pseudonimami. Na chwilę obecną również nam się zdarza)
Później jednak tempo oglądania znacząco stopniało, bywały całe dnie bez oglądania odcinków. Kiedy wszystko się nieznacznie ustabilizowało, nastały kłótnie z Łotewką, Krewetką. Obrażona, stwierdziłam, iż Hetalię będę oglądała SAMA. Bez NIEGO. Często już padały tego typu groźby, nikt nie powinien brać ich na poważnie - teraz jednak zostały wprowadzone w czyn. Anime kończyłam już sama, World Series i "Paint it, white!" - również. Mój brat podbiegał tylko, kiedy się śmiałam - wtedy pokazywałam mu owe komiczne fragmenty, a on znikał, wracał do swoich zajęć. Później otrzymałam jedynie prośbę, by wołać go na KociTalię... I tak zostałam (poniekąd) sama.

Fluidy, które emituje Carla są hetalio-uwielbio-twórcze!

Carla napisał/a:
Lubię aliantów i państwa Osi, oczywiście kilka postaci pobocznych też uwielbiam (choćby Liechtenstein czy Hiszpania i Romano).

Ogółem, to we wszystkich grupach znajdą się postaci godne uwielbienia. ^^

MissChandni napisał/a:
Moim ulubionym bohaterem jest Veneziano (Włochy Weneckie), nie tylko dlatego, ze to on jest główną postacią, ale ze względu na jego sposób bycia, za uwielbienie do pasty i mówienie czegoś nie zrozumiałego (dodanie Ve~ na przykład).

Feliciano jest właśnie przewspaniały - kocham go za te białe flagi, za cały ten komizm, który od niego wręcz bije... za całokształt. Jest naprawdę "fajnym" głównym bohaterem.

Z racji faktu, iż ciężej byłoby wymienić postaci, które lubię, podam te, których sympatią nie darzę. I postaci (dla mnie!) neutralne. Będzie chyba prościej.

Sealandia - "mały chłopaczek, który wszędzie się wciska". Irytuje mnie, mimo iż zrehabilitował się nieco w filmie. Włochy Południowe (nie bić!) za przekleństwa i dokuczanie bratu. Kuba za bicie Kanady. Podobieństwo do Ameryki nie jest dla mnie usprawiedliwieniem. Plus trochę Turcja.

Neutralność dla: Belgii, Egiptu, Estonii, Finlandii, Islandii, Tajwanu, Korei Południowej, Hongkongu, Norwegii, Danii, Tajlandii, Wietnamu.

Jeżeli o kimś zapomniałam - zedytuję. ^^"




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 06-10-2012 21:57
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Axis Powers Hetalia
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2012 22:13
Ostrzegam, nie będzie to długa wypowiedź, ale się postaram. Moja historia Hetalii zaczęła się od przeczytania podpisu Chand lub Carli (już nie pamiętam). Gdy dostałam namiary na każdy odcinek, natychmiast pogrążyłam się w oglądaniu. Było i jest to bardzo ciekawe, lecz... wiadomo, co się dzieje w życiu młodzieży. Szkoła i forum. Po powrocie do domu lekcje, 5 minut internetu i spać. Nie miałam i dalej nie mam czasu żeby pooglądać. Skończyłam ją oglądać na bodajże 6 odcinku wiadomo jakiej serii. I stoi. Tylko kusi mnie "LAYLOFLORO pooglądaj Hetalię to się pośmiejesz". Ale co mogę zrobić? Teraz tylko czekam na wolną chwilę żeby pogrążyć się z darmową dawką śmiechu smutny.

Zapamiętaj!
Przed przecinkami nie powinno się stawiać spacji, a po kropkach stawiać trzeba.




Edytowane przez Samantha dnia 26-05-2013 13:53
48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Axis Powers Hetalia
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-09-2013 20:15
Ve, ve, po prosty wspaniałe anime! To pierwsze, jakie obejrzałem, a więc mam do niego duży sentyment uśmiech. Ulubione postaci: Anglia, Taiwan :3. Naturalnie nie tylko oni :D. Mam nadzieję, że czytałaś też mangę, bo też wymiata mruga. Naturalnie widziałam parę razy serie "Axis Powers" i "World Series". Teraz tylko czekam, aż wyjdą więcej, niż 4 odcinki "The Beautiful World", naturalnie mówię o wersji z napisami w j, polskim.
Mam też parę gadżetów z Hetalii, a mianowicie przypinki z Anglią, Niemcami, Austrią, Finlandią, Prusami i Hiszpanią uśmiech. Mam też breloczek z napisem "I love Hetalia" :D. A już niedługo dostanę na urodziny poduszkę z Arthurkiem (Anglią) serce.

Podsumowując: Cudo, cudo, cudo i jeszcze raz cudo!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Axis Powers Hetalia
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-09-2013 21:51
Powinnam napisać ten temat już dawno, bo ciężko zaprzeczyć, że wszelkie pozytywne uczucia względem mangi i anime o tym tytule uchowały się przez rok w dużej (ogromnej wręcz) mierze dzięki tej lepszej stronie fandomu, ale... Niemniej teraz nadrabiam straty.

Jakiś czas temu moja sympatia do "Hetalii" niemalże wygasła i tak stoję na twierdzeniu, że... Himaruya pomysł świetny miał, ale nie wykorzystał (i nie wykorzystuje nadal) tak, jak powinien. Podobnie jak wielu innym fanom, marzą mi się jakieś ciekawostki historyczne, prawdziwe wydarzenia z przeszłości, większa ilość powagi, ładniejsza kreska (piję do mangi), a nie tylko nieszczęsne Włochy Północne, które zaczynają mnie wręcz dobijać tym swoim "Vee~!" (i całą tą pseudokomediową otoczką). Wybacz mi, siostro kochana, Chando.

Nie widziałam całej serii "The Beautiful World" i niespecjalnie tego żałuję. Oprócz nowego sposobu pokazania Francji (właściwie wszystkie odcinki z panem Bonnefoyem w wersji poważnej zasługiwały na uwagę) chyba nie było tam niczego godnego zobaczenia. Poza Węgierką i Ukrainką w strojach ludowych i domyślnego AusHuna. Fanserwis, nowa kreska, która w pewnym stopniu zaczęła mnie irytować, a w dodatku te scenki o wszystkim i o niczym. Nie, zdecydowanie wolę dobre fanarty i cudowne fanfiction. Tam, gdzie postaci są zarysowane naprawdę głębiej, mają swoje naprawdę wiarygodne charaktery, gdzie to coś więcej niż "Arthur Kirkland jest szalony i widzi jednorożce. To personifikacja Wielkiej Brytanii/samej Anglii/Wielkiej Brytanii i Anglii jednocześnie". Tam, gdzie nie ma parodii i humorystycznych wątków, ale jest pokazana prawdziwa historia, prawdziwe ciekawostki z danej kultury. Tam, gdzie Włochy Północne nie klei się do Niemiec jak jakaś wyjątkowo uparta naklejka i, co równie ważne, nie używa wszędobylskiego: "Veee~!".

Niestety.

Podoba mi się sam koncept, bo jest naprawdę świetny. Podoba mi się sam zarys postaci. To, że Feliks Łukasiewicz to blondyn o zielonych oczach. Tyle.

Pominę już, że kiedy widzę ekscytację autora GerItą, PruHunem, robi mi się słabo. Dorzucając to fanserwis i paplanie o niczym (obecne w najnowszym sezonie), człowiek ma ochotę wyłączyć anime, odrzucić w kąt mangę i samemu zacząć tworzyć, najlepiej ze stosownymi książkami wokół siebie. Bo można było stworzyć z "Hetalii" coś pięknego, jednak do tego potrzeba naprawdę wiele czasu, cierpliwości, poświęcenia, talentu, a, co najważniejsze, chęci. AltreJane przedstawia historię Ukrainy z punktu widzenia samej zainteresowanej personifikacji. Można? Można. Tam nie ma niczego "od czapy", są prawdziwe wydarzenia. Chyba to jest w tym najpiękniejsze, zwłaszcza, jeśli porównamy tę pracę z dziełami autora.

Tak, jeśli chodzi o "Hetalię", zdecydowanie zostałam dla tej ładniejszej strony fandomu.

Jednego jednak "Hetalii" nie zapomnę. Tego, że, dzięki niej, na lekcjach historii, WoS-u czy geografii mogę uśmiechać się zupełnie bez powodu. Za to, że, mówiąc "Polska" mam na myśli nie tyle państwo, co również jego personifikację. Za to, że świadomość, iż mógłby istnieć taki Iwan czy Arthur, potrafi dać naprawdę wiele. Zachęcić do nauki, szukania ciekawostek, częstszego pisania czy rysowania. To właśnie w "Hetalii" jest najpiękniejsze. Tak, pomysł jest naprawdę genialny.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 10-09-2013 21:56
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.