Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,057
 Najnowszy Użytkownik: ~mokryryj
Dzisiejsi Solenizanci
Mikkes
noszeczety
ula


Archiwum
❧  Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy  ☙

Strona 9 z 12 << < 6 7 8 9 10 11 12 >
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Noemi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-06-2012 18:25
super opowiadanie mruga
już nie mogę odczekać się następnej części
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2012 08:40
Nie martwcie się kobitki. To jeszcze nie koniec, a do tego złączoną całość tego opka zobaczycie już niedługo.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Athena
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2012 13:12
Świetnie. Wasze opko tak wciąga, że nie moge się oderwać:]



Cudo wykonane przez Chand. Powrót do zestawu...


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
44186825 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Miki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-06-2012 09:59
Napiszcie książkę. niegrzeczny Wydrukujcie, oprawcie i zacznijcie sprzedawać. xDD :lol2:


▲pal▲
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Blooma
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-06-2012 10:03
Jak ją wydacie ta ja ją napewno kupię. Dla mnie z dedykacją proszę.
12582021 - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-06-2012 12:46
Bosze, ale dużo pochwał. Majkel, może kiedyś napiszemy książkę na podstawie tego opowiadania, kto wie. I pozdrowimy wszystkich mellow

Lejdi łer ar ju?


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-06-2012 08:48
Łahaha .. ale się uśmiałam. lol
Super opowiadanie!
Czekamy na więcej!


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-06-2012 10:34
Oh, wróciłam i jestem gotowa do działania! serce

Jej oczy miały kolor mgły i były przymrużone. Otępiało patrzyła przed siebie, a na jej twarzy nie widać było żadnych emocji. Wychyliła tylko przed siebie rękę i jednym gestem powaliła Smoka na ziemię. Był ciężko ranny. Kto by pomyślał, że niezwyciężony od tysiącleci Smok, teraz będzie tak łatwym celem dla mitycznego Feniksa.
- To koniec. - powiedziała cicho Bloom i pod władaniem Feniksa zaczęła szarżować na rannego, tym samym przybierając na sile i prędkości.
- Stooop! - przez płacz zaczęła wydzierać się Stella. - To nie jest prawdą, że Smok jest zły! To niemożliwe! Bloom! Obudź się! - powiedziała głośno, ale potem straciła przytomność.
- Bloom nie żyje. - powiedział Feniks przez jej ciało, zatrzymując cały atak. Zleciał w dół i stanął tuż nad Stellą. - Niesłychane, by ktoś zasnął w czasie spektakularnego końca Smoka. Wstań! - powiedział głosem Bloom Feniks i czymś w rodzaju Magicznego Pyłu, przywrócił Stelli witalność.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-06-2012 15:58
- Oojej... Co się dzieje? Moja głowa... - powiedziała Stella, półżywym głosem, próbując wstać z ziemi.
- Stella. Nic ci nie jest? - odrzekła Flora, podpierając jej ramię.
- Nie, już lepiej. Martwmy się lepiej o naszą Bloom - odpowiedziała czarodziejka słońca spoglądając na przyjaciółkę i Feniksa.
- Ile razy mam wam powtarzać, że wasza przyjaciółka nie żyje! - odrzekł Feniks włączając się do ich rozmowy.
- Na pewno jest jakiś sposób, aby ją uratować! A my go znajdziemy! Nie poddamy się, póki żyjemy! - powiedziała śmiało Tecna.
- Nie wiedziałem, że mam do czynienia z takimi idiotkami. W takim razie, pokonam was wszystkie i to jednym zamachem!


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Blooma
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-06-2012 19:24
Super kocham to opowiadanko i choć dopiero nowe części zostały dodane z niecierpliwością czekam na pozostałe.serce
12582021 - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-06-2012 18:25
Wtem nad głową Feniksa pojawił się inny Ognisty Ptak. Czarny jak noc. Wyglądał jak cień przeciwnika Winx. Dziewczyny przerażone patrzyły na dalszy ciąg zdarzeń. Nagle ze środka czarnego przybysza wyłonił się Riven. Z pleców wyrastały mu potężne, czarne skrzydła; oczy świeciły na biało a w ręku trzymał kilku metrowy, srebrny miecz.
- Przybywam tutaj do Ciebie bracie, by powstrzymać Cię przed chaosem, jaki wprowadzasz w ten spokojny wszechświat. - wypowiedziało stworzenie, za pomocą ciała Rivena.
- Bracie! Razem możemy zagarnąć tę galaktykę i nią rządzić! - odparł Feniks głosem Bloom.
- Mordujesz, palisz, niszczysz. Takie były Twoje idee idealnego wszechświata? Posiadasz moc połowy kosmosu i masz czelność pragnąć więcej? - oburzony Czarny Feniks wzleciał lekko w górę.
- A czemuż mam nie posiadać, skoro już jestem władcą? - zapytał Feniks, wznosząc ciało Bloom na równię ze swoim bratem.
- Oboje mamy tę samą moc. Kamień namieszał Ci w głowie. - oczy Czarnego Feniksa zaświeciły na kolor srebrzysty i wydały z siebie oślepiające promienie białego światła, które rozjaśniły całe niebo. - Ja panuję nad nocą, Ty nad dniem. Świat nie będzie miał sensu bez jednego z nas. - skwitował.

Bosz, wiem, że długie, ale nie ma mnie do niedzieli, więc macie tutaj przedsmak całej ogromnej bitwy! serce


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Athena
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-06-2012 15:20
Uuuu....będzie się działo



Cudo wykonane przez Chand. Powrót do zestawu...


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
44186825 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Noemi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-06-2012 20:34
jestem bardzo ciekawa co będzie dalej
z niecierpliwością czekam na dalszą część :D


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-06-2012 18:20
- Wolę określenie - ja panuję nad jasnością, ty nad ciemnością. Ciemność to najgorsze zło, bez którego świat byłby stokroć lepszy - odparł Czarny Feniks.
- Ludzie potrzebują silnej ręki! Takiej, która potrafiłaby zapanować nad nimi i kierować w dobrą stronę. A nie pachołka, który nie wie czego chce - dopowiedział Feniks.
- Chcesz powiedzieć, że ty byłbyś idealnym władcą? - zapytał kpiącym tonem Czarny Feniks.
- Dokładnie - zgodził się Feniks panujący nad ciałem Bloom.
- Może i tak, ale ludzie byliby nieszczęśliwi i zrozpaczeni. Zostaje jedno wyjście. Zabić, zakopać i przywrócić dawny porządek! - odpowiedział Czarny Feniks.
- Nigdy nie zrozumiem takich jak wy - dodał Feniks.
- Ciemność nigdy nie zrozumie dobra. I odwrotnie - odparł Riven.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-06-2012 20:37
- Dość już tej dyskusji, mam ciekawsze zajęcia do roboty. Muszę lecieć na Wenus, bo tam jest ostatni kawałek Rubinu. - skwitował Feniks.
- W takim razie wyścig się zaczyna. - odparł Riven i wzbił się w niebo tak, że słychać było tylko świst powietrza.
- To będzie bardzo szybkie. - powiedziała Feniksowa Bloom.*
Zaczął się wyścig. Złote warkocze ognia - czerwonego i czarnego przecinały nocne niebo, odbijając promienie Księżyca.
- Oby nic się im nie stało. Może powinnyśmy też lecieć? - zaproponowała Stella.
- Nasze skrzydła są zbyt słabe, nie damy rady. Pozostaje nam czekać. - poinformowała dziewczyny Tecna.
~*~
Wyścig trwał. Riven wymieniał się z Bloom miejscami w tym pościgu. Raz Bloom zostawiała go w tyle, a raz nie mogła go dogonić i tak w kółko.

* Nie chce mi się pisać cały czas czegoś typu: Bloom pod władaniem Feniksa, to tak dla jasności. xd


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-06-2012 21:00
Podróż była dłuższa, aniżeli wszystkim to się wydawało. Raz jeden przystawał w powietrzu, aby nabrać sił, po czym wchłonął wielki płomień i leciał jeszcze szybciej niż przed chwilą. Po dłuższej chwili było już widać planetę. Jako pierwszy przyleciał Riven. Bloom nie był gorsza. Przyleciała dosłownie sekundę później.
- A więc teraz wystarczy tylko poszukać mego artefaktu. Nie myśl, że pierwszy go znajdziesz - powiedział Feniks wzlatując w górę i "na oko" wyszukując prawdopodobnego pobytu Rubinu.
- Po co się bawić w detektywa? Znam o wiele lepszy pomysł, abym pierwszy znalazł Rubin - dodał Riven, po czym zamknął oczy i uniósł się lekko w górę, a po chwili "wyczarował" małego jednookiego skrzydlatego stworka.
- Co to jest? - zdziwiła się Feniksowa Bloom patrząc na stworzenie, które mimo, iż było małe, wcale nie było słodkie.
- To Poszukiwacz. Dzięki niemu w kilka sekund przeniosę się w miejsce pobytu Rubinu. A więc do zobaczenia "przyjacielu" - odpowiedział Riven. W kilka sekund później, było widać tylko mgiełkę po przeniesieniu Rivena, Czarnego Feniksa i Poszukiwacza.

Haha, wybacz LadyMuso, ale musiałam dać trochę taki komiczny wątek do opowiadania.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-06-2012 14:47
LadyMusa: HAHAHAHHAHAHAHHA. Poszukiwacz. Padłam.

Riven pierwszy znalazł klejnot. Zacisnął pięści i wchłonął jego magiczną moc. Skrzydła Czarnego Feniksa wzrosły 4-krotnie, podobnie jak ogon.
- Jak mogłeś? - zapytał przygaszony Feniks. - Bez niego nie mam szans, to niesprawiedliwe!
- Rozbwawiasz mnie, doprawdy, o jakiej sprawiedliwości mówisz? Kiedy odbieraleś życie kolejnym planetom i stworzeniom? To Ci nie ujdzie na sucho.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-06-2012 20:05
- Odebrałeś mi część mojej energii życiowej. Co ja teraz zrobię? - powiedziała Bloom, po czym zrezygnowana, upadła na kolana.
- Poddać się i oddać wyższym władzom. To najrozsądniejsza decyzja - odpowiedział Riven, patrząc z góry na Bloom.
- Poddać? Oddać? Nie ma takiej możliwości! I tak cię pokonam! - dodała Bloom, wstając z ziemi i zaciskając pięści.
- W takim razie...
- Walka!

Dobsze, koniec. Ostateczna walka. Co dalej to się wymyśli ;p


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 04-07-2012 00:02
Idzie ostateczna walka, a wy se przerwę zrobiłyście mellow


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zdanie po zdaniu Paulki i Lady_Musy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2012 09:19
Ahahaah. Florka. To ty to czytasz? Łał. Fajnie. No so, kurde. Czekam na L. Musę... mellow


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 9 z 12 << < 6 7 8 9 10 11 12 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.