Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,056
 Najnowszy Użytkownik: ~Klaudixx00
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087


Archiwum
❧  Graficznie według Chand  ☙

Strona 12 z 13 << < 9 10 11 12 13 >
AutorRE: Graficznie według Chand
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-04-2013 09:38
Mi się wszystkie podobają. Znaczy sygnatury, bo nie lubię kontrastu kolorowego z czarno-białym jaki został zastosowany w avatarach. Ale że nic sobie nie rezerwuję, to mi to nie przeszkadza.
I to są naprawdę arty? Nie zgadłabym.
A mi się właśnie zestaw z Bloom najbardziej podoba. Wcale nie jest tak pusto, jest idealnie. I jeszcze napisy się nie rzucają, tylko znajdują się w tle. Zastanawia mnie dlaczego wszyscy tak chętnie wrzucają napisy (przeważnie po angielsku) do grafik.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-04-2013 11:07
Bu! Ja chciałam wziąć Aishę. Ech, spóźniłam się. Szkoda, bo jest taka piękna. Styl, którym robiłaś te prace jest niesamowity i bardzo mi się podoba. Świetnie wszystko połączyłaś i dobrałaś. Kolorystyka jest przepiękna.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-04-2013 15:38
Dziękuję bardzo, za niedługo ustawię uśmiech. Z najnowszych zestawów najbardziej do gustu przypadłą mi Tecna. Ten czarno-biały efekt w avkach jest niesamowity. Kolorki zniewalające, napisy idealne. Po prostu perfekcyjnie. Zgodzę się z Samanthą - brak słów na opisanie Twoich arcydzieł :3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez ChandSharma dnia 24-04-2013 15:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 02-05-2013 22:48
Dziękuję. Ostatnio ten czarno-biały pasek na avkach stał się moją obsesją xd.

Roksaaa napisał/a:
Mogłabym poprosić o 2 zestawy jeden z Florą, a drugi z Florą i Helią?

Przykro mi, ale ja nie wykonuję w chwili obecnej zamówień, mam przerwę na czas nauki do poprawki.



Hm, miało nie być zamówień, ale mogę kogoś przyjąć (muszę zrelaksować się robieniem grafiki, więc zestawy dobrze mi zrobią). Przyjmę pięć chętne osoby. Każda z nich może zamówić co najwyżej dwa zestawy. Kto pierwszy, ten lepszy (chociaż i tak pewnie nikt nie zamówi) xd.
1. Flora0711 - zestaw z Tecną w Harmonixie i drugi z Aishą w Harmonixie;
2. Reverienne - zestaw z pairingiem SpaBel;
3. Nellka - dwa zestawy z Bloom;
4. Rossattiee - zestaw ze Stella w Harmonixie/Sirenixie/zwykłą i zestaw z Florą w Harmonixie;
5. --
edit. Okej, niech będzie, jeszcze dwie osoby przyjmę xd.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 07-05-2013 01:19
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-05-2013 22:54
Co do zestawów najbardziej podoba mi się Tecna, te kolory mnie urzekły. Wspaniale dobrane kolory, napisy oraz tekstury. Nic bym w nich nie zmieniła, są po prostu idealne. Oczywiście skorzystam z okazji i poproszę o zestaw z Tecną w Harmonixie i Aishą również w tej samej przemianie.



Edytowane przez ChandSharma dnia 02-05-2013 22:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-05-2013 22:55
To może ja się zgłoszę, bo skoro potrzebujesz relaksacji, to będziesz się mogła odprężyć, patrząc na zdjęcia z Belgią i Tośkiem. Czyli... prosiłabym o jeden zestaw ze SpaBelem. W sumie to wymagań do arta nie mam, byleby był ładny. O, cały zestaw wesoło-ciepło-wafelkowo-optymistyczny. Zdaję się totalnie na Ciebie.

(Gdybyś nie napisała, że to tak na odprężenie, to chyba zagoniłabym Cię do nauki...)

Zestaw postaram się wstawić szybko, ale muszę poczekać aż ten mi się znudzi, a później mam ten, który zaklepałam sobie u Bananowej, więc...
No i edit. ^^"




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 03-05-2013 01:22
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-05-2013 01:13
Poproszę Stellę Harmonix/Sirenix lub zwykłą, ale piękną :3. Może być też Flora, ale wtedy koniecznie Harmonix ;3.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez ChandSharma dnia 07-05-2013 01:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 10-05-2013 22:18
Okej, tak więc czas na zamówienia.

Dla Flory0711




Dla Reverienne
Chciałaś zestaw tylko ze SpaBel, ale miałas ode mnie zaległą nagrodę za opowiadanie o Victorii, tak więc dostajesz jeszcze AusHun.




Dla Nellki




Dla Rossattiee




Mam nadzieję, że zestawy mogą być? Jeśli jest coś nie tak, to zrobię nowe.
Na razie nie przyjmuję zamówień na grafikę.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 10-05-2013 22:19
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-05-2013 23:42
Z automatu wręcz wchodzi na WinxBlogger i widzi nowy post Chandzi. Nawet nie potrzebuje PM'ki, by nie przegapić zamówienia... i nagrody też. Rany, najpierw ten zestaw z LitBelą, teraz AusHun i SpaBel dla mnie. Muszę wymyślić sobie jeszcze kilka ulubionych pairingów, żebyś miała z kim zestawy robić. XD

Zestaw ze SpaBelem jest uroczy. Taki słoneczny, wafelkowo-pomarańczowy i optymistyczny, że aż człowiek się uśmiecha, widząc Hiszpanię z Belgią. I Tosiek ma jeszcze normalny kolor skóry (co widać nawet przez koloryzację), nie jest wcale wybielony! Niestety, mam wrażenie, że autor/ka fanarta lepiej jest wprawiona w rysowaniu chłopaków niż dziewczyn. Dałabym większe wcięcie "nosowe" i skróciłabym oko, ale i tak całość jest naprawdę wakacyjno-kochana. Chyba aż wstawię ten zestaw sobie na lipiec. Będzie się zgadzał ze słoneczną, miejmy nadzieję, aurą.

AusHun tak czy inaczej jest moim OTP, więc jedyne, co powiem odnośnie fanarta - cud, miód, malina. A, nie lubię miodu. Czyli wstawiam w jego miejsce czekoladę. Truskawki oblane czekoladą. ^-^ Ten zestaw również mi się podoba, ale nieco mniej. Koloryzacja jakby wyostrzyła kontury (czego nienawidzę od zawsze), a tekstura (bodajże) narobiła trochę kropek na twarzach Austrii i Węgier. Zestaw nie jest zły, jest całkiem ładny (wybór obrazka, to już +50 do wyglądu), ale nie powala mnie tak jak LitBela Twojego wykonania. ^^" W sumie to strasznie głupio mi to pisać, ale... mogłabyś dorobić jeszcze jeden zestaw z AusHunem? Znaczy, ten tutejszy na pewno wstawię, jest fajny, ale... ja naprawdę nienawidzę wyostrzenia. W niczym, nawet w pracach z Harry'm czy Huntikiem. No i te kropki. Właściwie o to mi chodzi. O jakąś inną, bezpieczniejszą dla obrazka koloryzację. I światełka nie na twarzy, a w tle/na włosach/gdziekolwiek indziej. Byłabym szalenie wdzięczna. *zaraz-zrobię-się-czerwona, Rev*

Btw, Chand, korzystasz z Pixiva czy Zerochana? Można tam znaleźć wyjątkowo ładne arty i w ogóle, o ile zna się tagi. (Ja oczywiście nie znam na tyle i u mnie szukanie AusHuna, to szukanie Austriaka lub Węgierki i liczenie na cud, ale co tam xD) Np. ten obrazek. Sprawę utrudnia japoński, ale jak się poleci z translatorem, to jest okej. Śmiesznie.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 10-05-2013 23:44
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-05-2013 10:06
Och, Chand. Według mnie zawsze byłaś i będziesz najlepszą graficzką na WB. Mimo że rzadko komentuję twój temat to na bieżąco jestem z twoimi pracami. Mają w sobie to coś, czego nie widzę w pracach innych tutaj. Zawsze przykuwały moją uwagę. Nie komentuję często tego tematu, bo zwyczajnie brak mi słów. U innych zawsze wiem co mam na pisać, a gdy oglądam twój temat mam po prostu pustkę w głowie. Nie wiem jak zacząć, więc siedzę cicho. Twój talent jest po prostu ogromny. Gdyby ktoś mi pokazał tysiąc prac różnych graficzek na WB, to twoje prace rozpoznałabym w mgnieniu oka. Masz cudowny styl, który bardzo przypadł mi do gustu. Po prostu ogromne brawa i pokłony dla ciebie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-05-2013 11:28
Zamówienia wyszły Ci wspaniale! Bardzo mi się spodobała tekstura i kolorystyka, którą zastosowałaś - jest naprawdę genialna. Efekty są również świetne, wybierasz śliczne kadry. W avatarach najbardziej podoba mi się czarno-biały kawałek. W sygnaturach fajnie wyglądają przeźroczyste ramki. Pomimo braku napisu prace wcale nie są puste. Całość niesamowicie się prezentuje. Masz ogromny talent! Oby tak dalej, nie mogę się doczekać kolejnych arcydzieł mruga.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-05-2013 13:05
Bosz, Chanda, jak ty to robisz, że wszystko zawsze tak dobrze wygląda? Naprawdę wspaniałe kolory i efekty. Nie brakuje niczego. Zawsze dobrze dobrane kadry. Tekstura jest piękna. Twój styl robienia zestawów przypadł mi do gustu i niczego nigdy bym w nim nie zmieniła, po prostu cudowne prace. Zapomniałbym podziękować za piękny zestaw dla mnie. Chcę żebyś wiedziała, że dziękuję i oby nigdy wena Cię nie opuściła.



Edytowane przez Emi dnia 17-05-2013 16:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-05-2013 13:44
Bardzo dziękuje Ci za piękne zestawy,skomentuje tylko je, bo są najlesze niegrzeczny. Masz własny styl i to widać, świetnie się czujesz w technice kolażu, prace są dynamiczne, ekspresyjne. BG jest ładnie skomponowane, mam wrażenie przepychu, ale dobrego przepychu. Umiesz wszystko do siebie idealnie dobrać, od napisów po tekstury. Podobają mi się ramki wokół sygnatur, chociaż za ramkami nie przepadam. Rób więcej takich prac, bo świetnie Ci wychodzą.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-05-2013 17:09
Wspaniałe zestawy. Tak jak powiedziała Ross, masz własny, odrębny styl. Gdy ktoś ma Twój zestaw, od razu wiem, że to Twój. Bardzo podobają mi się te ramki, że obrazek jest tak jak by przyciemniony, a ramka ma swój normalny kolor. Nie wiem czy Ci to dobrze wytłumaczyłam, ale napisałam jak najlepiej potrafię.


Przed "że" zawsze stawiamy przecinek.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 21-05-2013 19:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 17-06-2013 01:35
Trochę czasu minęło od ostatniej publikacji i nadszedł czas, żeby coś wrzucić. Zrobiłam sześć avatarów (przyłączam się do grona osób, które publikują same avatary, bez sygnatur xd), które możecie ustawiać w swoich profilach.



A także moja najnowsza tapeta, jakby ktoś chciał pobrać:

(kliknij w miniaturkę a będzie większe)

No i, hm, przyjmę kilka zamówień, bo dawno nic nie robiłam xd. Są chętni?


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 17-06-2013 01:37
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 17-06-2013 09:16
Czanda! Pozbywaj się tych znaków z kadrów, naprawdę będzie to lepiej wyglądało. Teksturki, kadrowanie na plus. Kolory takie na +/-. Niby trochę blado i monotonnie, ale mają w sobie coś co zatrzymuje oko. Widzę trochę spadek jakości, ale to tam tyle to nieważne. Tapetka bardzo udana. Zastanawiałam się dlaczego tak długo cię nie było w tym temacie. Jeśli to brak weny to życzę, żeby wróciła jak najszybciej.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 18-06-2013 17:49
Dzięki, Florka. Ogółem starałam się, żeby te avatary były w stylu mojego zestawu, ale nie wyszło i jest takie właśnie "coś". Następne pewnie lepiej wyjdą (jeśli zabiorę się za następne xd).

Zamówienie dla Ognistej_Wojowniczki

Mam nadzieję, że Ci się spodoba.

edit. Jeszcze taki bonusik - dwa zestawy z pierwszej serii. Ostatnio znowu mam fazę na tą serię xd.





___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 18-06-2013 18:13
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-06-2013 18:18
Avatarki są śliczne. Ładne kadry i teksturki. Tylko jak dla mnie troszkę za blado, ale to nic. Tapeta piękna! Świetnie sprawdziła się otoczka wokół Stelli i gwiazdki. Dodatkowy plus masz też za to, że PNG's którego użyłaś, jest moim ulubionym jeśli chodzi o Stellę. Zamówienie dla Ognistej Wojowniczki również jest piękne, sama chętnie bym je wzięła, ale należy przecież do niej, a nie będę uciekać się do kradzieży. Podoba mi się ten styl.
Wobec tego, zamawiam u Ciebie zestaw. Ma to być Bloom Believix, najlepiej, jeśli wykorzystasz ten PNG's, ale nie musisz. Zestaw ustawię sobie na wakacje i możliwe, że ponoszę 2 miesiące. Aha, proszę, żeby był w tym samym stylu co Twój.
Pozdrawiam.


Blog
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficznie według Chand
użytkownik usunięty
Dodane dnia 18-06-2013 19:25
Porywam Florę (jeśli można xd), jest śliczna <3. Mnie się taki styl podoba. Cieszy oko, szczególnie swoją odmienną kolorystyką i tymi ładnymi ramkami. W tych dwóch ostatnich pracach przydałyby się napisy moim zdaniem, ale nawet bez nich praca nie traci swego uroku. Cóż mogę powiedzieć... twórz dalej w takim stylu. Jak dla mnie jest on wyjątkowy i uroczy ;3.



Edytowane przez ChandSharma dnia 18-06-2013 19:32
AutorRE: Graficznie według Chand
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 20-06-2013 10:22
Zamówienie dla Ognistej jest chyba najnaj. Uwielbiam taką gładkość na sygnaturach. W tym przypadku to chyba zasługa tekstury. Efekt napisu też fajnie się wkomponował. Naprawdę udana praca. Więcej takich proszę.
Stellę już widziałam, przynajmniej mam takie wrażenie. U Flory podoba mi się strasznie efekt ramki, nadaje jej to lekkości i uroku. No i brak czcionki na WIELKI plus, świetnie to wygląda.



Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 12 z 13 << < 9 10 11 12 13 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.