Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,055
 Najnowszy Użytkownik: ~stella322
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087


Archiwum
❧  Graficznie według Chand  ☙

Strona 13 z 13 << < 10 11 12 13
AutorRE: Graficznie według Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 20-06-2013 18:32
Zamówienie dla ROXY wyszło jakieś takie... dziwne. Chciałam coś zrobić z tym cieniem, ale nie mogę, więc wyszło coś okropnego i trochę inaczej, niż miało być...
(zrobiłam dwa avatary do wyboru)


A jakby ten Ci się nie spodobał (co jest bardzo prawdopodobne) to użyłam innego PNGsa i zrobiłam inny zestaw.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 20-06-2013 18:33
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-06-2013 20:52
Dziwne? No coś Ty! Świetne! Cień mi się jakoś nie rzuca w oczy, dzięki efektom. Myślę, że jest ładne pewnie dlatego, że ten PNG's mnie oczarował. Drugi zestaw też jest piękny, wyszedł nawet ładniejszy. Kolory są świetnie dobrane. I znowu, tak jak w przypadku tapety ze Stellą uważam, że gwiazdki dodają urok zestawom. Ostatnio coś bardzo lubię takie gwiazdki. A skoro oba zestawy mi się podobają, za jakiś czas ustawię sobie ten drugi.
PS. Ja już wcześniej, chyba na początku roku chciałam usunąć ten cień. Niedawno mi się udało, i to w banalnym Paint'cie. Na początku powiększyłam skalę maksymalnie. Potem kliknęłam na 'zaznaczenie dowolnego kształtu', i po kolei zaznaczałam wszystkie elementy cienia wokół niej. Później klikałam 'wytnij'. Wyszło mi dobrze, ale trochę krzywo wycięłam tego PNG'sa. W ogóle dobrze wychodzi, tylko trzeba mieć wprawną rękę. Nie, nie kompromituję Cię. XD


Blog

Edytowane przez MagicalNelly dnia 20-06-2013 21:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-06-2013 14:46
Czandzia, drugi zestaw bardzo mi się podoba. Kolory są ładnie dobrane, efekty świetne. Nie umiem tak robić. PNGs i tło bardzo dobre. Pierwszy zestaw trochę jasny, ale też ma w sobie to coś. ROXY na pewno jest zadowolona. Zamówienie wcale nie wyszło dziwnie. Ma ten styl. Poprzednie zamówienie (dla Ognistej) jest super. Ogólnie, lubię odcienie niebieskiego i grafikę wykonaną w tym właśnie stylu. Praca na 6.



Edytowane przez Ailen dnia 21-06-2013 14:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-06-2013 15:35
Bardzo piękny zestaw dla Ognistej. Nie jest w nim napchane, żadnego tłoku i oczywiście ten wspaniały styl. Podoba mi się napis jest umieszczony w doskonałym miejscu. I świetnie dobrałaś kadr.
Zestawy z Florą i Stellą są bardzo ładne. Kadry świetnie dobrane i oczywiście jakościowo idealne. Piękne pozy wybrałaś. Nie wiem, czy to tło czy część kadru, ale sweetaśnie pasują te gwiazdki.
Zestawy z Bloom Believix, jak w poprzednich, świetnie wykonane. Połączenie kadrów jest wspaniałe. Po porostu fantasia.
Świetna robota. Gratuluję.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez ChandSharma dnia 26-06-2013 02:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-06-2013 16:13
Awatary z Enchantixem są udane. Tapeta ze Stellą jest oszałamiająca. Idealny PNGs, pasuje do tła. Flora i Stella z pierwszej serii wyszły bardzo ładnie. Naprawdę mi się podobają. Szczególnie Stella.
Zestaw dla Ognistej jest śliczny. Idealnie dobrane kolory. Napis świetnie się zgrywa z całą resztą. Zestaw dla ROXY powalił mnie na kolana. Idealny. PNGs z Bloom, w obu zestawach jest dobry. Awatary również. Praca jest bez napisu, właściwie to lepiej.
Masz smykałkę do grafiki. Doskonale dobierasz, napis i tło do siebie. Gratuluję talentu. Czy nadal przyjmujesz zamówienia? Jeśli tak, to bardzo chętnie bym coś zamówiła u Ciebie. Laylę Sirenix, jeśli można.


(c) rossattiee

Edytowane przez ChandSharma dnia 26-06-2013 03:01
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-06-2013 16:23
Avatary, które wcześniej wstawiłaś, nie bardzo przypadły mi do gustu. Są takie blade, bez żadnej energii i to właśnie mnie przytłacza. Jeżeli chodzi o zestawy, to wszystkie wyszły Ci niesamowicie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Najbardziej przypadło mi do gustu zamówienie dla ROXY, wydaje się być takie delikatne, że aż chcę się patrzeć.
Jeżeli zbierasz zamówienia, to poprosiłabym o zestaw z Musą i Stellą, a jeżeli robisz tylko jeden, to z Musą. Dziękuję *.*.


(c) Flama

Edytowane przez ChandSharma dnia 26-06-2013 03:03
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 26-06-2013 03:21
Bardzo dziękuję Wam za opinie :3. Nie ważne, czy są negatywne, czy pozytywne, to i tak motywują mnie do działania. Jeszcze raz dziękuję.
A na sam początek zaległa Diana dla Ross, o którą nawet się nie upomniałaś xd. Obiecałam Ci, że w zamian za to zrobię dwa zestawy, więc proszę.




Zestaw dla Sary



Zestawy dla Suzanne
Chciałaś z Musą i Stellą, ale nie powiedziałaś dokładnie, z której mają być serii ani w jakiej przemianie, więc Musa jest w transformacji z 1 serii, a Stella w Harmonixie.




No cóż, pozostaje mi tylko napisać, że mam nadzieję, że użyjecie tych zestawów, bo jeśli będzie tak, że ktoś go nie użyje, to zestaw będzie albo do wielokrotnego użytku, albo nie wiem, czy dalej będę wykonywała zestawy.

edit; 28.06.13
ZAMÓWIENIA ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE NA CZAS NIEOKREŚLONY.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 28-06-2013 22:18
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-06-2013 10:27
Bardzo Ci dziękuje za ten zestaw. Layla jest niesamowita. Właśnie takie sobie marzyłam. Świetny kadr. Napis doskonale się komponuje do zestawu. Od zaraz go ustawię. Zestaw z Dianą dla Ross jest również cudowny.
Zestaw drugi podoba mi się bardziej. Praca nie jest pusta. W pierwszym tekstura i napis są dobrze dobrane. Zestawy dla Suz. Musa i Stella są pięknie. Nie wiem czemu, ale nie mogę oderwać oczu z tego zestawu. W każdym zestawie jest ramka, która bardzo pasuję. Widać, że masz swój styl w robieniu grafiki. Która ja bardzo lubię.
Laylę niezwłocznie ustawię. Dziękuję za poświęcenie czasu i pracy.


(c) rossattiee
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-06-2013 13:48
Witaj Czand. Zacznę od zestawu pierwszego (z Dianą nie atakującą). Wydaje mi się, że jest trochę za jasny. Ale pisałam w temacie darii, że ślepa jestem, więc na to nie zwracaj uwagi. Bardziej podoba mi się zestaw z drugą Dianą (atakującą, o ile dobrze ją zinterpretowałam). Diana ma na nim fajną minę i ten napisik. Dodaje uroku. Ogólnie ten zestaw ma w sobie "to coś". Zestaw wykonany dla Sary ma dobrze dobrany kadr i napis. Nic dodać nic ująć. Podoba mi się ten styl. Zestawy dla Suzanne. Zacznę od tego z Musą. Musa jest trochę niewidoczna u góry, ale to nie jest żaden problem. To jest właśnie na plus. Więc tu też bardzo dobrze. W zestawie ze Stellą mogę się tylko przyczepić do tego PNGsa. Nie podoba mi się on. Pewnie to jakiś fanart, którego nie cierpię. Ale w gruncie rzeczy jest wspaniale.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 05-07-2013 23:31
Okej, nudziło mi się, więc zrobiłam dwa komplety. Można pobierać, są do użytku dla Was wszystkich.





Przypominam, że na czas nieokreślony zamówienia zawieszam, ponieważ znowu było tak, że ktoś zamówił a nie użył, soł nie będziemy się tak bawić. Dziękuję xd.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2013 09:00
Zestawy dla Ross są świetne. Podobają mi się kadry. Świetna jest ta taka krateczka. Prawie jest niewidoczna, ale jak się przyjrzeć, to super to wygląda.
Zestaw dla Sary jest odjazdowy. Fajny kadr, jakość. A o napisie już nie wspomnę. Świetnie pasuje ta pustka. Nic dodać, nic ująć.
Zestaw z Musą jest, jak wszystkie twoje zestawy, wspaniały, cudowny, magiczny, niezwykły xD. Kocham te gwiazdki.
Zestaw ze Stellą Harmonix jest oszałamiający. Nigdy nie widziałam tego kadru. Jest super. Jej grzywka wygląda jakby była rozczochrana, co wspaniale się komponuje.
Zestaw ze Stellą jest taki... inny. Tak fajnie inny. Widać, że zastosowałaś nowy rodzaj napisu. Bardzo mi się podoba. Cudnie, że zrobiłaś dwa avatary.
W zestawie z Piff było Ci strasznie różowo. Troszeczkę za różowo. Bardzo podoba mi się napis. Jest taki... oryginalny? Powiem tylko tyle:
Superaśnie!




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez ChandSharma dnia 07-07-2013 01:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2013 02:57
Zacznę od prac dla mnie. Diana fajna, dobrze dobrane tekstury, dodatki, koloryzacja. Napisu upiększają. Nowe prace to samo. Prace jak zwykle świetne, niczego im nie brakuje, ale ... brakuje mi prac takich jak ta na moje urodziny, czy ten zestaw który mam aktalnie. Rozwijasz się, idziesz dalej, ale zawróc troszkę, bo tamte prace były istnie świetne i bardzo mi się podobały. Nie mówię, że te są złe, wprost przeciwnie, ale czekam również na tamte. Weny Chandęsę i nowe prace szybko dawaj ;3.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 07-07-2013 11:42
Jogurtowo, kolory jogurtowe. Mam wrażenie, że widziałam już gdzieś te prace. Hm, a może idź w kierunku nowych kolorów? No nie wiem, popróbuj nowych tekstur, gradientów.
Co do sygi z Piff, nie pasuje mi napis "sweet" i "Dreams", jest między nimi zbyt duży kontrast. Ta jedna czcionka jest szersza od drugiej, nie pasuje mi to połączenie zbytnio. Szkoda, że zawiesiłaś zamówienia ;<<.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 09-07-2013 20:18
I znowu jakieś cosie zrobiłam. Poszukałam trochę akcji, textur itp. bzdur do Fotomopa no i stworzyłam... sama nie wiem co. Te akcje chyba nie za bardzo pasują (bo chciałam zrobić takie zestawy jak ten, który mam teraz). Szczere opinie mile widziane.
I radzę sygnatur nie linkować jeszcze raz, bo już są zalinkowane. Jeśli ktoś zalinkuje jeszcze raz, to za ewentualny spadek jakości nie odpowiadam.







Hm, no i dobra, przyjmę trochę zamówień, bo mi się nudzi xd.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 09-07-2013 20:20
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-07-2013 21:24
Jak ja lubię tu zaglądać, aż mi się oczy cieszą :3. Tak tu kolorowo i przyjemnie. Co prawda dawno nie komentowałam, więc zacznę od tych trochę "starszych" prac.
Zestawy dla Ross - widzę, że zastosowałaś w nich swój nowy styl. Wyrazista ramka i mgliste wypełnienie dają ciekawy efekt. Pomimo wszystko bardziej mi się chyba podoba zestaw pierwszy. Ładny pngs, a do niego świetnie dobrane tło. Kwiatek w rogu i umiejscowiony na nim napis dodają pracy uroku. W drugim przeszkadza mi to, że coś nachodzi Dianie na włosy i lekko na twarz. Moim zdaniem nie wygląda to dobrze, niszczy w pewnym stopniu pracę.
Zestaw dla Sary - co tu dużo mówić? Fajny kadr połączony z ładny napisem, co daje świetny efekt końcowy.
Zestaw dla Suzanne - Musa nie może się równać Stelli. U tej drugiej zastosowałaś fantastycznego pngsa, dodałaś ładne tło i dodatki. U czarodziejki muzyki pngs jest mało wyrazisty. Nie wiem czy taki po prostu był czy Ty go tak zmieniłaś. W tej pracy nie pasują gwiazdki. Myślę, że lepiej by się prezentowała bez nich.
Zestaw ze Stellą - tutaj brakuje tego "czegoś". Niby dobre połączenie czarodziejki z tłem, dobrze dobrany napis, a jednak czuję niedosyt. Osobiście mam mieszane uczucia co do tej pracy.
Zestaw z Piff - mi natomiast podoba się różnica między napisami. Świetnie to wypełnia pracę. Kwiatek z boku i gwiazdki, które sprawiają wrażenie sypiących się, bardzo ją urozmaicają. Sama Piff została umiejscowiona w idealnym miejscu. Jedyne, co mi tutaj przeszkadza, to jest to, że róż aż bije po oczach.
Zestawy z Bloom, Laylą i Stellą - ciekawa, wyrazista kolorystyka. Jeśli chodzi o nią, to jestem jak najbardziej na tak. W tych pracach do gustu przypadło mi zastosowanie dwóch rodzai czcionek. Są one totalnie inne, a jednak pasują do siebie.
Gratuluję bardzo ładnych zestawów i życzę powodzenia przy kolejnych.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 09-07-2013 22:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-07-2013 22:09
Chand, Chand, Chan, Chand! Oddaj choć trochę Twojego talentu graficznego! Tobie to i tak nie zaszkodzi, bo masz go aż za dużo. Twoje prace są pełne życia, kolorów, dodatków. Stella oraz Piff naprawdę mi się podobają. Te żywe kolory panujące w tych zestawach są bardzo dobre. W ostatniej dostawie nie za bardzo przypadły mi do gustu, ale to już zależy co kto lubi.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-07-2013 10:20
Bardzo ładne zestawy Chand. Najbardziej podoba mi się Layla, ale Bloom i Stella też są świetne. Kolory są dobre, a napisy idealnie dopełniają prace. Wrócę jeszcze do Stelli i Piff. Te zestawy też są cudowne. Bardziej spodobała mi się Piff. Stella też niczego sobie, ale czegoś mi brakuje. Zestawy robisz ładne i mam nadzieję, że szybko dasz tu nowe.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-07-2013 14:17
Czaaanda. Zacznę od pierwszego zestawu z Bloomą. Napisik jest tu jak najbardziej na miejscu. Fajnie wygląda i jest ok. Teraz co do akcji... Trochę sukienka Bloomy się zielona zrobiła i dziwnie wygląda. Ale poza tym jest na plus. Zestaw z Aishą/Laylą też jest dobry, aczkolwiek jest trochę jasno na jej głowie. Nic więcej na jego temat nie mam do powiedzenia. Haaa, teraz mój ulubiony zestaw z tych trzech - Stella. Koloryzacja na plus, napisik na plus. W ostatnim zestawie wszystko jest na wielki PLUS. Stella przykuła mój wzrok od początku. Piękna jest. Nic dodać, nic ująć. Pracki razem - na 6.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-07-2013 14:53
Kocham twoje zestawy. Widać, że wkładasz w nie wiele wysiłku. I starasz się aby każdy element był dopasowany. Trzy ostatni prace bardzo przypadły mi do gustu. Uwielbiam taki mocne kolory. Są pełne życia i szczęścia. Taki mam odczucia. Jak dla mnie, najlepiej wyszła Ci Stella. Te odlotowe kolory od razy przyciągnęły do siebie moje paczałki. Aż w uśmiechu otworzyłam usta.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 13 z 13 << < 10 11 12 13
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.