Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,055
 Najnowszy Użytkownik: ~stella322
Dzisiejsi Solenizanci
anita12345
Lilavella
xsunflower119

Różności
Poważne tematy
❧  Możliwa III Wojna Światowa?  ☙

AutorMożliwa III Wojna Światowa?
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 03-03-2014 22:11
Każdy chyba wie jaka jest napięta sytuacja. Rosja wstępuje na Ukrainę próbując zająć Krym, jednak nasi sąsiedzi się bronią. Jak myślicie, czy Zimna Wojna może przerodzić się w III Wojnę Światową?

Wypowiedzcie się na ten temat. Uważacie, że jest to możliwe, czy może kraje zachodnioeuropejskie i USA powstrzymają Rosję?


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
~milandra
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2014 22:26
Ja myślę, że chyba raczej nie... Mam nadzieję, że oba kraje się dogadają lub Ameryka zacznie interweniować nieco konkretniej, niż tylko upominając Putina (nie mówię tu broń Boże o atomówce czy coś takiego!). Oczywiście jeśli Rosja będzie chciała być agresywna wobec Polski, to może i jesteśmy w NATO, ale tak naprawdę nie mamy nic zagwarantowane. Jednak Rosja nic do nas nie ma, to zresztą i dobrze. Najlepiej w ogóle nie ingerować w sytuację na Ukrainie, bo może się do źle odbić na naszym kraju, i może i ocalimy w jakiś sposób Ukrainę, ale Rosja będzie się mścić, a jest to naprawdę potężne państwo, więc lepiej problemów uniknąć, nie mieszając się w ich sprawy.


DeviantART

Edytowane przez Sophie dnia 29-03-2014 21:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2014 22:26
Myślę, że konflikt wisi w powietrzu. Znając Putina można stwierdzić, że tak łatwo tej sprawy z Ukrainą nie zostawi. Oczywiście kraje zachodnie chcą załagodzić nastroje, jednak Rosja jest nieugięta. Oby tylko nie skończyło się to III Wojną Światową, bo wiele krajów ma w swoim arsenale bombę atomową.


52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
~Shevi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2014 22:41
Wizja kolejnej wojny jest bardzo prawdopodobna. Jeśli o 4 rano Rosjanie wkroczą do bazy Ukraińców, to mamy do czynienia z otwartą wojną po między Rosją i Ukrainą. Nasi sąsiedzi nie mają armii, więc zgłoszą się o pomoc do NATO (czyli do nas). Chiny i Korea poprą Putina. Cała Europa (pomijam UE) przyłączy się do Ukrainy. Gdy nadarzy się okazja, to Gruzini i Czeczeńcy zaczną walczyć o swoje tereny. Jeśli na Krymie zginie choć jeden Tatar, to do walki wkracza Turcja. USA i Kanada wraz z Japonią, która jest w stanie wojny z Rosją od lat, zaczną również walczyć. I tak może wyglądać trzecia wojna. Co do broni nuklearnej... Tylko jeden przywódca jest zdolny do takiego idiotyzmu. Przywódca Korei Płn. - Kim Dzong Un.


[img][/img]
Avek od Sam
Sygnatura by me
***
Freerunning to prawdziwe poczucie nieograniczonej wolności. Życie jest naprawdę piękne wtedy gdy masz dla kogo żyć.
.:----------------:.
Mój deviantArt || Afterschock || Mój Ask

Edytowane przez Sophie dnia 29-03-2014 21:02
47665514 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2014 23:22
III Wojna? Wątpię. Media tradycyjnie straszą ludzi i szczują na Rosję. Prawda jest taka, że Krym historycznie był rosyjski, mieszka tam większość (ok. 80%) Rosjan, którzy wolą żyć w Rosji, a nie na Ukrainie, do której ich przyłączono "bo tak". NATO z Rosją nie ma żadnych szans, nie ma się co łudzić, USA nic nie zrobi, bo się boją, chociaż sami maczali łapy w tym, co się dzieje na Ukrainie.

Nikt nie zaryzykuje wojny na pełną skalę - nikomu się to nie opłaca. To są polityczne przepychanki pokazujące, że UE i NATO to nic nie znaczące zera, a Putin nie pozwoli, by hamburgery dyktowały mu, co ma robić.
Edytowane przez Sophie dnia 29-03-2014 21:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2014 20:02
Oby nie. Mój tata ma taki dokument, że jak wojna w Polsce wybuchnie, musi iść obowiązkowo do wojska. Nie chcę stracić taty. Poza tym było kilka lat spokoju, a teraz nagle Rosja sobie wymyśliła. Nie wiem, po co Komorowski czy tam Tusk angażują w to Polskę. Jesteśmy po stronie Ukrainy, więc jak wojna wybuchnie, są szanse na to, że Rosja nas zaatakuje. Nie mam najmniejszej ochoty na kolejne takie wydarzenie. Mogę stracić kochanego tatę albo sama zostać zabita przez Rosjan. Oby też Kim Dzong Unowi nie wpadło do głowy użycie broni nuklearnej. Po prostu masakra. Niech coś z tym zrobią.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Sophie dnia 04-03-2014 20:13
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2014 20:14
Mnie też to martwi. Wojna ogólnie rzecz biorąc jest straszną rzeczą. Ludzie giną, ekosystem umiera i to w imię czego? Wkurza mnie to, że Tusk i SGP miesza się do spraw Ukrainy. Wiem, że jest NATO i w ogóle, ale czy nasz kraj już nie ma dosyć wojen? Co jak co, ale my kolekcję wojen, zaborów i innych takich mamy sporą. Nie rozumiem, po co w ogóle się mieszać do czegoś, co nie jest naszą sprawą? Jak nasi kochani politycy zbyt się w to zaangażują, Putin nie odpuści. A kto wtedy na tym wszystkim ucierpi? Ludzie. I to nie tylko o Polaków mi chodzi. Boję się także o środowisko - broń nuklearna jest w wielu państwach i gdy nastanie wojna, być może tego użyją. A to byłoby straszne! Do tej pory nawet nasi rodzice odczuwają skutki wybuchu reaktora w Czarnobylu. Wyobraźcie sobie, jakby był taki kolejny wybuch, tyle że nie reaktora, a takiej broni zderzonej z ziemią. Teraz powiem coś, za co mnie zlinczują - może jestem tchórzem, ale niech Ukraina sobie odpuści. Oni mają problem, prawda. Ale po co niepotrzebnie jeszcze mieszać w to innych ludzi, aby mieli dodatkowe problemy? Jestem zdania, że jak się rozwiązuje problemy, to się nie miesza w to osób trzecich. A Ukraina właśnie to poniekąd zrobiła i naraziła siebie (i nas) na wojnę. Mam nadzieję, że to tylko chwilowa sytuacja, a nie jak tytuł wskazuje - III wojna światowa.


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
Edytowane przez Sophie dnia 29-03-2014 21:05
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2014 20:35
III wojna? Będę się modlić w każdej wolnej chwili, żeby jednak nie wybuchła albo żeby przynajmniej nie przeniosła się na tereny Polski. Naprawdę, wojna to najgorsze, co może być. Nie lepiej byłoby rozwiązać ten konflikt kompromisem? Byłoby znacznie bezpieczniej dla nas, ludzi. Jeśli dojdzie do III wojny światowej, to będzie oznaczało ogromne straty. Chodzi mi nie tylko o ludzi, którzy służą w armii, ale o obywateli, czyli nas wszystkich. Skoro nasz kraj już się przymierza do połączenia sił z Ukrainą, jest duża szansa, że Rosjanie i nas zaatakują, a wtedy... Na wojnie ucierpią zwierzęta, rośliny, liczba ludności się zmniejszy, zwiększą się kolejki w szpitalach... Również mnie przeraża możliwość użycia broni nuklearnej. Już wystarczająco dużo mam problemów zdrowotnych. Ja chcę móc spokojnie klikać w internecie, a nie obawiać się wojny. Boję się też, że obecna sytuacja będzie oznaczać dla niektórych z nas śmierć...
Popieram Norelay, nasz kraj ma dosyć zaborów i wojen.


Blog

Edytowane przez Sophie dnia 29-03-2014 21:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2014 20:40
I po co my się wtrącamy do nie naszych spraw? mellow

Jak będziemy się tak wtrącać, to Rosjanie prędzej nas zaatakują i u nas będzie wojna. Dlatego radzę nie poruszać tego tematu, bo możemy oberwać. A co to III wojny... pf... wątpię w to, ale wszystko możliwe. Jednakże trochę się boję, jak już mówiłam. Radzę się nie wtrącać. Raz w radiu słyszałam z 50 razy plotki na temat UKRAINY mellow .

Jednak obawy się pojawiają. To moja opinia i zdanie.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez ChandSharma dnia 04-03-2014 21:57
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2014 08:53
Miejmy nadzieję, że nie. Ale szczerze już mnie nic nie zdziwi.
Co prawda były u nas już dwie wojny, ale czy muszą tą trzecią wywołać?
Co niedzielę kościół się modli o pokój, ale z dnia na dzień jest coraz gorzej. Czy poprzemy i pomożemy naszym sąsiadom? Tego nikt nie wie...
Ale tak naprawdę co my mamy z tym wspólnego? Nic. Jesteśmy odchyleni od tej całej sprawy, jedynie informacje zbieramy. Tak naprawdę nie chcę kolejnej wojny. Módlmy się, by to nie nastąpiło, by nastał pokój. A będziemy mogli spokojnie spać ok.



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Sophie dnia 07-03-2014 09:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 07-03-2014 12:44
Hmm... Szczerze, mam wątpliwości. Totalnie zaskoczyła mnie wiadomość, że w poniedziałek mają przylecieć samoloty amerykańskie (nie pamiętam nazwy) do Polski. Amerykanie niby tacy pomocni się stali, a jak Hitler i Stalin Polskę bombardowali to jakoś nikt nie palił się do pomocy. Widać prezydenci chcą drażnić Putina. Nie jestem przekonana, czy to dobry pomysł. Tusk i Komorowski jak zwykle wtrącają się w nie swoje sprawy polityczne. Gdyby wojna wybuchła, to Polska jest jednym z tych państw, które najbardziej są narażone. I po co jeszcze politycy to pogłębiają? Tak się składa, że Polska wiele przeżyła podczas I i II wojny światowej. Nie potrzebna nam jest jeszcze jedna. Tyle, że Ukraina (wtedy jeszcze jako Rosja) mordowała Polaków w II wojnie światowej, a teraz mamy im pomóc? Oczywiście nie mam nic przeciwko tym najbardziej poszkodowanym, ale konflikt pomiędzy Rosją i Ukrainą powinniśmy zostawić do rozstrzygnięcia między nimi. Skoro Amerykanie tak bardzo rwą się do pomocy nam, to mogliby też pomóc Ukrainie. Jeśli poprzemy Ukrainę to Putin zaatakuje też Polskę. Zginą miliony niewinnych ludzi, a już nie mówię co będzie, jak ktoś przyczyni się do użycia broni nuklearnej.

- - -
Na forum używamy kulturalniejszego języka. //Sophie




Edytowane przez Sophie dnia 29-03-2014 21:16
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
~milandra
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2014 19:27
W sumie to wszystkie kraje powinny żyć ze sobą w zgodzie, mieć dobre stosunki. Okej, może jakiś premier się z drugim pożre, ale mam nadzieję, że czasy ,,Polak zrzucił mi kanapkę ze schodów, robimy najazd!" już minęły.

I tak w sumie to wszystko o ten durny Krym, który potrzebny Rosji jak wrzód na tyłku. Rosja ma w pierony miejsca, po co im jeszcze więcej? Co, Putin nie ma już gdzie pojechać na wakacje? Niech się wybierze na Syberię - tam mu wymrozi te poronione pomysły.


DeviantART
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2014 19:38
Szczerze, to nie. Zresztą chyba z godzinę albo półtorej godziny temu była w telewizji informacja, że jednak Rosja nie zaatakuje Ukrainy. Znaczy się kiedyś będzie na pewno, ale nie teraz. Przepraszam, że taki krótki jest ten post, ale co jeszcze można tu napisać?!


av (c) Chand

Edytowane przez Sophie dnia 29-03-2014 21:20
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2014 19:50
Takie wielkie halo z Ukrainą o jakiś zbyteczny Krym. Rosja to normalnie jedna trzecia świata i jeszcze jakiegoś Krymu jej potrzeba? Po co taki szał ciał - tak naprawdę - o nic. Polska niepotrzebnie się wtrąca, jak tu kilka osób już wymieniło. Na co nam to? Za mało mamy bólu i cierpienia do kolekcji? Nawet jeżeli będzie ta wojna, ludzie zginą, może nawet całe WB? Czy to tylko dla tej cholernej satysfakcji i "fejmu", bo walczyliśmy, jesteśmy tacy odważni och&ach, ale za jaką cenę? Tak, na wojnie nieuniknione, że ktoś zginie... No to może nie ma co się angażować? "Mam angaż. Nie w jakimś kremie Agatka, tylko na wojnę o Krym. Będę mieć fejm, że ojej. Idę umrzeć na wojnie, hejże hej!" Sorry, ale ja już wolę pojechać na bezludną wyspę niż wtykać w to mój nos. Nosa mi szkoda, bo tak naprawdę to walka o nic.

Co, Putin nie ma już gdzie pojechać na wakacje? Niech się wybierze na Syberię - tam mu wymrozi te poronione pomysły.


Popieram, Mila, popieram. Święta prawda.

Nehehehe, ale wyjechałam z tym postem, a Akali napisała, że już na razie ucichło ;-;. Sam stupid girl XD.
Edytowane przez Sophie dnia 29-03-2014 21:21
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2014 21:39
Masakra, w ogóle w radiu było o Ukrainie, grubo się tam robi, pytanie na jaką skalę. W referendum wyszło, że 93% chce przyłączenia do Rosji, a ona nie chce oddać, a w dodatku by Polska pomogła Rosji smutny. Jak tak dalej będzie, to dojdzie do 3 wojny światowej placze. Strach przed tym co nadejdzie lub nadchodzi ;c. Boję się...



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Sophie dnia 29-03-2014 21:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Możliwa III Wojna Światowa?
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-06-2014 18:55
Hm, teraz zmienił się prezydent i jest TROCHĘ spokojniej. Chociaż walki w Doniecku ciągle trwają. Teraz zasypiam spokojniejsza, że III wojna światowa nie dotrze do Polski. Bo raczej nie dojdzie, no nie? Myślę, że będzie lepiej się żyło na Ukrainie. Taka jest moje opinia ^^.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.