Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,055
 Najnowszy Użytkownik: ~stella322
Dzisiejsi Solenizanci
anita12345
Lilavella
xsunflower119


Archiwum
❧  Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin  ☙

Strona 5 z 6 << < 2 3 4 5 6 >
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2013 10:26






Niestety ikonki mi nie wyszły. Jakoś... zbyt czerwone. Trudno.


(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.

Edytowane przez jasmin dnia 12-02-2013 11:51
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2013 12:29
Nie są zbyt czerwone. Jedynie 3 ikonka z Bloom jest trochę za czerwona, bo jej oczy mają inny kolor. Najlepiej moim zdaniem wyszła 3 ikonka ze Stellą. Czarno- biała ikonka z Bloom też przypadła mi do gustu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2013 13:23
Fajna grafa. Podobają mi się ikonki z Tecną i trzecia praca z Bloom. Wybrałaś ładną pozę z Florą. Zauważyłam, że środkowe prace kontrastują z resztą zarówno pod względem kolorów, jak i nastroju. Czy w następnych pracach mogłabyś użyć trochę tekstur i zrobić coś z napisami?


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2013 13:55
Dariaa - cieszę się, że nie są jakoś szczególnie czerwone.

Anju - cieszę się, że spodobały ci się te ikonki.
Hm. Textury i napis. Nie umiem jakoś szczególnie robić grafę z dodatkami, ale... spróbuję. xDD Ikonki, sygny, a może zestawy?

Przypominam, że przyjmuję zamówienia. C:


(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2013 18:52
Świetnie wyszły ci te ikonki. Najbardziej podoba mi się 3 z pierwszego rzędu. Reszta też jest wspaniała. Świetne kolory, po prostu genialne. Dobór kadrów również trafny. Pozwól, że kiedyś wezmę sobie jakieś ikonki. =D



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~Maliana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2013 22:55
http://i47.tinypic.com/1goorr.jpg

http://i47.tinypic.com/r1a4no.png

http://i47.tinypic.com/r1a4no.png[/url]

http://i45.tinypic.com/9hutzp.png

http://i48.tinypic.com/s5e7f9.png

http://i50.tinypic.com/fldlz8.png

Och, a więc zacznijmy od twojej 1 pracy. Ok, twoja Layla niezbyt przypadła mi do gustu. Wiem, że wcale nie zrobię lepiej, jednak no...jakby to powiedzieć? A, już wiem jak to ująć, powiedzmy tak: poza jest ok, fryzura jest niezła, lecz można było by ją bardziej dopracować.
Jeśli mam się czegoś przyczepić do twojej pracy to chyba bym zwróciła uwagę na tło, ok, rozumiem, że to jedno z pierwszych, ale w ogóle nie pasuje do Bloom! Moim zdaniem powinno być takie bardziej Bloomowe. Trzecia to to samo co w drugiej? Czwarta bez zarzutów - moje gratulacje. Cóż, w piątej też nie mogę się do niczego przyczepić. No, a w szóstym, cóż, nie za bardzo wpadł mi do gustu, ale nie wiem czemu.



Zestaw by Ross.

Dziękuje.
Edytowane przez Sophie dnia 14-02-2013 09:39
http://simso.ubf.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2013 20:33
BloomEnchantix - trochę się zdziwiłam, widząc twój komentarz. Dlaczego? Od moich pierwszych prac dużo się zmieniło, bawię się kolorami, nie zniekształacam postaci, itd. Co prawda nie jestem jakoś wybitnie zdolna, no ale... Więc nie ma sensu komentować moje staaaaaaaaaaaaaaare prace. Jednak cieszę się, że napisałaś ten komentarz.

Koloryzacyjny misz masz.




//Czy można żyć samą koloryzacją? xd//

Szykuje się dużo więcej. xd

Ps. Klikajcie na szare ikonsy. C:


(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.

Edytowane przez jasmin dnia 21-02-2013 20:34
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2013 20:41
Tak, można żyć samą koloryzacją. Bardzo ładnie wyszły ci te avatary. Najbardziej podoba mi się ten z Florą i biało-czarna Tecna. Wstaw jakieś z Laylą.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 21-02-2013 20:53
Można żyć, ale koloryzacja po pewnym czasie robi się nudna (patrz: moja ostatnia grafika), dlatego ja powoli wracam do wcześniejszego stylu.
Ikonki są ładne, szczególnie ta ostatnia z Florą, a ta z Bloom wygląda trochę, jakby była odrobinę złej jakości (ale to przez tą koloryzację). Te czarno-białe lepiej wyglądają jako czarno-białe niż jako kolorowe.
Chyba sobie niedługo którąś ukradnę..


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2013 20:42
Ile się kurzu tutaj nazbierało! Niesamowicie dużo. Ale cóż poradzić? Wena nie chciała przyjść. A u mnie nie jest jak u Florki, że niby nie ma weny a jej wychodzą takie cuda, że no... szok po prostu. Ja się mogę tylko schować. Przy Florce, Flamli, Say, Chels, Suzann, Bananowej, Czandzie, Sam, Kuks i wszystkich Was (no dużo jest tutaj utalentowanych osób... xd). Eh. Niestety. One to one, a ja to ja. xd
Tu dam taką sygnaturę... Tak, tylko jedną. Nie płacę odszkodowania, za stracenia wzroku.



Więcej kontrastu trza pewnie dać...

(c) Galeria Winx-Blogger i Pngs'y, też od WB.

EDIT:

Jakaś różnica?


(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.

Edytowane przez jasmin dnia 28-03-2013 20:47
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~LilyFlower
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2013 11:32
Co do linków, ta ostatnia Musa jest super. Pierwsza może być, ale ta druga pięknie i słodko. Od razu sobie pomyślałam: "Musa marząca o Rivenie i tęskniąca za nim szalenie" :haha:. Layla i Bloom też bomba, ale najlepsze są ta Musa i Layla. Pozostałe prace też fajne, ale po prostu nie urzekły mnie aż tak.
Stella i te z koncertu prace całkiem ładne, fajne, ale coś mi jednak tutaj przeszkadza, nie do końca umiem sprecyzować, co. Te małe avatarki z winxownami są wszystkie boskie, no, czarno - białe mniej, bo wolę kolorowe prace, szkoda, że Layli nie ma. Najfajniejsze kadry, to pierwszy i trzeci z Bloom, pierwszy ze Stellcią, pierwszy z Florą, trzeci, a zwłaszcza pierwszy z Musą i trzeci z Tecna. Z czarno - białych najlepsze mają Musa, Stella i Bloom, ale Flora i Tecna też są cudne! Z marynarskich najlepiej Bloom, ale Flora też uroczo. Tecna ekstra, zwłaszcza ta pierwsza praca. Zestaw z Florą ma jasne tło, ale nie jest za jasny. Świetne ujęcie czarodziejki - genialne, bardzo mi się podoba. Ogółem grafika bardzo zróżnicowana. Ogólnie cudnie, masz talent, podoba mi się to bardzo! Zakochałam się w tej smutnej Musie! niegrzeczny

Nie stawiaj przecinka przed literą "i"! Czy to tak duży wysiłek?


Zwyczajna nastolatka uśmiech
Edytowane przez Sophie dnia 29-03-2013 11:58
10409975 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2013 12:22
Weź ty nie gadaj, że robisz brzydką grafikę, bo ci z *myśli*... z patelni ci przywalę. Sygna z Florq wyszła ci bardzo dobrze, bo masz talent! Tylko myślę, że bez tego pngsa byłoby jeszcze lepiej, ale i tak jest świetnie. Ładna kolorystyka! Chcemy więcej!



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-03-2013 17:11
Rezerwacja dla Kuksy *q*

Avatar:


Sygna, wersja 1:


Sygna, wersja 2:



(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.

Edytowane przez jasmin dnia 30-03-2013 17:12
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
użytkownik usunięty
Dodane dnia 30-03-2013 17:31
Co tu dużo pisać...
Wyszło ci bardzo ładnie, oby tak dalej! Nie widzę za dużej różnicy pomiędzy tymi obrazkami.
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-03-2013 17:47
Jas, ale Ty robisz cudowną grafikę! Naprawdę dużo się podszkoliłaś! Nie widzę różnicy po między sygnaturą nr 1 i nr 2. Wiem, pewnie jestem ślepa, ale cóż. Ikonki nie wyszły wcale czerwono, podobają mi się te kolory, są takie żywe i są naprawdę fajnie. Większe ikonki z Tecną są bardziej czerwone i lekko zmienił jej się kolor włosów, ale trudno i tak jest ładnie. ^^


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-03-2013 18:00
Suzanne i PinkiePie6: naprawdę nie widać różnicy? A szary pasek to co? xD

Dziękuję za miłe opinie. ^^


(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~Sayuri
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-03-2013 19:24
Łał. No łał, po prostu. Ostatni zestaw jest absolutnie piękny, Pędzle i tekstury, jakich użyłaś są idealnie dopasowane, co tworzy świetne tło. Też lubię stosować te kwiatowe pędzle. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że koloryzacja pngsa nie do końca pokrywa się z tłem. Chodzi o to, że Musa mogłaby być nieco bardziej skontrastowana, intensywna lub bardziej... czerwona. Innym rozwiązaniem byłoby nałożenie kolejnej tekstury na pngsa. Tak, wiem, ciężko mnie zrozumieć i marudzę xd. Wersja druga bardziej mi się podoba. Pasek, dziewczyny, szary pasek! Sprawia on, że praca nabiera jeszcze lepszego smaczku. Jest po prostu ciekawsza. Całość uważam za naprawdę dobrą robotę, chętnie porwałabym ten zestaw, ale niestety, zajęty już. W takim razie, przyjęłabyś zamówienie na zestaw z Laylą? Styl i kolory obojętne. Myślę, że sama dopasujesz odpowiednie ^^.

Ah, jestem z Ciebie dumna, Dżas xD. Robisz wielkie postępy. Talent masz, to wiadome było już chociażby po serii ikonek lub po zestawach ze starszych stron. Szczególnie urzekł mnie zestaw ze Stellą, który już kiedyś miałam na sobie (tak jakby xd), ale nie podziękowałam Ci za niego w tym temacie. Zatem: ślicznie dziękuję, zestaw wyszedł naprawdę stylowo. Ładnie wykadrowany, świetna kolorejszyn, szara elipsa stanowi ciekawy element dopełniający całości.

W ikonkach zawarłaś bardzo fajne momenty i ujęcia. Barwy również przyciągają uwagę. Czerwoną koloryzację można odczuć jedynie patrząc na trzecią ikonkę z Bloomą. Jak wspomniała Daria, oczy zmieniły barwę. Ah, taki tam szczegół. Reszta prezentuje się bardzo dobrze.

Twórz dalej. W innym wypadku dostaniesz skarpetą.


av od Cay
ask ~*~ dA

Edytowane przez Sayuri dnia 30-03-2013 19:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2013 12:09
Jak dawno tutaj nic nie wrzucałam... Wstyd. NIe otwierałam Gimpa, więc co bym miała wstawiać? Zaniedbałam grafę i bloga. No ale mniejsza.
Mam duuuuuuużo czasu, więc nie mam już żadnej wymówki.
Łapcie jeden zestaw.




I jeszcze jeden.




I wersja z napisem.




(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.

Edytowane przez jasmin dnia 06-06-2013 12:43
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2013 17:11
Pierwsza praca, jest niezła, lecz przydałaby się nieco inna kolorystyka. Ta jakoś mi się nie spodobała, ale zapewne to tylko kwestia mojego gustu. Przydałaby się na tym zestawie taka nutka delikatności, takie... no, nieco wyraziste kolorki. Kolorystyka to jest jedyna rzecz, której moja osoba mogłaby się uczepić. Po prostu mnie jakoś nie urzekła, no i się czepiam. Ale reszta zestawu jest świetna. Począwszy od dobrego wtopienia kadrów, skończywszy na tym jakże fascynującym szarawym owalu z Musą, umieszczonym na środku sygnaturki. Tak, yeah! To jest twój styl, który bardzo kocham (i podziwiam). Ten, z pozoru nudny owalek, dodaje ten pracy mnóstwo uroku i piękna. A napis pod nim? Raj dla oczu. Niezwykle dobrze dobrany i wpasowany. Dobrze, że jest czarny. Pasuje idealnie.
Druga praca, ma o wiele lepszą kolorystykę. Wręcz idealną. Bombową! Podbiłaś nią moje małe serduszko. Niestety, efekt nieco psuje ten czarno-biały pasek. Patrząc na niego, odnoszę wrażenie, że jest słabej jakość (w porównaniu do reszty zestawu). Ładnie byłoby, gdybyś jakoś wyszczególniła ten pasek szarości, np. dodając jakąś obwódkę lub poświatę, byłoby znacznie lepiej. Jednak, nie wiem, czy takowa możliwość występuje w Gimpie. Ale wracając od tematu paska, to zestaw, tak czy siak, i podoba mi się. Wolę wersję z napisem, ponieważ zapełnia on wolną przestrzeń i nadaje "charakterku" temu zestawowi. Nie wiem, czy sama go robiłaś, czy miałaś jakiś gotowy, ale podoba mi się czcionka. ^^
Ogółem rzecz ujmując, lubię twój styl, nie zmieniaj go, jedyne co możesz zrobić to go ulepszać, chociaż na chwilę obecną jest piękny. Ale piękności nigdy za wiele. Życzę wenę i trzymam cie za słowo, że będziesz dodawać teraz często notki i grafikę.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój mały kącik z grafiką. ~by jasmin
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-06-2013 16:43
Cookie napisał/a:
Niestety, efekt nieco psuje ten czarno-biały pasek. Patrząc na niego, odnoszę wrażenie, że jest słabej jakość (w porównaniu do reszty zestawu). Ładnie byłoby, gdybyś jakoś wyszczególniła ten pasek szarości, np. dodając jakąś obwódkę lub poświatę, byłoby znacznie lepiej. Jednak, nie wiem, czy takowa możliwość występuje w Gimpie.

Jest taka opcja, a jakże inaczej! Sayuri miała mnie nauczyć, ale tak jakoś wyszło, że nici z tego. A ja sama nie potrafię się nauczyć (xD).

Dziękuję, Cookie, za tak długą i pomocną opinią!

Oto kolejny zestaw. Wybaczcie, że z samą koloryzacją, jednak nie mogłam dopasować żadnego efektu.




(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 5 z 6 << < 2 3 4 5 6 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.