Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
DarknessVi
Kaka


Archiwum
❧  Alice, czyli Terra  ☙

Strona 2 z 2 < 1 2
AutorRE: Alice, czyli Terra
użytkownik usunięty
Dodane dnia 15-02-2013 13:49
SZOK!!! Ja tu wchodzę, uśmiech na ustach, patrzę: wow NIC NIE MA!!! Miałam taka nadzieję, a ty mnie tak ranisz! Jak możesz?! Byłam taka szczęśliwa, że zobaczę kolejny rozdział. Znów nóż w plecy. Ja cię przypilnuje! Tak być nie może, skarbie! całus



Edytowane przez dnia 15-02-2013 13:50
AutorRE: Alice, czyli Terra
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2013 13:57
Hailie napisał/a:
SZOK!!! Ja tu wchodzę, uśmiech na ustach, patrzę: wow NIC NIE MA!!!

Haha przecież wiesz czemu nie ma. mruga
Hailie napisał/a:Miałam taka nadzieję, a ty mnie tak ranisz! Jak możesz?! Byłam taka szczęśliwa, że zobaczę kolejny rozdział. Znów nóż w plecy. Ja cię przypilnuje! Tak być nie może, skarbie! całus

Muahaha diabełek chciałabym zobaczyć twoje pilnowanie. Czy to źle? Z pewnością nie! Zresztą nie ty jedna krzyczysz, żebym go dodała. A ja go nawet nie napisałam. przewraca oczami Żeby dostać rozdział musicie give me an inspiration.


48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Alice, czyli Terra
użytkownik usunięty
Dodane dnia 15-02-2013 14:07
Dam ci inspiracje, jak zobaczysz gwiazdki przed oczami? Moja propozycja:
Poczytaj opowiadanie innych. Staraj się w nich dostrzegać coś dobrego. Nie zawsze wszystko się udaje. Podczas takiego zajęcia można wpaść na dużo fajnych pomysłów. Nie mówiąc nic o tym, że miły komentarz wywołuje uśmiech. No właśnie uśmiech i miły komentarz. Kluczowe słowa mellow.
Pisałam ci moje pomysł. Nie pamiętasz? Chyba nie zostały wykorzystane.



Edytowane przez dnia 18-02-2013 18:16
AutorRE: Alice, czyli Terra
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2013 14:11
Hailie napisał/a:
Pisałam ci moje pomysł. Nie pamiętasz? Chyba nie zostały wykorzystane.całus

Ale ja muszę mieć inspiration na cały rozdział. I to na nie jedno, lecz dwa. Poza tym nie mam czasu i chęci. Po tre nie wiesz pod jaką presją jestem? Ja mam trzech nauczycieli na łbie, żebym to napisała. Więc mam ciężko. B. ciężko.



Edytowane przez Francesca_Rossana dnia 15-02-2013 14:12
48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Alice, czyli Terra
użytkownik usunięty
Dodane dnia 15-02-2013 14:15
Przyjaciółka prawdę ci powie:
Leń z ciebie, słońce! Duży leń.
Wypisałam ci pomysłów, na co najmniej pięć rozdziałów. Nie podobają ci się, czy ci się nie chce to co innego.mellow Po drugie zawsze masz moją pomoc. Wystarczy napisać wiadomość. Jestem czynna od 9 (chyba, że jestem w szkole wtedy od 16) do 21.45. całus


AutorRE: Alice, czyli Terra
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2013 14:22
Hailie napisał/a:
Przyjaciółka prawdę ci powie:
Leń z ciebie, słońce! Duży leń.

Nie leń, tylko Zarobiony człowiek. mellow
Hailie napisał/a:Wypisałam ci pomysłów, na co najmniej pięć rozdziałów. Nie podobają ci się, czy ci się nie chce to co innego.mellow Po drugie zawsze masz moją pomoc. Wystarczy napisać wiadomość. Jestem czynna od 9 (chyba, że jestem w szkole wtedy od 16) do 21.45. całus

Widzę, że jesteś czynna, ale ja nie mam siły na pisanie. Myślisz, że to takie proste jak wszyscy czegoś od cb chcą. A to n. od angielskiego, a to polonistka. To nie jest ,,A to napiszę se rozdział, bo tak mi się podoba". Ja muszę to dopracować, wyszczególniać, poprawiać. Ostatnio nie mam apetytu, nie mam na nic siły. Nie mam siły żyć...


48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Alice, czyli Terra
użytkownik usunięty
Dodane dnia 15-02-2013 14:28
Masz kabelek przesyłający? Przesłałabym ci mojej. Teraz już wiem, co mają na myśli ludzie mówiący, ze przeciwieństwa się przyciągają. niegrzeczny
Mnie znów energia roznosi. Mogłabym góry przenosić. Zawsze na hobby jest czas. Tylko trzeba dobrze rozplanować dzień (o lol zaczynam mówić, jak moja mama mellow). Dasz radę, wierze w ciebie. Trzymam kciuki! Pamiętaj jestem przy tobie i będę. Opowiadanie masz na prawdę super. Po prostu talent.



Edytowane przez dnia 18-02-2013 18:17
AutorRE: Alice, czyli Terra
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2013 14:33
Porady poradami, ale zaraz tu się zrobi dyskusja- spam. Z pocieszaniem na PW proszę, bo będę posty usuwać.
Co do opowiadania. Nawet ciekawe, choć bohaterka faktycznie trochę stara. Ciekawi mnie jak się potoczy akcja. Czy ta dziewczyna jest czarodziejką? Nie odpowiadaj, poczekam na kolejne rozdziały.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Alice, czyli Terra
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2013 16:23
Neext rozdział!
To już 4!
Casper
-Ty, śpiąca królewno! Nie za wygodnie ci?- spytałem grzecznie tuż nad uchem śpiącej panny.
Dziewczyna, myśląc, że jestem budzikiem, uderzyła mnie w głowę. Jeden ze strażników chciał interweniować, ale powstrzymałem go delikatnym ruchem dłoni:
-Daj spokój, Sam. Przy takiej dawce Tiopentalu nikt nie otwiera oczu przynajmniej do 6 godzin po zażyciu-odparłem i roześmiałem się.
***
Alice
Kiedy już wreszcie udało mi się otworzyć i wstać, rozejrzałam się po pomieszczeniu, a raczej Sali tronowej, w której się znajdowałam. Na szarym marmurze, na którym stałam leżał długi czerwony dywan. Miał on złote ornamenty po boku; paski oraz wyniosłe gwiazdki. Na samym końcu dywanu stał nie byle jaki tron. Było to ogromne krzesło dla władcy z pięknymi, czarnymi, indyjskimi ornamentami na wściekle czerwonym tle. Podczas podziwiania tronu, ktoś wszedł do Sali. Postanowiłam nie zwracać na to uwagi, gdy wtem drzwi otworzyły się z wielkim hukiem. Przestraszona rozejrzałam się czy coś zabrudziłam lub zniszczyłam.
-Witaj dziewczyno zdrajcy!-wykrzyknął ktoś, kto z impetem wszedł do Sali.
Jego ubiór był raczej zwyczajny oraz rysy twarz również.
-Dlaczego zdrajcy-spytałam grzecznie
-Ach, przecież ty nic nie wiesz. To było to przewidzenia. Klękaj przede mną!-rozkazał prawdopodobnie jakiś ważny mężczyzna, toteż spełniłam jego prośbę.
Nadal stojąc w pozycji klęczącej, drżącym głosem spytałam:
-Jeśli mogłabym wiedzieć to kim pan jest?
-Zadałaś bardzo ważne pytanie. Ja jestem król Casper, władca i wódz wampirów. A ty jesteś Alice, dziewczyna Stefana Salvadore.
-Skąd wasza miłość wie o istnieniu takiej szarej osoby jak ja?
-Jakby ci to powiedzieć znam cię od dnia twoich narodzin. Choć ty mnie nie możesz znać. Na razie dość o dalekiej przeszłości, przejdźmy do wydarzeń sprzed kilku dni bądź tygodni. Opowiedz mi trochę jak zostałaś dziewczyną Stefana.-odparł delikatnie Casper, pomimo to czułam jego gniew.
-Ależ oczywiście. No, więc zaatakowała mnie Victoria, uratował mnie Stefan, którego pokochałam. No i ja również nie byłam mu obojętna. Tuż przed porwaniem zostaliśmy parą.
-To ciekawe co mówisz. A wiesz przynajmniej dlaczego tutaj jesteś?
-Podejrzewam, że z powodu Stefana, ale po tym co wasza wysokość mówi to myślę, że przez moje narodziny.
-Zgadza się. Przez te dwie sprawy tu jesteś. Twoje pochodzenie oraz zdradziectwo Stefana wytłumaczę ci teraz. 17 lat temu, na Ziemi zaginęła księżniczka Terra, przyszła władczyni i królewna całego wszechświata. Stało się tak, ponieważ wampiry nie chciały wynieść się na przylądek Horn. Zatem porwały i zostawiły w domu dziecka małą Terrę. Dane tej dziewczynki zostały zmienione na normalne i ludzkie.
-No dobrze, ale co ja mam z tym wspólnego?
-Ty jesteś Terrą. Zaginioną księżniczką wszechświata. To ty powinnaś rządzić krainami zamiast prezydentów i mnie.
-No to nikt mnie nie szukał? A co ze Stefanem? Dlaczego jestem tu przez niego? I kiedy mam objąć władzę?
-Nikt cię nie szukał, ponieważ każde poszukiwanie groziło śmiercią. Twoi rodzice zmarli kilka dni później. Stefan jest zdrajcą, ponieważ wywodzi się z rodu, który bratał się z twoją rodziną. A władzy to ty nigdy nie obejmiesz, dopóki ja żyję i dopóki nosisz w sobie królewską krew.
-To co zamierzasz zrobić? Pal licho królewską koronę, ale co ze Stefanem?
-Z tym zdrajcą? Nie wiem, może zmuszę go do partnerstwa razem z Victorią, moją córką. Prawdopodobnie zostanie zabity, jak sądzę. A tobą chętnie zajmie się Adrian i paru innych jego kolegów. Adrian, możesz już przyjść po swoją nagrodę!- zawołał z radością Podły król
Drzwi władcy otworzyły się, a z nich wypadł wspomniany Adrian. Król wydał dla niego ostatnie polecenie:
-Adrian, jest twoja. Nie zabijaj jej tylko, bo będzie mi jeszcze potrzebna.
Mój były chłopak nie spiesząc się, aby nacieszyć oczy królowi, podszedł do mnie i nie bez walki usiłował mnie wynieść. Szarpiąc i gryząc niewiele zdziałałam, więc gdy się poddałam, Adrian bezceremonialnie zarzucił mnie na plecy i wyniósłr30;
____________
Tak wiem to jest beznadziejne. Następny będzie bardzo drastyczny!

EDIT. 18.00
Musi być co NAJMNIEJ 9 pozytywnych komentarzy. Potrzebuję motywacji.



Edytowane przez Francesca_Rossana dnia 17-02-2013 18:00
48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Alice, czyli Terra
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2013 16:43
Beznadziejny? Co ty mówisz, ciekawy rozdział. Nie rozumiem tylko tego fragmentu.
No, więc zaatakowała mnie Victoria, uratował mnie Stefan, którego pokochałam. No i on również nie był mi obojętny.

Powtórzyłaś się chyba tutaj.
Haha, jakim cudem mój poprzedni post tu jest? Przecież komentowam twoje opowiadanie o Sophi. Teraz zauważyłam ten wpis wow.
Czekam na ciąg dalszy.



Edytowane przez Sophie dnia 17-02-2013 16:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Alice, czyli Terra
użytkownik usunięty
Dodane dnia 17-02-2013 16:45
Co dalej, co dalej??? To będzie przerażające! Jestem tego pewna! Gdzie jest Stefan? Nie ręczę za siebie, jeśli mu coś zrobią. Jest za przystojny, żeby umierać. placze1 Czekam na ciąg dalszy. I doczekam się mam nadzieje szybciutko. język


AutorRE: Alice, czyli Terra
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2013 19:18
Naliczyłam już 2 pozytywne komy a ja dam trzeci.
To opowiadanie jest super! Szkoda, że już koniec tego rozdziału. Koniec był najlepszy. Śmieszne było jak pomyliła go z budzikiem :hahahaha:. Jeszcze raz mówię że wspaniale i czekam na kolejny rozdział.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 18-02-2013 20:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Alice, czyli Terra
użytkownik usunięty
Dodane dnia 19-02-2013 13:27
Ja również zostawię tu swój pozytywny komentarz. C:
Podobała mnie się szczególnie pierwsza część twojego opowiadania. Interesująco opisałaś wygląd pomieszczenia, w którym znajdowała się Alice. Mam nadzieje, że bohaterka sobie poradzi i będzie szczęśliwie wraz ze swym ukochanym rządzić wszechświatem, a Stefan przyjdzie jej z pomocą. Jednak mam pewne 'ale'.
I kiedy mam objąć władzę?

To mnie się nie podobało. Jakby ci to powiedzieć. Zbyt normalnie napisałaś odpowiedź Alice. Jakby było to czymś normalnym. Bohaterka nie była zaskoczona tą wiadomością, że to właśnie ona jest zaginioną panią wszechświata czy księżniczką. A tak po za tym zapowiada się ciekawie. Czekam na kolejny rozdział, który mam nadzieję, że nie długo wstawisz.C:



Edytowane przez dnia 20-02-2013 18:44
AutorRE: Alice, czyli Terra
~LilyFlower
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2013 21:58
Noo, muszę przyznać, że mi się podoba. Postarałaś się, choć jest nieco drastycznie, ale ja tak lubię.
Twoje opowiadanie jest ciekawe, pomysłowe i dobry jest wątek z zaginioną księżniczką. Zazwyczaj nie czytam tu opowiadań, bo zazwyczaj, zwłaszcza te o wampirach i wilkołakach śmiertelnie mnie nudzą. Ale to mogę czytać mruga.


Zwyczajna nastolatka uśmiech
Edytowane przez Sophie dnia 22-02-2013 22:03
10409975 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Alice, czyli Terra
użytkownik usunięty
Dodane dnia 31-03-2013 14:54
Czyli tak ja dodam następny pozytywny komentarz.
Twoje opowiadanie bardzo mi się podoba.
Jak ja lubie opowiadania związane z wampirami.
Plusy dla Ciebie:
1.Opowiadanie jest pisane bez błędów.
2.Opisujesz wygląd danego pomieszczenia, w którym znajduje się nasz bohaterka.
3.Moge wymieniać dużo plusów, ale mi się nie chce bo jestem leń niegrzeczny.

No to tak, a teraz prośba:

Pisz dalej to opowiadanie bo jak nie, to osobiście się do Ciebie Przejde!
AutorRE: Alice, czyli Terra
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-05-2013 17:23
Dzięki, Sabrina. Pomyślę nad kontynuacją, jednakże nie tutaj, tylko na moim blogu. Rzadko mam wenę, więc temat ciągle pusty. Pusty temat = spam. Poza tym nie piszę, bo mam wrażenie, że moja chałtura nikogo nie ciekawi. Jak każdy człowiek potrzebuję motywacji. Na razie zapraszam do czytania mojego drugiego opowiadania. To na chwilę obecną jest zawieszone.


48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.