Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
Boczek
gwarek
Olalaxd


Archiwum
❧  Królestwa  ☙

Strona 6 z 7 << < 3 4 5 6 7 >
AutorRE: Królestwa
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-07-2012 12:33
Witam, w ciągu tego całego czasu pozbawionego wieści z Darlopolis mam przyjemność oświadczyć że... Wykopano mnie z tronu! Yzma, której zaufałam mnie obaliła!!! Wiedziałam że tak będzie! Następnym razem zamiast słuchać innych sklonuję się i posłucham rady klona (który zapewne radziłby żeby zamknąć Yzmę w zatęchłych lochach). Czas brać się do roboty, czas się zemścić. A zaraz, przecie nikt nie wie jak się mnie pozbyła. Do dziś nie mogę uwierzyć że mnie obaliła, a nawet tego przygłupa Kusco nie potrafiła porządnie zamienić w lamę! No dobra, więc był to śliczny i pogodny dzień w pałacu. Yzma miała zająć się napojami dla mnie i mej rodzinki (która przylazła mnie odwiedzić). Więc do mojego napoju wlała swój najnowszy wynalazek: pięciominutowy eliksir posłuszeństwa. Po jego wypiciu kazała mi oddać jej władzę i przypisać królestwo. Potem kazała mi się katapultować do wioski którą planowałam zburzyć. Oczywiście wieśniacy nie byli zadowoleni na mój widok i tera muszę znów mieszkać w prostej chacie. Moje Darlopolis stało się Yzmapolis! Ale poprzysięgłam zemstę! Chociaż po namysle mozę rozwiążę ten problem w inny sposób. Więc wykorzystam sławę i władzę Yzmy na promowaniu różnych produktów które będę sprzedawać z wielkim zyskiem. Zacznę od przepysznych pładków śniadaniowych. No, teraz umieszczę jej twarz na pudełku i użyję jej sławę żeby je sprzedawać jako zdrową żywność. Niedługo będę miała dość pieniędzy żeby zbudować sobie nowe własne imperium. Imperium Śniadaniowe!!! Ach, już widzę reklamę tych płatków.

Kupujcie Yzmusie,
markowe płatki sniadaniowe super gwiazdy Cesarzowej Yzmy!
One... są genialne!!!


Ale to nie koniec. W między czasie będę sprzedawać inne rzeczy. Przykładowo, eliksiry "Flawless Yzma" zacznę sprzedawać za pół ceny i dorzucę wersję "light". Następnie zacznę sprzedawać przepyszną "Yzmoniadę" - napój przyszłych władczyń.
A potem będę sprzedawać maski z Yzmą. Najpierw przejdę się po sklepach tuż po Halloween i kupię dużo masek za pół ceny. Zaczekam na następne Halloween i sprzedam maski z wielkim zyskiem. A za uzyskane w ten sposób pieniadze nabędę telewizor plazmowy!!! Wybornie! Wybornie! Wybornie!!! Oczywiście telewizor zostanie nabyty jeśli będę już miała swoje Śniadaniowe Imperium.

Później zacznę sprzedawać płyty CD z "Największymi Hitami Yzmy".
Usłyszycie tam m.in.
* Aaaaaaarghhhh!
* To wyborne
* Do laboratorium
* Już mam!
* Ciąg za wajchę Kronk
* Nieeeeeeee!!
* Genialny plan jak pozbyć się Kuzco raz na zawsze
* Zamienię go w lamę
* No dobra, Plan B
* To wyborne wyborne wyborne!
* Kronk!
* To ja, Yzma
* Nie tę wajchę, Kronk
* Rozwalę go młotkiem!
* Kronnk!!
* Czy zawsze będę musiała ci to tłumaczyć?
* Kronnnk!!!
* Tamtą wajchę
* A ja zostanę cesarzową
* Kronnnnnnnk!!!!!
* To było, jest i będzie genialne
* To okropne!
...i dużo więcej.

Jak żaden z pomysłów nie poskutkuje, zacznę po prostu knuć plany pozbycia się Yzmy i odzyskania mojego starego imperium. Hmmm... Może wykiwam ją tak jak ona mnie. Tyle że zamiast eliksiru posłuszeństwa dodam do jej napoju mojego Pięciominutowego Muchozolu!!! Pięć minut wystarczą mi żeby ją pięknie zniszczyć. Wystarczy jeszcze packa i... Pa pa Muszko!!!
Eeee... Albo nie. Jak ostatnim razem rozprawiałam się z muchą musiałam kupić nowy wazon, nowy stolik i nową półkę na książki. Może coś innego.........



Edytowane przez DarleenEnchanted dnia 21-07-2012 12:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-07-2012 14:55
*o* Darlo, moja kochana, pomogę ci w obaleniu Yzmy diabełek xD


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2012 16:10
Aaaaaaarghhhh! Już mam! Genialny plan jak załatwić na szaro tę jędzę Yzmę! Najpierw sporządzę duuużo odmładzającego eliksiru. Dodam do niego utrwalacz by nie stracił magicznej mocy. Potem podrzucę go Yzmie a ona stanie się piękna i młoda. Następnie podam eliksiry wszystkim absolwentom "Nienazwanej Akademii" (szkole do której kiedyś chodziła Yzma). Potem zakradnę się do archiwum szkoły i spalę dokumenty, duplomy i świadectwa ukończenia szkoły przez Yzmę. A potem udając dyrektor Arleen Charm (w skrócie Arla) otworzę nowy rok szkolny. Yzma jako młoda uczennica nie będzie mogła władać imperium puki nie ukończy Yzmowej Akademii (założonej miesiąc temu przez Yzmę mellow). Straci tez możliwość korzystania z eliksirów i dostęp do laboratorium. Jako dyrektor Arla będę uprzykszała jej życie tak jak ona robiła to kiedyś Kusco. To przewybornie chytry plan! Hahahahahaha!!!!



(później)



No cóż, spodziewałam się innego efektu. Myślałam że Yzma będzie wyglądać tak:

Podczas gdy wyglądała bardziej odpychająco. Dwa sztywne kucyki, aparat na zębach i armia pryszczy nie wyglądają zbyt pociagająco. Dlatego musiałam dac eliksir piękności po którym Yzma wygląda jak na zdjęciu powyżej. No ale reszta planu poszła jak po maśle. Yzma nie podejrzewa że udaję panią dyrektor. No, teraz zacznę rozmyślać jak dalej marnować jej życie. Chociaż jej koledzy z klasy (którzy się z niej dawniej wyśmiewali) mogą mi w tym pomóc. Szczególnie nie jaka Margo Huanapere i jej świta. Hahahaha!!! Już widzę mine Yzmy jak nie zdaje a ja zasiadam na tronie! diabełek



Edytowane przez DarleenEnchanted dnia 25-07-2012 16:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 15:33
OFFTOP: Można się jeszcze wepchnąć xd?


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~Blooma
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 15:37
Ja cesarzowa Darla i królowa Paula się zgodzą :D. One tu pełnią rządy.




(c) LadyMusa
12582021 - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 16:28
O kurcze, dawno mnie tu nie było xD Zaniedbałam zabawę w rządzenie.

Wszyscy jeszcze mogą się tu wepchnąć, śmiało. Uprzedzam tylko, że przez ten czas wszystko się pozmieniało. Yzma wróciła do normalności. Imperium Darlopolis na Ziemi przestało istnieć. Odkryłam wiele szokujących faktów m. in. fakt że Yzma jest moją daleką krewną! o.O Okazało się też, że nie pochodzę z Ziemi ale z planety zwanej Yzmarsem. Tak leży królestwo na cześć Yzmy, którym rządzi. Poznałam tam swoją daleką rodzinkę, szczególnie babcię Azmę, kuzynkę Yzmeraldę oraz jej młodsze rodzeństwo, Zima i Zama. Obecnie mieszkam w pałacyku na Yzmopolis z Yzmą i Yzmeraldą. Każda z nas ma własne laboratorium gdzie możemy sobie knuć własne niecne plany. Mimo iż nie rządzę Yzmarsem to za zgodą cioteczki mam miano wice-Cesarzowej lub Księżniczki, co złości Yzmeraldę, która nie ma żadnego miana. A ponadto zostałam aktorką. Gram w wyreżyserowanym przeze mnie serialu "Magic Club". Zawsze na pożegnanie ze swoimi fanami "Do zobaczenia w kinie" co stało się moim częstym powiedzonkiem tak jak "Genialne, genialne, genialne!" xD

P.S. Wiem, że część osób wie o historyjce z Yzmarsem. Jednak postanowiłam wstawić tutaj małą informację kończący rozdział "Darlopolis" a rozpoczynający "Yzmars".


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 16:31
*wpycha się*
Je! Wepchnęłam się xD!

Yzmars? Tak, słyszałam coś o nim :>.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~Blooma
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 16:32
Ohh mam nadzieję, że ten temat znowu będzie tętnić życiem tak jak kiedyś.




(c) LadyMusa
12582021 - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 16:35
Będzie, trzeba go tylko rozkręcić. No więc...
*teleportuje wszystkich na Yzmarsa*
Witajcie na Yzmarsie, gdzie fiolet i zmarszczki to podstawa! niegrzeczny


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~Blooma
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 16:37
O matko jestem cała fioletowa i pomarszczona :cool:
Ps: czy dawne funkcje dalej są aktualne np; doradca, kucharz czy tpd?




(c) LadyMusa
Edytowane przez Blooma dnia 08-12-2012 16:38
12582021 - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 16:41
To tylko krótkotrwały efekt uboczny dla osób które pojawiają się tu po raz pierwszy.
Za jakieś 10 sekund wam przejdzie.
Niestety nie bardzo. Nie jestem już oficjalną cesarzową więc nie mogę mieć doradcy, a stanowisko doradcy Yzmy przejął Kronk, chociaż pamiętam jak kiedyś mówiła: "Co za bałwan zatrudniłby takiego tłuka jak Kronk na swego doradcę?" xD


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 16:42
Łahahahaha...
Przez to, że teleportowałam się jako Banan wyglądam jak Katara na av'ie : D.

0% zmarszczek, 0% fioletowości : D.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~Blooma
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 16:44
Ahh... już jestem normalna. To szkoda. Tak lubiłam Ci doradzać.




(c) LadyMusa
12582021 - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 17:15
Dobra, ja za to lecę na plan filmowy. Kręcimy serial a ja gram główną rolę. Nie mogę być nieobecna niegrzeczny
Przy okazji. Reżyser "Magic Club" (gdzie gram główną rolę xD) ogłosił, ze niedługo odbędzie się kasting do nowego serialu. Będzie to nowa wersja serialu "Winx Club" w wersji live action. Serial będzie się nieco różnił od pierwowzoru, bowiem będzie on opowiadał o losach pięciu dziewczyn które za pomocą starej książki z bajkami przenoszą się do magicznego wymiaru Magix i zostają czarodziejkami. Imiona dziewcząt będą inne, dopiero podczas transformacji zmienią je na "winxowe". Takie są przynajmniej wstępne koncepcje. Nie mówcie tylko, że wam powiedziałam bo szef się na mnie wścieknie xD Mam zamiar udać się na ten kasting i dostać wymarzoną rolę czarodziejki xD


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~Blooma
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 17:17
Ja też z chęcią pójdę na ten casting. Też liczę na rolę czarodziejki.




(c) LadyMusa
12582021 - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 17:29
Z moim instyktem przywódczym nadawałabym się na rolę Bloom. Chociaż mój zmysł mody z łatwością zapewniłby mi rolę Stelli. Pozatym moja miłość do natury świetnie się nadaje do roli Flory. Ale z moim pięknym głosem i rytmicznym stylem życia prędzej dostałabym rolę Musy. Chociaż jeśli chodzi o technologię to staram się być na topie i w tej dziedzinie, co pasuje do Tecny. No i jeszcze moja zamiłowanie do tańca, sportów wodnym i ogółem oceanu mogłyby sprawić że moją postacią byłaby Layla. Hmmm... Może jeszcze się okażę że dostanę wszystkie role xD Z nowoczesną technologią cyfrową nie byłoby z tym problemu. Albo, nie. Jak już mam grać w serialu to lepiej jedną rolę, już granie jednej postaci bywa męczące (wiem co mówię, "Magic Club" gram i to główną rolę). Okaże sie która z postaci dostąpi zaszczytu zostania zagraną przeze mnie xD


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~Blooma
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 17:35
Ja chcę być bardzo Bloom. Ewentualnie Stellą, ale wara mi od Bloom.




(c) LadyMusa
12582021 - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 17:38
A ja chcę grać dziewczynę w czarnej pelerynie, kryształowych oczach, szatynkę, która trzyma w dłoni kryształowe ostrze, ma łuk i chce zabić Winxówny xd.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 17:53
Nie wiem czy będą nowe czarne charaktery. Prawdopodobnie odtworzą stare. Z resztą nie ja reżyseruję ten serial i nie piszę do niego scenariuszu. Nie wiem co tak wymyślą xD



Edytowane przez DarleenEnchanted dnia 08-12-2012 17:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Królestwa
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-12-2012 17:59
Ale ja mam sposoby i sobie tą rolę właśnie załatwiłam 8D.


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 7 << < 3 4 5 6 7 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.