Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Mikkes
noszeczety
ula


Archiwum
❧  Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy  ☙

Strona 10 z 12 << < 7 8 9 10 11 12 >
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2012 17:59
Riven uniósł sie o swoich czarnych skrzydłach wysoko ponad rywala. Bloom podfrunęła na równię. Wokół nie było nikogo. Tylko galaktyka i gwiazdy miały być świadkami tego wydarzenia.
- Tylko jeden z nas, wróci do Magix z kamieniem. - westchnął Riven a na jego twarzy pojawił się wyraz dumy, jakby byl pewien zwycięstwa.
Nagle Feniksa zaczęło skręcać w środku. - Jak to możliwe, przecież ta dziewczyna nie żyje! - zszokowany Feniks wyrzucił ją ze swojego wnętrza. Riven złapał Bloom, której skóra z szarej zaczęła zmieniać barwę w różaną.
- To teraz będzie 2:1 - powiedziała Bloom i weszła do środka Czarnego stworzenia.
- Ale jak to możliwe? - pytał z niedowierzaniem Feniks.
- Kiedy atakowałeś Bloom byłem w pobliżu i osłoniłem ją częściowo przed Twoim zaklęciem, dlatego obudziła się dopiero teraz. Dobrze, czas zaczął walkę. Bloom jesteś gotowa? - zapytał pewnie Riven, zaciskając pięści.
- Zawsze i wszędzie! Do boju! - razem, Bloom w prawym skrzydle, a Riven w lewym zaczęli leciec w kierunku wroga.
Najpierw ciemny żar odciął Feniksowi ogon, przez co ptak stracił równowagę i opadł na powierzchnię planety, wypełniając po brzegi jeden z ogromnych kraterów.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2012 18:27
Bosze, Bloom z Rivenem o.O

- Nie! Muszę wygrać! Nie mogę przegrać! - powiedział słaby Feniks, po czym uniósł się resztką sił.
- Nadzieja matką głupich. Możesz pożegnać się z tą rzekomą wszechmocną władzą - odpowiedział mu pewny siebie i zapewne silniejszy Riven.
- NIE! Zawsze dokonuję tego, czego chcę dokonać! I to nie będzie wyjątek! - wydukał Feniks, następnie z dzioba wyłoniła się ognista kula, lecąca w kierunku Bloom i Rivena.
- Chyba sobie kpisz - zaśmiała Bloom - To, ma nas pokonać? - dodała, po czym dwoma palcami zgasiła kulę.
- Ale, wy... Jak to możliwe, że jesteście tacy silni?! - zdziwił się Feniks, widząc tenże zajście.
- Hm. Zapewne to wszystko przez kamień - odpowiedział Riven, spoglądając na artefakt.

Skarbeńq, skończmy to, wykończ tego Feniksa ^^


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2012 18:40
- Riven, przestań smęcić, wykończmy go! Łańcuch Ognistej Otchłani! - wykrzyczała Bloom, połowa Czarnego Feniksa odłączyła się od niego na kilka sekund i utworzyła ogromną, ciemną masę, która zaczęła oplatać Feniksa.
- Nie! Nie dam się! Szkarłatny Ogień!!! - próbował ratować się Feniks, jednak czarna obręcz zaciskała się wokoło niego, wchodząc w głąb jego ciała.
- Łap to! Ogień Zagłady! - krzyknąl Riven.
Czarna, ognista strzała trafiła Feniksa prostow serce. Wydobyło się z niego oślepiające światło.
- Wrócę, wasi następcy tego pożałują!!! - wydał ostatni okrzyk, a jego ciało rozprysło sie na miliony iskierek.
- To było łatwiejsze niż sądziłam. Szkoda, że pojawiłam się wśród żywych na tak krótko. Ile czasu jeszcze mi zostało? Nie musiałeś przecież okłamywać Feniksa z tym odparciem zaklęcia. - uśmiechnęła sie Bloom.
- Masz czas do zachodu Słońca. - przez Rivena przemówił Feniks.
Bloom odwróciła sie w kierunku tarczy Słońca. Uśmiechnęła się.
- Nadszedł mój czas. Powiedz dziewczynom, że zawsze będę przy nich, bezwzględu nad okoliczności, zawsze będe po ich stronie. Może znajdą sposób abym wróciła. Riven! Przyjacielu! Będzie mi was brakować. - wtuliła sie w Rivena, żegnając się. - Odchodząc juz w blasku promieni zachodzącego Słońca wyszeptała: Sky, kocham Cie. Na zawsze... Wtedy jej ciało i duch stały sie jednym z promieni Słońca.
Winx oglądały całą tą bitwę z Ziemii, ale zdziwił je widok, kiedy zachodzące Słońce, nagle cofnęło sie w tył, bijąc białym blaskiem.
- Odeszła. - powiedziała Stella. - Jest teraz częścią światła. - wybuchła płaczem.
- Ale Stello o czym ty mówisz? - zbiegły sie wszystkie wokół łkającej czarodziejki.
- Słońce przemówiło. Bloom jest teraz jego częścią. - wtedy wszystkie Winx, łącznie z Musą, która przyleciała razem z Faragondą zaczęły płakać.

Macie akcje, śmierć Feniksa i jakże piękna śmierć Bloom. Zobaczymy, co będzie dalej :>


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2012 18:54
- Cześć. Dziewczyny? - powiedział Riven, który przyleciał, wraz z Czarnym Feniksem, dopiero przed chwilą na Ziemię.
- To już koniec. Koniec misji. Wasza przyjaciółka oddała życie, aby uratować wszechświat. To szlachetny cel. Teraz możecie wrócić do dawnego życia. Jednak ja, nadal będę pracować. Może niedługo, uda mi się znaleźć sposób na uratowanie waszej przyjaciółki z otchłani - powiedział Czarny Feniks, po czym "odstawił" Rivena na ziemię. Wymówił krótkie zaklęcie, a po dwóch sekundach było widać tylko ciemny pył.
- Riven... - westchnęła Musa i zaczęła iść w kierunku ukochanego.
- Musa, nic ci nie jest? - zapytał i objął płaczącą dziewczynę. - Nie martw się. Wiem, że Czarny Feniks znajdzie sposób na odratowanie Bloom - wyszeptał, podniósł brodę Musy, po czym ją pocałował.
- Mam nadzieję - odparła Musa.
- Nadzieja to jedyne, co nam pozostało.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2012 19:09
- Wracajmy. Nie mogę patrzeć na pusty pokój Bloom, muszę zrobić tam bałagan, sprzątała tam dziś rano i teraz wygląda jak pusty pokój i...
- Ałć! Moja głowa! - uparła Musa, którą zgiął ból w głowie.
- Musa, co Ci jest? - pochylił się i objął ją Riven.
Jej oczy zaświeciły na czerwono, otworzyła buzię i zaczęła mówić: Dziewczyny, słyszycie mnie? To ja Bloom, nie mam za wiele czasu dlatego nie zadawajcie pytań i dajcie mi mówić. Jest sposób, abym wróciła. Jest tutaj wiele dusz, ktore również oddały życie w szczytnych celach, jednak żadna nie miała bliskich, którzy zdołali by mi pomóc. Odezwę się w najbliższym czasie, teraz nie mogę rozmawiać. Bądźcie czujne, wkrótce pojawi się ktoś, kto będzie pragnął zagarnąć Ogień Smoka. Do usłyszenia. - tęczówki Musy znów zrobiły się granatowe.
- Nie mogę się ruszyć. - powiedziała bezradnie. - Pomóżcie mi wstać, jestem taka śpiąca... - w tym samym momencie Riven podniósł dziewczynę i zaczął ją nieść naprzód.
- To musi być wyczerpujące, zasnęła jak kamień. - stwierdziła Tecna. - Musimy być gotowe, dla Bloom czas płynie inaczej, więc może zacząć mówić w każdej chwili.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2012 19:22
Dziewczyny wróciły do Alfei, gdzie po raz pierwszy mogły spotkać się ze swoimi ukochanymi. Nie wiedzieli oni jednak, o śmierci Bloom.
- Jak my mu to powiemy? - wyszeptała Stella, kiedy jeszcze byli w dużej odległości od Sky'a i reszty.
- Nie mam pojęcia, ale jakoś musimy - odparła Flora.
Gdy weszli do bram szkoły, Riven, wraz z śpiącą Musą na rękach, udał się do ich pokoju, natomiast Stella, Flora, Tecna oraz Layla zostały, aby powiedzieć Specjalistom o zaistniałej sytuacji.
- Hm... Cześć Sky - wyrwała się Stella.
- Cześć Stella, cześć dziewczyny. Gdzie jest Bloom? - zapytał Sky, zdziwiony nieobecnością swojej dziewczyny.
- Sky... To nie będzie dla ciebie, jak i dla was wszystkich przyjemna wiadomość - dodała Flora, po czym wszystkie zwiesiły głowy.
- Mówcie, co się stało? Gdzie jest Bloom?! - zapytał, coraz bardziej zaniepokojony Sky.
- Bloom... Nie żyje - odparła Stella, a z jej oczu ponownie popłynął potok łez, jak i u reszty winxówn, a teraz i u Sky'a i specjalistów.
- A.. Ale, jak to? Dlaczego?! Co się stało?! - kontynuował chłopak.
- Chodźmy do pokoju, tam wszystko opowiemy.

Grupa udała się do winxowego pokoju. Wszyscy szlochali. Rozmowę zaczęła Stella, a skończył Riven. Płacze pogłębiły się, gdy Riven przeszedł do chwili śmierci czarodziejki Ognia Smoka.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2012 19:52
- Powiedziała, że będzie Cię zawsze kochać stary. - poklepał Sky'a Riven.
- Gdyby naprawdę mnie kochała, nigdy by tego nie zrobiła. - miał pretensje do całego świata. - Dlaczego jej nie powstrzymaliście?!
- Każda z nas naraża życie dla dobra świata, tym razem padło na Bloom. Sky, nie martw się, ona wróci niebawem. Czarny Feniks postara się...
- Dajcie mi spokój! - przerwał jej zrywając się na równe nogi. Wyszedł.
- To musiał być najgorszy z możliwych ciosów. Wybaczcie, Musa powiedziała, żebym zaraz przyszedł. - Riven wstał i skierował się w kierunku pokoju dziewczyny.
- Riven? - otworzyła powoli oczy, kiedy poczuła jego dłoń na brzuchu.
- Tak to ja. Czujesz się lepiej? - zapytał całując ją w czoło.
- Głowa mi pęka, ale to chyba normalne po tym, jak ktoś siedzi w Twojej głowie. - zaśmiała się.
- Od myślenia o Tobie, nigdy nie rozbolała mnie głowa. - zaczęli razem się śmiać.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2012 20:01
Tymczasem u Winx i Specjalistów...
- Musimy znaleźć Sky'a. Może zrobić coś głupiego. Jak nie sobie, to komuś innemu - zmartwił się Brandon.
- Sky to nie ten typ. Przeboleje, nic nikomu się nie stanie - pocieszała go Stella.
- Nie widziałaś, jak zareagował? Teraz, to wszystko możliwe - trzymał przy swoim chłopak.
- A weź. Na pewno mu nic nie będzie. No, ale jak chcesz, to możemy go poszukać, dla świętego spokoju - odparła Stella.
- Chodźmy - powiedział i wstał Brandon.
- Poczekajcie. Bloom może w każdym momencie się odezwać. Weźmy Musę i Rivena - przeszkodziła im Tecna.
- No tak, racja - dodał Brandon, po czym wszedł do pokoju Musy i zakomunikował całą sytuację.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2012 20:18
- Już idę, muszę się tylko przebrać. - powiedziała Musa z uśmiechem na twarzy.
Dopiero w tym momencie Riven zobaczył jej porozcinane łydki i szramy na gładkim czole, miała ślady po złamaniu skrzydła - na wysokości łopatki miała krwawe wgłębienie.
- Złamałaś skrzydło. - powiedział Riven.
- Co Ty pleciesz? Skądże znowu, to tylko rana po walce. - obejrzała ślad w lustrze.
- Na kursie pierwszej pomocy mówili, że jeżeli wróżka złamie skrzydło w transformacji, to pozostaje właśnie taki ślad. - upierał się.
- Mówisz serio?! A zrośnie się?
- Naturalnie, jak każde złamanie, ale raczej szybciej.

Teraz musi być troche masła maślanego, bo ostatnio było tyle akcji, że teraz trzeba poprzynudzać :P


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2012 20:59
- No trudno. Trzeba poczekać, a wszystko będzie dobrze - odparła Musa i ubrała bluzkę. Kilkanaście sekund później była gotowa do wyjścia.
- Jesteśmy, możemy wyruszać na poszukiwania - powiedział Riven, wychodząc z pokoju.
- No to chodźmy - dodał Brandon i otworzył drzwi wyjściowe.
Kilka minut później grupa była już na zewnątrz. Teraz obowiązywały tylko dwa pytania: "gdzie może być Sky" i "kiedy odezwie się Bloom".


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2012 21:05
Nie trzeba było szukać długo. Stał przy kolumnie, przy której pierwszy raz pocałował Bloom. Płakał.
- Stary, weż się w garść... - zaczął Helia.
- Mam się wziąć w garść?! Ty chyba sobie kpisz! Planujesz z kimś życie, dom, rodzinę, biegasz jak głupi, byle spędzić z tym kimś każdą chwilę, A ona oddaje życie dla kogoś innego życie! - odepchnął Helię Sky.
- Bez przesady, Ty też oddałbyś za nią życie. - powiedział Riven.
- Ale ja to ja! Ona nie miała prawa! A z resztą. Żyjcie sobie sami, ja stąd spadam. - odbiegł od grupy.
Riven chciał go gonić, jednak reszta stwierdziła, że musi sobie sam najpierw wszystko poukładać.
- Musimy się przygotować na kontakt z Bloom. - zmieniła temat Tecna.
- Co masz na myśli? - spytała reszta.
- Musimy ułożyć listę pytań i naszykować dyktafony. Nie wiemy co się może stać. - skwitowała stanowczo.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Blooma
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2012 03:32
Pięknie wam to wychodzi. Jak czytałam to opko to tyle razy się popłakałamplacze. Już chce kolejne części. Mam nadzieję, żę Bloom napewno wróci, a Sky nie będzie już taki załamany.
12582021 - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2012 17:11
Grupa ponownie udała się do pokoju, oprócz Stelli i Brandona, którzy postanowili jednak pójść za Sky'em i namówić go do powrotu. Udało się to po półgodzinnych namowach. Gdy grupa była w pełnym składzie, zaczęła się dyskusja.
- Nie wiadomo kiedy się odezwie. Nie wiadomo nawet, czy może się odezwać - zaczęła Musa.
- Odezwie, odezwie. Przecież nam obiecała - odparła Flora.
- A ona jak coś obiecuje, to zawsze słowa dotrzymuje - dodał Sky z opuszczoną głową.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2012 17:30
Nie trzeba było długo czekać. Musa opadła w ramiona Rivena, a jej oczy zaświeciły tym razem na niebiesko. Musa otworzyła buzię i zaczęła przez nią mówić Bloom: "Dziewczyny? Słyszycie mnie? To ja Bloom. Przeproście z góry Musę, że to ona musi znosić ból, ale tylko ona mnie słyszy. Ma wyjątkowy słuch, tak naprawdę jestem wokoło was, jako powietrze, ale Musa potrafi ciszę zamienić w moje słowa. Nie mam zbyt wiele czasu, więc przejdę do sedna. W Wymiarze Omega jest jeszcze 5 innych planet: Limfea, Solaria, Melodia, Zenith i Andros. Każda z nich ma magiczną energię, której chronią wróżki strażniczki. Musicie przekazać Rivenowi cząstkę Szmaragdów Ognia. Każda z nich jest na jednej z planet. Musicie iść za głosem serca, by ją odnaleźć. Macie tylko 3 wschody Słońca, inaczej juz zawsze będę tylko pyłem w Galaktyce. Powiedzcie Sky'owi, że go kocham. Was dziewczyny też. Do usłyszenia."


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2012 19:13
- Bloom... - powiedział pod nosem i nadal z opuszczoną głową, Sky.
- Widzisz stary? Nie ma co się martwić - dodał mu otuchy Brandon.
- Bloom będzie żyć. Ale żeby tak było, musimy się sprężyć - dodała Musa.
- No właśnie. Musimy odwiedzić pięć planet w pięć dni - powiedziała Stella, a w jej głosie było słychać lekkie zwątpienie.
- Najlepiej będzie, jeśli się rozdzielimy na dwie grupy - odrzekła stanowczo, Tecna.
- Racja. I nie ma czasu do stracenia. Musimy ruszać już teraz - dopowiedział Timmy.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2012 19:59
- Nie, rozdzielmy się parami. Tak będzie sprawniej. Ja i Timmy polecimy na Zenith, Riven z Musą na Melodie, Stella z Brandonem na Solarię i tak dalej. - zmieniła zdanie Tecna.
Wszyscy byli nadzwyczaj zadowoleni tą decyzją. Każdy wyruszył na swój statek.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2012 20:14
SOLARIA
- No i od czego zacząć poszukiwania? Kamyk może być wszędzie... - zmartwiła się Stella.
- Bloom wspominała magicznej energii chroniącej was. Może twój ojciec będzie wiedział co nie co, na ten temat? - dodał Brandon.
- No tak, racja. Więc chodźmy do pałacu. Tata na pewno się ucieszy.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2012 23:04
- Stella, słoneczko! (idealnie do sytuacji XD) - uściskał Stellę ojciec. - Witaj Brandonie, miło Cię znów widzieć. - uściskał dłoń chłopaka. - Dlaczego taka niespodziewana wizyta? Naszykowałbym chociaż komnatę...
- Mamy bardzo ważną misję, musimy przywrócić życie naszej Bloom! - zacisnęła zęby Stella. - Gdzie znajdziemy Szmaragd Solarii? - dodała.
- To legendarny kamień, nie mam go w pałacu, ale krąży legenda, że jest na Promiennych Wzgórzach i ochrania go Złoty Smok.
- Ekstra, mamy masę roboty. WINX ENCHANTIX!
- Co teraz? - zapytał Brandon.
- Ruszamy w stronę Wzgórz, nie mamy czasu do stracenia.
- Ale o co cho...
- Później Ci wyjaśnimy, na razie się śpieszymy. - ponaglała Stella.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2012 23:16
Kilkanaście minut później para była już na miejscu. Jednak, o dziwo, była tam tylko trawa.
- Co jest, do cholery?! - wściekła się Stella.
- Nie wiem! Przecież twój ojciec mówił, że to musi, gdzieś tu być! - dodał równie zdenerwowany Brandon.
- Poczekaj, zanalizujmy jego wypowiedź - powiedziała Stella, kiedy już trochę ochłonęła. - Jest to legendarny kamień. Nie ma go w pałacu. Krąży o nim legenda...
- Właśnie! Krąży legenda! Może ten kamień jest tutaj, ale nie bezpośrednio. Może trzeba go jakoś... Przywołać, lub coś - dodał "oświecony" Brandon.
- Racja! No to szukajmy wskazówek...


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-07-2012 15:59
PROSZĘ O NIE PISANIE KONTYNUACJI OPOWIADANIA, PONIEWAŻ WYRAŹNIE PISZE "ZDANIE PO ZDANIU PAULKI I LADY_MUSY. NA KOMENTARZE SIĘ ZGODZĘ, ALE NIE NA DOPISYWANIE. DO KONTYNUOWANIA CZĘŚCI MA TYLKO PRAWO JA I LADYMUSA.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 10 z 12 << < 7 8 9 10 11 12 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.