Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha
Dzisiejsi Solenizanci
AgaWinx
Tireczek


Archiwum
❧  Początek - amatorska grafika Lunaris  ☙

Strona 4 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2015 16:17




(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2015 16:45
Jejku ile awatarów. Niektóre z nich są ładne, a niektóre niestety nie. Kadry wybrałaś bardzo fajne i za to masz u mnie plusa. Koloryzacje na niektórych są za słabe. Najbardziej podobają mi się awatary nr 7, 13, 15, 16, 17, 21 i 22. Mają ładne kolory. Czekam na kolejne prace i życzę weny xD



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-08-2015 11:50
"Jejku ile awatarów."
Najśmieszniejsze jest to, że początkowo miało być tylko osiem pierwszych. XD
"Koloryzacje na niektórych są za słabe."
Chyba nawet wiem na których. Zauważyłam dopiero jak dodałam.





(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-08-2015 16:01
I znowu multum awatarów xD Nie lepiej Ci dodawać po kilka? Łatwiej byłoby komentować xD
Kadry są śliczne i koloryzacje jak najbardziej dopasowałaś idealnie. Lekko tylko awatar z Daphne mi coś nie pasuje. Nie wiem ma jakieś dziwnie kolory. Najbardziej podobają mi się avki o numerach 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16 i 20. Mają cudowne kadry oraz kolorki. Czekam na kolejne prace i życzę weny xD W wolnej chwili zapraszam do mnie :P



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-08-2015 17:17
Dlaczego ja jeszcze niczego nie skomentowałam?
Jest strasznie dużo prac więc nie mogę skomentować każdej, ale skupie się na ostatnich avatarach. Są naprawdę ładne. Dobrałaś dobre kadry i idealne koloryzacje. Jak kiedyś nie będziesz patrzeć to sobie jakiś jeden. Pewnie będzie to ten z Daphne z poprzedniej dostawy, bo mam do niej pewną słabość.
Ogólnie bardzo podoba mi się twoja grafika i czekam na kolejne prace.


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2015 14:04
Dziękuję wam bardzo za opinie.





(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 30-08-2015 14:08
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2015 20:34
Widzę, że wzięłaś sobie moją radę do serca i wstawiłaś mniej awatarów. Chwiała Ci za to. Łatwiej będzie mi je ocenić. Kadry są jak najbardziej na plus. Tu nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń, tak samo jak i do jakości. Wydaje mi się, że kolory u Daphne są troszkę za jasne. Ja bym tu jeszcze lekko kontrast dodała i jakieś malutkie ściemnienie i byłoby dobrze. U pozostałych czarodziejek koloryzacja mi się podoba. Najbardziej do gustu przypadły mi 2 ostatnie awatary. Czekam na kolejne prace i życzę weny.
P.S Ciesze się, że zamówienie przypadło Ci do gustu. Polecam się na przyszłość xD



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2015 12:33






(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 31-08-2015 12:34
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2015 14:15
Awatary są boskie. Kadry jak zawsze idealnie dobrane. Kolorki i jakość teraz jest cudowna. Wielki plus masz u mnie za to. Najbardziej podoba mi się Stella i 2 Tecna xD Banerek z Kiko bardziej spodobał mi się bez ramek. Fajny kadr wybrałaś i kolory zrobiłaś. Napis bym tylko innym kolorem i czcionką dała. Ogólnie wszystko jest boskie. Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2015 15:21
Ramka jest jedna, lecz rzeczywiście, ma taki "podwójny" efekt. Fakt, miałam pewien kłopot z napisem.






Jutro powinno pojawić się kilka avatarów a'la szkoła.




(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2015 16:44
Hm... Widzę, że masz dużo avków, ale ocenię tylko ostatnie. Najbardziej mi się spodobała Stella. Ostatnio widzę, że tylko bawisz się w rozjaśnienie i przyciemnienie. Radzę, żebyś przeszła już na Gimpa (no chyba, że już masz), bo dużo umiesz w PhotoScapie i go opanowałaś, a teraz czas na coś lepszego, bo w Gimpie masz wielkie pole do popisu i dużo kolorów możesz tam użyć.
Zestaw z Bloom Harmonix podoba mi się, ale nie podoba mi się ten niebieski kwadratowy kadr. Za to podoba mi się napis ,,Bloom"!
Zapraszam cię do mojego tematu z grafiką i czekam na kolejne prace od ciebie. Życzę ci weny!



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2015 20:25
Awatary są bardzo ładne, mają dobrą jakość i koloryzacje. Najbardziej spodobał mi się ten z Bloom. Wielki plus masz u mnie za to xD Miałaś fajny pomysł na zestaw i wykonałaś go prawie idealnie. Nie podoba mi się ta niebieska Bloom, która psuje całą pracę. Napis ma bardzo ładną czcionkę, tylko kolor mógłby być inny i trochę większy rozmiar, ale ogólnie jest na plus. Kolory praca ma ładne. Czekam na kolejne prace i życzę weny xD



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 08:34
Najnowsze avatarki są całkiem spoko. Kolorystyka w jednych lepsza, w drugich gorsza, ale trzyma poziom. Co do jakości to, jak na moje oko - trochę padła. Tak czy siak avatarki przypadły mi do gustu. Chyba najbardziej Bloomka. Zestaw również mi się spodobał. Pomysł bardzo fajny, wykonanie trochę słabsze. Kolorystyka dobra, pasuje tam. Jednak zgodzę, się z Anią, że niebieska Bloom psuję cały efekt. Ostatnia rzecz, do której się przyczepię to napis. Czcionka mogłaby być inna. To tyle ode mnie. Czekam na kolejne prace ^^.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 11:13
"Ostatnio widzę, że tylko bawisz się w rozjaśnienie i przyciemnienie."

To nie polega tylko na tym. Dodaję kolory i różne efekty.

Co do niebieskiej Bloom, to trochę nad nią myślałam, ale w końcu pomyślałam "Niech będzie".





(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 11:31
31-08-15 - Co do avatarków, to nie podobają mi się za bardzo. U Aishy i Flory zbyt blade kolory, co psuje prace. Co do avatara z Bloom, nie podoba mi się kadr, jakiś taki dziwny. Za to najlepiej wyszła Stella. Nie ma szału, ale wygląda przyzwoicie. Zestaw z Blumczą - pierwsze do czego się przyczepię, jest napis. Trudno dopasować cień do tekstu, by wyglądał dość dobrze. Kolor też mógł być inny. Koloryzacja i te "kwadraciki" również nie przypadły mi do gugstu. Zaś wielki plus, za drugi avatar do tego zestawiku. Niby wygląda trochę śmiesznie, ale wreszcie coś innego. Taki kreatywny XD.
1-09-15 (avatary) - niektóre są dobre, a niektóre nie. I znowu w kilku są takie blade kolory, czego bardzo nie lubię. Jeżeli już miałabym wybrać najlepszy, to wybrałabym ten:

Znowu złe kolory, ale wielki plus za kadr, który bardzo mi się spodobał. Najgorzej natomiast wyszła chyba Aisha i Musa ze Stellą. Jakoś tak dziwnie wyglądają. No, ale cóż, raz wyjdzie lepiej, a raz gorzej. Życzę weny i czekam na nowe prace~.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 11:40
"Tłumy" avów były ok, jak zwykle cudne kadry.
Sygi z Kiko są super, świetny napis, kolorki i dopasowana ramka.
Blooma Harmonix też świetny, tyle że napisik mi się trochę zlewa. Avatarki nad nim mają wszystko idealne szeroki uśmiech Najładniejsze to 4 i 6 uśmiech .
A avy szkoła...OMG! Świetne, hahaha! Genialne kadry, kolorki też spoko. Moje ulubione to 1,2,5 i 9 niegrzeczny . Życzę ton weny, super koleżanek,miłych nauczycieli, mało prac domowych i żebyś w tej nauce znalazła czas na graficzenie! Wszystkiego Naj w nowym roku szkolnym ok ! Czekam na kolejne pracki kochana przytul !



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 11:41
Najnowsza dostawa avatarków mi się spodobała. Jedne są lepsze, drugie gorsze - wiadomo. Kolorystyka jest całkiem dobra, w niektórych jednak jest za blado. Dodałabym trochę więcej jaskrawości. Wybrałaś fajne kadry, za to duży plus ode mnie. Mi chyba najbardziej do gustu przypadły numerki 3 i 11. Czasami robisz bardzo dobre prace, innym razem trochę słabsze, ale każdy ma swoje wzloty i upadki. Myślę, że jesteś na dobrej drodze. To chyba tyle ode mnie. Życzę weny~.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 11:42
Najnowsze awatary są ładne. Jedne podobają mi się bardziej inne zaś mniej. Na duży plus są oczywiście kadry, które za każdym razem fajnie wybierasz. Z jakością idzie Ci coraz lepiej z czego jestem bardzo zadowolona. Widać, że bierzesz sobie każdą opinię użytkowników do serca i starasz się poprawiać to co jest źle. Tak właśnie należy robić. Bardziej podobają mi się awatary z mocniejszym kontrastem niż te jaśniejsze. Najbardziej to numery 3, 4 i 6. Czekam na kolejne prace i życzę weny xD



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 12:13

Jezu, jakbyś mi zrobiła zestaw z tym kadrem oraz koloryzacją, byłabym ogromnie wdzięczna. On jest serio piękny. Takie dobre kolory! W ogólnie nie ma niebieskiego, ale i tak ślicznie wygląda XD. Widzę, że próbujesz z koloryzacją się bawić. To bardzo dobrze. Jedne avatary są lepsze, inne nieco gorsze, ale ogólnie dobrze wypadają, naprawdę. Niejednokrotnie spotkałam się z takimi... wyblakłymi kolorami - dodanie mega dużo jasności i do tego nasycenia, hm, to nie jest to. Jednak zdarzały się i perełki, których jest więcej :3. W zestawie z Bloom nie podobają mi się dodatki i napis. Źle wtopione kadry, po prostu wycięłaś i rozmazałaś. Ja robię tak: wykadruje element, wklejam na prace i wymazuje gumką, wtedy efekt będzie subtelniejszy. Napis gubi się w czerwieni, jakiś inny kolorek, jednak żeby bardzo nie odbiegał od czerwonego. Czcionka na plus. Ogólnie widzę, że się starasz i naprawdę - są postępy! Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 13:35
Przez chwilę zastanawiałam się, jak dorobić sygnaturę do avatara. Chyba mam pomysł, zrobię tak szybko, jak się da.

Żeby post nie był krótki, dodaję coś co zrobiłam jeszcze przed pzeczytaniem komentarzy. Następnym razem postaram sie unikać mdłych kolorów.





(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.