Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,054
 Najnowszy Użytkownik: ~Pocalowacflame
Dzisiejsi Solenizanci
anita12345
Lilavella
xsunflower119


Archiwum
❧  Winx Club - Własny sezon  ☙

Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
AutorRE: Winx Club - Własny sezon
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-01-2013 14:05

Rozdział 23

Gdy Winx wraz z Stelinon powróciły do zamku zbliżała się pora wieczorna. Faragonda została oczywiście poinformowana o odnalezieniu Stelinon. Pomimo zwycięstwa nad czarownicami trzeba było myśleć o następnych działaniach. Pozostawały już tylko dwa dni do pełni i dwa klejnoty, które należało odnaleźć. Problem wręcz drastyczny. Tecna próbowała ponownie przeszukać archiwum. Nie znalazła jednak nic sensownego. Wywołała się więc rozmowa:
- Tecno, daj już spokój. Nie wystarczy Ci już wrażeń na dziś? - upominała ją Musa.
- Nie znasz jej? Zawsze musi wszystko sprawdzić. Niech robi swoje, a my tymczasem pomyślmy nad możliwym miejscem ukazania się klejnotu. - odpowiedziała Layla.
- Nie wiem, ale coś mi mówi, że powinnyśmy odwiedzić Solarię. - zaproponowała Flora. - Jak myślicie?
- Teoretycznie to możliwe. Uwzględniając fakt, że to planeta słońca i księżyca, czyli naszej przyczyny - można spróbować. - odpowiedziała Tecna.
- Tak, ale pozostaje nam jeszcze jeden problem. - wtrąciła się Bloom.
- Hmm...? - zdziwiły się przyjaciółki.
- Jak wyjaśnimy nieobecność Stelli? - odpowiedziała rudowłosa.
- Musimy po prostu to wszystko wyjaśnić. - powiedziała Stelinon.
- Wyjaśnić... Łatwo powiedzieć, gorzej zrobić. - wtrąciła z lekką ironią Musa.
- Wiesz, zawsze możemy zmienić Stelinon w Stellę, ale uznałabym to za oszustwo. - zakwestionowała Flora.
- Faktycznie, marny pomysł. - odpowiedziała z skwaszoną miną Musa.
- Mam pomysł! - zawołała Bloom. - Może poprosimy chłopaków, aby polecieli z nami. W końcu Trix także trzymały ich w swoim ogniu. A Brandon został tu przysłany również przez wiedźmy i pod wpływem ich czaru walczył z Stellą. Może Radius lepiej zrozumie całą historię z ust większej liczby osób.
- Nie sądzę, aby miało to jakikolwiek wpływ, ale dobrze... skoro chcecie. - odpowiedziała wzburzona Tecna.
- Hej! Co Cię ugryzło? - spytała Layla.
- Nic, po prostu uważam to za bezsens i już! - dodała z oburzeniem czarodziejka technologii. - Idę się szykować. - dodała na końcu, po czym wstała i wyszła.
- Ymm... Czy my musimy się kłócić? - spytała, rozkładając ręce Musa.
Dziewczyny nic nie odpowiedziały. Siedziały tylko kilka chwil w ciszy. W końcu Flora wstała i oznajmiła, że zadzwoni do Specjalistów. Czarodziejka natury załatwiła dość szybko statek, który miał przylecieć za kilka chwil. Winx spakowały w torby najpotrzebniejsze rzeczy. Później ruszyły w kierunku holu. Tecna już na nim czekała.
- Tecna jesteś gotowa? - spytała Stelinon.
- Tak, nie zabierałam za dużo rzeczy. - oznajmiła.
Za chwilę dotarła do niej pozostała piątka przyjaciółek, po czym ruszyły w kierunku wyjścia ze szkoły. Tecna trzymała się dość z tyłu i sprawiała wrażenie, kogoś kto pożera wzrokiem. Chyba rzeczywiście tak było. Nie myślała jednak o zwracaniu uwagi na to, co myśli ktoś o niej. Nie miała zamiaru widzieć się z Timmy'm, który po raz kolejny w jej oczach był po prostu poniżej poziomu miernego. Ale cóż musiała się z nim spotkać z dwóch powodów. Po pierwsze za zwyczaj to właśnie on prowadził statek. Po drugie mógł jej pomóc w rozwiązaniu problemu, związanego z sztucznym tunelem czasu stworzonego przez Tecnę. Wraz z podróżą na Solarię można by ponownie spróbować tego sposobu. Gdy wraz z innymi Tecna dotarła na dziedziniec szkolny przed nimi wylądował statek. Klapa statku otworzyła się, a w niej stanął Helia i Timmy.
- Cześć Floro! - powitał Helia swą ukochaną. - Już jesteśmy!
- Helia! Nie masz pojęcia jak się cieszę, że mogę Cię zobaczyć! - odpowiedziała mu pospiesznie z lekką nutą ulgi i smutku za razem. - To co stało się z Stellą i Brandonem... Ach!
- Nie mówmy o tym Floro. Teraz liczy się to, abyśmy w jakiś sposób sprowadzili ich do domu. Na pewno zastanawiacie się dziewczyny dlaczego przylecieliśmy tylko we dwóch?
- Zgadza się Helia. - przytaknęła Bloom. - Gdzie jest Sky?
- No i Riven? - dodała Musa.
- Cóż nauczyciele nie chcą nas puszczać na misję wszystkich razem. Boją się, że Trix znowu coś zmajstrują. Po za tym to ostatni rok w Czerwonej Fontannie i wszyscy mamy nadzieję, że uda nam się dobrnąć do końca. Dlatego jesteśmy tu z Timmy'm. Prawda Timmy?
- No... tak jakby. - odpowiedział niedbale, co sprawiło, że w Tecnie się zagotowało. - Może ruszymy już co?
- No chyba tak. - popędzała ich Layla. - Za chwilę Stelinon zobaczysz swoją planetę. Fakt, że Solaria trochę się zmieni zanim dobrnie do twoich czasów, no ale to zawsze coś, prawda?
- Może być. Mnie tam to nie przeszkadza. - dodała spiesznie.
Wkrótce wszyscy załadowali się do machiny i po jakiś kilu minutach ruszyli. Na statku potrzebny był drugi pilot. Timmy był pierwszym z nich, Helia zajmował się stabilnością i paliwem, więc nie było innego wyboru Tecna musiała zasiąść za "biurkiem" pilota. Bloom gawędziła z Stelinon pokazując jej zdjęcia z Solarii, przy czym objaśniała wszystkim plan pobytu na tej planecie. Atmosfera była coraz bardziej napięta.
***
Po wylądowaniu wszyscy ruszyli do zamku. Skierowali się w pierwszej kolejności do sali tronowej, gdzie przesiadywał nad prospektami król Radius. Czarodziejki chcąc opowiedzieć całą historię doznały wielkiego szoku, gdy usłyszały, że władca jest doskonale zaznajomiony z sytuacją przez profesor Faragondę. Nie było zatem problemu, aby cała grupa mogła zająć się poszukiwaniem czegoś co wskazuje na drugi z klejnotów potrzebnych do otwarcia otchłani już za dwa dni.
***
W tym czasie w magicznej krainie światła - Solarii, do której przez przypadek zostali zrzuceni przez Trix Brandon i Stella poszukiwali kryjówki dla siebie. Byli bowiem uważani za zbiegów z więzienia. Nie trwało to jednak długo. Ówczesna planeta Stelli była pogrążona w żałobie. Niedawno odbył się atak Trix, w wyniku którego zaginęła Stelinon - księżniczka, córka króla i królowej. Wszyscy byli pewni, że nie żyje bądź została wykorzystana przez wiedźmy. Jedynie Stella i Brandon znali prawdę. "Co robić?" zastanawiali się wspólnie. Niestety nie mogli wymyślić nic. Zdarzył się jednak wypadek, który przesądził o całej sprawie. Gdy Brandon i Stella wspólnie ukrywali się w jednej z jaskiń odnaleźli ich przypadkowo strażnicy patrolujący tereny nad urwiskiem. Wywiązała się straszna walka, w której wyniku młodzi z powrotem zostali zabrani na dwór królewski. Właśnie miał odbyć się kolejny proces. Wszystko zaczęło się o godzinie 12:00 właśnie tego dnia, gdy wszyscy pozostali wyruszyli na Solarię z lat Stelli. Dziewczyna nie wiedziała co nadal robić. Ukochani liczyli, że stanie się coś, co może przesądzi o całej sprawie. Niestety wszystko zaczęło się punktualnie i nic nie wskazywało na to, iż wykaraskają się z tych tarapatów. W sali tronowej zebrała się cała rada doradców i uczonych z tej planety. Proces się zaczął. Stella została wprowadzona wraz z Brandonem przed oblicze władców.
- Imię i pochodzenie? - odezwał się srogo pierwszy z grona najbliższego królowej i królowi. Stella i Brandon popatrzyli na siebie wzrokiem w stylu "To bez sensu!". - Proszę natychmiast odpowiadać, gdy jest się pytanym! - warknął do nich ostro tem sam człowiek.
- Stella, księżniczka z Solarii. - odpowiedziała miło Stella.
- Myślisz, że mnie przekonasz tymi bzdurami? - odpowiedziała z lekkim chichotem królowa. - To zniewaga mojego majestatu i królestwa! Jak śmiesz! To królestwo straciło księżniczkę przed miesiącem w wyniku ataku Trix! Zapewne jesteście ich sługami, ale nie uda wam się ten podstęp!
- To nie jest kłamstwo! - krzyknął z poirytowaniem Brandon.
- Cisza! - wtrącił z wrzaskiem król. - Młodzieńcze, zapewne będziesz miał sporo czasu na rozpatrzenie swoich czynów w Wymiarze Omega.
- Co!? - wykrztusiła Stella. - Czy wy na serio nie rozumiecie co tu się stało? Nie rozumiecie, że jesteśmy wami samymi z innego czasu? Nie rozumiecie, że to Trix otwarły otchłań, która przeniosła waszą córkę w lata waszej własnej młodości?
- Co takiego? - zaśmiał się król. - Ta dziewczyna ma nierówno poukładane... !
- Brandon! Wybacz, że Ci przerwę, ale skoro mają coś do powiedzenia na temat naszej córki to musimy ich wysłuchać.
- Ależ Stello...?
- Nie Brandonie. Daj się im wypowiedzieć. - odcięła z ostatecznością stanowisko króla od tej sprawy, po czym dodała. - Proszę kochana podejdź tutaj i wyjaśnij mi to wszystko co masz do powiedzenia.
Stella zrobiła to posłusznie wiedząc, że to jedyna szansa na ich lepszy los. Po chwili cała historia była znana na całym dworze. Wszystkie oczy były odwrócone w ich kierunku. Królowa wraz z królem wpatrywał się w nich z otwartymi ustami nie wiedząc co począć. Przez całą salę przeszedł dziwny pomruk strachu i oburzenia. W końcu król wyrwał się z dziwnego magicznego transu.
- Skoro uważasz, że jest tak jak mówisz... - zaczął z głosem, który jakby utkwił mu w gardle. ...musisz wiedzieć kto próbował zrujnować tę planetę posługując się czarną magią złego czarnoksiężnika.
"Złego czarnoksiężnika", "złego czarnoksiężnika" te słowa utkwiły Stelli mocno w pamięci. Kto próbował przejąć tu władzę, no kto? Znała tylko dwie osoby.
- Cassandra wraz z córką Chimerą. - odpowiedziała pewnie. - Działały tak, jak Valtor im kazał. Chciały oszukać mego ojca Radiusa. Chimera myślała tylko o tym by stać się księżniczką tej planety, a Cassandra liczyła tylko zyski z władzy. Jednak wraz z Bloom, Florą, Musą, Tecną i Laylą przeszkodziłyśmy im na czas w ceremonii ślubnej.
Przez salę przetoczyła się fala nagłej eksplozji szeptów. Nikt nie miał już nic im do zarzucenia.
- Oczyszczeni z wszelkich zarzutów! - ogłosiła królowa. - Od teraz musimy pomóc tym młodym władcom w wróceniu do własnych czasów. Pozostało im już tylko dwa dni!
- Jesteście naszymi gośćmi! - odezwał się król. - Należą wam się szczere przeprosiny.
Ale Brandon, ani Stella nie słuchali na pół co do nich się mówi. Byli szczęśliwi z tego co się stało. Nareszcie byli u siebie w domu. Młodzi nie patrząc na okoliczności obdarzyli się szczerym uściskiem, a później ciepłym pocałunkiem. Przez salę przetoczył się szum oklasków. To było na prawdę romantyczne.
***
Niestety kilkanaście lat przed tym wydarzeniem istniała jeszcze zwarta grupa Winx, a teraz? Wszyscy i wszystko nie jest jasne. Winx wraz Stelinon przeszukując magiczne księgi Solarii nie natrafili ponownie na nic godnego uwagi. Wszyscy postanowili, że trzeba ponownie zająć się portalem stworzonym przez Tecnę. W tym czasie Trix jak, przebiegłe trzy żmije szpiegowały ich dokładnie. To był najlepszy pomysł Icy. Trzeba przeszkodzić im w dobrym otwarciu portalu. Wtedy będą niepokonane.

1. Co wydarzy się podczas otwarcia portalu?
2. Kto dołączy do Brandona i Stelli zagubionych w Solarii z przyszłości?
3. Czy nowy klejnot zostanie zdobyty?





Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 29-01-2013 17:22
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club - Własny sezon
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-01-2013 14:33
WOW! Ta, teraz można zauważyć, że jesteś przeciętna z Polaka. :D I to pisałaś tak długo? Jezu, jeszcze dłużej i byłoby lepsze XD. Ciekawe, bardzo ciekawe. Jak poprzednio, nie odpowiadam na pytanka albo nie, może skuszę się.:cool: Zaraz, mówiłaś, że Tecna będzie biegać, a wcale nie biegała. W dodatku nie znalazł się żaden klejnocik. Cóż, jest git. Tak, to moja kolej...Coś się wymyśli.
---------------------
Co do twoich pytanek to:
3) Być może, w końcu to Winx. Czemu miałyby przegrać?
2i 1) Nie mam pojęcia. XD
Wiesz, co myślę? Teraz moja kolej, co nie? To obudzę Nabu XD


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez Stellka dnia 26-01-2013 14:46
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club - Własny sezon
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-01-2013 12:34
Stellka napisał/a:
Zaraz, mówiłaś, że Tecna będzie biegać, a wcale nie biegała.

Co do twoich pytanek to:
3) Być może, w końcu to Winx. Czemu miałyby przegrać?
2i 1) Nie mam pojęcia. XD
Wiesz, co myślę? Teraz moja kolej, co nie? To obudzę Nabu XD


W przenośni biegać. Ten i następny rozdział miały być dużo o niej i Timmy'm. Co do odpowiedzi na pytanie 2) to właśnie chcę, żeby było to związane z wyżej wymienioną parą. Z resztą szczegóły piszmy na PW.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club - Własny sezon
~Maliana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-01-2013 13:42
Na wstępie powiem, że te twoje rozdziały są za krótkie. Ciężko nazwać to rozdziałem. Nie zauważyłam żadnych błędów ort więc jest nieźle. Wprawdzie brakuje paru spacji, czasem można by się było obejść bez wielkiej litery ("JA", "HOLA"mruga i niepotrzebne było: "HAHAHAHA!!", ale po za tym, wygląda bardzo dobrze.
I



Zestaw by Ross.

Dziękuje.
http://simso.ubf.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club - Własny sezon
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-01-2013 14:07
Winxowska napisał/a:
Na wstępie powiem, że te twoje rozdziały są za krótkie. Ciężko nazwać to rozdziałem. Nie zauważyłam żadnych błędów ort więc jest nieźle. Wprawdzie brakuje paru spacji, czasem można by się było obejść bez wielkiej litery ("JA", "HOLA"mruga i niepotrzebne było: "HAHAHAHA!!", ale po za tym, wygląda bardzo dobrze.
I

Z początku miałam lenia i pierwsze są krótkie, potem są dłuższe, potem odechciało mi się pisać i znowu odwalone. Teraz pomaga mi Anja i jest mi o wiele łatwiej. Tak to jest z amatorami.uśmiech


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club - Własny sezon
użytkownik usunięty
Dodane dnia 30-01-2013 14:46
Dziewczyny jesteście fantastyczne i to jest fantastyczne! Nie mogę się nadziwić! Mówisz, że lepiej pisać w dwójkę? Spróbuję, mam już taki pomysł, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Macie mnóstwo fajnych pomysłów, podziwiam. Ja też mam sporo, ale lenistwo wygrywa nad chęcią xD uśmiech.



Edytowane przez Sophie dnia 30-01-2013 14:49
AutorRE: Winx Club - Własny sezon
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2013 15:43
SweetyMay napisał/a:
Kiedy następny rozdział? Codziennie wchodzę i nie ma i nie ma... Ale w sumie to to rozumiem. Żeby napisać coś takiego rzeczywiście trzeba czasu i chęci...

Teraz moja kolej do pisania. Więc pytaj się mnie. Tak, najpierw trzeba złapać wątek, czyli o czym chcę napisać. Potem: jak rozwinąć, co ma się wydarzyć. Tylko dwa punkty, ale trudno wykonać. Nie martw się, wkrótce napiszę.


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez Sophie dnia 02-02-2013 15:56
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club - Własny sezon
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-02-2013 14:00
Bardzo podoba mi się to opowiadanie. To naprawdę tak, jakbym czytała książkę opowiadającą przygody Winx w jakimś nowym sezonie. Stellko, cieszę się, że Anja od jakiegoś czasu z tobą współpracuje. Kiedy prowadziła swojego bloga Endless Winx, czytałam wszystkie jej opowiadania. Dlatego wiem, że razem daleko zajdziecie z waszym opowiadaniem.

Co do pytanek to...
1. Coś na pewno się wydarzy. Nie mam tylko pomysłu co.
2. Tecna i Timmy, jak napisała Anja.
3. Oczywiście że zostanie zdobyty!

Pozfrawiamserce.


Blog
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club - Własny sezon
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-02-2013 14:38
Świetne opowiadanie, wszystko jest takie ........... jest takie dobre, że aż nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa.serce

Odpowiedzi na pytania:
1. Nie mam pojęcia może portal wciągnie kogoś jeszcze do Solarii z przyszłości.
2. skoro Anja mówi, że pewnie Tecna i Timmy, to pewnie o nich chodzi.
3. Na pewno go znajdą przecież to Winxuśmiech


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club - Własny sezon
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2013 19:40
Tak, ja i Anja staramy się, aby opowiadanie było jak najlepszej jakości. Nie wiem jak mojej wspólniczce, ale mnie nie jest łatwo napisać kolejny rozdział. Trzeba dobrze przemyśleć wszystko. Nie można odrywać wątka, bo czytelnik wkrótce się zgubi i zniechęci. Nie wiem po co to piszę, ale pewnie dlatego, że moje opowiadanie zdobywa co czytelników. Życzę przyjemnej dalszej lektury.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Będę kontynuować to opowiadanie.


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez Stellka dnia 20-02-2013 20:44
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Winx Club - Własny sezon
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2013 20:26
Stells! Przydałby ci się porządny tłuczek w głowę! Znowu się zaczyna nic nie trzymać i dlaczego tak krótko? Dam ci tylko jedną uwagę... przepraszam dwie. Po pierwsze pisz trochę dłużej, a jeśli nie masz dopiętego wszystkiego w 90% na ostatnie guziki to wstrzymaj się z dodawaniem. Po drugie nie znoszę, gdy zadając pytania na końcu poprzedniego działu, w następnym jest zupełnie coś innego. Rozumiem, że chciałaś dodać wątek z mocą (ja też), ale trzeba trzymać się i wspomnieć też o tym, czym fatyguje się poprzednim razem czytelnika. Jestem zdenerwowana (mało powiedziane) i już!


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.