Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,060
 Najnowszy Użytkownik: ~Natsol2008
Dzisiejsi Solenizanci
AikoStar
Matix
Mika6226


Archiwum
❧  Prace Velivei  ☙

Strona 9 z 13 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
AutorRE: Prace Velivei
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2013 15:27
To ze zdjęciem mega mi się podoba. Tecna też ci wyszła świetnie: kolorystyka mnie zachwyciła, tak samo jest z Laylą. Bloom wyszła według mnie za blado (chyba, że to przez ustawienie matrycy/monitora mojego laptopa).
Aha, jeszcze jedno. Mam pytanko co do mojego zestawu. Za tło użyłam jakiegoś gradientu i nie wiem jakiego. Teraz chciałabym je powtórzyć w innej sygnaturce i za chiny światowe nie umiem tego zrobić xD. Wiesz może jakiego gradientu (GIMP) mogłam użyć?



Edytowane przez Sophie dnia 09-01-2013 18:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2013 16:08
dariaa napisał/a:
To ze zdjęciem mega mi się podoba 1 zestaw. Tecna też ci wyszła świetnie: kolorystyka mnie zachwyciła, tak samo jest z Laylą. Bloom wyszła według mnie za blado (chyba, że to przez ustawienie matrycy/monitora mojego laptopa).
Aha, jeszcze jedno. Mam pytanko co do mojego zestawu. Za tło użyłam jakiegoś gradientu i nie wiem jakiego. Teraz chciałabym je powtórzyć w innej sygnaturce i za chiny światowe nie umiem tego zrobić xD. Wiesz może jakiego gradientu (GIMP) mogłam użyć?

E tam, Blooma nie jest taka blada. Ma całkiem wyraźny kolor włosów. Cóż, na innych komputerach kolory faktycznie mogą się trochę różnić. Ja np. na smartfonie mam wszystko jaśniejsze. Co do pytania, to jakim cudem ja mam ci odpowiedzieć na nie, skoro nie używam Gimpa? Może lepiej się pilnuj, to będziesz wiedziała jakich efektów użyłaś.



Edytowane przez Velivea dnia 09-01-2013 18:49
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2013 16:21
Według mnie zbyt często używasz zbyt ostrych odcieni. Większość prac ma chociaż jakiś odcień różu... Bardzo lubię ten kolor, ale jak dla mnie jest go za dużo. To dobrze, że bawisz się ramkami i koloryzacją. Na niektórych pracach bardziej wtopiłabym napis. Czasem lepiej jest nie wklejać wszystkiego na siebie, a po prostu bawić się kolorami i ostrością.
Ogólnie Twoje prace mają "to coś", jednak poczekam na coś, gdzie odcienie są stonowane.


stary magiczny dziad
Edytowane przez Carla dnia 09-01-2013 16:22
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2013 16:34
Te zestawy są najs. Mnie się bardzo podobają. Są takie wyraziste i kolorowe. Najbardziej mnie urzekł zestaw z Laylą, bo szczerze, to moja ulubiona, zaraz po Florze. Potem, zestaw z Bloom. Może pozwolisz, że go porwę i za kilka dni ustawię? xdd Spodobał mi się w nim napis i te kolorki. Ogólnie, wszystko pięknie, jak zwykle.



Edytowane przez Velivea dnia 09-01-2013 19:22
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2013 17:29
Carla napisał/a:
Według mnie zbyt często używasz zbyt ostrych odcieni. Większość prac ma chociaż jakiś odcień różu... Bardzo lubię ten kolor, ale jak dla mnie jest go za dużo. To dobrze, że bawisz się ramkami i koloryzacją. Na niektórych pracach bardziej wtopiłabym napis. Czasem lepiej jest nie wklejać wszystkiego na siebie, a po prostu bawić się kolorami i ostrością.
Ogólnie Twoje prace mają "to coś", jednak poczekam na coś, gdzie odcienie są stonowane.

Bzdury opowiadasz, Carla. Widziałaś parę stron temu zestaw na zamówienie dla Cookie, czy Anji? Nie wmawiaj mi, że nie umiem ze stonowanymi barwami. Robię to, na co mam ochotę. Widocznie nie chciałam teraz pracować z takimi kolorami. Co nie znaczy, że w przyszłości się nie pojawią.
Ciężko jest mi uniknąć różowego, kiedy operuję ciepłymi odcieniami. Chociaż, nie pamiętam żebym ostatnio zrobiła coś całkiem w tym kolorze. Nie zaprzeczam, często natomiast są takie akcenty w mojej grafice.
Pamiętaj, że nie dogodzę każdemu. Raz Flama mnie chwali za stonowane kolory; raz Cookie prosi, bym nie zapominała o jaskrawych; a potem przychodzisz ty i także masz swoje oczekiwania. Pierwszym i najważniejszym sędzią ja jestem. Jak coś jest paskudne, to poprawiam, a jak mi się podoba, to o tym piszę. Niemniej jednak, dla was to robię i ważna jest dla mnie wasza opinia.


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2013 17:53
Bzdury? Wyraziłam tylko swoją opinię. Nie wmawiam Ci, że nie umiesz niczego robić ze stonowanymi barwami - proszę, napisz mi gdzie o tym napisałam. Napisałam gdzieś "nie umiesz tego robić"? Ja rozumiem, można pracować z każdym kolorem, po prostu jednym pasuje to, a drugim tamto.
Każdy jest sędzią własnych wytworów, bo to twórca pierwszy zobaczy ten wytwór. Każdy ma własny styl i ja to rozumiem. Po prostu zasugerowałam, że może powinnaś trochę poeksperymentować. Nie wyjdzie? Trudno, od tego jest trening i motywacja.


stary magiczny dziad
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Diaspro
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2013 18:24
Nie wiem dlaczego innym się nie podobają te zestawy. Według mnie, są śliczne.*.* Ale to pewnie dlatego, że lubię baaardzo świecące rzeczy. *.* Pewnie ich gust jest inny (nie czepiam się).
Jak dla mnie, to jest cudne. No, po prostu cudne <33. Czekam na więcej, kochana! <33 całus



Edytowane przez Velivea dnia 09-01-2013 18:47
35681320 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2013 18:36
Samantha - Dziękuję ci bardzo :). Tak, oczywiście, że możesz go sobie wziąć. Jest tylko jedna sprawa. Pierwszy raz robiłam zestawy z zaokrąglonymi ramkami. Przez to zmniejszył mi się trochę obrazek, a obszar roboczy nabrał przezroczystości. To znaczy, że jak ustawisz ten avatar to będziesz miała puste pole, tak jakby białą ramkę dookoła. Gdyby nie odpowiadało ci zbyt dużo pustego miejsca, to mogę zmniejszyć obszar roboczy i ponownie wstawić poprawioną wersję. Także, jakby coś, to pisz.

Carla - Spokojnie, ja to wszystko pisałam z dystansem. Nie wspomniałaś, że nie potrafię, ale akcentowanie pewnych efektów w ostatnich pracach dało mi takie wrażenie. Ja nie wstawiam wszystkich moich zestawów do tego tematu. Robię również grafiki dla siebie. Nie wiem, jak dla mnie, to one zazwyczaj są mniej "różowe" niż te tutaj. Wam tego nie daję, bo nie wiem czy chcielibyście oglądać "schizowe" i mroczne prace. Poza tym, czuję, że są jakby częścią mnie i ciężko mi się z nimi rozstać. To nie to, co barwny Winx. Cóż, na twoją prośbę postaram się ogarnąć coś w tym klimacie. Będzie oszczędnie i mniej kolorowo.

Diaspro - Bardzo dziękuję :). Może nie będziesz musiała dłużej czekać na zestaw. Sama nie wiem ile czasu zejdą mi grafiki z "Monster High". Coś tak czuję, że prędzej wykonam rzeczy dla ciebie. Ja już nie mam do tego wszystkiego głowy. Pisałam, że teraz nie robię zamówień, ale zrobię ten wyjątek dla ciebie i Ate (która, nawiasem mówiąc, zbombardowała mnie trochę ilością upragnionych grafik). Teraz jest freestyle. Czyli, będzie kiedy będzie. I tyle. Nie mam ochoty się do niczego zmuszać.



Edytowane przez Velivea dnia 09-01-2013 18:42
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2013 18:46
Velivea napisał/a:
E tam, Blooma nie jest taka blada. Ma całkiem wyraźny kolor włosów. Cóż, na innych komputerach kolory faktycznie mogą się trochę różnić. Ja np. na smartfonie mam wszystko jaśniejsze. Co do pytania, to jakim cudem ja mam ci odpowiedzieć na nie, skoro nie używam Gimpa? Może lepiej się pilnuj, to będziesz wiedziała jakich efektów użyłaś.

Nie wiem jakich programów używasz, więc się spytałam. Co do efektów, to się pilnuję, ale trochę trudno mi to zapamiętać, jako osobie z ogromną sklerozą.



Edytowane przez Velivea dnia 09-01-2013 18:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2013 18:51
dariaa napisał/a:
Nie wiem jakich programów używasz, więc się spytałam. Co do efektów, to się pilnuję, ale trochę trudno mi to zapamiętać, jako osobie z ogromną sklerozą.

Tworzę w Photoshopie. Chętnie odpowiem na różne pytania dotyczące tego programu. Tylko trochę woli, kochani. Ostatnio udzielałam tutorialu LayliFlorze i jakoś nie wykazała potem dużego zainteresowania.


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2013 18:54
Pierwszy raz robiłam zestawy z zaokrąglonymi ramkami. Przez to zmniejszył mi się trochę obrazek, a obszar roboczy nabrał przezroczystości. To znaczy, że jak ustawisz ten avatar to będziesz miała puste pole, tak jakby białą ramkę dookoła. Gdyby nie odpowiadało ci zbyt dużo pustego miejsca, to mogę zmniejszyć obszar roboczy i ponownie wstawić poprawioną wersję. Także, jakby coś, to pisz.

No właśnie, wklejam to (bo ja nie chcę kompa zapychać), a tu CZARNA ramka. Właściwie, boję się, że na Wb też będzie czarna, a ona psuje ten av. -_-



Edytowane przez Velivea dnia 09-01-2013 19:20
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2013 18:55
Ta pierwsza praca jakoś mi się za bardzo nie podoba, ale kolory są całkiem, całkiem. Moim zdaniem, dziwnie to wygląda. Wiem, że moje zdanie w tej kwestii zapewne się nie liczy, ale chciałam napisać.
Natomiast, prace z Winx wyszły bardzo dobrze, podobają mi się. Kolory są dosyć fajne, a kadry wybrałaś trafnie. Najbardziej podoba mi się ta praca z Bloom, jednak wcześniejsze prace z Winx Charmix oraz Winx Przemiana wyszły ci fajnej. Być może, dla innych te są lepsze, ale mi bardziej spodobały się tamte... Powiem tyle, miewałaś fajniejsze prace, ale te też są okej. Oczywiście to moje zdanie.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cookie dnia 09-01-2013 19:28
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2013 19:26
Samantha napisał/a:
No właśnie, wklejam to (bo ja nie chcę kompa zapychać), a tu CZARNA ramka. Właściwie, boję się, że na Wb też będzie czarna, a ona psuje ten av. -_-

Nie będzie. Próbowałam wczoraj w nocy. Tak, czy inaczej, zmieniłam obszar obrazu. Spróbuj teraz. Wolne miejsce będzie tylko w rogach.

Cookie napisał/a:
Ta pierwsza praca jakoś mi się za bardzo nie podoba, ale kolory są całkiem, całkiem. Moim zdaniem, dziwnie to wygląda. Wiem, że moje zdanie w tej kwestii zapewne się nie liczy, ale chciałam napisać.
Natomiast, prace z Winx wyszły bardzo dobrze, podobają mi się. Kolory są dosyć fajne, a kadry wybrałaś trafnie. Najbardziej podoba mi się ta praca z Bloom, jednak wcześniejsze prace z Winx Charmix oraz Winx Przemiana wyszły ci fajnej. Być może, dla innych te są lepsze, ale mi bardziej spodobały się tamte... Powiem tyle, miewałaś fajniejsze prace, ale te też są okej. Oczywiście to moje zdanie.

Nie, dlaczego? Sama uważam, że te nowe z Winxem są przynajmniej tak samo ładne jak te stare (jeśli nie ładniejsze). Mniemam, że dobrze się spisałam. Co jest takiego dziwnego w pierwszej grafice? Sama nie wiem. Ciężko mi to zrozumieć, jeśli tego nie wyjaśniłaś.
Eh... Już druga osoba kręci nosem na nowe zestawy. A co tam. Nie dogodzę wam. ^^


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2013 19:37
Velivea napisał/a:
Carla - Spokojnie, ja to wszystko pisałam z dystansem. Nie wspomniałaś, że nie potrafię, ale akcentowanie pewnych efektów w ostatnich pracach dało mi takie wrażenie. Ja nie wstawiam wszystkich moich zestawów do tego tematu. Robię również grafiki dla siebie. Nie wiem, jak dla mnie, to one zazwyczaj są mniej "różowe" niż te tutaj. Wam tego nie daję, bo nie wiem czy chcielibyście oglądać "schizowe" i mroczne prace. Poza tym, czuję, że są jakby częścią mnie i ciężko mi się z nimi rozstać. To nie to, co barwny Winx. Cóż, na twoją prośbę postaram się ogarnąć coś w tym klimacie. Będzie oszczędnie i mniej kolorowo.

Ja jestem bardzo spokojna.
Lubię "schizowe" i mroczne prace. Nie zawsze przecież da się tworzyć te optymistyczne.


stary magiczny dziad
Edytowane przez Velivea dnia 09-01-2013 19:45
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-01-2013 08:38
Wszystkie cztery zestawy są według mnie, bardzo ładne. Ładna koloryzacja, ładne brushe. I do tego, ciekawe rozmiary. Najładniej wyszły Ci Layla i Tecna. Tak myślę, którą zarezerwować, bo którąś na pewno szeroki uśmiech. Chyba jednak Tecnę. Lubię niebieski 8D. Chociaż wyszła taka... biała? Hah xD. Ale rozumiem, mi też czasami podczas dawania akcji, wychodzi trup XD. Twój nie jest taki zły, ujdzie ;p. Tak czy inaczej, rezerwuję Tecnę ^^.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-01-2013 15:38
Velivea napisał/a:
Atelie - Dobrze, postaram się wyjaśnić mój "tajemny" sposób. Nic takiego tam nie było. Po prostu, odpowiednia koloryzacja i brushe, ale pytaj na PW o konkretne efekty, to spróbuję wszystko opisać.
Zamówień obecnie nie przyjmuję, dopóki nie zrobię obiecanej kolekcji z "Monster High". Dobrze, zrobimy tak: twoja prośba zostaje przyjęta. Grafiki wykonam, gdy uporam się z Monsterkami. Chyba tak będzie dobrze. Obiecuję nie odkładać tego zamówienia zbyt długo.


Dzięki wielkie, mysia. :* Ostatnio jakoś nie przesiaduję na WB, bo poprawiam. Aż smutno mi smutny.


Słówko od Velivei:
Koniec z tym Caps Lockiem! Uduszę, jak jeszcze raz zobaczę coś takiego tutaj.

Edytowane przez Velivea dnia 10-01-2013 16:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2013 20:07
Zaczyna się ciężki okres. Coś mi się nie podobają te nowe grafiki. No, może oprócz numeru trzy. Mamy troszkę mix tym razem. Stonowane, ciemne, trochę jaskrawe. No, to daję:









Art by Kaoru Chan ©.















Art by WarrenLouw ©.

I teraz chyba się skończy czas zabierania moich zestawów...



Edytowane przez Velivea dnia 13-01-2013 06:06
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2013 20:10
Zajmuję ten z Roszpunką <3.
Wszystkie są wspaniałe, bardzo podoba mi się ten z Aurorą. Lubię również ten 3 zestaw - kocham te kolory! Drugie - kreeeeew, lubię krew *^*! Nie za bardzo lubię ten ostatni, ale to już zależy od gusta.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2013 20:15
Masz rację, numer trzy wyszedł najlepiej, bardzo mi się podoba. REZERWUJE GO! Jeszcze jednym zestawem, który bardzo mi się podoba jest numer 4; świetna kolorystyka i ramka. Ostatni zestaw także fajny, jednak nie przepadam za takimi kolorami; natomiast zestawy numer jeden i dwa są bardzo dobre, ale jak na ciebie to mogły być jeszcze lepsze. Ale jednak, pomimo tego, widać, że się postarałaś i włożyłaś w to dużo pracy.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cookie dnia 11-01-2013 20:16
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Prace Velivei
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2013 20:29
Bananowa napisał/a:
Zajmuję ten z Roszpunką <3.
Wszystkie są wspaniałe, bardzo podoba mi się ten z Aurorą. Lubię również ten 3 zestaw - kocham te kolory! Drugie - kreeeeew, lubię krew *^*! Nie za bardzo lubię ten ostatni, ale to już zależy od gusta.

Dobrze, niech ci służy Roszpunka. A ja myślałam, że jest najgorsza.

Cookie napisał/a:
Masz rację, numer trzy wyszedł najlepiej, bardzo mi się podoba. REZERWUJE GO! Jeszcze jednym zestawem, który bardzo mi się podoba jest numer 4; świetna kolorystyka i ramka. Ostatni zestaw także fajny, jednak nie przepadam za takimi kolorami; natomiast zestawy numer jeden i dwa są bardzo dobre, ale jak na ciebie to mogły być jeszcze lepsze. Ale jednak, pomimo tego, widać, że się postarałaś i włożyłaś w to dużo pracy.

W drugim sama krew nakładałam i wyszła bardzo naturalnie. Zbytnio nie odbija jakością od pozostałych. Jedyneczka prosta, taka tam. Była dla mnie nawet przyjemna po skończonej pracy. Piąta to coś dla fanów ciemnych i mrocznych grafik. Takie obiecałam poprzednio.
Eh, zamiast rezerwować zestawy, które sama chętnie bym ustawiła, mogłabyś w końcu wziąć moje zamówienie, które dawno temu wykonałam dla ciebie. Napisałaś, że ci się podoba. Pobrałaś "młodsze" grafiki, a tamten leży odłogiem chyba od dwóch miesięcy. Trzeba było być ze mną szczerą, zamiast pisać jakieś dyrdymały.



Edytowane przez Velivea dnia 11-01-2013 20:32
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 9 z 13 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~clax70
23:33:37 09.05.2024
Dzięki za punkty! uśmiech
^ChandSharma0
17:53:09 09.05.2024
punkciki rozdane, a jutro dalszy ciąg zabawy :>
^PVTeam1230
15:22:41 08.05.2024
serio słabo to wyszło smutny
^Flamli0
7:44:11 08.05.2024
Nie dziwi mnie to, słabo zaśpiewała
~clax70
23:57:16 07.05.2024
Niestety Polska nie weszła do finału zdezorientowany
~clax70
23:56:52 07.05.2024
Najlepszego!
~Stellka0
23:25:04 07.05.2024
Dziękuję Chand serce
~February0
20:09:31 07.05.2024
ale moja wymarzona to kolor błękitny więc jeszcze muszę poczekać uśmiech))
~February0
20:09:05 07.05.2024
oo rzeczywiście nowa ranga <3
^ChandSharma0
10:15:14 07.05.2024
Stellka najlepszego serce
~clax70
1:12:52 06.05.2024
^ChandSharma 23:40:49 05.05.2024 <--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
Są, są
~Vixen0
1:03:05 06.05.2024
Nie oglądam nic oprócz anime czy Winxa
^ChandSharma0
23:40:49 05.05.2024
<--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
^ChandSharma1
23:35:12 05.05.2024
O, February, przy okazji dodawania punktów skoczyła ci ranga - gratsy :>
~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.