Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,061
 Najnowszy Użytkownik: ~blajulu


Archiwum
❧  Zlot użytkowników WinxBlogger  ☙

Strona 3 z 3 < 1 2 3
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 21:48
Ja bym już najchętniej przestała z tym wszystkim, bo tylko mi się przypomina, jakie moje życie jest beznadziejne i żadne plany mi nigdy nie wychodzą. Mam problem nawet ze spotkaniami z własnym chłopakiem, a co dopiero z wami.


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 21:50
Velivea napisał/a:
Ja bym już najchętniej przestała z tym wszystkim, bo tylko mi się przypomina, jakie moje życie jest beznadziejne i żadne plany mi nigdy nie wychodzą. Mam problem nawet ze spotkaniami z własnym chłopakiem, a co dopiero z wami.


Uwierz mi, że mam tak samo z koleżanką. Zawsze coś jej wyskoczy i cały plan na nic.



Edytowane przez Velivea dnia 30-09-2012 22:00
48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 21:50
Pomysł niezły, ale jet kilka przeszkód:
1) Mieszkamy w różnych regionach Polski.
2) Rodzice, wątpię czy puściliby gimnazjalistów na takie podróże.(strzelam, że większość z nas to gimnazjaliści)
3) Szkoła.
Eh, szkoda, że posiadamy skrzydeł Zoomixu i nie możemy się teleportować.


Dziękuję, Zuza <3
Edytowane przez Stellka dnia 30-09-2012 21:51
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 21:52
StellaSolaria napisał/a:
Eh, szkoda, że posiadamy skrzydeł Zoomixu i nie możemy się teleportować.


Pomysł dobry gorzej z realizacją :haha:. Tak różne regiony zamieszkania bardzo ograniczają.



Edytowane przez Francesca_Rossana dnia 30-09-2012 21:52
48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 21:52
Pomorzanie, dajecie mi nadzieję... c:
...ale kto by chciał spotykać takiego trolla, jak ja.

Czekajcie, to może rozpiszemy listę kto z jakiego województwa i się jakoś ugadacie? Taaak, wiem, fantazja. mellow


stary magiczny dziad
Edytowane przez Velivea dnia 30-09-2012 21:59
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 21:54
<zgłasza się> Ja mogę zrobić taką listę. Tak, Carla dajmy nadzieję na mini-zlot Pomorzan.


48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 21:57
Carla napisał/a:
Czekajcie, to może rozpiszemy listę kto z jakiego województwa i się jakoś ugadacie? taaak wiem fantazja :|

Tak naprawdę, to ja tu mało ludzi jeszcze znam; a sorry, nie wiem, czy by mi się chciało, lecieć na spotkanie z trzema osobami, które ledwie znam.



Edytowane przez Velivea dnia 30-09-2012 22:01
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 22:01
Velivea napisał/a:
Carla napisał/a:
Czekajcie, to może rozpiszemy listę kto z jakiego województwa i się jakoś ugadacie? taaak wiem fantazja mellow

Tak naprawdę, to ja tu mało ludzi jeszcze znam; a sorry, nie wiem, czy by mi się chciało lecieć na spotkanie z trzema osobami, które ledwie znam.


Kobieto bardziej pesymistycznie już nie mogłaś do tego podejść. Trochę życia. Jakiejś radości. Nie mówię, żeby się uśmiechać od rana do wieczora tylko jakieś przejawy. Bo zostaniesz wiedźmą dla otoczenia.


48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 22:06
czarodziejka_flora napisał/a:
No i mam doła. Chciałabym spotkać Flamlę i ponabijać się z różnych rzeczy tak jak robimy na gg.


Ahah, rozniosłybyśmy całą okolicę mellow Życie jest niesprawiedliwe mellow Ja mieszkam na Południu, w sumie to w wakacje będę robić pewnie prawko, ale to i tak góra do Krakowa mnie rodzice puszczą mellow



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 30-09-2012 22:07
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 22:08
-LAYLAFLORA- napisał/a:
Kobieto bardziej pesymistycznie już nie mogłaś do tego podejść. Trochę życia. Jakiejś radości. Nie mówię, żeby się uśmiechać od rana do wieczora tylko jakieś przejawy. Bo zostaniesz wiedźmą dla otoczenia.

Jakiś problem? To moje drugie ja. Raz się uśmiecham i wszystkich zabawiam, by potem być niemiła i mieć wszystko gdzieś.
Całe życie jestem sobie klaunem, który się ze wszystkiego przysłowiowo brechta, a tak naprawdę nie mam z czego się cieszyć.

Dobra dosyć o mnie. Chciałam tylko powiedzieć, jak ja na to patrzę. To nie jest tak "hop - siup!". Zainteresowanych jest mało (będzie jeszcze mniej, jak się rozdrobnią na różne części Polski) i nie wszyscy się dobrze znają. To jest trudne do realizacji i nikt mi nie powie, że nie. To wasze opinie ostudziły cały mój zapał.


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 22:18
Velivea napisał/a:
Tak naprawdę, to ja tu mało ludzi jeszcze znam; a sorry, nie wiem, czy by mi się chciało, lecieć na spotkanie z trzema osobami, które ledwie znam.

Nawet ja, pesymistka jakich mało, nie patrzyłabym przez tak czarne okulary. Nie znam zbyt wielu osób, a nawet do tej garstki, którą kojarzę, nie należy szczególnie wiele istot. Mimo to, wiem, że warto byłoby się ze wszystkimi spotkać, choćby z faktu, iż mało takich miłych, wrażliwych oraz inteligentnych ludzi na świecie. Głupio byłoby tracić okazję. Niewielu ludzi autentycznie zasługuje na poznanie i spotkanie, ale jeżeli tak - to do nich należy winxbloggerowa szlachta.

Poza tym: chciałabym, by Hetalia Trio było w komplecie. Czyli ja, Chandzia i Carla. Pani Austro-Węgry, Pani Ameryka i Pani Anglia. ^^

Ankieta byłaby dobrym pomysłem. Malutkie zloty nie byłyby aż takie złe, gdyby znalazło się odrobinkę więcej osób. Dla przykładu: ja, LadyMusa i Bananowa_Dama to mało, ale czy gdyby ktoś jeszcze doszedł, to ten pomysł nie nabrałby więcej sensu...?




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 30-09-2012 22:24
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 22:25
Reverienne napisał/a:
Nawet ja, pesymistka jakich mało, nie patrzyłabym przez tak czarne okulary. Nie znam zbyt wielu osób, a nawet do tej garstki, którą kojarzę, nie należy zbyt wiele osób. Mimo to, wiem, że warto byłoby się ze wszystkimi spotkać, choćby z faktu, iż mało takich miłych, wrażliwych oraz inteligentnych ludzi na świecie. Głupio byłoby tracić okazję.

Znałam już ludzi z którymi wydawałoby się, miałam wiele wspólnego. Niestety, nasze drogi się rozeszły, a niektórzy z nich, pewnie nawet nie pamiętają jak miałam na imię. Takie życie. "Przyjaźnie" na dobrą sprawę nie istnieją, a przynajmniej nie na mojej planecie. Załóżmy, że spotkacie się raz i co będzie dalej?


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 22:27
Reverienne napisał/a:
Poza tym: chciałabym, by Hetalia Trio było w komplecie. Czyli ja, Chandzia i Carla. Pani Austro-Węgry, Pani Ameryka i Pani Anglia. ^^

Poprawkę poproszę - ja jestem Pani Włochy jak coś. mruga
Własnie - baardzo mi zależy na spotkanie naszego hetardzkiego trio. (A także cała naszą winxbloggerowa ekipę.)

Reverienne napisał/a:
Ankieta byłaby dobrym pomysłem.

Właśnie. Ankieta. Zacznijmy od ankiety. Potem będziemy zastanawiać się co będzie dalej.
Nie skreślajmy tego pomysłu tak od razu i nie wysyłajmy na straty.

Dla przykładu: ja, LadyMusa i Bananowa_Dama to mało, ale czy gdyby ktoś jeszcze doszedł...?

Dodaj mnie do tych osób. mellow xD


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 30-09-2012 22:38
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 22:32
Velivea napisał/a:
Znałam już ludzi z którymi wydawałoby się, miałam wiele wspólnego. Niestety, nasze drogi się rozeszły, a niektórzy z nich, pewnie nawet nie pamiętają jak miałam na imię. Takie życie. "Przyjaźnie" na dobrą sprawę nie istnieją, a przynajmniej nie na mojej planecie. Załóżmy, że spotkacie się raz i co będzie dalej?

Sama straciłam przyjaciółkę, więc też mogłabym powiedzieć, że "przyjaźnie nie istnieją". Tyle, że te prawdziwe potrafią przetrzymać wszystko - to, że moja się rozpadła, oznacza, że po prostu trafiłam na niewłaściwą osobę. Ot, po prostu.
Po pierwsze: kontynuowałabym kontakt przez gadu-gadu, prowadziłabym też konferencje na skypie. Z całą pewnością wysłałabym pocztówkę z wakacji, może nawet wymieniałabym listy. I planowałabym następne spotkanie - jeżeli nie na zlocie, to przy innej sposobności. Czyli po prostu starałabym się podtrzymać kontakt.

MissChandni napisał/a:
Poprawkę poproszę - ja jestem Pani Włochy jak coś. ;)

A ponoć najwięcej masz w sobie z Ameryki... Już poprawiam. ^^

MissChandni napisał/a:
Właśnie. Ankieta. Zacznijmy od ankiety.

Mogłabym się za nią wziąć?

MissChandni napisał/a:
Dla przykładu: ja, LadyMusa i Bananowa_Dama to mało, ale czy gdyby ktoś jeszcze doszedł...?

Dodaj mnie do tych osób.

Do LadyMusy i Bananowej_Damy mam po prostu najbliżej. I nie martw się, Chandziu, bardzo chciałabym się z Tobą spotkać i przy okazji podziękować Ci za wszystkie szablony i masę innych przysług, które dla mnie zrobiłaś.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 30-09-2012 22:38
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 22:37
Reverienne napisał/a:
(...) kontynuowałabym kontakt przez gadu-gadu, prowadziłabym też konferencje na skypie. Z całą pewnością wysłałabym pocztówkę z wakacji, może nawet wymieniałabym listy. I planowałabym następne spotkanie - jeżeli nie na zlocie, to przy innej sposobności. Czyli po prostu starałabym się podtrzymać kontakt.

I tutaj zgadzam się z Rev.
Ja poznałam przez internet pewna bloggerkę (niektórzy ją znają - Mariyasse/Mussiol) i już minęło parę dobrych lat naszej znajomości. Wysyłamy do siebie listy, pocztówki, mamy siebie na facebooku, smsujemy, ja nawet planuję wybranie się do niej w odwiedziny.
Przyjaźń istnieje, tylko trzeba na nią poczekać, bo tak łatwo nie przyjdzie. Czasami będą to przelotne znajomości, a czasami zostaną takie na całe życie. uśmiech


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 22:41
Reverienne napisał/a:
Sama straciłam przyjaciółkę, więc też mogłabym powiedzieć, że "przyjaźnie nie istnieją". Tyle, że te prawdziwe potrafią przetrzymać wszystko - to, że moja się rozpadła, oznacza, że po prostu trafiłam na niewłaściwą osobę. Ot, po prostu.
Po pierwsze: kontynuowałabym kontakt przez gadu-gadu, prowadziłabym też konferencje na skypie. Z całą pewnością wysłałabym pocztówkę z wakacji, może nawet wymieniałabym listy. I planowałabym następne spotkanie - jeżeli nie na zlocie, to przy innej sposobności. Czyli po prostu starałabym się podtrzymać kontakt.

Ja to widzę tak, że kontakty się rozpadają, prędzej czy później. Mi się wszystkie rozwaliły, a miałam ich dużo z osobami poza moim miejscem zamieszkania. No, może oprócz jednego, ale to już dłuższa historia i na pewno nie do opowiadania w tym temacie.
Wiedzcie, że podtrzymanie znajomości nie jest łatwym zadaniem. Nawet, jeśli to wy ciągle przejmujecie inicjatywę.
Jestem teraz w podłym nastroju, więc mam zbyt dużo rozsądku. Może to wszystko wyjdzie, nie wiem.


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 22:51
Velivea napisał/a:
Wiedzcie, że podtrzymanie znajomości nie jest łatwym zadaniem. Nawet, jeśli to wy ciągle przejmujecie inicjatywę.

Może i nie jest łatwe, ale nie niemożliwe. Mniejsza, odbiegamy od tematu.

Pomyślałam, że najlepszym rozwiązaniem byłyby stolice województw. Tak, pomysł wysoce kreatywny i oryginalny. Tyle, że nie ma co myśleć o mniejszych miejscowościach. Cóż, najwyżej się ankietę poprawi. W każdym razie: zaznaczamy jedną opcję; w poście piszemy okolice jakiego miasta wybraliśmy i gdzie ewentualnie moglibyśmy się wybrać. Tyle.

Kraków
Łódź
Warszawa
Rzeszów
Katowice
Opole
Wrocław
Zielona Góra/Gorzów Wielkopolski
Szczecin
Poznań
Toruń
Olsztyn
Białystok
Lublin
Kielce
Gdańsk

Chyba, że któreś z miast od razu skreślamy, na starcie.

Haha, zapomniałam, że nie ma opcji dołączania ankiet do postów... Wspaniale!




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 30-09-2012 22:54
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 23:10
Ankieta znajduje się tutaj - byłoby niezmiernie miło, gdybyście nabili tam ten jeden post. Wiem, że większość z Was wypowiedziała się już w tym temacie, jednakże wolałabym mieć wszystkie miasta w jednym miejscu. Z góry dziękuję.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 30-09-2012 23:10
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Athena
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-10-2012 16:02
Jeden dzień mnie nie było, a tyle się dzieje xd.
No, więc uważam, że to świetny pomysł. I nie zniechęcajcie się tak. Ja bym mogła tylko na wakacjach. Mieszkam na południu. W okolicach Rzeszowa, ale Kraków też by mi pasował. Zawsze chciałam sie tak spotkać. Mam nadzieję, że zlot dojdzie do skutku. Moglibyśmy na razie zrobić takie mini - zloty, a jak nam się spodoba, to w przyszłości może wszyscy byśmy się spotkali?



Cudo wykonane przez Chand. Powrót do zestawu...


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
44186825 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zlot użytkowników WinxBlogger
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2012 14:30
Ja mieszkam na podlasiu, troooche daleeko od was zdezorientowany



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^ChandSharma0
14:31:05 10.05.2024
A swoją drogą artysta nie jest winny temu, co się dzieje w jego kraju. Niewiele może zdziałać, więc bojkotowanie tego jest dla mnie bez sensu
^ChandSharma0
14:30:06 10.05.2024
Ja to traktuję jako konkurs muzyczny, a nie przedstawienie polityczne. Powinniśmy być ponad podziałami i zgodni z hasłem United by music
~EmilyWinxClub1
12:00:13 10.05.2024
eurowizja wspiera ludobójstwo w Gazie. Polecam wam bojkotować tegoroczną Eurowizję
^ChandSharma0
10:01:27 10.05.2024
<-- nowy news :>
~clax70
23:33:37 09.05.2024
Dzięki za punkty! uśmiech
^ChandSharma0
17:53:09 09.05.2024
punkciki rozdane, a jutro dalszy ciąg zabawy :>
^PVTeam1230
15:22:41 08.05.2024
serio słabo to wyszło smutny
^Flamli0
7:44:11 08.05.2024
Nie dziwi mnie to, słabo zaśpiewała
~clax70
23:57:16 07.05.2024
Niestety Polska nie weszła do finału zdezorientowany
~clax70
23:56:52 07.05.2024
Najlepszego!
~Stellka0
23:25:04 07.05.2024
Dziękuję Chand serce
~February0
20:09:31 07.05.2024
ale moja wymarzona to kolor błękitny więc jeszcze muszę poczekać uśmiech))
~February0
20:09:05 07.05.2024
oo rzeczywiście nowa ranga <3
^ChandSharma0
10:15:14 07.05.2024
Stellka najlepszego serce
~clax70
1:12:52 06.05.2024
^ChandSharma 23:40:49 05.05.2024 <--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
Są, są
~Vixen0
1:03:05 06.05.2024
Nie oglądam nic oprócz anime czy Winxa
^ChandSharma0
23:40:49 05.05.2024
<--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
^ChandSharma1
23:35:12 05.05.2024
O, February, przy okazji dodawania punktów skoczyła ci ranga - gratsy :>
~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.